Recenzia OnePlus Bullets Wireless Z2 ANC: Rovnaké zariadenie s novým trikom

Okrem smartfónov sa OnePlus na indickom trhu preslávil aj audio príslušenstvom. Spomedzi nich je nákrčník Bullets Wireless Z série najobľúbenejšou možnosťou vďaka svojej cene a bohatému zvukovému výstupu vo svojej kategórii. Jedinou funkciou, ktorá chýbala, bolo aktívne potlačenie hluku alebo ANC. OnePlus konečne zakúpil túto prémiovú funkciu do svojho náhrdelníka Z2. Používam ich niečo vyše týždňa a v tejto recenzii sa podelím o svoje myšlienky o OnePlus Bullets Wireless Z2 ANC.

Recenzia OnePlus Bullets Wireless Z2 ANC

OnePlus Bullets Wireless Z2 ANC sa predáva za 2 299 INR a je k dispozícii v dvoch farebných variantoch, Booming Black a Grand Green. Používam čiernu verziu, ktorá vyzerá celkom štýlovo. Ale okrem farieb, oba majú rovnaký obsah v krabici, takže sa na ne pozrime, kým sa pohneme ďalej.

OnePlus Bullets Wireless Z2 ANC: Rozbalenie

Bullets Wireless Z2 ANC sa dodáva so známym balením OnePlus s nasledujúcim obsahom:

OnePlus-Bullets-Wireless-Z2-ANC-Box-Contents

 • Bezdrôtové slúchadlá OnePlus Bullets Z2 ANC
 • Pár silikónových koncoviek do uší: malé a veľké
 • Nabíjací kábel typu A až typu C
 • Sprievodca rýchlym spustením

OnePlus Bullets Wireless Z2 ANC: Zostava a dizajn

OnePlus Bullets Wireless Z2 ANC zdieľa identický dizajn ako variant nákrčníka bez ANC. Samotný remienok je vyrobený z mäkkých plastov, ktoré sú takmer ako guma. Na pravej strane náramku nájdete tlačidlá na zníženie hlasitosti, prehrávanie/pozastavenie, zvýšenie hlasitosti a párovanie spolu s nabíjacím portom Type-C. Ľavá strana má iba značku OnePlus.

Čítať:  Zľavový kód a kupóny OnePlus (UK a EMEA)


Dobrá vec na poskytnutých tlačidlách je, že sú vyvýšené, čo uľahčuje rozlíšenie medzi štyrmi poskytnutými tlačidlami. Tlačidlo prehrávania/pauzy sa tiež zdvojnásobí na prepínanie medzi režimom potlačenia hluku a priehľadnosti. Na porovnanie, párovacie tlačidlo sa dá použiť na prepínanie medzi dvoma zariadeniami.

Slúchadlá sú vyrobené z kvalitného plastového materiálu, ktorý má malú váhu. Púčiky majú dva mikrofóny, jeden navrchu a druhý na boku. Spojenie púčikov s nákrčníkom je hrubým textúrovaným drôtom, ktorý je vítaným doplnkom k tenkým drôtom, ktoré zvyčajne vidíme v lacných nákrčníkoch.

OnePlus-bullets-Wireless-Z2-ANC-Weight

Celková hmotnosť nákrčníka je približne 29 gramov, čo je ľahké a dostatočne dobré na dlhodobé používanie. Z2 ANC prichádza s odolnosťou proti prachu a vode IP55.

Dizajn Bullets Wireless Z2 nie je ničím presvedčivý, pretože poskytuje len všeobecnú predstavu o nákrčníku. Je to také všeobecné, že môžete mať dokonca problém naučiť sa, na ktorej strane nosiť nákrčník. Môže osloviť mnohých používateľov, ktorí hľadajú minimálne príťažlivý nákrčník, ktorý splýva so vzhľadom bez toho, aby upútal veľkú pozornosť.

OnePlus Bullets Wireless Z2 ANC: Kvalita zvuku a mikrofónu

OnePlus Bullets Wireless Z2 ANC má 12,4 mm meniče, ktoré vydávajú výrazné basy, ktoré si poslucháči EDM užijú. Zvuk z púčikov je slušný a nemali by ste čeliť problémom s dialógmi a vokálom. Hlasitosť to dopĺňa; tento nákrčník dokáže dosiahnuť vysokú úroveň hlasitosti bez výrazného trhania zvuku. To znamená, že celková zvuková scéna nie je taká skvelá a to isté platí pre výšky.

Čítať:  Ako povoliť svojim priateľom pridávať fotografie do vášho príspevku na Instagrame

OnePlus-Bullets-Wireless-Z2-ANC-Sound

Dva poskytnuté mikrofóny pomohli s čistým zvukom, aj keď som hovoril v premávke. Druhá osoba bez problémov počula môj hlas. Zriedkavo sa však stalo, že som bol požiadaný, aby som hovoril hlasnejšie, pretože hlas druhej strany bol nejasný.

Ako niekto, kto používa Oppo Enco M32 na každodenné počúvanie, uprednostňujem M32 pred Z2 ANC, hlavne preto, že celkový zvuk je lepšie vyvážený. Ale tí, ktorí uprednostňujú hudbu s vysokými basmi, nájdu pohodlie v OnePlus Bullets Wireless Z2.

OnePlus Bullets Wireless Z 2 ANC: Aktívne potlačenie hluku

Teraz prejdime k vrcholom tohto nákrčníka, aktívnemu potlačeniu hluku. OnePlus tvrdí, že pomocou tejto funkcie ruší 45 dB okolitého hluku. Pri mojom použití to bola pravda, pretože to bolo oveľa lepšie ako iné možnosti, ktoré sme v tejto kategórii videli.

OnePlus-Bullets-Wireless-Z2-ANC

Odplaví väčšinu prebiehajúcich okolitých zvukov. Stále však budete počuť niekoho hovoriť, prechádzať okolo alebo dokonca maličkosti.

Prepnutím do režimu priehľadnosti budete lepšie rozumieť svojmu okoliu. Ale mne sa táto čarodejnica zdala trochu rušivá. Zosilnil okolitý hluk a pridal robotický efekt, keď počuli hovoriť iných. Stáva sa to aj vtedy, keď počúvate, ako sa rozprávate s nasadeným nákrčníkom.

OnePlus Bullets Wireless Z2 ANC: Funkcie a aplikácie

Ak chcete naplno využiť potenciál OnePlus Bullets Wireless, musíte si do smartfónu stiahnuť aplikáciu HeyMelody. To vám umožní prístup k režimom zmeny a nastaveniam EQ a prijímať aktualizácie OTA. Rozloženie aplikácie je minimálne, čo uľahčuje navigáciu v rôznych nastaveniach.

Aplikácia OnePlus-Bullets-Wireless-Z2-ANC

Ak máte smartfón OnePlus, všetky tieto možnosti nájdete v nastaveniach zariadenia Bluetooth bez inštalácie aplikácie. Používatelia OnePlus tiež získajú významnú výhodu, pretože majú exkluzívny prístup k hernému režimu s nízkou latenciou 94 ms. Z hľadiska funkcií tu toho veľa iného nenájdete.

Čítať:  Recenzia Ultimate Membership Pro: The Complete Wo...

OnePlus Bullets Wireless Z2 ANC: Konektivita a párovanie

OnePlus Bullets Wireless Z2 ANC podporuje rýchle párovanie Google, čo znamená, že pri prvom párovaní by ste mali dostať výzvu na svoj smartfón. Tým sa nákrčník pridá do vášho priradeného účtu Google a môžete ho sledovať v zozname zariadení.

Po spárovaní môžete magnetické púčiky odpojiť a spárovať s vaším zariadením alebo ich opätovným pripojením zrušiť párovanie. Tým sa tiež pozastaví hudba, ktorú počúvate. OnePlus tiež poskytuje tlačidlo na rýchle prepínanie medzi dvoma spárovanými zariadeniami. Môžete teda dvakrát klepnúť na tlačidlo párovania a prepnúť z prenosného počítača na smartfón. Toto je šikovný trik, ktorý som rád používal.

OnePlus Bullets Wireless Z2 ANC: Výdrž batérie

Bullets Wireless Z2 tvrdí, že vydrží 20 hodín len za 10 minút nabíjania. Môžem za to ručiť, pretože som nezistil potrebu nabíjania nákrčníka do tretieho dňa nepretržitého používania. Počas tejto doby som ich používal na počúvanie hudby a podcastov, sledovanie videí na webe a telefonovanie. Ak nie 20, môžem povedať, že batéria vydrží 18 hodín.

OnePlus-Bullets-Wireless-Z2-ANC-Battery

Stačí povedať, že aj s týmto ľahkým profilom bolo vybitie batérie tým najmenším problémom. Dokonca aj keď prišiel čas na nabíjanie, netrvalo dostatočne dlho, kým sa Bullet Wireless odšťavil pomocou dodaného kábla.

OnePlus Bullets Wireless Z2 ANC: Klady a zápory

Po prejdení všetkých vyššie uvedených bodov tu je zoznam výhod a nevýhod pre OnePlus Bullets Wireless Z2 ANC, aby som zhrnul moju recenziu:

Čítať:  Recenzia OnePlus Nord 3: Midranger Hotovo správne!

Výhody:

 • Ľahký dizajn len 29 gramov.
 • Výstup silného basového zvuku.
 • Dokáže dosiahnuť vysokú hladinu hluku bez skreslenia.
 • Za svoju cenu má dobré aktívne potlačenie hluku.
 • Batéria vydrží 18-20 hodín.
 • Sprievodná aplikácia sa ľahko používa a naviguje.
 • Umožňuje rýchle prepínanie medzi dvoma zariadeniami.

Zápory:

 • Môže byť náročné určiť ľavú a pravú stranu.
 • Dizajn je dosť všeobecný.
 • Stredy a výšky sú prinajlepšom len priemerné.
 • Režim priehľadnosti dodáva ľudskému hlasu robotický tón.

Konečný verdikt

OnePlus Bullets Wireless Z2 ANC je presvedčivou možnosťou pre nákrčník s funkciami potlačenia hluku. Zdá sa, že nákrčník je navrhnutý tak, aby splýval s estetikou a funkciami. Má všetky základné zvončeky a píšťalky, ktoré si človek môže priať a používať ich denne. Zvuk, potlačenie hluku a značka OnePlus sú pútavé a mali by vám dobre poslúžiť, ak to hľadáte s obmedzeným rozpočtom.

Rád som ich používal, ale nepoviem, že mi bude chýbať ich prítomnosť, keď som s nimi čelil svojim prekážkam. Existujú chyby so zvukom, ktoré by OnePlus mal byť schopný opraviť pomocou aktualizácií softvéru v závislosti od spätnej väzby od používateľov. Dovtedy môžete ísť s týmito, ak ste basgitarista a chcete ANC, alebo ušetriť nejaké peniaze tým, že pôjdete s non-ANC Z2, ktoré sú v dnešnej dobe oveľa lacnejšie.

Pozrite si naše ďalšie recenzie:

Môžete nás tiež sledovať pre okamžité technologické novinky na Google News alebo ak chcete získať tipy a triky, recenzie smartfónov a gadgetov, pripojte sa GadgetsToUse Telegram Group alebo sa prihláste na odber najnovších recenzií videí GadgetsToUse kanál YouTube.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE