Saramonic kupóny a zľavové kódy

Saramonic je čínska spoločnosť zaoberajúca sa zvukovou technikou, ktorá vyrába kvalitné a prémiové audio produkty. Jedným z ich produktov sú klopové mikrofóny a príslušenstvo, ktoré sa hodí do každého prostredia. Medzi vybavenie Saramonic patria aj audio adaptéry, prenosné rekordéry a mikrofóny.

Ich audio adaptéry umožňujú jednoduché spárovanie s DSLR a videokamerami na vytvorenie lešteného zvuku. Séria Saramonic zahŕňa mikrofóny Dynamic, Shotgun, Plug & Play, GoPro a Studio. Ich produkty ako SmartMixers, SmartMic a tak ďalej vytvárajú vysoko kvalitný zvuk pre telefóny so systémom Android a iOS.

Tu sme uviedli aktuálne aktívne kódy zľavových kupónov v Saramonic, ktoré vám pomôžu získať zľavy až 50$. Pozrite sa na kódy uvedené nižšie a na kódy v tabuľke nižšie v článku, aby ste pre seba získali tú najlepšiu možnú ponuku.

Tieto zľavy sú aktuálne platné v USA. Špičkové mikrofóny Saramonic sú káblové aj bezdrôtové, ich slúchadlá potláčajú šum a sú optimálne pre hry. Saramonic USA má v súčasnej dobe časovo obmedzené ponuky a niektoré z ich zliav zahŕňajú:

saramónsky popis kupónu saramónsky zľavy Získajte zľavu
Ušetrite na The Blink 500 ProX | Získajte dopravu zadarmo zľava 100 dolárov Získajte zľavu tu
Ušetrite Vmic5 a Vmic5 Pro | Získajte dopravu zadarmo zľava 50 dolárov Získajte zľavu tu
Doprava zadarmo u všetkých objednávok Saramonic pri nákupe nad 50 USD Doprava zadarmo Získajte zľavu tu
Zľava pri nákupe nad 50 USD s dopravou zdarma pri objednávkach nad 50 USD Až 37% zľava Získajte zľavu tu
Zľava na celom webe s dopravou zadarmo u objednávok nad 50 $ 10% ZĽAVA Získajte zľavu tu
Blink 500 Pro (ultrakompaktný dvojkanálový bezdrôtový systém s frekvenciou 2,4 GHz s jedným pripojovacím mikrofónom) | Doprava zadarmo u objednávok 50 $ a viac Doprava zadarmo Získajte zľavu tu
Home Base – základné komunikačné nástroje pre prácu z domu | Doprava zadarmo u objednávok 50 $ alebo viac Doprava zadarmo Získajte zľavu tu

Majú obrovskú škálu zariadení na záznam zvuku, vďaka čomu je to najlepšie miesto, kde sa môžete pozrieť. Audio produkty Saramonic pozdvihnú váš kanál YouTube, akékoľvek video na sociálnych sieťach alebo filmy na úplne novú úroveň. Hladký zvuk pre vaše uši aj uši vášho publika.

Čítať:  Google vysvetľuje, či môžete mať na stránke dva výsledné kódy HTTP

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE