Recenzie aplikácie Rover: Oplatí sa pracovať pre Rover v roku 2024?

Pokiaľ hľadáte miesto na stráženie domácich maznáčikov alebo venčenie psov, nemusíte sa spoliehať na osobné kontakty ani rozvesovať letáky vo svojom okolí. Pomocou aplikácie Rover môžete ľahko a rýchlo nájsť klientov, ktorí potrebujú niekoho, kto by sa o ich maznáčika postaral.

Než sa vrhnete na túto príležitosť, tu je to, čo potrebujete vedieť o aplikácii Rover ao tom, ako funguje, o poplatkoch Roveru pre psíčkarov a strážcov zvierat, koľko si môžete zarobiť a čo môžete očakávať, keď pracujete pre Rover.

01. Ako Rover funguje?

Rover je aplikácia a webová platforma, ktorá spája rodičov domácich maznáčikov s strážcami zvierat a psíčkari. Ako pracovník Roveru môžete pomocou aplikácie ľahko nájsť a naplánovať klientov, nechať si zasielať platby priamo na váš bankový účet a nájsť užitočné zdroje a systém podpory pre všetky vaše potreby.

Začať s aplikáciou je ľahké. Najprv vyplníte svoj profil a ponúknete užitočné informácie o vašich službách a skúsenostiach, ktoré vám pomôžu prilákať potenciálnych klientov.

Akonáhle splníte požiadavky Roveru a vytvoríte svoj profil, označíte typy domácich miláčikov, o ktoré sa chcete starať, a služby, ktoré môžete ponúknuť, rovnako ako svoje sadzby a termíny, kedy chcete pracovať. Rover zobrazí tieto možnosti potenciálnym klientom, ktorí vám potom môžu poslať požiadavku na služby, ktorú môžete prijať alebo odmietnuť.

Typy služieb

Čím viac služieb ponúknete, tým viac príležitostí budete mať na zarábanie peňazí prostredníctvom aplikácie Rover. Nižšie sú uvedené možnosti, z ktorých si môžete vybrať:

 • Venčenie psa
 • Mačacie nástup
 • Mačka sedí
 • Psie stravovanie
 • Zasadnutie domu
 • Dlhodobý pobyt pre domácich miláčikov
 • Stravovanie šteňaťa
 • Nočné stráženie domácich maznáčikov
 • Návštevy domácich maznáčikov
 • Denná starostlivosť o psíka

Okrem týchto služieb, Rover ponúka aj výcvik psov prostredníctvom ich dcérskej aplikácie, GoodPup. GoogPup však funguje ako úplne samostatná aplikácia a nie je vhodná na hľadanie práce na koncertoch.

Podporované oblasti

Aplikáciu Rover môžete používať takmer kdekoľvek v USA. Rovnako ako v prípade väčšiny koncertných aplikácií sa však popularita môže líšiť od jedného miesta k druhému. Je možné, že tam, kde žijete, môže byť obľúbenejšia iná aplikácia pre starostlivosť o domácich miláčikov alebo že je vo vašej oblasti nízky dopyt po službách starostlivosti o domáce zvieratá.

Rover je medzinárodná platforma. Okrem USA je k dispozícii v nasledujúcich ďalších krajinách:

 • Kanada
 • Spojené kráľovstvo
 • Francúzsko
 • Nemecko
 • Taliansko
 • Holandsko
 • Nórsko
 • Španielsko
 • Švédsko

Náklady a poplatky za služby

Rover nie je zadarmo pre pracovníkov ponúkajúcich služby starostlivosti o domácich miláčikov, ale pri koncertnej aplikácii to nie je nezvyčajné. Ak chcete používať aplikáciu Rover, budete musieť zaplatiť dva hlavné poplatky:

 • Poplatok za kontrolu profilu: Keď sa zaregistrujete, Rover vám bude účtovať 35 dolárov vytvoriť svoj profil.
 • Poplatok za službu: Keď použijete Rover na získanie práce v starostlivosti o domácich miláčikov, platforma zaberie a 20% znížiť váš zárobok.

Rover tvrdí, že poplatok za službu pokrýva marketingové náklady, podporu aplikácií a súvisiace náklady Záruka Rover (ktorý poskytuje poistné plnenie chrániace ako majiteľa domácich zvierat, tak strážcu zvierat). Ponúkaná ochrana je však veľmi základná a stále bude najlepšia, keď si zaobstaráte vlastné poistenie.

Požiadavky na spôsobilosť

Aby ste boli spôsobilí pracovať pre Rover ako strážca zvierat alebo venčiteľ psov v USA, musíte splniť niekoľko základných požiadaviek:

 • Mať aspoň 18 rokov
 • Byť občanom USA s číslom sociálneho zabezpečenia
 • Buďte k dispozícii na koncertoch vo všedné dni
 • Stiahnite si najnovšiu aplikáciu Rover
 • Prejdite vylepšenou previerkou
 • Poskytnite bankové údaje pre príjem platieb
 • Prejdite bezpečnostným kvízom starostlivosti o domácich miláčikov

Kým sú splnené tieto základné požiadavky, môže sa ktokoľvek prihlásiť ako strážca psov alebo strážca zvierat u Roveru.

02. Koľko môžete zarobiť s Roverom?

Vaše zárobky ako pracovníka Roveru budú závisieť od toho, aké služby poskytujete. Všeobecne možno očakávať, že budete robiť okolo 15–20 USD za hodinu, po daniach a poplatkoch. Nižšie uvedená tabuľka uvádza rozpis toho, čo môžete očakávať, že zarobíte za rôzne služby starostlivosti o domácich miláčikov v aplikácii Rover.

Štandardné ceny Roveru za stráženie zvierat a venčenie psov

Typ služby Trvanie Základná sadzba Doplnky
Nočné stráženie domácich maznáčikov / domáce stráženie 24 hodín 40–100 USD Ďalšie zviera: + 10–25 USD
Sviatky: +10–30 USD
Zástupná návšteva 0,5 hodiny 15–30 USD Ďalšie domáce zviera: +5–10 USD
1hodinová návšteva: +10–15 USD
Prázdniny: +5–15 USD
Venčenie psa 0,5 hodiny 15–30 USD Ďalší pes: +5–10 USD
1 hodina chôdze: +10–15 USD
Prázdniny: +5–15 USD
Stravovanie domácich maznáčikov 24 hodín 30–100 USD Ďalšie zviera: + 10–25 USD
Sviatky: +10–30 USD

Poznámka: Tieto odhady nezohľadňujú 20% zníženie vašej mzdy Roverom.

Ako strážca domácich miláčikov Rover budú vaše zárobky závisieť od vašej polohy a dát služby. Môžete sa napríklad stretnúť s tým, že klienti sú ochotní zaplatiť viac za sedenie vo väčších mestách alebo za sedenie cez prázdniny. Väčšina strážnikov si navyše účtuje viac za sedenie psov ako za mačky alebo za sedenie viacerých domácich maznáčikov v jednej domácnosti.

Pokiaľ ide o to, koľko môžete zarobiť ako psí chodec Rover, dôležitým hľadiskom je množstvo času, ktoré strávite cestovaním. Pokiaľ si zarezervujete koncert, ktorý vyžaduje tri návštevy za deň, a váš klient je vzdialený 15 minút jazdy, potom je to ďalších 1,5 hodiny cesty denne, za ktorú nedostanete zaplatené (plus náklady na benzín).

Majte na pamäti, že niektoré služby vyžadujú ďalšiu prácu. Ak napríklad dlhodobo strážite domácich miláčikov, môže ich rodič očakávať aktualizácie fotografií.

Na druhú stranu, budete musieť udržať 100% všetkých tipov, ktoré dostanete. Rover si neúčtuje 20% províziu za sprepitné, čo znamená, že môžu podstatne zvýšiť vaše zárobky.

Ako dostanete zaplatené

Aplikácia za vás vypočíta vaše príjmy a spočíta, koľko môžete očakávať, že dostanete zaplatené na základe dokončených aj budúcich rezervovaných služieb. Rover používa Stripe na spracovanie platieb priamym vkladom na váš bankový účet.

Stripe automaticky spracováva platby od vašich klientov Rover, akonáhle sú k dispozícii. Po dokončení zákazky môže trvať až 5 pracovných dní, kým bude vaša platba pripísaná na váš bankový účet. Jeden pracovník aplikácie Rover, s ktorým sme hovorili, hovorí, že spracovanie platieb obvykle trvá približne 2–4 pracovné dni.

03. Klady a zápory práce pre Rover

Na používanie aplikácie Rover sú určité veci, ktoré majú a nemajú radi sediaci a chodci. Zváženie týchto výhod a nevýhod vám pomôže rozhodnúť, či je to pre vás správna voľba, alebo či je pre vás najlepšie použiť konkurenčnú aplikáciu pre starostlivosť o domácich miláčikov alebo ponúkať svoje vlastné služby bez pomoci akejkoľvek koncertnej aplikácie.

Klady

 • Veľká sieť potenciálnych klientov

 • Nastavte si vlastné sadzby

 • Vyberte si, ktoré služby chcete ponúkať

 • Vybudujte si ľahko klientsku základňu a nájdite novú prácu

Nevýhody

 • 20% servisný poplatok

 • Registračný poplatok 35 USD

 • Obmedzená flexibilita pri nastavovaní sadzieb a harmonogramu

 • Majiteľov zvierat musíte preveriť sami

04. Ako sa prihlásiť do Roveru

Ak sa chcete zaregistrovať a začať používať Rover, budete si musieť stiahnuť aplikáciu, vytvoriť si profil a prejsť overením. Celý proces je pomerne jednoduchý a priamočiary. Čo to zahŕňa:

 1. Stiahnite si aplikáciu Rover: Začnite stiahnutím aplikácie Rover cez Apple Store alebo Google Play.
 2. Vytvorte svoj profil: Svoj profil si môžete vytvoriť buď v aplikácii, alebo online na Rovere Staňte sa vstupnou stránkou Sitter. Kliknutím na „Začíname“ zahájite proces vytvárania aplikácie a profilu. Budete požiadaní o poskytnutie základných informácií, ako je vaše meno, adresa, kontaktné údaje a číslo sociálneho zabezpečenia.
 3. Zaplatiť poplatok: Aby bol váš profil overený, budete musieť zaplatiť 35 USD.
 4. Urobte si bezpečnostný kvíz: Ak chcete získať schválenie, budete sa musieť pozrieť na niekoľko videí a odpovedať na niekoľko bezpečnostných otázok týkajúcich sa zaobchádzania so psami a osvedčených postupov.
 5. Prezrite si preverenie: Budete musieť dokončiť kontrolu serióznosti. Môžete si vybrať základnú kontrolu alebo prejsť na rozšírenú kontrolu, ktorá je komplexnejšia. Každý šek má svoj vlastný odznak, ktorý bude pridaný do vášho profilu, aby ho mohli vidieť rodičia maznáčikov, akonáhle prejdete.

Rover hovorí, že celý proces môže trvať 10 – 20 pracovných dní, ale skutoční používatelia aplikácie Rover hovoria, že môžete získať schválenie za menej ako 1 týždeň. Potom sa budete môcť začať prihlasovať na koncerty starostlivosti o domácich miláčikov.

Kde stiahnuť aplikáciu Rover

Obchod s aplikáciami Google Play

05. Aká je vlastne práca pre Rover?

Hovorili sme s Lainie Bolinger, chovateľkou domácich miláčikov a psičkárom, ktorá používa aplikáciu Rover od roku 2021. Tu je pohľad na jej skúsenosti s používaním Roveru, vrátane jeho najlepších a najhorších funkcií a toho, čo môžete ako nový užívateľ aplikácie očakávať.

Nemáte moc pod kontrolou svojej práce alebo rozvrh

Všetky rezervácie služieb starostlivosti o domácich miláčikov na Roveri sú vyžadované majiteľom zvieraťa. Majiteľ vám zašle žiadosť, ktorá obsahuje požadované dáta a časy, požadované služby a malú poznámku o zvierati alebo o tom, čo hľadajú. Môžete prijať alebo odmietnuť ich požiadavku, ale nemôžete sami vyhľadávať a žiadať klientov.

Pokiaľ ide o nastavenie vašej dostupnosti, nemôžete vybrať konkrétne časy alebo prispôsobiť dostupnosť v závislosti od dňa v týždni. Môžete vybrať iba vopred stanovený časový blok, ktorý sa bude vzťahovať na všetky dni, ktoré ste označili ako dostupné pre rezervácie.

Povedzme napríklad, že počas týždňa pracujete na plný úväzok. Nebudete môcť používať Rover na vypĺňanie vašich víkendov, pretože budete môcť nastaviť svoju dostupnosť iba pred alebo po vašej typickej pracovnej dobe.

Príklad možností dostupnosti Roveru

Aplikácia Rover vám dáva iba možnosť nastaviť „všeobecnú dostupnosť“, ktorá platí pre všetky dni v týždni.
Snímka obrazovky s možnosťami dostupnosti pracovníkov pre návštevy v aplikácii Rover v aplikácii.Rover vám pri nastavovaní dostupnosti pre návštevy domácich miláčikov ponúka iba tri časové bloky, z ktorých si môžete vybrať.

Tiež si nemôžete prispôsobiť okruh služieb podľa typu rezervácie. To znamená, že akákoľvek vzdialenosť, ktorú ste ochotní cestovať kvôli odbaveniu a prechádzkam so psom, sa bude vzťahovať aj na stráženie domácich maznáčikov a domáce stráženie.

Získate viac pracovných ponúk, ak máte vyššie hodnotenie Roveru

Bolinger hovorí, že Rover používa určité metriky na hodnotenie vášho profilu. Čím lepší výkon budete mať, tým vyššie sa zobrazíte vo výsledkoch vyhľadávania, keď niekto vo vašom okolí hľadá strážcu alebo psíčkara.

Všetky nasledujúce faktory ovplyvňujú vašu pozíciu v aplikácii Rover:

 • Ako rýchlo reagujete na požiadavky
 • Koľko žiadostí prijmete
 • Koľko žiadostí odmietnete
 • Koľko rezervácií zrušíte
 • Recenzie od klientov (najmä začínajúcich klientov)

Ak chcete v aplikácii Rover uspieť, musíte týmto metrikám porozumieť a vyhnúť sa chybám, ktoré by mohli sťažiť hľadanie práce.

Stretnutia a pozdravy nie sú povinné, ale sú nevyhnutné

Keď Bolinger dostane ponuku na koncert, ktorý chce, okamžite odpovie, položí niekoľko objasňujúcich otázok a počas niekoľkých nasledujúcich dní navrhne schôdzku a privítanie. Stretnutia a pozdravy sú pre ňu do značnej miery zásadné a len zriedka prijíma rezervácie bez neho.

Stretnutia a pozdravy sú spôsobom spoločnosti, ako zaistiť, aby bol Rover bezpečný pre psíčkarov a strážcov domácich miláčikov, a ak svojich klientov riadne nepreveríte, môžete sa vystaviť riziku. Najlepšia vec, ktorú môžete urobiť, je veriť svojim inštinktom a odmietnuť žiadosť o rezerváciu, pokiaľ klient vydáva podivné vibrácie.

Príklad žiadosti o stretnutie a pozdrav

Snímka obrazovky v aplikácii konverzácie medzi pracovníkom Roveru a klientom o stretnutí a pozdrave.Keď prvýkrát začnete hovoriť s novým potenciálnym klientom, navrhnite schôdzku a pozdrav, aby ste sa uistili, že sa k vám hodí.

Najťažšie je jednanie s majiteľmi maznáčikov

Môže sa to zdať neintuitívne, ale Bolinger hovorí, že pokiaľ ide o používanie Roveru na rezerváciu koncertov starostlivosti o domácich miláčikov, zvieratá sú tá ľahká časť – jednanie s klientmi považuje za najnáročnejšie.

Konkrétne hovorí, že klienti niekedy zle komunikujú, pokiaľ ide o zdieľanie adresy, nezabudnú poskytnúť kódy dverí alebo zámkov alebo dať pokyny na kŕmenie. Môžu vám tiež zabudnúť nechať kľúče, aby ste mohli vstúpiť do ich domu.

Urobíte viac než len starostlivosť o domácich miláčikov

V závislosti od typov úloh, ktoré vykonávate prostredníctvom aplikácie Rover, môžete zistiť, že pracujete ako fotograf domácich miláčikov, osobný asistent a dokonca aj domáci upratovač.

Väčšina rodičov domácich miláčikov očakáva fotografie svojich maznáčikov a podrobné aktualizácie, takže na to si budete musieť zvyknúť. „Posielať roztomilé obrázky je dôležité a ako fotograf zvierat som sa celkom zlepšil,“ hovorí Bolinger. Fotografie, ktoré urobíte, sa odosielajú majiteľovi v podobe tzv. „karty Rover“, ktorá je ako vysvedčenie z návštevy.

Ak strážite domácich miláčikov alebo strážite, môžete byť tiež požiadaní, aby ste zalievali rastliny, priniesli poštu alebo balíčky alebo vyniesli odpadky. Pre domáce stráženie stojí za zmienku, že neexistuje žiadna „karta Rover“, takže musíte posielať aktualizácie a fotografie priamo majiteľovi domáceho maznáčika.

06. Tipy odborníkov, ako čo najlepšie využiť Rover

Bolinger má veľa skúseností s používaním aplikácie Rover a prišla na najlepšie spôsoby, ako maximalizovať svoje zárobky. Tu sú jej najlepšie tipy pre nových pracovníkov Roveru.

1. Otvorte svoju dostupnosť

Čím širšia je vaša dostupnosť, tým viac rezervácií získate. Najmä otvorenosť pracovným víkendom a sviatkom je skvelý spôsob, ako maximalizovať svoje zárobky. Len si dajte pozor, aby ste sa neotvorili viacej práce, než zvládnete.

Bolinger varuje, že hoci „je veľmi dôležité zarezervovať čo najviac požiadaviek, aby ste si udržali svoju pozíciu vo vyhľadávaní“, poškodíte svoje hodnotenie, pokiaľ budete musieť odmietnuť požiadavky alebo zrušiť u klienta, u ktorého ste už rezerváciu vykonali. Preto je dôležité zabezpečiť, aby bol váš rozvrh vždy aktuálny.

2. Odpovedzte na požiadavky čo najskôr

Je dôležité reagovať na požiadavky čo najskôr (počas niekoľkých minút). Rover radí klientom, aby posielali viac žiadostí o starostlivosť o domácich miláčikov, takže nemáte zaručený koncert, ktorý vám ponúkne.

“Často ide o to, kto najrýchlejšie zareaguje,” hovorí Bolinger. Sledujte oznámenia svojich aplikácií a konajte rýchlo, aby ste získali požadované koncerty.

3. Získajte čo najviac recenzií

Recenzie sú veľmi dôležité pre vaše hodnotenie v aplikácii Rover. Získanie dobrých recenzií zvýši vaše hodnotenie a zvýši počet žiadostí, ktoré dostanete.

Recenzie od nových klientov majú obzvlášť veľký vplyv na vaše hodnotenie. Keď Bolinger pracuje s novým klientom, obvykle osloví po rezervácii a požiada o recenziu, či bol s jej službami spokojný.

4. Ponuka viacerých služieb

Podľa Bolingera sú stráženie domácich maznáčikov a stravovanie dva „najväčšie zárobky“, ale ponúkanie viacerých služieb je skvelý spôsob, ako maximalizovať zarobené peniaze. Týmto spôsobom sa budete zobrazovať vo viacerých výsledkoch vyhľadávania a klienti, s ktorými už pravidelne spolupracujete, si vás môžu ľahko rezervovať na ďalšie služby, ktoré by mohli potrebovať.

5. Budujte dobré vzťahy so svojimi klientmi

Počet opakujúcich sa klientov, ktoré máte, sa zobrazí na vašom profile Rover pre potenciálnych klientov a každý z nich svedčí o kvalite vašich služieb a spokojnosti vašich klientov. „Opakujúci sa klienti tvoria takmer 80 % mojich rezervácií,“ hovorí Bolinger.

Zabezpečenie opakovaného obchodu však nie je jedinou výhodou usilovania sa o dobré pracovné vzťahy. Môžete tiež výrazne zvýšiť svoj príjem zarábaním sprepitného, ​​ktoré nepodlieha 20% servisnému poplatku Roveru.

07. Oplatí sa pracovať pre Rover?

Rover je pravdepodobne najobľúbenejšou aplikáciou na venčenie psov a stráženie domácich miláčikov a táto popularita jej pridáva na atraktivite – koniec koncov vysoký počet užívateľov znamená viac pracovných príležitostí. To znamená, že tučné poplatky Roveru sú dostatočné na to, aby mnoho potenciálnych psíčkarov hľadalo inde.

Dokážete si prostredníctvom aplikácie Rover zarobiť dosť na to, aby z toho bol užitočný vedľajší zhon? Tu je rozpis faktorov, ktoré by ste mali zvážiť.

Faktory, ktoré môžu ovplyvniť váš zárobok

Bolinger hovorí, že práca pre Rover je veľmi malá. Najväčšie zníženie vašich príjmov bude 20% servisný poplatok spoločnosti Rover. Napriek tomu je vzácne nájsť prácu bez nákladov.

Niekoľko faktorov môže znížiť váš príjem z Roveru:

 • Náklady na palivo a dopravu: Rovnako ako v prípade akejkoľvek práce, ktorá vyžaduje dochádzanie, budete musieť pokryť náklady spojené s dopravou, ako je benzín, opravy auta, parkovanie alebo cestovné na autobus.
 • Poistenie: Ak robíte stráženie, strážite si domácich miláčikov alebo sa staráte o psíka, potom je veľmi vhodné uzavrieť poistenie a dlhopisy tretej strany, pretože záruka Rover neponúka strážcom domácich zvierat veľkú ochranu. Bolinger hovorí, že tieto typy poistiek začínajú približne 300 dolárov ročne.
 • Doba cesty: Doba cestovania medzi návštevami domu alebo prechádzkami znižuje množstvo času, ktorý máte k dispozícii na iné koncerty, a znižuje tak vašu efektívnu hodinovú sadzbu.
 • Dopyt vo vašej oblasti: V menej husto osídlených oblastiach je ťažšie zarobiť peniaze. Ak žijete na odľahlom mieste, môžete mať menej dostupných pracovných miest alebo budete nútení rozšíriť oblasť pokrytia a dlhšie dochádzanie by vám zabralo drahocenný čas.

Všetky tieto faktory ovplyvnia vaše skutočné zárobky v akejkoľvek aplikácii pre starostlivosť o domácich miláčikov, nielen v Roveri. Stále však stojí za zváženie, aby ste zistili, či sa vám Rover skutočne oplatí, alebo či je lepšie zostať mimo aplikácie alebo zvoliť úplne nový postranný zhon.

Ako si Rover stojí v porovnaní s inými aplikáciami pre starostlivosť o domácich miláčikov

Hlavným konkurentom Roveru je Wag!, čo je ďalšia aplikácia pre starostlivosť o domácich miláčikov, ktorú môžete použiť na hľadanie práce pre venčenie psov a stráženie zvierat. Ponúkajú trochu iné pracovné možnosti – Rover vám umožňuje dennú starostlivosť o psíka a Wag! ponúka výcvik psov.

Avšak, Wag! má svoje pre a proti. Bolinger nám napríklad povedala, že nepoužíva Wag! pretože vyžadujú, aby ste prijímali rezervácie bez toho, aby ste sa najskôr stretli s klientom, čo jej nie je príjemné.

Okrem Wag! môžete nájsť prácu venčenia psov alebo stráženie maznáčikov na nasledujúcich koncertných aplikáciách a weboch:

Niektoré z týchto stránok a aplikácií taktiež ponúkajú možnosti prihlásiť sa na iné typy koncertov, ktoré vás môžu osloviť, ak chcete robiť viac než len starostlivosť o domácich miláčikov.

Spýtali sme sa Arielly Lisker, inej opatrovateľky o domácich miláčikov, ktorá skúsila používať Rover aj TaskRabbit, ktorú aplikáciu preferovala. Povedala nám, že preferuje Rover, pretože sa konkrétne vzťahuje na starostlivosť o domácich miláčikov. “To je celá ich vec,” dodala. TaskRabbit je naopak všeobecnejšie koncertné aplikácie. Tiež sa jej páči, že má väčšiu kontrolu nad mapou svojho územia a sadzbami.

Ďalšie recenzie aplikácie pre starostlivosť o domácich miláčikov

Ak chcete získať lepšiu predstavu o tom, ako si Rover stojí v porovnaní s inými poprednými aplikáciami a webmi pre starostlivosť o domácich miláčikov, pozrite sa na naše recenzie niekoľkých hlavných konkurentov Rover:

 • Šprýmař! Posúdenie
 • Recenzie TaskRabbit
 • Recenzie Care.com

Alternatívna strana zhon

Ak si myslíte, že starostlivosť o domácich miláčikov pre vás nemusí byť ideálny vedľajší zhon, potom si buďte istí, že existuje veľa iných druhov práce, ktoré môžete robiť. Môžete si napríklad vyskúšať ďalšie vedľajšie činnosti súvisiace so starostlivosťou, ako je stať sa opatrovateľkou alebo pestúnkou.

Existuje aj množstvo ďalších typov koncertných aplikácií, ktoré môžete namiesto Roveru použiť na ľahké vyzdvihnutie práce na cestách. Nižšie uvedená tabuľka vám môže poskytnúť predstavu o vašich možnostiach.

Ako sa Rover porovnáva s inými koncertmi založenými na aplikáciách

Bočný ruch Populárne aplikácie Základná mzda (hodinová)
Riadenie dodávky Uber Eats
DoorDash
Grubhub
Instacart
Postmates
20 dolárov
Ridesharing (poskytovanie taxislužieb) Uber
Lyft
20–44 USD
Pomáhať ľuďom pohybovať sa Dolly
Bellhops
Lugg
30 – 50 USD
Starostlivosť o trávnik LawnGuru
Šikovný
ÚlohaKrálik
40 – 50 USD
Mikrotasking (vykonávanie online prieskumov atď.) Swagbucks Pod minimálnou mzdou
Mystery shopping iSecretShop 15 dolárov
Stráženie maznáčikov Šprýmař!
Rover
Care.com
12–19 USD
Výučba alebo doučovanie online Wyzant
Preply
10–15 USD+
Venčenie psov Šprýmař!
Rover
10–17 USD

Ako vidíte, stráženie domácich maznáčikov a venčenie psov nie sú tie najlepšie platené koncerty, ktoré môžete v aplikácii robiť. Sú to jediné koncerty pre starostlivosť o domácich miláčikov, ale ak ste ochotní sa rozdeliť na spolujazdu alebo manuálnu prácu, môžete si zarobiť viac peňazí.

Čítať:  12 najlepších miest na nákup recenzií Google v roku 2024 (pozitívne, 5 hviezdičiek)

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE