Recenzie InboxDollars: Stojí to za to vyskúšať?

InboxDollars je „online klub odmien“, kde môžete zarábať peniaze plnením „mikroúloh“, ako je hranie hier, vyplňovanie prieskumov, vyhľadávanie na webe a ďalšie. Svoje zárobky môžete použiť na nákup darčekových kariet, kreditu PayPal alebo predplatených kariet.

Spolu s niekoľkými podobnými weby s odmenami vlastní a prevádzkuje InboxDollars spoločnosť s názvom Prodege a je to jedna z najobľúbenejších stránok na získavanie odmien. Avšak, je to dobrý spôsob, ako zarobiť peniaze na strane?

Vzali sme to na skúšobnú prevádzku, aby sme to zistili.

Tablet Obsahu

01. Oplatí sa používať InboxDollars?

InboxDollars nie je dobre platený vedľajší zhon, ale pre niektorých ľudí by to stále mohlo stáť za to. Platforma má napríklad niekoľko zábavných hier, takže pokiaľ už trávite čas hraním hier, môžete si tým tiež zarobiť pár centov.

Ak ste odhodlaní zarábať peniaze pomocou mikroúloh, mali by ste používať InboxDollars v spojení s prieskumnými webmi a ďalšími platformami pre odmeny. Týmto spôsobom získate prístup k väčšiemu množstvu úloh.

Budete tiež môcť venovať svoj čas úlohám, ktoré považujete za najspoľahlivejšie (podľa našich skúseností bývajú platformy ako tieto vyberavé a prieskumy často nefungujú správne).

Koľko môžete reálne zarobiť?

Túto aplikáciu sme testovali takmer 4 hodiny.

Tu je to, čo sme zarobili:

Hodinová sadzba* Priemerná doba na uplatnenie odmien (15 USD) Čas dostať zaplatené
4,28 $ 3¼ hodiny 3–10 pracovných dní

*Naše výpočty hodinovej sadzby a priemernej doby pre uplatnenie odmien zahŕňajú bonus za registráciu 5 $. Nevybavené odmeny nie sú zahrnuté.

Samotná stránka InboxDollars hovorí, že realisticky môžete očakávať, že zarobíte 50–100 $ mesačne bez prílišného úsilia. 1

Zistili sme, že naša hodinová sadzba sa pohybovala okolo 4,28$.

Došli sme k záveru:

Čo hovorí InboxDollars Čo sme našli
Môžete si zarobiť 50–100 $ mesačne (s pomerne minimálnym úsilím). Môžete si zarobiť 50–100$ mesačne tým, že na webe strávite niekoľko hodín týždenne.

Ďalší pre a proti na zváženie

Klady

 • Je to úplne zadarmo

 • Dobrý bonus za registráciu

 • Rôzne úlohy na vyskúšanie

 • Priebežné odmeny za odporúčanie priateľov (ak vaši priatelia používajú stránku)

Nevýhody

 • Nie je ľahké vidieť svoje odmeny

 • Je ťažké sa do prieskumov kvalifikovať

 • Úlohy vám nie vždy platia priamo (niektoré vám len pripisujú kredit na virtuálne stieracie žreby, ktoré môžu neskôr priniesť odmeny)

 • Odmeny môžu po uplatnení trvať až 30 dní

02. Ako fungujú odmeny na InboxDollars?

Odmeny InboxDollars sa počítajú v dolároch (nie v bodoch, ako pri niektorých prieskumných weboch).

Odmeny InboxDollars sú poskytované v dolároch, vďaka čomu je ľahké presne zistiť, koľko ste zarobili.

Koľko potrebujete zarobiť, aby ste dostali výplatu?

Spočiatku budete na uplatnenie svojich odmien potrebovať aspoň 15 $. 2 Potom môžete dostávať platby v prírastkoch 10 USD alebo viac.

Ako dlho trvá dostať zaplatené?

InboxDollars tvrdí, že to závisí od toho, ako uplatníte svoje odmeny. Niektoré ponuky vám môžu pripísať kredit okamžite; ostatní môžu trvať 7–30 dní.

Tvrdí, že keď vyplácate peniaze, dostanete svoje odmeny v priebehu niekoľkých pracovných dní.

Je nejaký limit, koľko si môžete zarobiť?

Neexistuje žiadny limit, koľko môžete zarobiť prostredníctvom InboxDollars.

Niektoré úlohy však majú svoje limity, koľko z nich môžete za deň zarobiť. Môžete napríklad vytlačiť iba 25 kupónov denne (to znamená, že tlačou kupónov môžete zarobiť maximálne 25 centov denne). Podobne existujú limity na počet účteniek, ktoré môžete každý týždeň naskenovať (a ako také, koľko z nich môžete za týždeň zarobiť).

Je InboxDollars legitímne?

Áno, webová stránka InboxDollars je legitímna (a nie podvod). InboxDollars, vlastnený a prevádzkovaný spoločnosťou s názvom Prodege, bol založený v roku 2000 a sídli v Minnesote.

Pozrite sa na Stránka InboxDollars Trustpilot pre recenzie od spokojných aj nie príliš šťastných užívateľov.

03. Spôsoby, ako zarobiť peniaze na InboxDollars

Tu sú spôsoby, ako môžete zarábať peniaze s InboxDollars:

 • Prihlásiť sa
 • Vykonajte prieskumy
 • Hrať hry
 • Pozrite sa na ponuky od partnerov
 • Nakupujte online u partnerských predajcov
 • Skenujte účtenky
 • Klipové kupóny
 • Použite vyhľadávací nástroj InboxDollars
 • Hľadajte kódy WinIt na sociálnych sieťach
 • Odpovedzte denne na otázky Učte sa a zarábajte
 • Čítajte e-maily
 • Pozvať priateľov

Prihlásiť sa

Snímka obrazovky bonusu za registráciu InboxDollarsInboxDollars vám dá (relatívne vysoký) bonus za registráciu vo výške 5,00 $.

Proces registrácie pre InboxDollars je veľmi jednoduchý. Stačí zadať e-mailovú adresu a heslo a potom svoj e-mail potvrdiť. Nevyžadujú vaše telefónne číslo. Akonáhle potvrdíte svoju e-mailovú adresu, získate bonus za registráciu vo výške 5 $.

Naša skúsenosť

Zistili sme, že je ľahké sa zaregistrovať do InboxDollars. Trvalo nám to menej ako 2 minúty.

Vykonajte prieskumy

InboxDollars hovorí, že väčšina jej online prieskumov platí 0,50 – 5,00 USD a zaberie 3 – 25 minút. Niektorí však platia 10, 20 alebo dokonca viac za ľudí zo špecifických demografických skupín (napr. ženy vo veku 45+ rokov, ktoré pravidelne nakupujú vitamíny, alebo ľudia žijúci v špecifických oblastiach).

Spočiatku budete musieť vyplniť „profilový prieskum“ a vyplniť informácie o sebe, aby ste pomohli InboxDollars cieliť budúce prieskumy. Potom by ste mali mať prístup k pravidelnejším prieskumom.

Snímka obrazovky prieskumu InboxDollars pre hotovosť.Prieskumy na InboxDollars mávajú trochu nevyspytateľné názvy.

Ak sa nekvalifikujete do prieskumu, niekedy získate postup smerom k „Scratch & Wins“. Jedná sa o udalosti, ktoré neudeľujú odmeny priamo, ale dávajú vám šancu vyhrať odmeny neskôr.

Naša skúsenosť

Zistili sme, že väčšina prieskumov nás odmietla, takže máme podozrenie, že je ťažké sa kvalifikovať pre väčšinu prieskumov na InboxDollars. Okrem profilového prieskumu sme vyskúšali 12 ďalších prieskumov a kvalifikovali sme sa iba do jedného z nich.

Niektoré z prieskumov, ktoré nás diskvalifikovali, nám poskytli postup Scratch & Win, ale väčšina bola iba stratou času.

Hrať hry

Na kartách „Hry“ a „Ponuky“ v InboxDollars nájdete mnoho rôznych hier. Niektoré z nich môžete hrať prostredníctvom aplikácie alebo webovej stránky InboxDollars; ostatné si musíte stiahnuť.

Snímka obrazovky hier InboxDollarsInboxDollars ponúka variácie na mnoho klasických hier, ktoré pravdepodobne poznáte.

Naša skúsenosť

Hrali sme niekoľko rôznych hier. Dopadlo to takto:

 • Monopoly Go: Pre túto hru sme si museli stiahnuť samostatnú aplikáciu. InboxDollars povedali, že by sme mohli vyhrať 5$, ak dosiahneme Board #5. Hrali sme 13 minút a dostali sme sa na dosku č. 2, takže získanie odmien by pravdepodobne trvalo takmer hodinu (aj keď ak vyhráte 5 dolárov za hodinu hrania – čo by nemuselo byť možné, ak sú vyššie úrovne oveľa ťažšie – toto by Monopoly Go urobilo jednu z lukratívnejších hier na InboxDollars).
 • Candy Crush sága: Museli sme si to stiahnuť a hrali sme asi 15 minút a dosiahli úroveň 10. Nezískali sme odmeny, pretože musíte dosiahnuť úroveň 26, aby ste získali 0,10 $. To znamená, že získanie 0,50$ by pravdepodobne trvalo asi hodinu, čo nie je skvelé, ale ak naozaj radi hráte Candy Crush Saga, mohlo by to pre vás stáť za to.
 • Mravčie légie: Museli sme to stiahnuť. Náš tester hral 6 minút, ale zistil, že je to mätúce av skutočnosti tomu nerozumel. Za dosiahnutie úrovne 2 sme získali odmenu vo výške 1 centu (hoci to trvalo 8 dní pripísania), čo naznačuje, že by ste zarobili približne 0,10 $ za hodinu.
 • Opičia bublinová strieľačka: Toto bola hra v aplikácii, ktorá nevyžadovala, aby ste si nič sťahovali. Hrali sme asi 5 minút a získali sme stierací žreb, ktorý nám dal 2 centy. To naznačuje, že ak nebudete mať so svojimi stieracími žrebmi väčšie šťastie ako my, zarobili by ste hraním tejto hry asi 0,24 $ za hodinu.
Snímka obrazovky hry Monkey Bubble Shooter od InboxDollars.Sadzba na Monkey Bubble Shooter nebola najvyššia, aj keď to bola určite najroztomilejšia hra, ktorú sme vyskúšali.

Pozrite sa na ponuky od partnerov

Okrem hier má karta InboxDollars „Ponuky“ mnoho ďalších spôsobov, ako zarobiť. Tie môžu zahŕňať iba prekliknutie na webovú stránku, prihlásenie na odber e-mailových ponúk, prihlásenie na odber služieb alebo inštaláciu aplikácie.

Niektoré z možností zahŕňajú míňanie peňazí, ale k dispozícii je aj veľa bezplatných vecí, takže nemusíte nutne nič míňať.

Snímka obrazovky partnerských ponúk InboxDollarsInboxDollars ponúka širokú škálu možností zárobku od svojich pridružených spoločností.

Naša skúsenosť

Zaregistrovali sme sa v spoločnosti SoFi, osobnej finančnej spoločnosti, a dokončili sme bezplatnú kontrolu kreditného skóre. Trvalo to asi 3 minúty a zaplatilo nám to 5$. Avšak trvalo 3 dni, kým odmeny dorazili na náš účet.

Okrem toho sme sa prihlásili do ponuky so značkou Mucinex, ktorá nám chcela posielať e-maily s tipmi na boj s hlienom a kupóny na použitie s produktmi na prechladnutie, kašeľ a chrípku. Táto ponuka nám dala 0,50 $ a odmeny sme okamžite obdržali na náš účet.

Vyskúšali sme aj ponuku s názvom „Pozrite sa na najnovšie ponuky“, ktorá nás poslala na článok o online vyhľadávaní a dala nám 1 cent za jeho otvorenie.

Nakupujte online u partnerských predajcov

InboxDollars vám umožňuje získavať odmeny, keď sa preklikáte na iné stránky prostredníctvom ich.

Ponúka cashback ponuky pre predajcov, ako sú:

 • eBay
 • Walmart
 • Samov klub
 • Best Buy Co.
 • Lowe's
 • Kohlova
 • Expedia
 • Shein
 • Medzera

Okrem týchto ponúk sme videli desiatky ďalších – väčšinou s ponukou cashback sadzieb 1-15%.

Snímka obrazovky partnerských obchodov InboxDollarsMôžete získať peniaze späť nakupovaním v partnerských obchodoch, aj keď budete musieť utrácať peniaze, aby ste zarobili peniaze.

Naša skúsenosť

Objednali sme niečo od Walmartu, ktorý ukazoval 2% cashback ponuku. Bezprostredne po zadaní objednávky sme nedostali žiadne odmeny a na našom účte sme nevideli žiadne čakajúce odmeny, takže si nie sme istí, že ponuka fungovala.

Skenujte účtenky

InboxDollars má dve rôzne funkcie nahrávania účteniek: nahrávanie „Magic Receipt“ a nahrávanie „Any Receipt“.

 • Magické účtenky: Toto sú konkrétne ponuky potravín InboxDollars, pomocou ktorých môžete získať špeciálne bonusy. Niektoré z ponúk sa týkajú konkrétnych položiek, ktoré si môžete kúpiť v akomkoľvek obchode; ostatné sú pre konkrétne položky, ktoré musíte zakúpiť v konkrétnych obchodoch. Ak chcete používať magické účtenky, musíte si vybrať ponuky, ktoré chcete, pridať ich do svojho nákupného zoznamu (zoznam magických účteniek, ktoré ste si uložili) a potom naskenovať účtenky, ktoré získate z nákupu položiek.
 • Akékoľvek účtenky: Naskenujte akýkoľvek iný typ účtenky a získajte 1 cent.

Ako sme už spomínali, počet účteniek, ktoré môžete naskenovať za týždeň, je obmedzený (a koľko na nich môžete zarobiť).

Pri možnosti „ľubovoľnej účtenky“ môžete skenovať iba 10 účteniek za týždeň. Pri magických účtenkách existujú rôzne limity pre rôzne ponuky, preto by ste sa mali pozrieť na jednotlivé ponuky, aby ste sa dozvedeli viac.

Naša skúsenosť

Skúsili sme naskenovať štyri normálne účtenky. Traja pracovali a každý nám zarobil 1 cent.

Klipové kupóny

InboxDollars tvrdí, že s touto funkciou môžete zarábať peniaze, ale na ich webe alebo aplikácii sme ju nenašli.

Použite vyhľadávací nástroj InboxDollars

InboxDollars obsahuje nástroj na vyhľadávanie na webe, ktorý môžete použiť na získanie postupu „Scratch & Win“. Ako sme už spomínali, toto vám nedáva odmeny priamo, ale dáva vám to šancu získať odmeny neskôr.

Keď dokončíte štyri vyhľadávanie na InboxDollars, získate kartu Scratch & Win. Pokiaľ budete hľadať 4 dni v týždni, dostanete hotovosť.

Naša skúsenosť

Vykonali sme niekoľko vyhľadávaní a získali stieraciu a výhernú kartu. To nám vyplatilo 1 cent – ​​nie najlepšia výplata, ale relatívne ľahké peniaze. Neskúšali sme hľadať 4 dni v týždni, aby sme zistili, či nedosiahneme niečo hmatateľnejšie, než je pokrok v Scratch & Win.

Hľadajte kódy WinIt na sociálnych sieťach

Na získanie odmien môžete použiť „WinIt kódy“. Nájdete ich na Facebooku, Twitteri a Instagrame.

Naša skúsenosť

Dvakrát sme tieto kódy skontrolovali a obaja sme kódy našli.

Prvý príspevok na sociálnych sieťach, ktorý sme našli, hovoril, že dostaneme 4 doláre, ale keď sme si to nárokovali, dostali sme iba 2 centy. Druhý príspevok povedal, že dostaneme bonus 1$ na akúkoľvek darčekovú kartu v hodnote 50$. Nenárokovali sme darčekovú kartu, ale dostali sme ďalšie 2 centy, keď sme zadali kód na InboxDollars.

Odpovedzte na každodenné otázky Učte sa a zarábajte

To je otázka, na ktorú môžete odpovedať každý deň, aby ste získali pokrok v Scratch & Win.

Snímka obrazovky so stránkou InboxDollars Learn & Earn.Vaše odmeny za zodpovedanie otázky Učte sa a zarobte budú minimálne, ale zaberú vám len pár sekúnd času.

Naša skúsenosť

Urobili sme to raz. Trvalo to len pár sekúnd a ako sme sľúbili, pokročili sme smerom k Scratch & Win.

Čítajte e-maily

Táto funkcia vás odmení za čítanie „PaidEmails“ z vášho počítača alebo smartfónu. Čítanie správ posilňuje postup Scratch & Win.

Snímka obrazovky PaidEmail na InboxDollars.InboxDollars vám zaplatí pár centov za preklikávanie marketingových e-mailov od ich pridružených spoločností.

Naša skúsenosť

Prečítali sme niekoľko platených e-mailov a dostali sme určitý pokrok smerom k stieracej a výhernej karte; to nám zaplatilo kniežaciu čiastku 3 centy.

Pozvať priateľov

Zakaždým, keď niekoho odporučíte, zarobíte 3$, akonáhle sa zaregistruje, aktivuje svoj účet a zarobíte 3$ za prvý mesiac. Kredit dostanete na svoj účet do 24 hodín po tom, ako dosiahnu hranicu 3 USD. 3

Okrem toho získate 10% z väčšiny odmien, ktoré získajú v budúcnosti (až na niektoré výnimky – najmä bonus za registráciu a ďalšie bonusové aktivity alebo kredity).

Všeobecne platí, že neexistuje žiadny maximálny limit pre odmeny, ktoré môžete získať za odporúčanie priateľov.

Naša skúsenosť

Túto funkciu sme neskúšali.

Nemôžete sa odkazovať na InboxDollars

InboxDollars umožňuje iba jeden účet na osobu. Hovoria, že zatvoria duplicitné účty a vy prídete o všetky zárobky.

04. Ako zvýšiť svoje zárobky InboxDollars

InboxDollars má ďalšie funkcie, ktoré vám pomôžu zvýšiť vaše príjmy.

Denný zoznam

Denný zoznam je zoznam úloh, ktorý môžete použiť na získanie bonusových odmien za splnenie určitých úloh.

Snímka obrazovky denného zoznamu InboxDollars.Pravidelné vypĺňanie denného zoznamu je najjednoduchší spôsob, ako získať bonusové odmeny na InboxDollars.

Existuje deväť rôznych úloh a zdá sa, že ponúkané bonusové odmeny sa líšia.

Naša skúsenosť

Keď sme skontrolovali Denný zoznam, videli sme nasledujúce bonusové odmeny:

 • Bonus 0,03 $ za dokončenie piatich z deviatich aktivít
 • Bonus 0,07 $ za dokončenie celého denného zoznamu (všetkých deväť aktivít)

Scratch & Win

Funkcia InboxDollars Scratch & Win vám poskytuje online stieracie žreby, ktoré môžete použiť na doplnenie vašich príjmov InboxDollars. Postup na ukazovateli Scratch & Win za určité úlohy, ako napríklad:

 • vyhľadávanie
 • Neúspešné pokusy o prieskum
 • Učte sa a zarábajte otázky

Existujú tri úrovne Scratch & Win s rôznymi cenami. Vyplňte ukazovateľ postupu ku každej úrovni a získajte šancu vyhrať nasledujúce peňažné ceny:

 • Úroveň 1: 10 dolárov
 • Úroveň 2: 25 dolárov
 • Úroveň 3: 100 dolárov

Potom, čo vyhráte cenu, budú vaše stieracie zárobky okamžite pripísané na váš účet – obvykle do 5 minút.

Snímka obrazovky hry InboxDollars Scratch & Win.V hre InboxDollars Scratch & Win je možné zarobiť 10–100$, ale šance sa zdajú byť pomerne dlhé.

Naša skúsenosť

Urobili sme pár Scratch & Wins, ale vždy sme od nich dostali iba pár centov.

Denný cieľ

Denný cieľ je spôsob, ako získať bonusovú hotovosť každý deň dosiahnutím určitej hranice odmien. InboxDollars hovorí, že tento prah je personalizovaný. 4

Cieľ sa resetuje každý deň o polnoci (pacifického času). Na získanie bonusu si budete musieť počkať do nasledujúceho mesiaca. Nezabudnite si ho vyzdvihnúť, pretože sa na váš účet nepripisuje automaticky.

Od 5. dňa každého mesiaca do 15. dňa by ste mali v rozbaľovacej ponuke Denný cieľ vidieť zelené tlačidlo „Vyžiadať si svoj bonus“. Kliknutím na tlačidlo získate všetky bonusy k dennému cieľu, ktoré ste získali predchádzajúci mesiac (spolu s bonusmi „série“, ktoré vysvetlíme v ďalšej časti). 5

Pruhy

Pruhy sú spôsob, ako vyhrať viac peňazí splnením denného cieľa po dobu 5+ dní v rade.

Ak chcete dosiahnuť sériu, dokončite denný cieľ v po sebe idúcich dňoch v jednom z nasledujúcich časových rámcov:

 • 5 dní
 • 7 dní
 • 14 dní
 • 21 dní
 • Jeden mesiac

Bonusové odmeny za série sú nasledujúce:

 • Získajte 0,10 $ za 5-dňovú sériu
 • Získajte 0,25 $ na 7 dní
 • Získajte 1 $ na 14 dní
 • Získajte 2 $ na 21 dní
 • Získajte 3 $ na 31 dní

Pamätajte, že váš sériový bonus sa nezapočítava do denného cieľa.

Rovnako ako pri bonuse k dennému cieľu musíte pamätať na to, že si svoj sériový bonus musíte vybrať medzi 5. a 15. dňom nasledujúceho mesiaca, pretože sa na váš účet nepripisuje automaticky. Tieto dva bonusy môžete zbierať súčasne a rovnakým spôsobom (kliknutím na zelené tlačidlo „Získať svoj bonus“ v rozbaľovacej ponuke Denný cieľ). 5

Snímka obrazovky funkcie InboxDollars Daily Goal.Váš denný cieľ bude resetovaný každých 24 hodín. InboxDollars škytal, keď sme sa snažili skontrolovať, koľko času nám zostáva na našich.

Naša skúsenosť

Niekoľkokrát sme skontrolovali náš denný cieľ a náš cieľ bol 0,30 $. Niekoľkokrát sme dosiahli cieľ a získali bonus 3 centy.

Bingo

Toto je spôsob, ako získať ďalšie odmeny plnením sád úloh. InboxDollars vám ponúka nástenku Bingo, kde má každý štvorec pridruženú aktivitu. Túto aktivitu musíte dokončiť, aby ste označili zodpovedajúci štvorec na doske Bingo.

Máte obmedzený čas na to, aby ste označili čo najviac políčok.

Snímka obrazovky z hry InboxDollars Bingo.Naše zárobky naznačujú, že s minihrou InboxDollars Bingo môžete zarobiť okolo 0,15 $ za hodinu.

Naša skúsenosť

Hrali sme Bingo asi 8 minút a vyhrali sme iba 2 centy (čo zodpovedá asi 0,15 dolára za hodinu), takže sme neboli príliš ohromení.

Žrebovanie

Toto sú šťastné žrebovania, ktoré vám dávajú šancu vyhrať bonusové peniaze a ceny. Ak chcete hrať, musíte zaplatiť malý vstupný poplatok (z vašich odmien).

Tieto lotérie nájdete na karte „Viac“ na webe InboxDollars (hoci sme ich v aplikácii nenašli).

Snímka obrazovky stránky Inboxdollars Sweepstakes.Je možné vyhrať veľké ceny zadaním lotérie, aj keď rovnako ako pri Scratch & Win sú vaše šance pomerne nízke.

Naša skúsenosť

Prihlásili sme sa do siedmich stávok, ale nič sme nevyhrali.

Moje bonusy

Moje bonusy sú ponuky cashback, ktoré zvyšujú váš potenciál zárobku. Nájdete ich v sekcii „Účet“ v desktopovej verzii webu (hoci sme ich nemohli nájsť v aplikácii).

Nie sú vždy k dispozícii, ale stojí za to skontrolovať, či nemáte nejaké ponuky. Ak tak urobíte, kliknite na „Aktivovať“, aby ste sa uistili, že ich môžete použiť neskôr.

Naša skúsenosť

Dvakrát sme skontrolovali Moje bonusy, ale ani sme nič nenašli.

Snímka obrazovky, ako skontrolovať svoje bonusy na InboxDollars.Na tejto stránke môžete skontrolovať ďalšie bonusové príležitosti, aj keď, ako vidíte, neexistuje žiadna záruka, že nejaké budete mať.

Nainštalujte tlačidlo Billy Button

Billy Button je rozšírenie prehliadača, ktoré vás upozorňuje na nové prieskumy, nákupné ponuky, kupóny, zľavové kódy a ďalšie spôsoby, ako zarobiť peniaze. Nainštalujte si tlačidlo, aby ste mali prehľad o možnostiach zárobku InboxDollars.

Naša skúsenosť

Nainštalovali sme to, ale nepoužili sme to.

05. Ako uplatniť svoje odmeny a dostať zaplatené

Existujú rôzne spôsoby, ako dostať zaplatené na InboxDollars, vrátane darčekových kariet, virtuálnych predplatených kariet a PayPal.

InboxDollars poskytuje protichodné informácie o dobe spracovania platieb. Na jednej stránke „pomôcť“ InboxDollars hovoria, že spracovávajú platby za darčekové karty a PayPal približne do 3 pracovných dní. 2

Inde na webe však hovoria, že by ste mali nechať až 10 dní na obdržanie peňazí alebo darčekové karty – aj keď je to obvykle oveľa rýchlejšie – pretože spracovanie môže byť pomalšie počas sviatkov alebo pri vybavovaní mnohých požiadaviek.

Snímka obrazovky, ako uplatniť odmeny InboxDollars.Stránka pre uplatnenie InboxDollars zobrazujúca kartu Amex, ktorú sme vybrali.

PayPal

Pre uplatnenie zárobku cez PayPal:

 • Prejdite na stránku Žiadosť o platbu na InboxDollars
 • Vyberte VYŽIADAŤ PLATBU
 • Na stránke odmien vyberte možnosť PayPal a podľa obrázku vyberte čiastku, ktorú chcete uplatniť

Informácie o vašom profile InboxDollars sa musia zhodovať s informáciami o vašom účte PayPal

Ak chcete uplatniť svoje odmeny cez PayPal, musíte sa uistiť, že vaše profilové informácie na InboxDollars presne zodpovedajú informáciám na vašom PayPal účte; v opačnom prípade nemusí byť požiadavka správne spracovaná.

Virtuálne predplatené karty

Virtuálne predplatené karty sú rovnako ako PayPal dobrou možnosťou uplatnenia, pretože sú flexibilné. Môžete ich použiť na nakupovanie online alebo ich pridať do svojej mobilnej peňaženky alebo digitálnych platobných služieb a použiť ich vo fyzických obchodoch, ktoré prijímajú bezkontaktné platby.

Keď sme skontrolovali možnosti vyplatenia, ktoré InboxDollars ponúkal, bolo v ponuke niekoľko virtuálnych predplatených kariet:

 1. Virtuálna predplatená karta Mastercard: Keď sme dostali našu prvú výplatu, mali sme možnosť obdržať kartu Mastercard s minimálnou výkupnou hodnotou 30 USD. Keď sme sa neskôr vrátili, bola k dispozícii rovnaká ponuka, ale s minimálnou výkupnou hodnotou 10 USD.
 2. Odmenová karta American Express: Mali sme tiež možnosť karty Amex s minimálnou výkupnou hodnotou 15 USD. Keď sme sa vrátili, bola k dispozícii rovnaká ponuka, ale s minimálnou výkupnou hodnotou 5 USD.

Stránka InboxDollars tiež uvádza, že ponúka predplatené karty Visa. Počas testovania sme to však nevideli, takže sa možnosti predplatených kariet pravdepodobne niekedy menia.

Darčekové karty

Darčekové karty InboxDollars získate vo forme e-pohľadníc, ktoré vám pošlú e-mailom.

Existuje mnoho možností uplatnenia darčekových kariet. V čase písania tohto článku to zahŕňalo:

 • Amazonka
 • eBay
 • Walmart
 • Jablko
 • Starbucks
 • cieľová
 • Nike
 • Medzera
 • Najlepší nákup

Väčšina možností darčekových kariet, ktoré sme videli, mala hodnotu 10–15 USD; niektoré mali vyššie výkupné hodnoty.

Podľa webu InboxDollars darčekovým kartám obvykle trvá 3–5 pracovných dní, kým sa k vám dostanú.

InboxDollars môže v budúcnosti ponúkať ponuky na darčekové karty

Stránka InboxDollars uvádza, že plánujú ponúkať zľavnené darčekové karty. Odporúčajú, aby ste sa znova pozreli na ponuky darčekových kariet, špeciálne jednorazové ponuky a ďalšie propagačné akcie.

Šek

Podmienky InboxDollars spomínajú, že môžete vyplatiť odmeny vo forme šeku (hoci minimálna výplata je 30 $). Nepodarilo sa nám však nájsť spôsob, ako túto možnosť uplatnenia na webe využiť.

Čítať:  Zadarmo & Prémiové doplnky YouTube Video WordPress

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE