Recenzie One od Wacom: Dobrý kreatívny tablet s perom pre začiatočníkov?

Ak ste premýšľali o tom, že si niekedy zaobstaráte iPad, aby ste si precvičili plodenie, One by Wacom môže byť dobrým nástrojom pre začiatočníkov. Tablet One by Wacom s perom citlivým na tlak je cenovo dostupný a ľahko sa používa a nastavuje. Dodáva sa s káblom portu USB-A a hrotmi navyše citlivými na tlak.

One od Wacom má beznabíjaciu lítium-iónovú batériu, ktorá je extra ľahká a ergonomická. Čierny predný panel a červený zadný panel ho dávajú vyniknúť a dodávajú mu elegantný vzhľad. Jedná sa o cenovo dostupné zariadenie a ponúka plynulú správu, ktorú je možné použiť v akomkoľvek prostredí. Je to perfektný tablet pre začiatočníkov pre každého, kto sa chce pustiť do grafického designu a zistiť, či sa hodí k jeho štýlu.

Recenzie One od Wacom: Dobrý kreatívny tablet s perom pre začiatočníkov?

V tomto článku vykonáme recenziu tabletu One by Wacom s perom a informujeme vás o jeho špecifikáciách, aby ste sa mohli rozhodnúť, či sa vám oplatí kúpiť.

Tu si môžete priamo prečítať našu recenziu alebo ľahko prejsť na nasledujúce témy:

One by Wacom je k dispozícii na Amazone za 3307 ₹ (malý tablet) alebo 49,95 $ na ich webových stránkach. V súčasnej dobe je k dispozícii v dvoch veľkostiach: malé a stredné.

Tu sú technické špecifikácie pre tablet One by Wacom s kreatívnym perom:

Farba Predná strana – čierna
Zadná strana – červená
Hmotnosť Malá tableta: 250 g
Stredná tableta: 432 g
Pero: 9 g
Typ stylusu Bezdrôtové pero citlivé na tlak
Rozlíšenie 2540 lpi
Spojenie Port USB A
Kompatibilita PC: Windows 7 alebo novší
Mac: OS X 10.10 alebo novší
Chromebook: Chrome OS 87 alebo novší (vyžadované jadro 4.4 a vyššie)
Úrovne tlaku pera 2048
Aktívna oblasť Malé: 152,0 x 95,0 mm (6,0 x 3,7 palca)
Stredná: 216,0 x 135,0 mm (8,5 x 5,3 palca)
rozmery produktu Malé: 210 x 146 x 8,7 mm / 8,3 x 5,7 x 0,3 palca
Stredná: 277 x 189 x 8,7 mm / 10,9 x 7,4 x 0,3 palca
Modelové číslo Malý: CTL-472
Médium: CTL-672
Multi-Touch Nie
Ergonómia Použitie pravou alebo ľavou rukou
batérie Vyžaduje sa 1 lítium-iónová batéria

Tu sa pozrieme na kreatívny perový tablet One od Wacom. Nižšie uvedené oblasti vám pomôžu získať dobrý prehľad o tomto tablete s perom:

Kvalita dizajnu a konštrukcie

One od Wacom má veľmi ľahkú a ergonomickú stabilitu, ktorá uľahčuje manipuláciu. Môžete ho nosiť kamkoľvek; celá krabica je veľká ako zošit A5. Je vhodný na vytváranie poznámok alebo úpravu fotografií. Dvojitá červená a čierna farba pera tabletu vyčnieva z davu a vyzerá múdro. Má kompaktný dizajn s veľkou aktívnou plochou, takže je vhodný pre začiatočníkov v kreslení, skicovaní alebo úpravách.

Recenzie One od Wacom: Dobrý kreatívny tablet s perom pre začiatočníkov?

„One by“ je názov série produkovanej spoločnosťou Wacom, ktorej nastavenie je veľmi jednoduché. Kreatívne tablet môžete pripojiť k svojmu zariadeniu, ktoré by malo mať najnovšiu verziu Chrome OS. Stylus je tiež celkom ľahký a je dodávaný s dvoma tlačidlami.

Konektivita

Ak chcete používať svoj tablet One by Wacom s perom, budete musieť navštíviť ich webovú stránku a nainštalovať ovládače. Môžete si pozrieť video, ako postupovať pri inštalácii ovládača, alebo môžete zobraziť tu. Vydajte sa túto stránku ich webu priamo nainštalovať inštalačný ovládač pre Windows aj Mac OS. Pre nastavenie tabletu s perom môžete postupovať podľa uvedených krokov:

 • Stiahnite si ovládač z ich webu.
 • Kliknite na stiahnutý súbor a kliknite na Áno. Nechajte súbor bežať a nainštalujte sa.
 • Požiada vás tiež o súhlas so zásadami ochrany osobných údajov. Po nejakej dobe vás vyzve na reštartovanie počítača, aby bolo nastavenie dokončené.
Recenzie One od Wacom: Dobrý kreatívny tablet s perom pre začiatočníkov?

Po dokončení nastavenia sa One by Wacom ľahko používa. Tablet s perom môžete k zariadeniu pripojiť pomocou štandardného portu USB-A. Tablet môžete vyskúšať v aplikácii na písanie poznámok.

Čítať:  Stiahnite si tieto tmavé tapety pre svoj telefón

Osobná skúsenosť

Ukázalo sa, že jeden od Wacom má prekvapivejšie funkcie, než sa očakávalo. Má super ľahké telo, takže sa ľahko nosia na cestách. Spočiatku sme predpokladali, že jednoduchý dizajn a jednoduché nastavenie neponechávajú príliš na fantázii. Ako sme sa mýlili! One od Wacom je perfektný tablet s grafickým dizajnom pre začiatočníkov a každého, kto hľadá alternatívy pre iPad. Tento tablet s perom vám pomôže získať sebadôveru pri vytváraní digitálneho umenia a pomôže vám získať dostatok praxe v digitálnom médiu.

Recenzie One od Wacom: Dobrý kreatívny tablet s perom pre začiatočníkov?

Cenovo dostupný a ľahko použiteľný tablet Wacom „One by“ s perom je možné využiť na vytváranie poznámok, úpravy fotografií a skicovanie. Tento stylus môže byť vaším prvým cvičným digitálnym perom a One by tablet môže byť vašim vstupom do sveta digitálneho umenia. Niektoré skvelé funkcie, ktoré sme objavili v perovom tablete One by Wacom, sú:

 • Pero môže fungovať ako myš. Umiestnite pero nad tablet v blízkosti centimetra a ikona myši sa bude pohybovať po celej obrazovke, priblíži alebo vráti späť. Na písanie kdekoľvek môžete použiť aj obrazovkovú klávesnicu.
 • Dve tlačidlá na styluse alebo pere môžu mať dve rôzne funkcie, ktoré môžete vybrať a zmeniť zo softvéru. Môžu plniť rôzne funkcie.
 • Môžete tiež upraviť aktívnu oblasť, maximálnu použitú plochu tabletu.
 • Zobrazenie obrazovky zariadenia tabletu možno zmeniť podľa orientácie vašej práce, horizontálne, vertikálne a niekoľkých ďalších nastavení.
 • Do malého prázdneho miesta na zadnej strane tohto tabletu môžete napísať svoje meno. Na boku má aj držiak na pero.
Čítať:  11 dôležitých opatrení v oblasti kybernetickej bezpečnosti pre vlastníkov stránok WordPress

Krabička tabletu One by Wacom sa skladá z:

Recenzie One od Wacom: Dobrý kreatívny tablet s perom pre začiatočníkov?
 • Jeden tablet s perom s malým pásikom držiaka pera na boku
 • Jedno pero
 • Náhradné hroty
 • Odstraňovač kovových hrotov
 • USB kábel
 • Rýchly návod
 • Záručný list
Recenzie One od Wacom: Dobrý kreatívny tablet s perom pre začiatočníkov?

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE