Recenzie LifePoints: Stojí to za to vyskúšať?

LifePoints je stránka, kde môžete odpovedať na prieskumy o všetkých druhoch značiek a produktov a získať odmeny vo forme darčekových kariet a kreditu Venmo a PayPal.

LifePoints funguje už takmer 80 rokov a využíva ich 5 000 000 ľudí, ale je to dobrá voľba, ako zarobiť peniaze?

Náš profesionálny tester nám dal naberačka.

Prečo môžete veriť našej recenziu

Náš tester, Anastasia, strávil asi 3¼ hodiny používaním bodov LifePoints, zatiaľ čo si robil starostlivé poznámky. Je profesionálnou testerkou kontroly kvality a softvéru a testovala niekoľko ďalších aplikácií na prieskum. Nie sme spojení s LifePoints, takže to, čo sa chystáte čítať, je nezaujatá správa založená na tvrdých dátach.

01. Oplatí sa používať LifePoints?

Možno budete chcieť vyskúšať LifePoints, ak radi vykonávate prieskumy a už ste dosiahli maximálne zárobky u svojich lepšie platiacich konkurentov.

Najlukratívnejším prieskumným webom, ktorý sme testovali, je InboxDollars, ktorý platí o niečo viac ako dvojnásobok toho, čo vám zaplatí LifePoints (viac sa dozviete v našej recenzii InboxDollars).

To znamená, že existuje mnoho lepších spôsobov, ako zarobiť peniaze, než prostredníctvom prieskumných webov. Ak chcete rýchlejší spôsob, ako zvýšiť svoj príjem, mali by ste zvážiť ďalšie populárne nápady na postranný zhon.

Koľko môžete reálne zarobiť?

LifePoints sme testovali asi 3 ¼ hodiny. Tu je to, čo sme našli.

Hodinová sadzba* Priemerná doba na uplatnenie odmien (5 $) Čas dostať zaplatené Miera dokončenia ankety
1,95 $ Asi 3¼ hodiny 4–10 pracovných dní 23%

*Naše výpočty hodinovej sadzby a priemernej doby pre uplatnenie odmien zahŕňajú bonus za registráciu vo výške približne 14 centov. Akékoľvek nevybavené odmeny sú vylúčené.

1,95 $ za hodinu nie je najlepšia sadzba, ale je lepšia ako niektoré iné prieskumné weby, ktoré sme vyskúšali.

LifePoints poskytuje odhady, koľko môžete zarobiť na ich stránkach. Vyšetrili sme ich tvrdenia a zistili sme nasledujúce: 1

Čo hovorí LifePoints Čo sme našli
Každý deň môžete zarobiť aspoň 3 $. Pri hodinovej sadzbe 1,95 USD sa pravdepodobne môžete priblížiť 3 USD za deň, ak na LifePointoch strávite približne 1,5 hodiny.
Príležitostní používatelia zarábajú každý mesiac 25 až 100 USD na kreditných alebo darčekových kartách PayPal. Pokiaľ na webe strávite hodinu približne 3krát týždenne, môžete pravdepodobne zarobiť viac ako 25 USD, takže tento odhad je pre bežných užívateľov primeraný.
S platenými prieskumami je možné zarobiť viac ako 1 500 $ ročne. Na LifePointoch by bolo možné zarobiť viac ako 1 500 $ ročne, ale pravdepodobne by ste sa museli zaviazať k vykonávaniu viac ako 2 hodín prieskumov denne.

Ďalší pre a proti na zváženie

Klady

 • Nízka minimálna čiastka pre odkúpenie (5 USD)

 • Je to úplne zadarmo

Nevýhody

 • Nepríjemný výmenný kurz za body

 • Malá rozmanitosť, pokiaľ ide o dostupné úlohy

 • Žiadny program odporúčania

 • Neinšpiratívny bonus za registráciu

 • Pomerne obmedzené možnosti uplatnenia darčekových kariet

 • Ťažko sa kvalifikovať do prieskumov

 • Prieskumy zvyčajne trvajú dlhšie, než odhady LifePoints

02. Ako fungujú odmeny na LifePointoch?

Na LifePoints zbierate body (ktoré sa nazývajú „LifePoints“ alebo „LP“), aby ste získali odmeny.

Koľko stoja body na LifePointoch?

Krátko, jedno LP má hodnotu 0,87-0,91 centov.

To znamená, že systém LifePoints na splácanie bodov je trochu zložitejší. Presná hodnota bodu závisí od vašej metódy vyplatenia.

Ak uplatníte prostredníctvom darčekových kariet: 110 LP zodpovedá 1 doláru. To znamená, že každé LP má hodnotu asi 0,91 centu.

Pokiaľ uplatníte cez PayPal alebo Venmo: Výmenný kurz je menej výhodný. Môžete získať 5 $ v kredite PayPal alebo Venmo za 575 LP; to znamená, že 115 LP zodpovedá 1 doláru alebo každé LP má hodnotu asi 0,87 centov.

LifePoints má mätúci bodový systém, ktorý trochu sťažuje sledovanie vašich zárobkov.

Koľko potrebujete zarobiť, aby ste dostali výplatu?

Ak chcete uplatniť svoje body LifePoints, potrebujete odmeny v hodnote aspoň 5 $.

Ako dlho trvá dostať zaplatené?

LifePoints hovorí, že prijatie vašej digitálnej darčekovej karty alebo platby v hotovosti cez PayPal môže trvať až 10 dní, ale priemerná platba cez PayPal trvá 5 dní. 1

Je nejaký limit, koľko si môžete zarobiť?

Nie, neexistuje žiadny limit na počet prieskumov LifePoints, ktoré môžete vyplniť za deň, a teda žiadny pevný limit na to, čo môžete zarobiť. 1 Počas testovania platformy nám v žiadnom momente nedošli prieskumy.

Samozrejme vzhľadom na relatívne nízku hodinovú sadzbu LifePoints nie je zarábanie viac ako pár dolárov za deň na platforme praktické.

Sú body LifePoints legitímne?

Áno, LifePoints je legitímna spoločnosť, nie podvod. Je vlastnená a prevádzkovaná spoločnosťou Lightspeed Research Limited, britskou spoločnosťou s pobočkami v New Yorku.

Pozrite sa na recenzie na Stránka LifePoints Trustpilot aby ste videli, čo si o webe myslia ostatní používatelia.

03. Spôsoby, ako zarábať body LifePoints

Odmeny prostredníctvom LifePointov môžete získať nasledujúcimi spôsobmi:

 • Prihlásiť sa
 • Vykonajte prieskumy
 • Robte rýchle prieskumy
 • Zapojte sa do žrebovania o ceny a darčeky

Prihlásiť sa

Pri registrácii do LifePoints musíte poskytnúť nasledujúce informácie:

 • názov
 • Emailová adresa
 • Dátum narodenia
 • Rod
 • Adresa

Musíte si tiež vytvoriť heslo. Za registráciu potom získate 10 bezplatných LP (v hodnote asi 9 centov).

Potom musíte kliknúť na odkaz, ktorý hovorí „Poďme nájsť prieskumyna vyplnenie úvodného dotazníka známeho ako „profilový prieskum“. Tento typ prieskumu, ktorý nájdete aj u konkurentov LifePoints, je navrhnutý tak, aby platforme pomohol vybrať viac prieskumov, ktoré pre vás budú vhodné.

V tomto prípade musíte vyplniť päť otázok v hodnote ďalších 5 LP, aby ste získali prístup k ďalším prieskumom LifePoints.

Naša skúsenosť

S prihlásením do LifePoints sme nemali žiadne problémy. Trvalo nám to len pár minút a na konci sme dostali našich 10 LP (v hodnote asi 9 centov), ​​ako sme sľúbili.

Získanie bonusu za registráciu LifePoints.Za registráciu do LifePoints sme dostali 10 LP (v hodnote asi 9 centov).

Potom sme dostali ďalších 5 LP za dokončenie nášho profilu, takže sme za registráciu dostali celkom 15 LP – čo zodpovedá asi 13 – 14 centom.

Toto je jeden z najhorších bonusov za registráciu, ktoré sme videli. Naproti tomu InboxDollars ponúka 5 USD a ďalší populárny prieskumný web Swagbucks ponúka 2,50 USD.

Vykonajte prieskumy

Na rozdiel od mnohých svojich konkurentov, ktorí tiež obsahujú ďalšie malé úlohy a hry, ktorými môžete získať odmeny, je LifePoints takmer výhradne venovaný prieskumom.

LifePoints nerozdeľuje svoje prieskumy do rôznych kategórií (napr. kratšie vs. dlhšie prieskumy alebo prieskumy na rôzne témy).

Pokiaľ však kliknete na „Viac o vás“ na riadiacom paneli LifePoints môžete vyplniť ďalšie otázky „prieskumu profilu“. Ako sme už spomínali, sú navrhnuté tak, aby pomohli platforme vybrať prieskumy, ktoré pre vás budú relevantné. LifePoints vám dá 1 LP za každú otázku, na ktorú odpoviete.

Zobrazenie riadiaceho panela LifePoints s rôznymi dostupnými prieskumami.Kliknutím na „Viac o vás“ získate 1 LP (v hodnote asi 0,9 centu) za otázku, na ktorú o sebe odpoviete.

Je pozoruhodné, že LifePoints vám niekedy dajú 2 LP, keď ste diskvalifikovaní z prieskumu. Nie všetky prieskumné weby vám poskytujú body útechy za neúspešné prieskumy, takže je to jedna z výhod používania LifePoints.

Naša skúsenosť

Odpovedí na otázky „Viac o vás“ sa nám podarilo získať 101 LP. Pri jednom z našich pokusov sa aplikácia zrútila a my sme stratili 4 minúty bez toho, aby sme získali žiadne body. Všeobecne však tento typ prieskumu poskytoval pomerne spoľahlivý spôsob, ako získať odmeny.

Z 26 ďalších prieskumov, ktoré sme dokončili:

 • 6 bolo úspešných a dalo nám body
 • 11 bolo neúspešných, ale dali nám 2 LP na vyskúšanie
 • 8 bolo neúspešných (vykopli nás alebo nám povedali, že sme sa nekvalifikovali) a nedali nám vôbec žiadne body
 • 1 sme opustili, pretože zmluvné podmienky pre nás neboli prijateľné (chceli niekoľko dní sledovať informácie nášho testera)

Napriek tomu, že prieskumy, ktoré nás odmietli, obvykle premárnili len pár minút nášho času, naša úspešnosť dokončených prieskumov bola na LifePointoch len asi 23 %, čo je pomerne málo v porovnaní s niektorými inými webmi s odmenami, ktoré sme vyskúšali.

Diskvalifikácia z prieskumov LifePoints.Veľa našich prieskumov LifePoints bolo žalostných zlyhaní.

Najlepšia skúsenosť s prieskumom: 5,45 $ za hodinu

Najlepší prieskum, ktorý sme urobili, nám poskytol 50 LP za 5 minút práce, čo by zodpovedalo sadzbe viac ako 5,45 USD za hodinu, ak by to bolo udržateľné. Žiaľ, táto miera nezodpovedala ostatným prieskumom, ktoré sme vykonali.

Najhoršia skúsenosť s prieskumom: 0 $ za hodinu (diskvalifikované bez bodov)

Najhorší prieskum, ktorý sme urobili, bol ten, ktorému sme venovali niekoľko minút. Potom, čo sme odpovedali na niekoľko otázok, dostali sme správu, že prieskum bol „plný“ a za naše úsilie sme nezískali vôbec žiadne body.

Niektoré prieskumy môže byť potrebné vyplniť na mobilnom zariadení

Jeden z prieskumov, ktorý sme vyskúšali, nebolo možné dokončiť na stolnom počítači. Na vyplnenie určitých prieskumov LifePoints možno budete musieť použiť telefón alebo tablet.

Robte rýchle prieskumy

Ide o ankety skladajúce sa z jednej otázky, na ktorú môžete veľmi rýchlo odpovedať. Dostanete za ne iba 1 LP (v hodnote asi 0,9 centu), ale sú natoľko ľahké, že stojí za to ich urobiť.

Zdá sa však, že rýchle prieskumy LifePoints sa objavujú náhodne, na rozdiel od iných webov, kde ich obvykle môžete vykonávať každý deň alebo niekoľkokrát týždenne v pravidelných intervaloch.

Naša skúsenosť

Veľmi príležitostne nám boli predkladané rýchle hlasovanie. Za dokončenie každého sme dostali 1 LP (v hodnote asi 0,9 centu), ako sme sľúbili, ale naučili sme sa s tým zaobchádzať ako s malým, zriedkavým bonusom, nie spoľahlivým zdrojom odmien.

Zobrazenie funkcie Quick Poll na LifePoints.Rýchle ankety LifePoints sú pomerne vzácne a nepolapiteľné.

Zapojte sa do žrebovania o ceny a darčeky

LifePoints umožňuje členom zadávať týždenné darčeky, ktoré ponúkajú šance vyhrať peniaze a ceny zadarmo. LifePoints hovorí, že ceny za tieto darčeky sa líšia, ale môžu dosiahnuť odmien v hodnote 50 $. 1

Tieto žrebovania a darčeky nájdete na karte komunity na webe aj v aplikácii.

Naša skúsenosť

Túto funkciu sme nemohli vyskúšať. Keď sme hľadali príležitosti na účasť, videli sme kvíz a niekoľko hádaniek a jednoduchých hier (napr. hádanie výsledku virtuálneho hodu mincí). Zmeškali sme však termín účasti.

Počas deviatich dní, ktoré sme strávili testovaním, sme nezaznamenali žiadne aktuálne príležitosti na účasť na zlosovaní alebo darčekoch, takže sa zdá, že táto funkcia nie je k dispozícii príliš často.

04. Ako uplatniť svoje body a dostať zaplatené

Našli sme nasledujúce možnosti pre uplatnenie bodov na LifePoints.

Darujte svoje body na charitu

Jedným zo spôsobov, ako uplatniť svoje odmeny LifePoints, je charitatívny dar. Jednou z výhod tejto možnosti je, že niekedy môžete uplatniť menšie čiastky 1$ alebo 3$ (za 110 LP a 330 LP), rovnako ako väčšie čiastky 5$ alebo 10$ (za 550 LP a 1100 LP).

Videli sme niekoľko možností charitatívneho daru:

 • Americký červený kríž
 • Špeciálne olympiády
 • American Cancer Society
 • Nadácia Boba Woodruffa
 • Kŕmenie Ameriky
 • Ochrana prírody
 • UNICEF
 • WWF

PayPal

Je možné získať odmeny LifePoints ako kredit PayPal. Podľa LifePoints je to jedna z ich najobľúbenejších možností vyplatenia.

Aby ste mohli odmeny čerpať týmto spôsobom, musíte prepojiť svoj účet PayPal s účtom LifePoints.

Minimálna výkupná čiastka je 5 $ (čo stojí 575 LP), ale môžete vykúpiť aj väčšie čiastky naraz.

LifePoints hovorí, že pripísanie odmien PayPal na váš účet môže trvať až päť dní. Vyplatili sme naše body cez PayPal a prijatie platby trvalo asi štyri dni.

Venmo

Aby ste mohli uplatniť odmeny ako kredit Venmo, musíte prepojiť svoj účet Venmo s účtom LifePoints. Vo väčšine ohľadov to funguje rovnako ako možnosť vykúpenia cez PayPal.

Rovnako ako pri PayPale je minimálna čiastka pre vyplatenie 5 USD (čo stojí 575 LP), k dispozícii sú aj väčšie čiastky a odmeny môžu trvať až päť dní, kým sa na váš účet dostanú.

Darčekové karty

Je možné speňažiť vaše LP za darčekové karty pre rôznych predajcov. Videli sme 11 možností, čo nebolo toľko, ako sme očakávali (niekoľko ďalších prieskumných webov ponúka podstatne viac).

Stále však bolo na výber množstvo obľúbených predajcov, vrátane:

 • Amazonka
 • eBay
 • cieľová
 • Jablko
 • Lowe's
 • Starbucks
 • TJ Maxx
Možnosti uplatnenia darčekových kariet LifePoints.Toto sú niektoré z darčekových kariet, ktoré môžete získať na webe LifePoints.

Všimnite si, že rôzni predajcovia majú rôzne prahové hodnoty pre odkúpenie, ale minimálna čiastka je obvykle 5 $ alebo 10 $ (s kartami za 5 $ obvykle s cenou 550 LP a kartami za 10 $ za 1 100 LP).

Čítať:  Recenzie KashKick: Je to legitímne a stojí za to vyskúšať?

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE