Puzdrá MagSafe prichádzajú pre naše telefóny Android; priveďte ich!

Rita El Khoury / Android Authority

Problém s používaním príslušenstva MagSafe na telefónoch Android je v tom, že aby sa na váš telefón nalepilo, musíte mať v danom telefóne proprietárne pole magnetov v tej či onej podobe. Adaptérové ​​krúžky MagSafe boli na chvíľu skvelým riešením, ale sú trochu nevzhľadné a môžu sa zachytiť o látku, keď zasuniete telefón a našu kapsu. Puzdrá sú bezproblémovejšie; ukrývajú v sebe magnety. Doteraz však boli puzdrá MagSafe pre Android buď príliš drahé (Moment, Mous, Pitaka), alebo príliš lacné a neznačkové.

Pozrite sa napríklad na zoznam puzdier kompatibilných s MagSafe od Amazonu pre rok starý Samsung Galaxy S22 a uvidíte zoznam „značiek“ s menami, ktoré vyzerajú, ako by niekto klopal na náhodné písmená na klávesnici a nazval to deň. Žiadni veľkí hiteri ako Spigen, Otterbox, Speck a ďalšie.

Rita El Khoury / Android Authority

Ale veci sa menia a nový rad Samsung Galaxy S23 je prvým a najviditeľnejším príkladom toho. Spigen, Ringke, Nillkin a UAG vytvorili púzdra kompatibilné s MagSafe pre rad Galaxy S23. Žiadna z týchto značiek to pre rad S22 nemala. Nemôžem zdôrazniť, aké dôležité to je. Toto je správne priznanie rastúcej univerzálnej povahy MagSafe. (Nepríďte si pre mňa – dokonca aj Wireless Consortium skočilo do rozbehnutého vlaku s Qi2.) A skutočnosť, že sa do boja zapájajú známe, ale stále cenovo dostupné značky, znamená, že aj toto dosahuje úroveň komoditizácie.

Čítať:  Ako vyťažiť maximum zo služby Twitter for Business

Puzdrá MagSafe pre telefóny so systémom Android už nestojí imanie, keď sa Spigen, Ringke a Nillkin vrhli na palubu.

Ako môžete hádať, som nehanebným fanúšikom MagSafe. Aj keď sa veľmi nestarám o hlúpa obmedzenia bezdrôtového nabíjania za tým, milujem magnetický systém a spôsob, akým má štandardizované príslušenstvo pre telefón. Vďaka nemu sme sa posunuli z oblasti príslušenstva, kde každá značka používala inú svorku, zástrčku, lepiacu podložku, prísavku alebo veľkosť a tvar magnetu, do oblasti, kde sa väčšina značiek riadi jednoduchým spoločným menovateľom: MagSafe. Navyše magnety sú tak skvelé (pozri prvú epizódu Breaking Bad) a nerozlišujú medzi telefónmi iPhone a telefónmi Android.

Tieto puzdrá MagSafe sú riešením, ktoré zastavia až do vydania Qi2, a zároveň bránou k nemu.

Aj keď očakávam, že tieto puzdrá MagSafe budú dočasným riešením, kým Qi2 nepristane do konca roka (vraj), stále sú krokom správnym smerom pre každého milovníka príslušenstva pre smartfóny. Možnosť kúpiť jedno slušné a cenovo dostupné puzdro, ktoré otvára svet možností, je dobrá vec. A hoci známi výrobcovia puzdier stále obmedzujú svoj experiment MagSafe na špičkové telefóny, ako je Galaxy S23, je to znamenie vecí budúcich. Telefóny strednej triedy budú pravdepodobne čoskoro nasledovať.

Ak si kupujete Galaxy S23, pozrite sa na nižšie uvedené puzdrá a vyberte si príslušenstvo MagSafe alebo dve. Odporúčam držiak na statív Moment (49,99 $) pre každého, kto rád fotografuje – je oveľa jednoduchšie pripevniť telefón k magnetu, než ho opakovane upínať a odopínať. Magnetická powerbanka Anker 633 (79,99 $) je tiež skvelá prenosná bezdrôtová powerbanka – mám jej menej výkonného predchodcu Anker 622 a veľa ju používam na cestách. Objavíte množstvo ďalších nabíjačiek, stojanov, peňaženiek, reproduktorov, gripov a ďalšieho zvláštneho príslušenstva.

  • Spigen Ultra Hybrid One Tap Ring pre Galaxy S23 Ultra – 22,99 $
  • Ringke Fusion Magnetic pre Galaxy S23 Ultra – 24,99 $
  • Nillkin Frosted Shield MagSafe Case pre Galaxy S23 Ultra – 23,99 $
  • Zapuzdrené magnetické púzdro pre Galaxy S23 Ultra – 15,99 $
Čítať:  Najlepšie doplnky WordPress (ešte ste nevedeli, že ich potrebujete)

Komentáre

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE