Recenzie Shopkick: Je to legitímne a stojí za to?

Shopkick je aplikácia pre odmeny za nakupovanie. Zákazníci, ktorí ho používajú, sa nazývajú Shopkickers a za nákupy a plnenie ďalších úloh súvisiacich s nakupovaním dostávajú body, ktorým sa hovorí „kopy“. Tieto kopy potom môžu vymeniť za darčekové karty u vybraných predajcov.

Na papieri znejú aplikácie ako Shopkick skvele – ale niekedy prídu s úlovkami. V tejto recenzii sa podrobne pozrieme na Shopkick, ako funguje a či stojí za to ho používať.

01. Čo je to Shopkick a ako funguje?

Ako bolo spomenuté, Shopkick je aplikácia, ktorú môžete použiť na získanie odmien plnením malých úloh. Napriek menu, v skutočnosti nemusíte nič kupovať ani utrácať peniaze používať aplikáciu, hoci väčšina jej úloh súvisí s nákupmi (napr. zahŕňajú skenovanie čiarových kódov na položkách v maloobchodných predajniach).

Je Shopkick legitímne?

Áno, Shopkick je legitímna, nie je to podvod. Je to skutočná spoločnosť, ktorá bola založená v roku 2009 av súčasnosti sídli v Denveri v Colorade. Môžete zarábať skutočné peniaze plnením malých úloh v aplikácii, aj keď väčšina jej odmien je relatívne malá.

Ako získať odmeny na Shopkick

Existuje šesť hlavných spôsobov, ako získať kopy v aplikácii Shopkick:

 • Chodiť do obchodov: Toto je najjednoduchšia metóda; všetko, čo musíte urobiť, je otvoriť aplikáciu v telefóne a vojsť do zúčastneného obchodu. Uistite sa, že sú v telefóne zapnuté služby určovania polohy a že je povolené Bluetooth.
 • Skenovanie položiek v obchodoch: Zúčastnené obchody zobrazí vedľa svojho záznamu v aplikácii Shopkick modrú ikonu čiarového kódu. Kliknutím na túto ikonu zobrazíte všetky položky v danom obchode s dostupnými kopmi. Nájdite každú položku a naskenujte čiarový kód, aby ste získali svoje kopy. Položky skutočne nemusíte kupovať.
 • Vykonávanie online nákupov: Môžete získať kopy za nákup určitých položiek online, ale musíte proces nákupu začať prostredníctvom aplikácie Shopkick, nie prostredníctvom webu iného predajcu. Po uskutočnení nákupu sa vám do 72 hodín zobrazí potvrdenie kopov, ktoré ste získali.
 • Vykonávanie nákupov kreditnou alebo debetnou kartou: Ak so svojím účtom Shopkick prepojíte kvalifikovanú kreditnú kartu, môžete získať kopy za určité transakcie v zúčastnených obchodoch. Môžete to urobiť aj s debetnými kartami, ale kopy získate iba vtedy, keď v registri zvolíte „kreditné“ miesto „debetné“.
 • Skenovanie účteniek: Keď si v zúčastnených obchodoch zakúpite oprávnené produkty, môžete získať kopy naskenovaním účtenky pomocou aplikácie Shopkick.
 • Sledovanie videí: Môžete prechádzať obsah a sledovať videá v aplikácii na karte Objaviť, aby ste získali viac kopov.
 • Odporúčania priateľom: Shopkick vám dá odporúčací kód, ktorý môžete poslať svojim priateľom. Ak to niekto použije na registráciu, získate skromný bonus.

Príležitostne môžete tiež získať kopy zadaním lotérie, aj keď to nie je základná funkcia aplikácie. Tie sú obvykle inzerované na Facebooková stránka Shopkicktakže ak ste vášnivými používateľmi, zvážte ich sledovanie.

Výhody a nevýhody používania Shopkick

Klady

 • Na zarábanie nie sú potrebné žiadne nákupy

 • Veľký výber darčekových poukazov

 • Aplikácia sa ľahko používa

Nevýhody

 • Množstvo dostupných kopov sa môže líšiť

 • Nízka sadzba zárobku (pri výpočte za hodinu)

 • Nevhodné pre oblasti ďaleko od veľkých maloobchodných predajní

02. Koľko môžete zarobiť pomocou Shopkick?

Shopkick vám opäť platia kopy, ktoré môžete vymeniť za darčekové karty (alebo hotovosť PayPal). Jediné kopnutie stojí za to 0,004 USDčo znamená, že môžete vymeniť 250 kopov za 1 dolár a 1 250 kopov za darčekovú kartu v hodnote 5 USD.

Shopkick tvrdí, že väčšina Shopkickerov zarobí dosť na svoju prvú darčekovú kartu iba za týždeň. 1

Koľko kopov môžete získať za každú úlohu?

Shopkick sa často aktualizuje, takže je ťažké presne povedať, koľko kopov za každý typ úlohy získate – toto číslo sa neustále mení. To znamená, že tu je hrubý sprievodca založený na údajoch, ktoré sme zhromaždili z rôznych zdrojov:

Úloha Kopy Hodnota dolára
Walk-in 20–120 za návštevu 0,08–0,48 USD
Skenovanie položiek 10 – 50 za položku (1 000 – 1 500 za obchod) 0,04 USD – 0,20 USD (4 – 6 USD za obchod)
Nakupovanie online 2–10 kopov za utratený dolár 0,008–0,04 USD
Použitie prepojených kreditných/debetných kariet 1–2 kopy za utratený dolár 0,004–0,008 USD
Skenovanie účteniek 200 – 2000 za položku 0,80 – 8 USD
Sledovanie videí 1–5 kopov na 30-sekundové video 0,004–0,02 USD
odporúčanie 250 kopov za odporúčanie 1 $

Koľko môžete zarobiť za hodinu na Shopkick?

Vaša efektívna hodinová sadzba na Shopkick bude závisieť od toho, k akým úlohám tiahnete (niečo, čo podrobnejšie preskúmame nižšie). Avšak, veľmi široko povedané, môžete realisticky očakávať, že zarobíte $ 1 – $ 3 za hodinu pomocou aplikácie.

To sú skutočné peniaze – ale aj to nie sú príliš veľké peniaze. Či to stojí za námahu, je osobné rozhodnutie, ktoré bude závisieť od toho, či vás používanie Shopkick skutočne baví alebo nie, a tiež od toho, či ho dokážete začleniť do svojej každodennej rutiny.

Pokiaľ môžete použiť Shopkick na autopilota na pochôdzky, ktoré by ste aj tak museli vykonávať, jeho odmenou sú v podstate peniaze zadarmo. A naopak, pokiaľ vás jeho používanie výrazne zdvihne, začne to vyzerať veľmi ako tradičné zamestnanie, ktoré má náhodou veľmi nízky plat.

Ako väčšina používateľov získava kopy na Shopkick?

Súdiac podľa väčšiny diskusií online sa zdá, že väčšina užívateľov Shopkick dáva prednosť zárobku chodiť do obchodov a skenovanie položiek (bez ich nákupu).

Tieto funkcie sú obľúbené, pretože:

 • Nevyžadujte míňanie peňazí (na rozdiel od získavania peňazí späť za nákupy)
 • Vydať slušný počet kopov (na rozdiel od sledovania videí)
 • Relatívne ľahko zapadnú do vašej každodennej rutiny

Pokiaľ už navštevujete obchody, ktoré sú partnerom Shopkick, niekoľkokrát týždenne alebo okolo nich prechádzate v rámci každodenného dochádzania, nie je príliš ťažké do nich vojsť a stráviť pár minút hľadaním položiek na skenovanie.

Pokiaľ to budete robiť poctivo, môžete reálne očakávať, že zarobíte medzi $ 2 a $ 8 za týždeňv závislosti na tom, ako aktívny ste ako nakupujúci a koľko zúčastnených obchodov je vo vašej oblasti (Shopkick je oveľa lukratívnejšie, ak žijete v obchodnej štvrti v centre mesta).

Hľadanie desiatok položiek na skenovanie vám samozrejme pridá 20–30 minút na nákupy – ale na druhej strane môže byť prechádzka po veľkých obchodoch skutočne slušným cvičením. Ak chcete zvýšiť svoje zárobky, môžete to skúsiť použiť v tandeme s jednou z niekoľkých ďalších aplikácií, ktoré vám zaplatia za chôdzu.

Shopkickove odmeny sa niekedy striedajú

Ako už bolo spomenuté, počet kopov, ktoré môžete získať za rôzne úlohy, nie je pevne daný. Niekedy existujú sezónne akcie a špeciálne ponuky v obchode a Shopkick môže tiež upraviť váš potenciál zárobku na základe vášho správania užívateľov (čo môže zahŕňať poskytovanie exkluzívnych ponúk).

03. Stojí Shopkick za to?

Shopkick nie je jedinou platformou, ktorá vám umožňuje získavať odmeny nakupovaním a plnením ďalších drobných úloh. V tomto priestore je niekoľko aplikácií, z ktorých niektoré stoja za to používať (aspoň pre niektorých ľudí), iné platí príliš málo na to, aby stáli za to.

Našťastie je Shopkick natoľko populárny, že vyvolal značné množstvo diskusií online. Tu je pohľad na to, čo si o tejto službe myslia skutoční ľudia a či ju odporúčajú ostatným.

Prípad A: Shopkick sa oplatí používať, ak „žijete blízko veľa dobrých obchodov“

Jeden užívateľ na Reddite tvrdí, že Shopkick používa niekoľko rokov, a hovorí, že to urobil 450 dolárov s tým vlani. To je pri takejto aplikácii úctyhodný výnos.

Naznačujú však tiež, že ich zárobky môžu byť vyššie ako priemer, pretože žijú v blízkosti niekoľkých veľkých maloobchodníkov, ktorí sú partnerom Shopkick, vrátane TJ Maxx, Marshalls, Walmart, Target, Carter's a Hallmark.

Toto je častý bod, ktorý ľudia o aplikácii uvádzajú: ak náhodou bývate v obchodnej štvrti alebo pri nákupnom centre, môže byť celkom lukratívne, ale ak nie, jej používanie môže byť boj.

Tento používateľ tiež poznamenáva, že obvykle nemusí vstupovať do obchodov, aby vyvolali vstupy na Shopkick – “môžete len prejsť pred obchod” – a že keď skenujú položky, všetko, čo dáva menej ako 20 kopov, je ” príliš veľa obťažovania a nedostatočná odmena. “

S odkazom na skenovanie dodávajú, že „akonáhle viete, kde v konkrétnom obchode niečo nájsť“, ide úloha veľmi rýchlo.

Prípad B: Shopkick je „jedna z mojich najlepších aplikácií, s ktorou sa dá zarábať“

Ďalší používateľ v tomto vlákne je voči Shopkick veľmi kladný a nazýva ho „fantastický“. Tvrdí, že ak máte vo svojom okolí slušný počet zapojených obchodov, môžete „ľahko zarobiť asi 5 dolárov za pár hodín.“

Chváli aj rýchly proces uplatnenia Shopkick a tvrdí, že darčekové karty sa obvykle objavia vo vašej doručenej pošte do hodiny.

Snáď najdôležitejšie je, že hovoria, že skenovanie položiek pomocou Shopkick je skutočne zábavné (rovnako ako dobrý „dôvod, prečo sa prejsť a zacvičiť si“).

Toto je ďalší bod, o ktorom sme videli viac ako len niekoľko používateľov. Ak vás baví preskúmavať obchody a loviť predmety, zarobiť 5 dolárov za pár hodín z toho bude pravdepodobne celkom dobrý obchod. Na druhú stranu, ak ste niekto, kto si myslí, že tráviť hodiny vo veľkých maloobchodných predajniach znie ako nočná mora, Shopkick pravdepodobne nie je pre vás.

Prípad C: Shopkick nie je „nič úžasné, ale sú to peniaze zadarmo“

Tretí používateľ hovorí, že používa hlavne Shopkick na svojich týždenných nákupoch s potravinami. Pred návštevou obchodu skontrolujú, aké položky Shopkick ponúka odmeny za skenovanie, a dávajú si záležať na tom, aby ich pri prechádzaní strážili.

Keď to urobíte, je to okolo nich 0,50 až 0,75 $ za týždeň. Pokiaľ nie ste náruživý nakupujúci a nie ste ochotní tráviť viac času v obchodných domoch len preto, aby ste používali Shopkick, pravdepodobne to tiež môžete očakávať.

Nakoniec sa zdá, že zhoda panuje v tom, že sa jedná o postranný zhon s nízkou námahou, ale aj taký, ktorý je závislý na umiestnení a má relatívne nízku mieru návratnosti. Je len na vás, či vám to za to stojí alebo nie.

Pokiaľ chodíte na Shopkick pravidelne v konkrétnom obchode, zvážte to povedať jeho zamestnancom

Niekoľko Redditors uvádza, že pri skenovaní položiek je často sledujú zamestnanci, ktorí majú podozrenie, že by mohli kráčať v obchodoch. To sa zdá byť obzvlášť bežné v obchodoch s elektronikou (ako je Best Buy) a ďalších predajniach s obzvlášť cennými predmetmi. Pokiaľ plánujete nakupovanie pravidelne v obchode bez toho, aby ste niečo kupovali, možno budete chcieť vopred upozorniť jeho manažérov a zamestnancov.

04. Aké darčekové karty sú dostupné na Shopkick?

Svoje kopy môžete vymeniť za darčekové karty od takmer 60 predajcov. Všimnite si, že rôzne obchody majú rôzne minimálne prahové hodnoty pre preplatenie; úplný rozpis nájdete v tabuľke nižšie (aktuálne k februáru 2024).

Obchodník Minimálne kopy na uplatnenie Hodnota karty
cieľová
TJ Maxx
Marshallovia
Domáci tovar
500 2,00 $
Jablko
eBay
Walmart
Amazonka
Starbucks
Ulta krása
Xbox
Najlepší nákup
Lowe's
Home Depot
Kohlova
GameStop
Sheetz
Továreň na tvarohové koláče
Staré námorníctvo
Carterova
1 250 5,00 $
Nordstrom
Google Play
Sephora
Texas Roadhouse
Taco Bell
Barnes & Noble
AMC
Michaels
Nožná skrinka
Adidas
CineMark
Medzera
Svetový trh Cost Plus
Athleta
Kontajnerový obchod
Banánová republika
2 500 10,00 $
PayPal 2 550 (50 kopov je použitých ako transakčný poplatok) 10,00 $
Uber
Uber Eats
Panera
3,750 15,00 $
Disney
Macy's
Outback Steakhouse
Hotels.com
Airbnb
Chili's
Instacart
Červený Robin
Obchody Bass Pro
Buffalo Wild Wings
Wayfair
Carrabba
H&M
Williams Sonoma
Fanatici
Topgolf
Západný brest
Lane Bryant
6 250 25,00 $
StubHub 12 500 50,00 $

Shopkick niekedy ponúka zľavy na určité darčekové karty, čo znamená, že ich uplatnenie vyžaduje menej kopov ako obvykle. Tieto zľavy sa často striedajú, takže budete musieť skontrolovať aplikáciu, aby ste videli, čo aktuálne ponúkajú.

05. Ako uplatniť svoje odmeny na Shopkick

Ak chcete uplatniť svoje kopy, uistite sa, že ste overili svoje telefónne číslo v nastavení aplikácie, a potom vykonajte nasledujúce:

 1. Kliknite na svoj celkový počet kopov (zobrazený v hornej časti domovskej obrazovky aplikácie).
 2. Kliknite na „Možnosti odmien“.
 3. Vyberte požadovanú odmenu (tj akú darčekovú kartu).
 4. Vyberte nominálnu hodnotu (hodnotu v dolároch) odmeny, ktorú chcete.
 5. Kliknite na „Uplatniť kopy“.

Ako a kedy odmenu obdržíte, závisí od vybranej darčekovej karty. Väčšina z nich je k dispozícii okamžite alebo v priebehu niekoľkých hodín.

Budete však musieť preskočiť niekoľko obručí, aby ste získali ďalšie odmeny; môžu vám byť zaslané e-mailom (alebo dokonca poštou) s pokynmi, ako ich aktivovať. Pri výbere odmeny venujte pozornosť v prípade, že aplikácia zobrazuje špeciálne pokyny.

06. Kto je oprávnený používať Shopkick?

Shopkick môže používať takmer každý. Pre otvorenie účtu sú iba dve podmienky:

 • Byť legálnym rezidentom Spojených štátov
 • Mať aspoň 14 rokov (a mať súhlas rodičov, ak máte menej ako 18 rokov)

Budete tiež potrebovať chytrý telefón schopný spustiť aplikáciu Shopkick.

Kde môžete použiť Shopkick?

Shopkick je k dispozícii vo všetkých 50 štátoch USA. To znamená, že je oveľa použiteľnejší vo veľkých mestách s množstvom obchodov, ktoré s ním spolupracujú.

Ak žijete v menšom meste s niekoľkými veľkými maloobchodníkmi, zarábať značné množstvo peňazí pomocou Shopkick nemusí byť praktické.

07. Ako sa prihlásiť do Shopkick

Registrácia u Shopkick je jednoduchá.

 1. Začnite stiahnutím aplikácie pre iOS alebo Android pomocou tlačidiel nižšie.
 2. Zaregistrujte sa pomocou svojho účtu Google alebo Facebook alebo zadaním e-mailu a hesla.
 3. Zadajte svoje meno a dátum narodenia.
 4. Povoľte aplikácii prístup k vašej polohe (môže to vyžadovať kliknutie do ponuky nastavenia telefónu).

Kde stiahnuť Shopkick

Obchod s aplikáciami Google Play

Akonáhle si nainštalujete aplikáciu a dokončíte vyššie uvedené kroky, budete pripravení – môžete začať zarábať kopy skenovaním položiek a plnením ďalších malých úloh.

Čítať:  Najvyšší súd stojí na strane spoločnosti Google v rozhodnutí o medzníku

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE