Recenzie Google Pixel Watch 2: Solídny druhý návrh

Google Pixel Watch 2 si zachováva úspešné funkcie prvého modelu a vylepšuje niekoľko nedostatkov originálu. Pridané senzory, vylepšené školiace nástroje a niekoľko kľúčových zmien naznačujú dokonalejší produkt. Wear OS 4 od Googlu beží bezchybne, zatiaľ čo k tomuto radu sa pripájajú pokročilé zdravotné nástroje od Fitbit. Chytré hodinky od Googlu stále nie sú dokonalé, ale sú dostatočne výkonné, aby získali pozornosť, a sú to najlepšie múdre hodinky Fitbit, ktoré si môžete kúpiť.

Pokiaľ boli pôvodné Pixel Watch hrubým návrhom Google, Pixel Watch 2 sú upravenou verziou oveľa viac ako kompletným prepisom. Google dal nádejným dostatočne solídne inteligentné hodinky prvej generácie, ale zúfalo potreboval vylepšiť, aby vyhladil drsnejšie hrany. Pixel Watch 2 napravujú niektoré chyby originálu pomocou jednoduchých, efektívnych upgradov a kľúčových doplnkov, ale sú dostatočne dobré, aby zostali s tými najlepšími šikovnými hodinkami? To zistíte v tejto recenzii Pixel Watch 2.

Recenzie Google Pixel Watch 2: Na prvý pohľad

  • Čo je to? Google Pixel Watch 2 sú nástupcom vôbec prvých šikovných hodiniek Google, ktoré boli uvedené na trh v roku 2022. Zariadenie má mnoho rovnakých konštrukčných špecifikácií ako originál, ale pridáva ďalšie nástroje na sledovanie zdravia, vrátane vylepšeného viaccestného snímača srdcového tepu a EDA snímača. a novší teplotný senzor. Hodinky tiež bežia na najnovšom Wear OS 4 spoločnosti po vybalení a stavajú na dôkladnej integrácii Fitbit.
  • Aká je cena? Google Pixel Watch stojí 349 dolárov za model iba s Wi-Fi. Voľba LTE verzie stojí ďalších 50 USD.
  • Kde sa to dá kúpiť? Google Pixel Watch 2 si môžete zakúpiť od Googlu, Fitbit alebo u predajcov tretích strán, ako je Amazon.
  • Ako sme to testovali? Google Pixel Watch 2 som testoval šesť dní. Kontrolnú jednotku dodala spoločnosť Google.
  • Stojí to za to? Google Pixel Watch 2 ponúka nakupujúcim prepracovanejší produkt v porovnaní so svojim predchodcom a odvádza oveľa lepšiu prácu v konkurencii na trhu nositeľných zariadení. Jeho sada pre sledovanie zdravia a kondície poskytuje užitočné a presné dáta, Wear OS 4 beží hladko a môže sa pochváliť výkonnými funkciami a vylepšené špecifikácie batérie a nabíjania zaisťujú menej ťažkopádne užívateľské prostredie. V žiadnom prípade to nie je dokonalé zariadenie a Google má stále čo robiť, než sa postaví k päte Apple, ale atraktívne Pixel Watch 2 stojí za zváženie. Pre každého, kto sa zaujíma o múdre hodinky Fitbit, je to oriešok.

Aktualizácia, marec 2024: Pridané podrobnosti o nových a vylepšených funkciách prinesených do Pixel Watch 2 prostredníctvom aktualizácií softvéru.

Čo sa mi na hodinkách Google Pixel Watch 2 páči

Kaitlyn Cimino / Android Authority

Rovnako ako semestrálna práca naplnená profesorovým červeným perom, pôvodné Google Pixel Watch čelili množstvu kritiky. Aby sme boli spravodliví, väčšina prvých návrhov áno. Google Pixel Watch 2 stavia na pevnom obryse originálu s kľúčovými vylepšeniami a doplnkami. Zachováva si aj určité vlastnosti, ako je minimalistická estetika, presne rovnaké.

Stále sa mi páči celkový vzhľad Pixel Watch 2, vrátane jeho jedinečne zakriveného skla a bezšvíkových pásikových nástavcov. Puzdro zostáva 41 mm s 1,2-palcovým displejom, ale Google zvýšil veľkosť digitálnej korunky zariadenia pre hladšie otáčanie. Navyše, aj keď je páskový mechanizmus nezmenený, už mi to nevadí tak dôkladne ako u minulej generácie.

Každé hodinky sa dodávajú s pevným športovým pásikom, aj keď Fitbit vydal aj perforovaný (predáva sa samostatne), ktorý má poskytnúť extra priedušnosť počas tréningu. Oba designy sú mäkké na dotyk a vysoko nastaviteľné. Osobne sa mi nepáči, že perforovaný má dve rôzne veľkosti otvorov, ale uvedomujem si, že je to veľmi okrajový názor. Bez ohľadu na to som zostal pri pevnom popruhu. Google tiež uviedol na trh množstvo pásikov z iných materiálov, vrátane tenkého kovového, ktorý je vyvýšený a ideálny pre štíhle zápästie.

Kaitlyn Cimino / Android Authority

Po preklopení sa hodinky môžu pochváliť dvoma ďalšími pokročilými zdravotnými senzormi a senzorom SpO2, ktorý je na rozdiel od pôvodných hodiniek Pixel Watch aktívny ihneď po vybalení. Aby som bol úprimný, nie som príliš ohromený tým, ako sú senzory v súčasnej dobe používané, ale napriek tomu som rád, že sú pridané. Prvým z nich je snímač teploty pokožky odlišný od minulej generácie. Je to lepšia technológia s vyšším potenciálom; Len nechápem, prečo neexistuje funkcia sledovania menštruačného cyklu pre využitie hardvéru.

Druhým je kožný dermatologický senzor na napájanie funkcie Body Response spoločnosti Fitbit. Toto je funkcia prenesená z Fitbit Sense 2. Dotknem sa tohto dodatku viac nižšie, ale znamenie, že Google chce, aby rad Pixel Watch obsahoval tie najlepšie zdravotné nástroje, ktoré Fitbit ponúka, je skvelým znamením, aj keď to tak nie je. Neveštia nič dobrého pre interné rady šikovných hodiniek Fitbit.

Čítať:  Ako vytvoriť svadobný web

Kaitlyn Cimino / Android Authority

Tiež na zadnej strane si používatelia všimnú štyroch miest na zarovnanie pogo kolíkovej nabíjačky zariadenia. Novší kábel je dodávaný s každým hodinkou a poskytuje oveľa rýchlejšie časy nabíjania ako predchádzajúci model. Nabitie hodiniek z nuly na 100% trvalo niečo málo cez hodinu (takmer o celých 30 minút menej ako u pôvodného modelu) a nabitie na 50% mi trvalo 25 minút. Nabíjačka nebude fungovať s prvými Pixel Watch av skutočnosti sa hodinky prvej generácie teraz po kontroverznej aktualizácii softvéru nabíjajú ešte pomalšie ako inokedy.

Ešte užitočnejšie je možno to, že doplnenie zaberie menej času ako rýchle opláchnutie. Po každom tréningu som pri sprchovaní upustil hodinky na nabíjačku, aby som uložil výdrž batérie. Teraz, iba 15 minút na zásuvke získa 20% batérie, čo je dosť na to, aby ste mohli ísť spať bez toho, aby ste sa museli obávať straty nočných štatistík.

Okrem toho, na rozdiel od svojho predchodcu, zariadenie druhej generácie od Googlu v skutočnosti poskytuje 24 hodín energie medzi nabitiami, a to aj so zapnutým vždy zapnutým displejom – čo je výkon, ktorý by Pixel Watch zvládli iba so starostlivým a taktickým používaním režimov pre úsporu batérie. So zapnutým displejom, 40-minútovým cvičením GPS a stredne vysokým používaním mi hodinky vydržali necelých 25 hodín. Sledovaním spánku cez noc klesá asi o 10%. Úprimne povedané, chcel som vidieť, ako Google ďalej zvyšuje batériu zariadenia, ale urobím pokrok. Hodinky stále nemôžu konkurovať Garmin Venu 3, ale na Apple Watch pribúdajú.

Pixel Watch 2 vďačí za svoju energetickú účinnosť platforme Wear OS 4 bežiacej na čipe Qualcomm Snapdragon W5 s novým štvorjadrovým CPU. Rovnako ako pri prvých hodinkách Pixel Watch je užívateľská skúsenosť plynulá a rýchla, bez oneskorenia alebo závad. Nové ciferníky zobrazujú výrazné farby a dobre navrhnuté dátové polia. Prechádzanie dlaždíc alebo prechádzanie ponúk je bezproblémové, aplikácie sa otvárajú rýchlo a špičkové nástroje Google vytvárajú výkonné zariadenie.

Aplikácie Kalendár a Gmail sú vítanými doplnkami, a ako zistila moja kolegyňa Rita El Khoury, teraz môžete na navigáciu v Mapách Google používať polohu udalosti Kalendára. Vďaka nedávnej aktualizácii hodinky konečne podporujú aj trasy verejnej dopravy. Vďaka tomu sú hodinky oveľa užitočnejšie pri cestovaní, pretože som veľmi závislý na autobusoch a vlakoch.

Špičkové nástroje Google naďalej žiaria s najnovšou platformou Wear OS 4 bežiacou na výkonnom procesore.

Medzitým nová dlaždica Google Assistant umožňuje pridať dve skratky pre často používané požiadavky. Asistent Google sa tiež môže pýtať na osobné štatistiky, ako je počet krokov alebo dĺžka spánku, keď sa vám nechce prechádzať podrobnosti o vašom zdravotnom stave. Apple oznámil podobnú funkciu na svojich vlastných zariadeniach, ale tá ešte nejaký čas nebude dostupná.

Tieto hlavné body sú iba ukážkou funkcií dostupných prostredníctvom Wear OS 4. Väčšina zvyšku platformy by mala užívateľom Wear OS 3 pripadať povedomá a som s tým spokojný. Medzi Obchodom Play pre aplikácie tretích strán a aplikáciami Google má rad Pixel Watch čo ponúknuť. Naozaj som si užil používanie miniaturizovanej aplikácie Google Home v hodinkách na blikanie svetiel a nonšalantné vyliezanie môjho partnera.

Wear OS 4 teraz tiež ponúka zálohovanie, obnovu a prenos zariadenia. To znamená, že môžete hodinky ľahko vymeniť za nový telefón bez toho, aby ste prišli o dáta alebo nastavenia. Podobne môžete tiež uložiť všetky nastavenia a dáta hodiniek a obnoviť ich na nové nositeľné zariadenie. Teraz, keď sa Wear OS 4 vrátil k pôvodným hodinkám Pixel Watch, táto schopnosť rozhodne uľahčí vlastníctvo zariadenia Wear OS.

Kaitlyn Cimino / Android Authority

Rovnako ako nástroje Google sú vítaným návratom, ekosystém Fitbit zostáva pilierom zážitku z Pixel Watch. Zariadenie efektívne sleduje všetky rovnaké základné metriky zdravia a kondície ako jeho predchodca a podľa potreby pridáva ďalšie nástroje a vylepšenia. Bol som veľmi nadšený, keď som videl, že hodinky teraz automaticky detekujú sedem obľúbených tréningov. Tento týždeň som testoval automatickú detekciu chôdze a behu a obe boli identifikované a zaznamenané perfektne. Vlastne ma vo všeobecnosti veľmi potešilo sledovanie aktivity hodiniek vrátane sledovania tepovej frekvencie a GPS a pridanie užitočných tréningových nástrojov.

Aby som sa vrátil k mojej metafore semestrálnej práce, keď došlo na presnosť srdcovej frekvencie, pôvodné Pixel Watch túto úlohu zvládli. Hodinky držali krok s porovnateľnými nositeľnými zariadeniami a mojím vyhradeným hrudným pásom. Google napriek tomu nezaspal na vavrínoch. Namiesto toho sú Pixel Watch 2 vybavené ešte výkonnejším viaccestným modulom srdcovej frekvencie, ktorý rozmiestni päť fotodiód a päť LED pre presnejšie meranie. Okrem návratu nameraných hodnôt EKG hodinky pridávajú aj upozornenia na nepravidelný rytmus. Akonáhle zvážite aj nové funkcie tréningovej zóny zariadenia uvedené nižšie, je jasné, že Google ide o vaše srdce.

Najprv si však povedzme presnosť. Rovnako ako jeho predchodca, aj hodinky Google Pixel Watch 2 sa ukázali ako spoľahlivé pri zaznamenávaní pokojovej aj aktívnej srdcovej frekvencie. Vyššie uvedený graf ukazuje jeden z mnohých tréningov, počas ktorého hodinky zobrazujú štatistiky úctyhodne blízko môjho hrudného pásu Polar H10. Môžete vidieť, že sa hodinky na začiatku s miernym oneskorením zamykajú, ale potom pribili moje vrcholy a údolia. Počas stabilných testov, ako je indoor cycling a zložitejšie tréningy, ako sú intervalové behy a vzpieranie, som bol s výkonom Pixel Watch 2 spokojný.

Čítať:  Má Pixel 7 slot na SD kartu?

Kaitlyn Cimino / Android Authority

Tam, kde mi svieti snímač srdcového tepu, je pridanie zobrazovaných zón srdcového tepu počas tréningu. Tento druh spätnej väzby v reálnom čase ma úprimne motivuje, najmä počas vyčerpávajúcich intervalových jázd. Pre tých, ktorí sa účtujú podľa hodín (pravdepodobne používatelia oveľa rýchlejšie ako ja), pridal Google aj zóny tempa. Či tak alebo onak, teraz si môžete nastaviť personalizované ciele a sledovať svoj výkon na zariadení uprostred tréningu. Tento typ tréningovej spätnej väzby nie je pre nositeľné zariadenia nový, ale je dobrým znamením, že Google chce, aby rad Pixel Watch bol pre športovcov vážnou voľbou.

Kaitlyn Cimino / Android Authority

Som veľmi rád, že do Pixel Watch 2 boli pridané ďalšie bezpečnostné prvky. Pokiaľ budem niečo nosiť 24 hodín denne, 7 dní v týždni, mohlo by mi to tiež poskytnúť pocit bezpečia, a nie ten falošný druh, ktorý prináša nosenie batohov. ma. Safety Check je funkcia, ktorú milujem a dlho som o nej hovoril s priateľmi. Táto funkcia, ktorú nájdete aj na telefónoch Pixel, umožňuje nastaviť časovač, než sa vydáte do potenciálne útržkovitej situácie. Ak sa po vypršaní času neprihlásite, hodinky automaticky odošlú vašu polohu vybraným kontaktom.

Osobne si dokážem predstaviť širokú škálu scenárov, v ktorých by som funkciu využil, od nočného behania cez stretnutie s cudzím človekom až po vyzdvihnutie nepotrebného, ​​ale fantasticky lacného nálezu na Facebook Markete. Iní zmienili, ako táto funkcia robí z hodiniek atraktívny tip na prázdninový darček pre dcéru na vysokej škole alebo manžela, ktorý sa novo zaujíma o cyklistiku. Počas testovania fungovala kontrola bezpečnosti podľa očakávaní; Prial by som si, aby to bolo použiteľné na modeloch bez LTE bez spárovaného telefónu v blízkosti.

Tiež by som rád videl rozšírenie núdzového zdieľania na živé zdieľanie polohy. Niekedy je príjemné zdieľať svoju polohu bez toho, aby ste ju preventívne označili ako núdzovú (ako by to bolo škemranie, že?). Ak sa chystám na sólo túru, nepáčilo by sa mi, keby niekto mohol sledovať, že neklopýtam z hory.

Čo sa mi na Google Pixel Watch 2 nepáči

Kaitlyn Cimino / Android Authority

Aj keď som všeobecne fanúšikom jedinečného vzhľadu radu Google Pixel Watch, nemyslím si, že spoločnosť robí dosť, aby uspokojila rôznych kupujúcich. Pre začiatok, jedna veľkosť to nerieši. Drobné puzdro o veľkosti 41 mm je skvelé pre malé zápästie alebo pre kohokoľvek, kto uprednostňuje štíhle zápästie, ale na konci dňa je celkom malý. Väčšina nositeľných zariadení meria okolo 45 mm a najobľúbenejšie rady ponúkajú nakupujúcim viac možností.

Pri nadväzovaní môjho Venu 3S oceňujem, že som zvolil nízkoprofilovú veľkosť pre spoločenské príležitosti. Po tréningu HITT s mojimi 45mm Apple Watch Series 9 som rád, že som si vybral veľkú obrazovku, aby zodpovedala štatistikám. V oboch prípadoch je dôležité, že som si mohol vybrať veľkosť, ktorú som chcel. Aj keď Pixel Watch 2 technicky dobre sedí na mojom zápästí, chcem viac priestoru na obrazovke, aby som mohol čo najlepšie využiť pridanú funkciu na sledovanie fitness. Chcem väčšie ikony, aby som mohol náhodne klopať na ponuky a napriek tomu sa dostal na správnu obrazovku. Chcem si oddýchnuť pre komplikácie ciferníka a väčšie mapy, keď zmeškam svoj ťah uprostred behu. Nevadilo by mi, keby sa tie hrubé rámčeky zmenšili.

Dizajnovo nemajú Pixel Watch 2 v jednej veľkosti po roku s odozvou používateľov príliš čo ukázať.

Rovnako som sklamaný, keď vidím, že Google naďalej ponúka iba neutrálnu metalízu. Puzdro Pixel Watch je dodávané v leštenom striebornom, matnom čiernom a šampanskom zlate. Nádych farby je jednoduchý spôsob, ako pridať do rodiny hodiniek zaujímavosť, a klenutý dojem prakticky žiada o korytnačí-zelený náter. (To je farba, ktorú som si práve vymyslel.) Oceňujem, že Google vymenil nerezovú oceľ za recyklovaný hliník; Milujem prostredie. Len som chcel, aby spoločnosť urobila viac, aby odlíšila rad tejto generácie ako dizajn druhej generácie. (Pre záznam, nemyslím si, že o 10% ľahšie zariadenie je lacnejšie a vždy som rád, že znížim váhu na zápästí.)

Ešte dôležitejšie je, že zvýšená odolnosť tenšieho krycieho sklíčka hodiniek je len ťažko postrehnuteľná a ešte ťažšie je osláviť bez schodného spôsobu, ako zariadenie lacno opraviť. Od tejto chvíle, ak sú vaše hodinky poškodené, môžete kontaktovať tím zákazníckej podpory Google Pixel Watch a skontrolovať možnosti výmeny. Osobne to znamená, že žijem v neustálom strachu zakaždým, keď sa moje hodinky dostanú do kontaktu s čímkoľvek (čo je často). Zatiaľ musím povedať, že prežil moje testy bez akýchkoľvek chýb, ale iní recenzenti uviedli menej šťastné skúsenosti.

Čítať:  Tri krátke prípadové štúdie marketingovej analýzy, ktoré vás inšpirujú k tomu, aby ste milovali údaje

Kaitlyn Cimino / Android Authority

Keď už hovoríme o strese, tiež nie som úplne predaný funkciami Fitbit pre zvládanie stresu. Rovnako ako Fitbit Sense 2 sú aj Pixel Watch 2 vybavené firemným snímačom CEDA, ktorý sleduje zmeny v elektrodermálnych reakciách (drobné elektrické zmeny na vašej pokožke) a ponúka kontinuálne meranie na sledovanie úrovne stresu po celý deň. Vyzýva používateľov, aby sledovali svoju náladu, navrhuje jednoduché nástroje pre správu a každé ráno zariadenie poskytuje skóre zvládania stresu.

Moje váhanie s touto funkciou je dvojaké a, pravda, mohlo byť zaujaté. Prvá je, že som nezistil oznámenia presné ani účinné. Raz som dostal upozornenie, keď som doslova stál pred chladničkou, bez akéhokoľvek stresu, ktorý som dokázal identifikovať. Stále som sa rozhodol zaznamenať svoju náladu a bol som prekvapený, keď som videl, ako je proces príliš zjednodušený. Táto funkcia potrebuje sekciu poznámok, takže si pamätám, prečo som zvolil pokoj vs šťastný vs obsah. Bol som v utorok o 18:45 v strese z práce alebo z osobnej záležitosti? Osobne nepovažujem reflexiu minulých nálad za užitočnú bez kontextu. Po druhé, nie som si istý, čo s týmito dátami robiť. Iné spoločnosti odvádzajú lepšiu prácu, aby boli štatistiky súvisiace so stresom stráviteľné. Po týždni s Pixel Watch 2 sa cítim kvôli funkcii stresu viac vystresovaný, než že by mi pomohla.

Oceňujem pridané zdravotné senzory Pixel Watch 2, ale chcem lepšie prípady použitia, pokyny a postrehy.

Tiež si nemyslím, že sa Fitbit s nedávnym redizajnom aplikácie posunul správnym smerom. Estetika od Googlu príliš zjednodušila rozhranie, znížila prehľadnosť dôležitých štatistík a znížila celkovú užitočnosť aplikácie. Vždy som považoval Fitbit za dostupnú značku pre nováčikov v oblasti sledovania aktivity, ale myslím si, že táto zriedená aplikácia to zachádza príliš ďaleko. Tiež sa mi hnusí nedostatok tmavého režimu, najmä hneď ráno, keď skontrolujem údaje o spánku. Našťastie sú Pixel Watch 2 kompatibilné s dostatočným množstvom aplikácií tretích strán, ktoré by mal byť schopný kompenzovať každý, kto hľadá podrobnejší zážitok.

Bohužiaľ aj aplikácie tretích strán závisí od vstavanej GPS v zariadení, čo mi pripadalo v poriadku, ale nestále. Niekoľkokrát boli moje celkové vzdialenosti nekonzistentné s inými zariadeniami (až o 7 %), hoci moje mapy ukazovali slušné sledovanie. Najpodivnejšie dáta sú na obrázku vyššie, kde GPS na jeden blok zmizne, napriek tomu zaznamenáva dlhšiu vzdialenosť ako moja Apple Watch. Celkovo by som hodnotil GPS Pixel Watch 2 ako v poriadku, ale nie skvelé, alebo adekvátne pre základné sledovanie (tiež známy ako dnes som bežal), ale nie dostatočne ostré pre vážnych športovcov. Napriek tomu dúfam, že sa jedná skôr o problém so softvérom než o problém so senzorom a budem to naďalej testovať.

Presnosť GPS je nekonzistentná, zaznamenáva väčšinou presné trasy, ale niektoré vzdialenosti sú nepresné.

Ešte viac frustrujúce je, že natívne cvičebné aplikácie v hodinkách záhadne nedokázala zaznamenať jeden z mojich behov, hoci bolo načítané GPS ako pripojené a obrazovka cvičenia bežala. Potom boli zaznamenané štatistiky ako kroky a minúty aktivity, ale neobjavil sa žiadny tréning. Keď sa snažíte zhromaždiť dáta pre recenziu, je to srdcervúce. Ďalšou nepríjemnosťou je, že hodinky ukladajú každý začatý tréning napriek tomu, ako rýchlo ho zrušíte. Iné nositeľné zariadenia poznajú, že ste nepracovali, a automaticky odstránia vynechanie zapaľovania.

V neposlednom rade je nastavenie Pixel Watch 2 príliš spletité. Našťastie ročne skontrolujem mnoho zariadení a viem, ako riešiť problémy so čkaním alebo predvídať podivné nastavenia. Napriek tomu som musel tieto hodinky niekoľkokrát resetovať, aby som dostal všetky svoje účty Google do poriadku a prvý deň som zmeškal štatistiky, pretože funkcie boli neočakávane deaktivované. Pre priemerných užívateľov musí Google odviesť lepšiu prácu s integráciou a zjednodušiť proces nastavenia.

Špecifikácia Google Pixel Watch 2

Google Pixel Watch 2

Zobraziť

Priemer: 41mm
Vždy zapnutý displej
Vlastné 3D Corning Gorilla Glass 5
320ppi AMOLED displej s farbou DCI-P3
Zvýšenie jasu až o 1000 nitov

Materiály a povrchové úpravy

100% recyklovaný hliník

Aktívny pás: Fluoroelastomer s povrchom mäkkým na dotyk

Rozmery a hmotnosť

Priemer: 41mm
Výška: 12,3 mm
31 g (bez pásky)

Čip

Qualcomm SW5100
Koprocesor Cortex M33

Úložisko a pamäť

32GB eMMC flash
2GB SDRAM

Napájanie

306 mAh (typické)
Až 24 hodín so stále zapnutým displejom
Kábel USB-C pre rýchle nabíjanie

Sľúbená rýchlosť nabíjania:
Asi 30 minút až 50%
Asi 43 minút na 80%
Asi 75 minút na 100%

Softvér

Wear OS 4.0

Senzory

Kompas
Výškomer
Senzor kyslíka v krvi
Viacúčelový elektrický senzor
Optický snímač srdcového tepu
Akcelerometer
Gyroskop
Senzor okolitého svetla
Elektrický senzor na meranie ceda
Senzor teploty pokožky
Barometer
Magnetometer

Interakcie

Bočné tlačidlo
Haptická koruna
Prémiová haptika

Zvuk

Zabudovaný mikrofón
Vstavaný reproduktor

Funkcia

Fitbit zdravia a kondície
Google mapy
Peňaženka Google
Google Assistant
Správy a upozornenia
YouTube Music
NFC
Núdzové SOS
Medzinárodné tiesňové volanie
Detekcia pádu (až 32 g sily)

Trvanlivosť

5ATM + IP68

Konektivita

4G LTE a UMTS
Bluetooth 5.0
Wi-Fi 802.11 b/g/n 2,4 GHz
NFC
GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, satelit Quasi-Zenith

Kompatibilita

Android 9.0 alebo novší

Veľkosť pásma

Aktívna kapela:
Malý: 130-175 mm okolo
Veľké: 165-210 mm okolo

Čo je v krabici

Google Pixel Watch 2
Aktívne pásmo (malé a veľké)
Kábel USB-C pre rýchle nabíjanie
Rýchly návod

Záruka

USA, CA, JP, India, Singapur, Taiwan, India:
1 rok

Spojené kráľovstvo, EHP, Francúzsko, Švajčiarsko a AÚ:
2 roky

Farby

Matné čierne hliníkové púzdro / Obsidian Active opasok
Puzdro z lešteného strieborného hliníka / opasok Bay Active
Puzdro z lešteného strieborného hliníka / opasok Porcelain Active
Hliníkové puzdro Champagne Gold / opasok Hazel Active

Čítať:  Ako zostaviť dokonalý blogový príspevok (krok za krokom)

Mali by ste si kúpiť Google Pixel Watch 2?

Kaitlyn Cimino / Android Authority

V roku 2022 Google upustil od svojich prvých šikovných hodiniek s jedinečným dizajnom, tým najlepším z Google Wear OS a výsledkom jeho multimiliardovej akvizície Fitbit. Napriek tomu po rokoch strávených predvídaním zariadenia bola väčšina užívateľov trochu ohromená. Tu v , sme uznali, že Google položil solídne základy, a potom sme okamžite obrátili pozornosť na to, čo môže prísť ďalej.

Pixel Watch 2 nekatapulujú značku na vrchol trhu s nositeľnými zariadeniami, ale vykonávajú kľúčové úpravy, ktoré povyšujú radu Pixel Watch. Wear OS 4 je výkonný v nespracovanej podobe, snímač srdcového tepu zariadenia je špičkový a vďaka rýchlemu nabíjaniu je užívateľská skúsenosť oveľa lepšie ovládateľná. Platforma Fitbit znamená solídne sledovanie aktivity a spánku a zároveň pridanie všetkých nástrojov predtým uložených pre radu Fitbit Sense znamená, že Google chce, aby zákazníci vedeli, že ide o najlepšie inteligentné hodinky Fitbit. V skutočnosti, vzhľadom na mäsiarstvo, ktoré sme videli na iných radoch značky, je to jediná logická voľba pre každého, kto má záujem o chytré hodinky Fitbit.

Pixel Watch 2 sú rozhodne lepšie kúpy oproti svojmu predchodcovi a hodinky Wear OS stoja za zváženie, najmä pre každého, kto chce chytré hodinky Fitbit.

S tým povedané, Pixel Watch 2 stále nie sú dokonalé. Jeho výdrž batérie je vylepšená, ale kratšia, než by som chcel, potrebuje druhú veľkosť puzdra a stále má nejaké užívateľské skúsenosti, ktoré treba vyladiť. Stručne povedané, je to stále produkt veľmi mladého radu, ale nesie rovnakú prémiovú cenu ako elitné chytré hodinky, ktoré už dospeli. Aj keď by ste si mali bezpodmienečne vybrať nový model pred pôvodným, ak konkrétne chcete inteligentné hodinky Google a/alebo Fitbit, existuje množstvo alternatív Pixel Watch 2, ktoré treba zvážiť, než sa rozdelíte s peniazmi.

Ak ste zosobášení ekosystému Fitbit, ale nepotrebujete plný zážitok zo šikovných hodiniek, Fitbit Charge 6 (159,95 $ na Amazone) obsahuje mnoho rovnakých sledovacích nástrojov za nižšiu cenu. Môže sa tiež pochváliť oveľa lepšou výdržou batérie a hŕstkou aplikácií Google v oveľa menšom prevedení. Na druhú stranu, najlepšie múdre hodinky pre sledovanie fitness sú Garmin Venu 3 (449,99 $ na Amazone). Platforma Garmin má najpodrobnejšie tréningové nástroje pre športovcov, ktorí sa chcú pripútať k dobre zaoblenému zariadeniu. Venu 3 tiež prekonáva Pixel Watch 2 vo výdrži batérie a presnosti GPS. Pixel Watch sú však dostupné iba v modeloch LTE aj Wi-Fi, čo hodinky Garmin nie sú.

Google Pixel Watch 2

Google Pixel Watch 2

Prevádzkuje svižný Wear OS 4 • Pridané a upgradované pokročilé senzory zdravia • Rýchle nabíjanie zmierňuje problémy s batériou

Nosenie OS 4, pokročilé senzory zdravia a vylepšené tréningové funkcie povyšujú Pixel Watch 2

Google Pixel Watch 2 si zachováva úspešné funkcie prvého modelu a vylepšuje niekoľko nedostatkov originálu. Pridané senzory, vylepšené školiace nástroje a niekoľko kľúčových zmien naznačujú dokonalejší produkt. Wear OS 4 od Googlu beží bezchybne, zatiaľ čo k tomuto radu sa pripájajú pokročilé zdravotné nástroje od Fitbit.

Recenzie Google Pixel Watch 2: Najčastejšie otázky

Sú hodinky Google Pixel Watch 2 vodotesné?

Hodinky Google Pixel Watch 2 majú certifikáciu IP68 pre odolnosť voči vode a prachu a majú hodnotenie 5 ATM, vďaka čomu sú vodeodolné do hĺbky až 50 metrov.

Funguje Google Pixel Watch 2 so Samsungom alebo iPhonom?

Google Pixel Watch 2 fungujú s telefónmi Samsung, ale nie s telefónmi iPhone.

Môžete textovať na Google Pixel Watch 2?

Môžete odosielať a prijímať textové správy z LTE Google Pixel Watch s aktívnym mobilným pripojením. S modelom Pixel Watch 2 iba s Wi-Fi môžu používatelia odosielať a prijímať textové správy pomocou spárovaného telefónu blízko.

Je Google Pixel Watch 2 dodávaný s nabíjačkou?

Google Pixel Watch 2 sa dodávajú s patentovaným káblom na rýchle nabíjanie. Nedodáva sa s napájacím adaptérom. Je pozoruhodné, že nabíjačka nie je kompatibilná s prvou generáciou Google Pixel Watch.

Má Google Pixel Watch 2 detekciu pádu?

Áno, hodinky Google Pixel Watch 2 majú detekciu pádu a ďalšie bezpečnostné funkcie.

Majú Google Pixel Watch 2 GPS?

Áno, hodinky Google Pixel Watch 2 majú vstavanú GPS. Zariadenie podporuje systémy GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo a Quasi-Zenith Satellite.

Komentáre

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE