Recenzie Opinion Outpost: Je Opinion Outpost legitímne a stojí za to?

Opinion Outpost je platforma, kde môžete vykonávať online prieskumy na mnoho rôznych tém a dostávať za ne zaplatené.

Môžete získavať body, ktoré môžete zarobiť na nákup produktov módnych, zábavných a maloobchodných značiek. Môžete tiež získať kredit PayPal alebo venovať svoj zárobok na charitu. Ale naozaj stoja odmeny na Opinion Outpost za námahu?

Náš profesionálny tester to šiel zistiť.

Prečo môžete veriť našej recenziu

Naša testerka Sophia strávila asi 3 hodiny používaním Opinion Outpost, zatiaľ čo si robila starostlivé poznámky. Pracuje vo vývoji softvéru ako front-end autor a testovala aj ďalšie aplikácie pre prieskumy. Nie sme spojení s Opinion Outpost, takže to, čo sa chystáte čítať, je nezaujatá správa založená na tvrdých dátach.

01. Oplatí sa používať Opinion Outpost?

Opinion Outpost neplatí nijako zvlášť vysokú sadzbu, takže prieskumom na tejto stránke nezarobíte veľké peniaze.

Pokiaľ však chcete prieskumný web, ktorý bude rýchlo prinášať odmeny, tento má nízku minimálnu hranicu pre uplatnenie 50 bodov, čo zodpovedá 5 USD (zatiaľ čo mnoho podobných webov vyžaduje, aby ste si zarobili 10–15 USD, než budete môcť čokoľvek vybrať).

Tu je to, čo sme zarobili pomocou Opinion Outpost.

Koľko môžete reálne zarobiť?

Testovali sme Opinion Outpost asi 3 hodiny. Tu je to, čo sme našli:

Hodinová sadzba* Priemerná doba na uplatnenie odmien (5 $) Čas dostať zaplatené Miera dokončenia ankety
1,73 $ Asi 3 hodiny 2–10 pracovných dní 17 %

*Vypočítali sme hodinovú sadzbu a priemernú dobu pre uplatnenie odmien vrátane zárobku 0,50 $ za uvítací prieskum (získaný počas procesu registrácie).

1,75 $ nie je veľkolepá hodinová sadzba. Stále to však môže stáť za to, ak ste veľkým fanúšikom prieskumných webov a máte maximum z odmien, ktoré môžete získať na lepšie platiacich konkurentoch Opinion Outpost (ktoré zahŕňajú Swagbucks a InboxDollars).

Ako už bolo spomenuté, nízky prah spätného odkúpenia spoločnosti Opinion Outpost znamená, že od nich môžete získať svoje peniaze rýchlejšie ako od ich konkurencie.

Tu je to, čo Opinion Outpost hovorí o sume, ktorú s nimi môžete zarobiť, oproti tomu, čo zistil náš tester:

Čo hovorí Opinion Outpost Čo sme našli
Priemerný prieskum sa oplatí okolo 10 bodov (1 $). Priemerná výplata za prieskumy, ktoré sme absolvovali, bola približne 1–8 bodov (0,10 – 0,80 USD), v závislosti od toho, či počítate prieskumy, ktoré nás diskvalifikovali, alebo iba tie, do ktorých sme sa kvalifikovali.

Ďalší pre a proti na zváženie

Klady

 • Nízky minimálny prah pre odkúpenie

 • Jednoduchý výmenný kurz na uplatnenie bodov

 • Zákaznícky servis bol relatívne citlivý

 • Bonus za registráciu (aj keď malý)

Nevýhody

 • Žiadna mobilná aplikácia

 • Ťažko sa kvalifikovať do prieskumov

 • Žiadny program odporúčania

 • Obmedzené možnosti odkúpenia

 • Mali sme problémy s uplatnením našich odmien

02. Ako fungujú odmeny na Opinion Outpost?

Na Opinion Outpost zbierate body, aby ste získali peňažné odmeny.

Koľko stoja body na Opinion Outpost?

Opinion Outpost má jednoduchý systém na vyplácanie bodov: 1 bod má hodnotu 10 centov, takže musíte nazbierať 10 bodov, aby ste získali 1 $.

Koľko potrebujete zarobiť, aby ste dostali výplatu?

Než budete môcť začať vyplácať odmeny, musíte na Opinion Outpost získať aspoň 50 bodov (v hodnote 5$).

Sledovanie pokroku v odmeňovaní na riadiacom paneli Opinion Outpost.Na tejto snímke obrazovky je náš tester takmer na minimálnu hranicu pre uplatnenie 50 bodov.

Ako dlho trvá dostať zaplatené?

Čas, ktorý zaberie získanie odmien za stanovište názorov, závisí od zvoleného spôsobu vyplatenia. Vybavenie niektorých darčekových kariet trvá len jeden deň, zatiaľ čo PayPalu to môže trvať až tri dni.

Je nejaký limit, koľko si môžete zarobiť?

Nie, neexistuje žiadny limit, koľko môžete zarobiť na Opinion Outpost. Počas testovania nám v žiadnom momente nedošli prieskumy.

Je Opinion Outpost legitímna?

Áno, Opinion Outpost je legitímna spoločnosť, nie podvod. Vlastní ju Dynata LLC, spoločnosť zaoberajúca sa prieskumom trhu pôsobiaca mimo Texas.

The Stránka Opinion Outpost Trustpilot má tisíce recenzií; pozrite sa na to, aby ste videli, čo si používatelia o webe myslia.

03. Spôsoby, ako zarobiť prostredníctvom Opinion Outpost

Odmeny na Opinion Outpost môžete získať splnením nasledujúcich úloh:

 • Prihlásiť sa
 • Vykonajte prieskumy
 • Kvalifikujte sa pre získanie odznakov
 • Získajte bonusové ponuky

Opinion Outpost tiež ponúka „Quick Polls“, čo sú jednoduché otázky s viacerými možnosťami. Na rozdiel od väčšiny prieskumných webov, ktoré za tieto mikro-ankety vyplácajú malé odmeny, Opinion Outpost za ne nič neplatí, takže sa naozaj neoplatí robiť.

Prihlásiť sa

Ak sa chcete zaregistrovať do Opinion Outpost, musíte poskytnúť nasledujúce:

 • názov
 • Emailová adresa
 • Adresa
 • Rod

Potom musíte vytvoriť heslo a overiť svoj e-mailový účet.

Potom, čo to dokončíte, musíte vyplniť „Uvítací prieskum“, než budete mať prístup k väčšine funkcií webu (tj jeho ďalším prieskumom). Za vykonanie uvítacieho prieskumu získate 5 bodov (ekvivalent približne 0,50 USD).

Riadiaci panel Opinion Outpost s uvítacím prieskumom.Keď sme sa zaregistrovali do Opinion Outpost, museli sme urobiť ich uvítací prieskum, než sme mohli urobiť čokoľvek iné.

Naša skúsenosť

Proces registrácie Opinion Outpost sme testovali dvakrát (s rôznymi testermi). Prvýkrát sme celý proces (vrátane uvítacieho prieskumu) dokončili za 6–7 minút bez problémov a získali sme 5 bodov, ako sme sľúbili – čo zodpovedá približne 0,50$.

Druhýkrát proces neprebehol tak hladko. Keď sme sa pokúsili zaregistrovať, stále sme dostávali správu, že naše prihlásenie bolo nesprávne, takže sme skúsili možnosť „zmeniť heslo“, ale nedostali sme e-mail, ktorý by nám umožňoval zmeniť heslo. Keď sme sa pokúsili prihlásiť pomocou inej e-mailovej adresy, opakovalo sa to isté.

Nakoniec sme museli poslať správu zákazníckemu servisu. Boli relatívne nápomocní (hoci sme museli čakať do pondelka, kým odpovedali na našu správu z piatku – cez víkendy vraj nepracujú). Náš účet Opinion Outpost sa nám podarilo sprevádzkovať v priebehu niekoľkých dní.

Vykonajte prieskumy

Opinion Outpost vás vyzve na zodpovedanie profilových otázok a prieskumov.

Profilové otázky

Akonáhle bude váš účet aktívny, môžete na paneli úloh kliknúť na odkaz „Dokončiť môj profil“. Budete vyzvaní na zodpovedanie ďalších otázok, ktoré sú navrhnuté tak, aby pomohli Opinion Outpost vybrať prieskumy, ktoré pre vás budú vhodné.

Na rozdiel od väčšiny svojich konkurentov vás Opinion Outpost priamo neodmení body za ich splnenie, hoci stránka hovorí, že „udržovanie profilu na 100 % vám dáva najlepšiu šancu užiť si čo najviac odmien.“

Odpovedaním na otázky za účelom dokončenia profilu stanovište.Nie je jasné, či sa vám vyplnenie profilu Opinion Outpost oplatí, pretože za nulové odmeny musíte stráviť veľa času odpovedaním na otázky.

Bohužiaľ neexistuje spôsob, ako potvrdiť, či profilové otázky významne zlepšujú vašu mieru kvalifikácie v prieskume, a zodpovedanie otázok vám zaberie pomerne dosť času.

Prieskumy

Dokončenie prieskumov je hlavným spôsobom, ako získať body na Opinion Outpost. Ponúkajú prieskumy na rôzne témy:

 • Sociálne témy
 • Zdravotná starostlivosť
 • Obchod a zamestnanie
 • Cestovanie a turistika
 • Domov a rodina
 • Jedlo a nápoje

Niektoré prieskumy Opinion Outpost sú označené ako „rýchle“, čo znamená, že môžu byť dokončené za 10 minút alebo menej. Občas sa tiež objavujú prieskumy označené ako „vysoká odmena“, ktoré ponúkajú viac bodov za dokončenie.

Naša skúsenosť

Vykonali sme 35 prieskumov Opinion Outpost (nepočítajúc uvítací prieskum alebo profilové otázky). Bohužiaľ sme boli z mnohých diskvalifikovaní. Z prieskumov, ktoré sme vykonali:

 • 6 bolo úspešných a dalo nám body
 • 29 zlyhalo a neprinieslo nám žiadne body

Opinion Outpost hovorí, že priemerný prieskum na ich stránkach platí okolo 10 bodov, ale niektoré prieskumy majú hodnotu až 250. Bohužiaľ sme nevideli žiadne takto lukratívne prieskumy; väčšina z tých, ktoré sme videli, zaplatila 3–10 bodov.

Z prieskumov, ktoré sme absolvovali, bol priemerný počet bodov na prieskum:

 • 1,3 bodu, ak zahrniete prieskumy, ktoré nás diskvalifikovali (čo nám dalo 0 bodov, čo znižuje náš priemer)
 • 7,8 bodu, ak nezahrnete prieskumy, ktoré nás diskvalifikovali

Okrem bežných prieskumov sme strávili 13 minút odpovedaním na otázky, aby sme vyplnili náš profil, ale podarilo sa nám vyplniť iba malú časť dostupných otázok. Ako už bolo povedané, nezískali sme za to žiadne body.

Najlepšia skúsenosť s prieskumom:

Okrem uvítacieho prieskumu nám najlepší prieskum, ktorý sme urobili na Opinion Outpost, dal 12 bodov a trval 19 minút, čo zodpovedá sadzbe asi 3,79 $ za hodinu – nie je to hrozné, ale ani skvelé.

Najhoršia skúsenosť s prieskumom:

Najhorší prieskum, ktorý sme urobili na Opinion Outpost, bol ten, ktorému sme venovali 9 minút. Potom sme dostali správu: „Prieskum sme uzavreli predčasne, pretože sa nezdá, že by ste boli súčasťou cieľovej skupiny, ktorú chce preskúmať,“ a za svoj čas sme nezískali žiadne body. Toto je jedna z najhorších skúseností s prieskumom, ktorú sme mali pri všetkých aplikáciách, ktoré sme testovali.

Neúspešný prieskum na Opinion Outpost.Naša najhoršia skúsenosť bola s prieskumom, ktorým sme premárnili 9 minút výmenou za nulové odmeny.

Kvalifikujte sa na odznaky

Opinion Outpost má program „odznaku“, ktorý vám dáva bonusové body, keď prejdete niekoľkými dostupnými úrovňami členstva.

Tu sú bonusové odmeny, ktoré môžete získať za dosiahnutie rôznych prahových hodnôt spojených s každým odznakom:

Odznak Sú vyžadované body za životnosť Týždenný bonus za dokončené prieskumy
Bronz N/A
strieborný 150 5%
Zlato 250 7,5%
Platina 500 10%
diamant 1 000 15%

Naša skúsenosť

Nezískali sme dostatok bodov, aby sme získali strieborný odznak na Opinion Outpost, takže sme nevideli, ako dobre táto funkcia funguje.

Odznaky v bonusovom programe Opinion Outpost.Neprešli sme z východiskového bronzového odznaku, ktorý používatelia Opinion Outpost získajú, keď sa zaregistrujú, takže sme si v našich prieskumoch neužili žiadne bonusové body.

Získajte bonusové ponuky

Bonusové ponuky sú špeciálne ponuky, ktoré zvyšujú váš zárobkový potenciál na Opinion Outpost. Nájdete ich na palubnej doske.

Naša skúsenosť

Niekoľkokrát sme skontrolovali bonusové ponuky Opinion Outpost. Prvýkrát sme videli „Výzvu pre nových členov“, ktorá nám ponúkla 10-bodový bonus za vyplnenie 3 prieskumov do 7 dní od otvorenia nášho účtu. Napriek tomu, že sme sa počas tohto 7-dňového obdobia pokúsili o mnoho prieskumov, úspešne sme dokončili iba dva, takže sme tento bonus nezískali.

Keď sme druhýkrát skontrolovali bonusové ponuky, objavil sa „Maratónsky bonus“, ktorý ponúkal 100-bodový bonus za dokončenie 10 prieskumov do 30 dní od aktivácie ponuky. Ani tento bonus sa nám nepodarilo získať.

Bonusová ponuka „Marathon“ spoločnosti Opinion Outpost.To bola jedna z bonusových ponúk, ktoré sme videli na Opinion Outpost.

04. Ako uplatniť svoje body a dostať zaplatené

Na Opinion Outpost sme videli asi 15 možností na uplatnenie bodov, vrátane PayPal, virtuálnych darčekových kariet a možnosti charitatívneho daru.

Web Opinion Outpost hovorí, že svoje body môžete uplatniť vo forme virtuálnej karty Visa. Túto funkciu sme však pri kontrole nemohli nájsť, takže nemusí byť vždy k dispozícii.

Charitatívny dar

Odmeny z Opinion Outpost môžete venovať na charitu. Ponúkaná charita sa volá Dajte hodinuktorá poskytuje podporu duševného zdravia.

Je pekné mať možnosť darovať svoje body. Mnoho ďalších podobných stránok vám však umožňuje vybrať si z 5-15 charitatívnych organizácií, takže je trochu sklamaním, že Opinion Outpost ponúka iba jednu.

Upozorňujeme, že spracovanie charitatívnych darov môže trvať dlho (Give an Hour hovorí, že to môže trvať až 30 dní). Necítili sme sa dosť altruisticky (alebo trpezlivo), aby sme túto funkciu otestovali.

Možnosť charitatívneho vykúpenia spoločnosti Opinion Outpost.Odmeny z Opinion Outpost môžete venovať na charitu, ale spracovanie daru môže trvať dlho.

PayPal

Rovnako ako väčšina prieskumných webov vám aj Opinion Outpost umožňuje vyplácať body ako kredit PayPal. Kvalifikovať sa na túto možnosť je ťažšie ako získať darčekovú kartu, pretože potrebujete aspoň 100 bodov (v hodnote 10$).

Opinion Outpost hovorí, že odmeny PayPal dorazí na váš účet do 3 pracovných dní.

Darčekové karty

Väčšina možností uplatnenia Opinion Outpost, ktoré sme videli, boli darčekové karty pre rôznych predajcov, vrátane:

 • Amazonka
 • cieľová
 • Macy's
 • Nike
 • Jablko
 • Domino
 • Uber
 • Uber Eats

Pri niektorých z týchto kariet (napr. Target, Amazon, Nike) Opinion Outpost uvádza, že vám budú doručené do 24 hodín. Doba spracovania však nie je určená pre všetky karty.

Niektoré karty majú nižšie minimálne limity pre uplatnenie ako iné. Videli sme napríklad darčekové karty Amazon a Walmart v hodnote 5 USD za 50 bodov. U spoločností Apple, Domino, Nike a Target sme videli iba darčekové karty v hodnote 10 USD za 100 bodov.

Potom, čo sme prekročili hranicu 50 bodov, pokúsili sme sa uplatniť naše odmeny vo forme darčekovej karty v hodnote 5 USD. Pri prvom pokuse sme nemohli použiť tlačidlo „Uplatniť teraz“.

Problémy s uplatnením darčekovej karty na Opinion Outpost.Tu je to, čo sme videli prvýkrát, keď sme sa pokúsili uplatniť naše odmeny Opinion Outpost ako darčekovú kartu pomocou prehliadača Google Chrome.

Pri našom druhom pokuse o uplatnenie sme pristúpili na web Opinion Outpost pomocou Firefoxu namiesto Chrome a tentoraz sme mali väčší úspech. Stanovisko Outpost uviedlo, že naša objednávka bola úspešne odoslaná az nášho zostatku bolo odpočítaných 50 bodov. V ten istý deň sme potom dostali darčekovú kartu.

Čítať:  Ako urobiť lacnú webovú stránku, ktorá vyzerá dobre s WordPress

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE