Samsung by nás mohol prekvapiť dvoma novými slúchadlami Galaxy Buds 3

Lily Katz / Android Authority

Galaxy Buds 2 (vľavo) a Galaxy Buds 2 Pro (vpravo).

TL;DR

  • Vývojový firmware bol nájdený pre SM-R530 a SM-R630, pravdepodobne Galaxy Buds 3 a Galaxy Buds 3 Pro.
  • Viac informácií o slúchadlách zatiaľ nie je k dispozícii, ale môžeme predpokladať, že ich Samsung uvedie spolu so svojimi novými skladacími zariadeniami pre tento rok.

Samsung má veľmi úspešný rad Galaxy Buds a obvykle sa každý rok stretávame s novým vydaním. Ale na rozdiel od smartfónov Galaxy, ktoré majú predvídateľný plán, môžu mať slúchadlá Galaxy Buds predĺžené vývojové cykly a rôzne okná vydania. Očakávame, že tento rok uvidíme ďalšie slúchadlá Samsung Galaxy Buds a spoločnosť by nás mohla prekvapiť nie jedným, ale dvoma vydaniami slúchadiel.

Podľa správy z , Samsung pracuje na bežných Galaxy Buds 3 a Galaxy Buds 3 Pro. Tie boli zistené prostredníctvom vývojového firmvéru a nesú čísla modelov SM-R530 a SM-R630.

Viac informácií o slúchadlách nie je v súčasnej dobe k dispozícii, ale môžeme urobiť nejaké rozumné predpoklady. Samsung obvykle uvádza na trh nové slúchadlá spolu so svojimi vlajkovými loďami, medzi ktoré patrí rad Galaxy S na začiatku roka alebo skladacie zariadenia Galaxy uvedené na trh v 3. štvrťroku. Vzhľadom na to, že spoločnosť Samsung nevydala žiadne nové slúchadlá vedľa radu Galaxy S24, môžeme rozumne očakávať, že tieto nové slúchadlá uvedú spolu s Galaxy Z Fold 6 a Galaxy Z Flip 6 s predpokladaným oknom spustenia v auguste 2024.

Čítať:  Samsung vyvíja GDDR6 DRAM s rýchlosťou 24 Gb/s pre grafiku

Ďalej, s novou bežnou a Pre variantom, môžeme tiež rozumne očakávať, že Samsung ukončí svoje staršie slúchadlá. Tieto nové slúchadlá by teda mohli nahradiť Galaxy Buds 2 a Galaxy Buds 2 Pro, a to nám dáva kotvu pre cenu. Galaxy Buds 2 bola uvedená na trh za 150$, zatiaľ čo Buds 2 Pro bola uvedená na trh za 230$. Bolo by však múdre počítať s určitou rezervou pre infláciu a nové technológie.

Máte tip? Hovorte s nami! Pošlite e-mail našim zamestnancom na adresu [email protected]. Môžete zostať v anonymite alebo získať uznanie za informácie, je to vaša voľba. Komentáre

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE