Samsung Galaxy S24 Ultra s plochým displejom uniká na údajných živých snímkach

TL;DR

  • Unikli živé obrázky toho, čo by mohlo byť Samsung Galaxy S24 Ultra, čo nám umožnilo dobrý pohľad na zariadenie.
  • Na týchto snímkach je viditeľný plochý displej Galaxy S24 Ultra a celkový dizajn je ako vždy krabicový.
  • Inak telefón vyzerá podobne ako Galaxy S23 Ultra a Galaxy S22 Ultra.

Od uvedenia radu Galaxy S24 nás delí len pár mesiacov a veľmi sa tešíme na to, čo Samsung tentoraz zmení. Už sme videli uniknuté rendery Galaxy S24, Galaxy S24 Plus a Galaxy S24 Ultra. Teraz unikli živé obrázky Galaxy S24 Ultra, ktoré ukazujú telefón s pomerne plochým displejom.

Užívateľ X (platforma predtým známa ako Twitter). David Martin zverejnil údajné živé snímky Galaxy S24 Ultra. Pozoruhodný Samsung leaker Ľadový vesmír pridali svoju váhu k fotografiám a uviedli, že ide o skutočné zariadenie (hoci by sme stále odporučili skepsu, pretože sú na konci dňa stále považované za uniknuté obrázky).

Údajné živé obrázky vyššie úzko zodpovedajú uniknutým renderom z OnLeaks, aj keď by sme vám nemali za zlé, ak by ste si mysleli, že zariadenie vyzerá ako Galaxy S23 Ultra alebo dokonca Galaxy S22 Ultra.

Najvýznamnejšou zmenou, ktorú môžete vidieť na údajných živých snímkach, je takmer plochý displej. Sklenený panel má na bočných hranách veľmi jemnú krivku (možno z 2,5D zakriveného skla), ale už nie je tak dramaticky zakrivený, ako sme videli na predchádzajúcich Ultra zariadeniach.

Čítať:  6 tipov na dizajn webových stránok na vytvorenie skvelej stránky

Sme tiež svedkami krabicovitého bočného rámu na údajnom Galaxy S24 Ultra. Predchádzajúce Ultras mali tiež hranaté rámčeky, ale zdá sa, že S24 Ultra má ostré hrany zdvojené, takže to skoro vyzerá, že zadné sklo je vsadené do ochranného rámu.

Na uniknutých živých snímkach je tiež vidieť, že S Pen výrazne vyčnieva z rámu telefónu. Výška výstupku je pravdepodobne spôsobená tým, že sa jedná o predprodukčnú jednotku a pravdepodobne by sme videli lepšiu povrchovú úpravu na konečných maloobchodných jednotkách.

Všimnite si, že tieto uniknuté obrázky sú práve také. Existuje veľká šanca, že by to mohlo byť zlé, falošné alebo to môže byť jedna z mnohých CMF a dizajnových prototypových jednotiek, ktoré nikdy neuvidia svetlo sveta. Berte teda únik so zdravou štipkou soli. Napriek tomu sa úzko zhoduje s tým, čo sme o zariadení počuli, a je to možno náš doteraz najlepší pohľad naň.

Komentáre

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE