Recenzie Swagbucks: Stojí to za to skúsiť?

Swagbucks je platforma pre odmeny, ktorú môžete použiť na online prieskumy, hranie hier a plnenie ďalších „mikroúloh“, aby ste získali odmeny. Swagbucks vám tiež pomáha ušetriť peniaze tým, že poskytuje peniaze späť za nákupy, kupóny a propagačné kódy pre vaše nákupy.

Swagbucks je veľmi populárny web s odmenami, ale koľko na ňom môžete zarobiť a stojí za to sa prihlásiť?

Poslali sme nášho testera, aby to zistil.

Prečo môžete veriť našej recenziu

Náš tester, Anastasia, strávil asi 8 hodín používaním Swagbucks, zatiaľ čo si robil starostlivé poznámky. Je profesionálnou testerkou kontroly kvality a softvéru a testovala niekoľko ďalších aplikácií na prieskum. Nie sme spojení so Swagbucks, takže to, čo sa chystáte čítať, je nezaujatá správa založená na tvrdých dátach. Viac o našej metodike si môžete prečítať na konci článku.

01. Oplatí sa používať Swagbucks?

Ak chcete flexibilné a ľahký koncert, ktorý môžete robiť vo svojom voľnom čase, Swagbucks je slušná voľba, aspoň pokiaľ ide o online platformy odmien. Zistili sme však, že používanie tohto webu má nevýhody. Napríklad z prieskumov bolo ťažké získať body a niektoré funkcie webu sa nám nedarili vôbec sprevádzkovať.

Mali sme aj problémy s nastavením nášho účtu Swagbucks a zistili sme, že zákaznícky servis je pomalý. Trvalo im niekoľko dní, kým odpovedali na naše otázky, prečo sme sa nemohli prihlásiť. Nakoniec sme im museli poskytnúť overenie totožnosti, čo bol veľký problém.

Aj keď je možné, že sme mali jednoducho smolu, ak chcete rýchly a jednoduchý spôsob, ako získať odmeny, odporúčame najprv vyskúšať alternatívy, ako je InboxDollars.

Koľko môžete reálne zarobiť?

Swagbucks sme testovali asi 8 hodín. Tu je to, čo sme zarobili.

Hodinová sadzba* Priemerná doba na uplatnenie odmien (15 USD) Čas dostať zaplatené
2,04 USD Takmer 8 hodín 1–10 pracovných dní

*Vypočítali sme hodinovú sadzbu a priemernú dobu pre uplatnenie odmien vrátane bonusu 2,50 $ za registráciu. Akékoľvek nevybavené odmeny sú vylúčené.

2,04 dolára nie je veľa, ale mohlo by to stáť za to, ak ste veľkým fanúšikom mikrotaskingových webov a už máte na maxime iné podobné platformy, ktoré platia viac.

Majte na pamäti, že naše zárobky predstavujú iba jedného testera. Iné zdroje môžu uvádzať vyššie alebo nižšie hodinové sadzby pre Swagbucks. Samotná webová stránka Swagbucks tvrdí, že väčšina členov by mala byť schopná zarobiť 1-5 USD za deň.

Tu je to, čo sme našli: 1 2

Čo hovorí Swagbucks Čo sme našli
Členovia môžu zarobiť $ 1-$ 5 za deň. S trochou snahy si môžete zarobiť ďalších 50 – 250 $ mesačne. Súhlasíme, že môžete zarobiť 1-5 USD za deň, ak strávite pol hodiny na Swagbucks. Pravdepodobne môžete získať 50$ mesačne, keď na webe strávite hodinu denne.
Môžete nájsť bežné prieskumy, ktoré platia až 20 USD alebo viac, a prieskumy domácich produktov, ktoré platia viac ako 100 USD. V žiadnom z prieskumov, ktoré sme absolvovali, sme toľko nezarobili. Náš najlepšie platiaci prieskum mal hodnotu 6 USD.

Ďalší pre a proti na zváženie

Klady

 • Je to úplne zadarmo

 • Existuje mnoho rôznych spôsobov, ako získať odmeny

 • Výmenný kurz za body je jednoduchý

Nevýhody

 • Mali sme problémy s prihlásením na stránky

 • Zákaznícky servis nebol príliš citlivý

 • Aplikácia bola chybná a jej použitie nebolo príliš jednoduché

 • Často sme museli overovať svoje telefónne číslo, čo často zlyhalo

 • Zistili sme, že je takmer nemožné sa do prieskumov kvalifikovať

 • Cashback odmeny sa dostali na náš účet dlho

 • Trvalo nám veľmi dlho, kým sme získali naše prvé odmeny

02. Ako fungujú odmeny v Swagbucks?

Swagbucks vám dáva body, ktoré sa doslova nazývajú „Swagbucks“ (skrátene „SB“).

Koľko stoja body v Swagbucks?

1 SB má hodnotu okolo 1 centu. To sa môže trochu líšiť v závislosti od zvolenej možnosti odkúpenia, ale vo všeobecnosti je výmenný kurz pomerne jednoduchý.

Koľko potrebujete zarobiť, aby ste dostali výplatu?

Swagbucks hovorí, že odmeny môžete vykúpiť iba za 100 SB (v hodnote asi 1 $). 3 Zdá sa však, že prahová hodnota je pri prvom uplatnení vyššia, pretože sme zistili, že potrebujeme 1 500 SB (ekvivalent približne 15 USD).

Ako dlho trvá dostať zaplatené?

Akonáhle sa rozhodnete odstúpiť od Swagbucks, tvrdí, že všeobecne bude trvať až 10 pracovných dní, kým dostanete odmenu. 4

Je nejaký limit, koľko si môžete zarobiť?

Swagbucks hovorí, že neexistuje žiadny limit na mnoho, čo môžete urobiť s ich webom. Vaša schopnosť zarábať SB je obmedzená iba tým, koľko času máte k dispozícii. 5

Je Swagbucks legitímne?

Áno, Swagbucks je legitímny web, nie podvod. Stránky, ktoré vlastní a prevádzkuje spoločnosť s názvom Prodege, boli založené v južnej Kalifornii v roku 2008. Swagbucks nám zaplatil, ako sľúbil, a vieme o ďalších ľuďoch, ktorí ich tiež použili na zarábanie peňazí. 6

Prekontrolovať Stránka Swagbucks Trustpilot prečítať si, čo si o webe myslia ostatní.

03. Spôsoby, ako zarobiť peniaze na Swagbucks

Tu sú spôsoby, ako môžete získať body so Swagbucks:

 • Prihlásiť sa
 • Nakupovať online
 • Hrať hry
 • Objavte ponuky od partnerov
 • Vykonajte prieskumy
 • Odpovedzte na denné ankety
 • Skenujte účtenky
 • Použite vyhľadávač Swagbucks
 • Hľadajte online „Swag Codes“.
 • Odporučte priateľom

Prihlásiť sa

Proces registrácie Swagbucks zahŕňa tri kroky.

 1. Výber užívateľského mena a hesla.
 2. Overením vášho e-mailu získate 200 SB (v hodnote 2 $).
 3. Dokončite svoj prvý prieskum, čo je „profilový kvíz“. Bude to trvať asi 3 minúty a získate 50 SB (v hodnote 0,50 $).

Swagbucks taktiež inzeruje akciu „Swag Up“ v hodnote 10 $ ako súčasť bonusu za registráciu. Ide však o zľavu, nie o peniaze, ktoré priamo obdržíte. Ak ho chcete získať, musíte prejsť na stránku Swag Up vo svojom účte a vykonať oprávnený nákup (za 25 USD alebo viac) od jedného z ich pridružených obchodníkov.

Naša skúsenosť

Mali sme vážne problémy s prihlásením do Swagbucks; proces trval niekoľko dní. Nakoniec sa nám podarilo kontaktovať ich zákaznícky servis, ktorý nám pomohol dokončiť našu registráciu. Ako sme sľúbili, dostali sme bonus za registráciu 2$ plus ďalších 0,50$, keď sme dokončili profilový prieskum.

Veľa konkurenčných webov má oveľa nižšie bonusy za registráciu, takže to bola slušná odmena, aj keď jej získanie bola bolesť hlavy.

Nakupovať online

Odmeny Swagbucks môžete získať kliknutím na iné webové stránky zo Swagbucks a nákupy.

Ponuky cashbacku môžete získať u predajcov, ako sú:

 • eBay
 • Amazonka
 • Najlepší nákup
 • QVC
 • Samov klub
 • Sephora
 • Nike
 • Samsung

Swagbucks hovorí, že v jeho cashback programe je viac ako 7 000 obchodov. 6

Tieto ponuky nájdete na karte „Domovská stránka“ aplikácie, ktorú nájdete v časti „Obchod“, keď sa posuniete dole. Na desktopovej verzii webu ich nájdete na karte „Obchod“.

Pokiaľ kliknete na kartu Obchod na webe Swagbucks, zobrazí sa vám konkrétna sekcia pre recepty, nákupy súvisiace s cestovaním, ponuky jedál a nákupy darčekových kariet. Pokiaľ používate aplikáciu, sekcia pre nákupy ciest je na karte „Viac“; môžete získať darčekové karty, ponuky jedál a recepty zo spodnej časti obrazovky, keď prejdete na kartu „Obchod“.

Ponuky jedál a recepty si môžete pozrieť na karte Obchod v aplikácii Swagbucks.

Sekcia „Obchod“ obsahuje aj kupóny a promo kódy, ktoré vám poskytujú zľavy u konkrétnych predajcov.

Stránka s kupónom Swagbucks.Toto sú typy kupónov a promo kódov, ktoré môžete nájsť na Swagbucks.

Naša skúsenosť

Väčšina ponúk cashback, ktoré sme videli na Swagbucks, boli za 1% – 16%, čo je veľmi široký rozsah.

Urobili sme dva nákupy:

 • Nákup Walmart (pre vyskúšanie a získanie 3% ponuky cashback)
 • Nákup na Amazone (za ponuku 4% cashback)

Po týchto nákupoch sme nedostali žiadne okamžité odmeny, ale v histórii nášho účtu sme videli čakajúce odmeny. O dva týždne neskôr sme ich však stále nedostali, takže pokiaľ chcete rýchlo zarobiť SB, neodporúčame odmeny za cashback.

Čakajúce odmeny v histórii účtu Swagbucks.Na naše odmeny sa po niekoľkých dňoch stále čakalo.

Našli sme aj zľavový kód na pyžamové nohavice, aj keď sme ho neskúšali využiť.

Zľavový kupón Swagbucks na pyžamové nohavice.Swagbucks nám dal tento zľavový kupón na pyžamové nohavice Pick Your Plum.

Hrať hry

Swagbucks má mnoho rôznych hier, ktoré môžete hrať a získavať body. Nájdete ich na karte „Viac“ v aplikácii alebo na karte „Domov“ (v časti „Objaviť“). Na webe sú hry na kartách „Hrať“ a „Objavovať“.

Naša skúsenosť

S hrami Swagbucks sme nemali dobré skúsenosti.

Stiahli sme si jednu hru s názvom Merge Dragons a hrali sme ju celkom skoro hodinu. Údajne môžete získať 300 SB, ak dosiahnete úroveň 21. Ukazovateľ priebehu sledujúci naše zárobky z hry však neukázal žiadny pokrok a za naše úsilie sme nevideli žiadne odmeny.

Swagbucks sprievodca odmenami za hru Merge DragonsSwagbucks sľubuje odmeny za hranie hry Merge Dragons, ale odišli sme s prázdnou.

Swagbucks má aj rad jednoduchých hier, ktoré nevyžadujú inštaláciu. Vyskúšali sme 2048, matematickú a logickú hru, ktorá platí až 6 SB. Od toho sme však upustili, pretože postup v hre trval príliš dlho a za 7 minút strávených hraním sme si nič nezarobili.

Objavte ponuky od partnerov

Okrem hier môžete na karte „Viac“ v aplikácii alebo na karte „Objaviť“ vo verzii pre počítače nájsť ďalšie typy ponúk, ktoré vám umožnia získať odmeny. Môžete sa napríklad prihlásiť na odber kreditných kariet, investičných aplikácií alebo predplatiteľských služieb. Môžete dokonca získať odmeny za to, že sa zaregistrujete ako vodič Uber alebo DoorDash.

Okrem toho stránka „Objaviť“ tiež ponúka spôsoby, ako získať body jednoduchým prechádzaním webového obsahu – kliknutím na odkaz môžete získať niekoľko SB.

Naša skúsenosť

Nie všetky naše pokusy o prihlásenie boli úspešné. Pokúsili sme sa prihlásiť k ponuke s Earn In (aplikácia, ktorá vám poskytuje zálohy na váš plat), ale hovorilo sa, že už máme účet (čo sme nemali), takže sme nemohli získať žiadne odmeny.

Niektoré ponuky, ktoré sme vyskúšali, však boli veľmi prínosné. Dostali sme neuveriteľných 1 000 SB za prihlásenie k streamovacii službe s názvom Starz. Bohužiaľ tieto SB boli stále nevybavené, keď sme vyplatili naše odmeny (takže 1 000 SB nie je zahrnuté v hodinovej sadzbe, ktorú sme vypočítali).

Zaregistrovali sme sa tiež do programu P&G Good Everyday, bezplatného programu, ktorý vám poskytuje exkluzívne kupóny a ponuky pre značky ako Tide, Gain, Pampers a ďalšie. Trvalo nám to len pár minút a na druhý deň nás odmenilo 100 SB.

Nakoniec sme sa prihlásili k ponuke v spoločnosti Domino a obdržali kód na 20% zľavu na našu ďalšiu objednávku. To nám dalo 5 SB, ale presadenie odmien trvalo 6 dní.

Ponuka Domino je k dispozícii na stránke Swagbucks Discover.Použili sme Swagbucks na prihlásenie k tejto ponuke s Domino's.

Vykonajte prieskumy

Prieskumy sú jednou z mnohých úloh, ktoré môžete na Swagbucks splniť, aby ste získali odmeny. Prichádzajú v dvoch typoch:

 • O mne: Toto sú krátke prieskumy s 10 otázkami, ktoré môžete vyplniť a odomknúť ostatných. Za 10 otázok zaplatí 2 SB.
 • Normálne prieskumy: Ďalšie prieskumy Swagbucks pokrývajú všetky typy tém a môžu trvať len niekoľko minút alebo trvať dlhšie ako hodinu. Swagbucks hovorí, že tieto platia až 20 dolárov.

Naša skúsenosť

Sedemkrát sme absolvovali prieskumy „O mne“ a zakaždým sme získali 2 SB za pár minút práce, takže táto funkcia pre nás fungovala dobre. Avšak pre normálne prieskumy sme mali veľmi ťažké sa na čokoľvek kvalifikovať.

Z 36 ďalších prieskumov, ktoré sme vykonali:

 • 4 boli úspešní a nazbierali body
 • 22 bolo neúspešných, ale dalo nám 1–5 bodov za pokus
 • 10 nám dalo nulu SB (niektoré z nich nás odmietli a niekoľko sa zrútilo úplne)

Hoci sme nestrácali príliš veľa času prieskumy, ktoré nás odmietli, bolo frustrujúce snažiť sa nájsť prieskumy, ktoré by fungovali.

Jedným zo zaujímavých zistení, ktoré naše testovanie odhalilo, bolo, že niektoré prieskumy Swagbucks ponúkajú možnosť pripojiť sa k online skupinám a príležitostiam na testovanie produktov. Tieto sme však neskúšali.

Príležitosť fokusnej skupiny SwagbucksJeden prieskum spoločnosti Swagbucks, ktorý sme urobili, nám ukázal túto ponuku skupiny, ale neskúšali sme to.

Najlepšia skúsenosť s prieskumom

Jeden z našich najlepších prieskumov trval 12 minút a dal nám 300 SB (150 SB plus 150 SB bonus v rámci programu nazvaného „Uznanie členov“, o ktorom si povieme neskôr). Ďalší trval len 10 minút a dal nám 250 SB (125 SB plus ďalších 125).

To zodpovedalo sadzbe asi 15 USD za hodinu.

Najhoršia skúsenosť s prieskumom

Mnoho prieskumov, ktoré sme vykonali, opäť premárnilo náš čas a buď nás odmietli, alebo sa zrútili a nič nevyplatili.

Ak vám dôjdu prieskumy, obnovte stránku

Pokiaľ vám dôjdu prieskumy, môžete skúsiť obnoviť stránku alebo vyplniť viacero profilových prieskumov a odomknúť tak ďalšie bežné prieskumy.

Odpovedzte na denné ankety

Swagbucks má denný prieskum, ktorý vám dá 1 SB (asi 1 cent), keď zdieľate svoj názor na rôzne témy.

Naša skúsenosť

Denný prieskum sme vykonali štyrikrát a zakaždým sme získali 1 SB, ako sme sľúbili.

Skenujte účtenky

Na Swagbucks môžete skenovať účtenky a získavať body. Môžete použiť dva typy:

 • Magické účtenky: Jedná sa o ponuky, ktoré vám umožňujú získať špeciálne bonusy za nákup konkrétnych potravín. Možno budete musieť kúpiť produkt v konkrétnom obchode (napr. Walmart alebo Target), hoci niektoré ponuky sú použiteľné kdekoľvek.
 • Akékoľvek účtenky: Naskenujte akýkoľvek iný typ účtenky a získajte zakaždým 1 SB. Môžete to urobiť až 10-krát týždenne.

Naša skúsenosť

Do nákupného zoznamu sme pridali dva kúzelné účtenky.

Ponuky Swagbucks Magic Receipt v nákupnom zozname.Tieto ponuky Swagbucks Magic Receipt sme pridali do nášho nákupného zoznamu.

Potom sme skúsili využiť ponuku Magic Receipt na nákup pracieho prostriedku Arm & Hammer. Swagbucks nám však poslal e-mail, že to nefunguje. Naša testerka v jednej zo svojich správ, ktorú nám poslala, popísala funkciu kúzelných účteniek ako „odpad“.

E-mail Swagbucks o neúspešnom overení magického potvrdeniaTento neuspokojivý e-mail sme dostali od spoločnosti Swagbucks, keď sme sa pokúsili použiť jeden z ich magických účteniek.

Použite vyhľadávač Swagbucks

Táto funkcia vám umožňuje zarábať SB vykonávaním online vyhľadávania ako obvykle na Google.

Naša skúsenosť

Keď sme prvýkrát použili funkciu vyhľadávania Swagbucks, vykonali sme štyri rýchle vyhľadávanie a za naše úsilie sme získali 1 SB (1 cent).

Ďalších párkrát sme nič nedostali a potom štvrtýkrát sme mali šťastie znova a zarobili sme 5 SB za jediné hľadanie.

História účtu Swagbucks s bonusom.Bonus 5 SB, ktorý sme videli v histórii nášho účtu.

Tiež sme získali ďalších 5 SB z niečoho, čo sa nazýva „Zberateľské účty“, čo sa javí ako bonusové odmeny za vyhľadávanie na webe v konkrétnej dáta.

Bonusy Swagbucks' Collectors' BillsBonusy môžete získať za používanie vyhľadávača Swagbucks v určitých špeciálnych termínoch.

Hľadajte Swag Codes online

Swag Codes sú reťazce textu, ktoré môžete použiť na získanie okamžitých odmien Swagbucks. Hľadajte ich na:

 • Facebooková stránka Swagbucks
 • Twitterová stránka Swagbucks
 • Instagramová stránka Swagbucks
 • Blog Swagbucks
 • SwagButton (rozšírenie prehliadača, ktoré Swagbucks ponúka)
 • Push notifikácie pre mobilnú aplikáciu Swagbucks
 • Ďalšie stránky na webe Swagbucks

Naša skúsenosť

Niekoľkokrát sme to skontrolovali na sociálnych sieťach a na webe Swagbucks, ale nenašli sme žiadny, ktorý by fungoval. (Našli sme jeden na Facebooku, ale zmeškali sme termín vypršania platnosti.)

Swag Kód lovu na Daily Swag.Hľadali sme Swag Codes na Swagbucksovom blogu The Daily Swag.

Odporučte priateľom

Keď odporučíte priateľom Swagbucks, dostanete 10% zo zárobku, ktorý na webe zarobia.

Swagbucks vám tiež poskytne bonus 300 SB, pokiaľ sa váš priateľ zaregistruje a zarobí 300 SB počas prvých 30 dní. Ak sa napríklad zaregistrujú 25. júna, majú čas do 25. júla na získanie 300 SB, aby ste sa kvalifikovali na bonus.

Táto ponuka má niekoľko výnimiek. Nezahŕňa SB, ktoré vaše odporúčanie zarobí z registračných bonusov, Swag kódov, bonusov za denný cieľ alebo odporúčania ich vlastných priateľov.

Naša skúsenosť

Netestovali sme funkciu odporúčania na Swagbucks.

04. Ako zvýšiť svoje zárobky na Swagbucks

Vyskúšajte tieto extra funkcie na Swagbucks, ktoré vám pomôžu zvýšiť vaše zárobky.

Ak máte radi Swagbucks, môžete zvážiť pripojenie k Swagbucks Plus

Swagbucks Plus stojí 3,99 $ mesačne. Výmenou získate rôzne výhody, ako sú ďalšie bonusy, dvojnásobný cashback vo väčšine vašich obľúbených obchodov, okamžité vyplatenie niektorých darčekových kariet a VIP zákaznícky servis.

Denný cieľ

Denný cieľ je spôsob, ako získať bonusovú hotovosť každý deň dosiahnutím určitej hranice odmien. Swagbucks hovorí, že merač denných cieľov je personalizovaný (tj záleží na tom, ako stránky používate). Akonáhle splníte svoj denný cieľ, získate ďalší cieľ ako šancu získať ďalší bonus.

Cieľ sa resetuje každý deň o polnoci (pacifického času).

Na obdržanie bonusu si budete musieť počkať do nasledujúceho mesiaca. Musíte si tiež pamätať, že si ich musíte vyzdvihnúť, pretože sa na váš účet nepripisujú automaticky.

Swagbucks Daily Goal a Streak bonusy pripravené na vyzdvihnutie.Nezabudnite zbierať bonusy za denný cieľ a sériu mesiac potom, čo ich získate.

Pruhy

Pruhy sú spôsob, ako vyhrať viac peňazí splnením denného cieľa viac dní v rade.

Získate bonusy za trvajúce pruhy:

 • 7 dní (25 SB)
 • 14 dní (100 SB)
 • 21 dní (200 SB)
 • Jeden mesiac (300 SB)

Za každý z týchto míľnikov tiež získate odznaky (a dva odznaky, ak sa dostanete na 28 dní, čím získate odznak na 21 a 7 dní naraz).

Váš bonus Streaks bude kumulovaný spoločne s bonusom k dennému cieľu. Budete si ho musieť vyzdvihnúť nasledujúci mesiac.

Naša skúsenosť

Keď sme prvýkrát skontrolovali náš denný cieľ na Swagbucks, museli sme ho aktivovať a dostali sme za to 3 SB.

Náš denný cieľ sme kontrolovali pri niekoľkých príležitostiach. Naším prvým cieľom bolo obvykle zarobiť 30-34 SB s bonusom 3 SB za jeho dosiahnutie. Dosiahli sme aj denný cieľ a niekoľkokrát získali bonusové body.

Snímka obrazovky na webe Swagbucks naznačuje, že na dosiahnutie svojho druhého denného cieľa, „celkového cieľa“, budete musieť zarobiť viac ako 100 SB a môžete očakávať, že ako odmenu obdržíte bonus 5–10 SB.

Snímka obrazovky webu Swagbucks druhého denného cieľaTáto snímka obrazovky Daily Goal pochádza z webu Swagbucks.

Swagstakes

Toto sú šťastné žrebovania, do ktorých sa môžete zapojiť a vyhrať bonusové body a ceny. Aby ste sa mohli zúčastniť, musíte zaplatiť niekoľko SB zo svojho zostatku.

Swagstakes nájdete na záložke „Viac“ aplikácie alebo pod „Môj účet“ na desktopovej verzii webu.

Záznamy swagstakes na webe SwagbucksTu si môžete prezrieť svoje položky Swagstakes vo verzii Swagbucks pre stolné počítače.

Naša skúsenosť

Zadali sme niekoľko swagstakes, uvedených v tabuľke nižšie.

Cena Vstupné (SB)
100 SB 2
25 000 SB 2
Darčeková karta PayPal v hodnote 25 USD 5
100 USD predplatená karta Mastercard 10

Bohužiaľ sme nikdy nič nevyhrali.

Swago

Jedná sa o hru v štýle binga, kde môžete získať ďalšie odmeny plnením sád úloh.

Swagbucks vám ponúka dosku Bingo, kde má každý štvorec pridruženú aktivitu. Keď túto aktivitu dokončíte, zodpovedajúci štvorec na doske Bingo sa preškrtne.

Naša skúsenosť

Raz sme skúsili Swago a splnili sme množstvo úloh. Za to sme však zarobili len 1 SB, takže sa to neoplatilo.

Vstup do hry bingo SwagbucksDokončili sme jeden rad v hre Swagbucks bingo, Swago.

Zoznam úloh

Toto je denný zoznam úloh, ktoré môžete splniť, aby ste získali bonusové body. Zoznam má deväť úloh. Ak dokončíte sedem z nich, Swagbucks hovorí, že zarobíte v priemere 2 SB. Pokiaľ splníte všetkých deväť položiek na vašom zozname, získate ďalší bonus v priemere 7 SB. Inými slovami, každý deň môžete získať až 9 SB za dokončenie svojho úplného zoznamu úloh.

Zoznam úloh sa otáča, takže sa líši podľa toho, aký je deň.

Pondelok, stredy a soboty

 • Odpovedzte na dennú anketu
 • Pridajte ponuku Magic Receipts
 • Nahrajte magickú účtenku (vaša účtenka musí obsahovať aspoň 1 ponuku, aby ste si mohli túto položku odškrtnúť)
 • Dokončite Deal of the Day (musíte kliknúť na Deal of the Day, aby ste získali SB z čiastočného a úplného bonusu To-Do List)
 • Získajte aspoň 1 SB z výzvy Swagbucks Daily Trivia
 • Dokončite Daily Discover
 • Pokúste sa o prieskum
 • Vyplňte prieskum

Utorok, štvrtok, piatok a nedeľa

 • Odpovedzte na dennú anketu
 • Pridajte ponuku Magic Receipts
 • Dokončite dennú aktivitu (musíte byť prihlásený do Swagbucks Extension alebo do mobilnej aplikácie Swagbucks)
 • Dokončite ponuku dňa
 • Získajte aspoň 1 SB zo Swagbucks Daily Trivia
 • Dokončite Daily Discover
 • Pokúste sa o prieskum
 • Vyplňte prieskum

Všimnite si, že Zoznam úloh na stránkach Swagbucks je trochu zastaraný. Napríklad odkazuje na Swagit, ukončenú funkciu. Zo zoznamu, ktorý sme tu reprodukovali, sme vynechali Swagit, ale je možné, že v ich zozname sú ďalšie nepresnosti.

Naša skúsenosť

Keď sme prvýkrát skontrolovali To-Do List, videli sme ponúkaný bonus 2 SB za dokončenie siedmich položiek a ďalších 7 SB bonus za dokončenie deviatich položiek – presne ako popísal Swagbucks.

Dokončili sme sedem z deviatich položiek na Zozname úloh pri jednej príležitosti a získali 2 bonusové body.

Swagbutton

Swagbutton je rozšírenie prehliadača, ktoré môžete použiť na vyhľadávanie maloobchodníkov ponúkajúcich cashback odmeny a kódy kupónov so Swagbucks. Tiež vás upozorní, keď stránka, ktorú navštevujete, ponúka vrátenie peňazí alebo keď má Swagbucks kódy kupónov, ktoré môžete použiť na nákup tam (tieto kódy sa automaticky použijú na vaše nákupy pri pokladni).

Môžete si nainštalovať tlačidlo Swagbutton, ktoré vám pomôže nájsť príležitosti na zárobok Swagbucks.

Naša skúsenosť

Stiahli sme Swagbutton. Tým sme zarobili 25 SB (asi 25 centov). Naša testerke to však neustále vypínalo klávesnicu, takže ju odinštalovala.

SwagUps

Swagbucks ich popisuje ako bonusy alebo „vylepšenia“, ktoré Swagbucks aplikuje na váš účet. Napríklad typické SwagUps vám môžu ponúknuť dvojnásobný SB zárobok, keď vyplníte prieskum alebo nakupujete online.

SwagUps nájdete na svojom Swag Up hlavná kniha.

Naša skúsenosť

Skontrolovali sme SwagUps, ale nenašli sme žiadne ponuky, ktoré by sme mohli okamžite využiť.

Swagbucks SwagUp ponúkaRaz sme skontrolovali stránku SwagUps a nevideli sme žiadne použiteľné ponuky (v tom čase sme sa nekvalifikovali pre členstvo v Opale).

Program uznávania členov

Program Swagbucks Member Recognition Program je spôsob, ako získať extra výhody za zarábaní SB v dlhodobom horizonte. Absolvujete podľa svojich celoživotných zárobkov, postupujete cez 10 úrovní, ktoré idú od Pearl po Diamond, pričom každá úroveň ponúka nové výhody.

Ak chcete využiť výhody, musíte kliknúť na sekciu označenú Program uznávania členov, ktorá je prístupná zo sekcie „Môj účet“ (ktorú nájdete v pravej hornej časti každej stránky). Potom kliknite na „Zaregistrovať sa teraz“.

Aby ste mali predstavu o typoch výhod, ktoré môžete získať, tu je návod, ako funguje prvých päť úrovní Programu uznávania členov. (Opäť je celkom 10 úrovní, pričom poslednou úrovňou je Diamond.) 7

Úroveň Požadovaný celoživotný zárobok (v SB) Výhody
Úroveň 1: Perla 250 Zľava 50 SB na ďalšie uplatnenie darčekovej karty.

Pri ďalšom dokončení prieskumu zdvojnásobte SB.

Úroveň 2: Opál 1 000 Zľava 75 SB na ďalšie uplatnenie darčekovej karty.

Zdvojnásobte SB na vaše ďalšie 2 dokončenie prieskumu.

Úroveň 3: Onyx 5 000 Zľava 100 SB na ďalšie uplatnenie darčekovej karty.

Zdvojnásobte SB na vaše ďalšie 2 dokončenie prieskumu.

Úroveň 4: Ametyst 10 000 Zľava 100 SB na ďalšie uplatnenie darčekovej karty.

Zdvojnásobte SB na vaše ďalšie 2 dokončenie prieskumu.

Úroveň 5: Jadeit 50 000 Zľava 125 SB na ďalšie uplatnenie darčekovej karty.

Pri ďalšom dokončení prieskumu zdvojnásobte SB.

Bonus 300 SB na váš budúci nákup cashback (obdržíte, keď získate SB z kvalifikačného nákupu).

Naša skúsenosť

Po takmer 8 hodinách používania Swagbucks sa nám podarilo dosiahnuť úroveň 2 (Opal).

Celkovo sme z programu ťažili, pretože sme za úspešné prieskumy, ktoré sme uskutočnili, dostali stovky SB ako bonusy, takže to stálo za pár kliknutí myšou navyše.

Stav v programe uznania členov SwagbucksDostali sme sa na úroveň 2: Opál v programe Swagbucks Member Recognition Program.

05. Ako uplatniť svoje body a dostať zaplatené

Existuje niekoľko spôsobov, ako uplatniť SB. Možnosti vyplatenia sa môžu trochu líšiť, pokiaľ ide o minimálne dostupné hodnoty a cenu (tj koľko bodov potrebujete na dolár). Môžete si napríklad vybrať kredit PayPal, darčekové karty alebo virtuálne predplatené karty.

Ako sme už spomínali, potrebovali sme minimálne 1 500 SB, aby sme mohli prvýkrát uplatniť naše odmeny Swagbucks, ale pre následné výbery môže byť hranica nižšia (až 100 SB alebo približne 1 $). 3

Swagbucks hovorí, že v závislosti od toho, akú odmenu dostanete, môže trvať 1–3 dni až 7–10 dní, kým ju obdržíte. Užívatelia Swagbucks, ktorí sa dostanú na vyššie úrovne programu uznania členov, majú niekedy nárok na rýchlejšie vyplatenie.

Všeobecne Swagbucks hovorí, že väčšina používateľov bude musieť počkať aspoň niekoľko dní, než dostane platbu.

Paypal účet

PayPal je jednou z možností vyplatenia na stránke odmien Swagbucks. Minimálna čiastka výberu pre vyplatenie odmeny PayPal zo Swagbucks je obvykle 5 USD. 8

Swagbucks hovorí, že by ste mali nechať až 10 pracovných dní na prijatie peňazí na váš PayPal účet. 9

Predplatená karta

Virtuálne predplatené karty môžete používať na nakupovanie online alebo si ich pridať do svojej mobilnej peňaženky či digitálnych platobných služieb a používať ich vo fyzických obchodoch, ktoré umožňujú bezkontaktné platby.

Keď sme skontrolovali možnosti odmien Swagbucks, v ponuke bol iba jeden typ predplatenej karty: virtuálna predplatená karta Mastercard.

Boli tu karty v hodnote medzi 5 $ (k dispozícii za 490 SB) a 100 $ (9 800 SB). Ceny v SB boli inzerované ako „špeciálna ponuka“, takže presný počet SB, ktorý potrebujete pre tieto karty, sa môže zmeniť.

Darčekové karty

Môžete sa rozhodnúť uplatniť svoj SB ako virtuálnu darčekovú kartu zaslanú na vašu e-mailovú adresu. Existuje mnoho rôznych možností darčekových kariet, vrátane:

 • Amazonka
 • Walmart
 • cieľová
 • Starbucks
 • Google Play
 • Apple iTunes
 • Najlepší nákup

Swagbucks hovorí, že by ste mali mať na obdržaní darčekové karty až 10 pracovných dní. 9

Šek

Swagbucks hovorí, že svoje odmeny môžete vykúpiť vo forme šeku. Na webe sme však nenašli spôsob, ako túto možnosť uplatnenia využiť.

Čítať:  Foudroyer: Nástroj na indexovanie pre Google, Bing, Yandex a Naver – recenzie

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE