Samsung predstavuje hybridné posuvné a skladacie prenosné displeje

Samsung naznačil na najnovších hybridných posuvných a skladacích displejoch v utorok; medzi nimi je „Flex Hybrid“, čo je kombinácia dvoch technológií, ktoré umožňujú skladanie a posúvanie displeja.

Ľudia môžu sklopiť obrazovku z ľavej strany a pravá strana bude mať posuvnú technológiu, ktorá rozšíri obrazovku, aby na mobilnom zariadení poskytla viac kariet.

Samsung predstavuje hybridné posuvné a skladacie prenosné displejeHybridný displej Samsung Flex

Aj keď o ďalších špecifikáciách zariadenia okrem 10,5-palcového displeja s pomerom strán 4:3, ktorý je možné rozšíriť na 12,4-palcovú väčšiu obrazovku s pomerom obrazovky 16:10, nie je veľa známe.

Výstava bude mať aj 17-palcový veľkoplošný posuvný displej, ktorý bol predstavený na Intel Innovation 2022. Tento posuvný displej funguje na dvoch konceptoch – Flex Slidable Solo, ktorý dokáže rozšíriť obrazovku v jednom smere, a Flex Slidable Duet, ktorý rozširuje displej v oboch smeroch.

Samsung predstavuje hybridné posuvné a skladacie prenosné displejePosuvný duet Samsung Flex

Displej má uhlopriečku 13-14 palcov, ale je možné ho rozšíriť na 17,3 palcov, aby používatelia mali živší zážitok.

Ďalšími predstavenými inovatívnymi produktmi sú nový QD-OLED 2023, vylepšená verzia 2022 QD-OLED.; Samsung už pridal najnovšiu technológiu OLED do 77-palcového televízora, najväčšieho v rodine QD-OLED, ktorý zahŕňa 55, 65 a 34-palcové displeje a 49-palcový ultraširoký monitor.

Samsung tiež predstavil nový digitálny kokpit zameraný na trh s autami s vlastným pohonom, ktorý kombinuje 34-palcový displej s 15,6-palcovým displejom.

V správach: MeitY vydáva návrh zmien pre online hranie

Čítať:  Google uvádza na trh Pixel Watch; predstavuje Pixel Tablet

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE