Šesť doplnkov WooCommerce pre váš nový e-shop

Keď je WooCommerce prvýkrát nainštalovaný, obsahuje všetko, čo potrebujete na začatie predaja. Môžete však tiež využiť stovky rozšírení na pridanie nových funkcií a prispôsobenie svojho obchodu – modularita je silnou stránkou WordPress aj WooCommerce. Po dokončení nastavovania vášho nového obchodu WooCommerce sa oplatí chvíľu prehliadať adresár rozšírení, aby ste sa zoznámili s tým, čo je k dispozícii.
Aby som vám pomohol začať, budem hovoriť o šiestich rozšíreniach. Vybral som si tieto rozšírenia, pretože pridávajú funkcie, ktoré sú užitočné pre každého predajcu WooCommerce. Okrem rozšírení WooCommerce môžu využívať aj predajcovia WordPress pluginy ktoré nie sú vytvorené pre WooCommerce, ale budem sa držať doplnkov a rozšírení súvisiacich s elektronickým obchodom navrhnutých na prácu s WooCommerce.

Skôr ako začnem, pár slov o menách: WordPress označuje softvérové ​​balíky, ktoré pridávajú ďalšie funkcie ako doplnky. Vo svete WooCommerce sa im hovorí rozšírenia. WooCommerce je teda doplnok WordPress a doplnky k samotnému WooCommerce sú rozšírenia.

WooCommerce Checkout Manager pridáva množstvo funkcií na konfiguráciu toho, ako pokladňa vyzerá a ako sa správa. Môžete ho použiť na pridanie nových polí, zmenu poradia polí, nastavenie niektorých polí ako voliteľných a pridanie podmienených polí.
Je to zmes rôznych pokladničných vychytávok, ktoré takmer určite nájdete v určitom bode života vášho obchodu.

Pokročilé dynamické oceňovanie sa používa na vytváranie zliav a iných cenových pravidiel na základe vlastných podmienok. Napríklad sa blíži Čierny piatok a tento doplnok môžete použiť na pridanie zliav, ktoré platia len v daný deň.

Čítať:  16 najlepších pracovných miest pre tehotné ženy

WooCommerce je dobre optimalizovaný pre vyhľadávanie, ale doplnok Yoast pridáva funkcie, ktoré uľahčujú implementáciu osvedčených postupov SEO a sociálnych médií, ako sú informácie špecifické pre Facebook a Pinterest, navigácia v strúhanke a vylepšená mapa stránok.

Balíky produktov robia to, čo naznačuje názov. Umožňuje majiteľom obchodov WooCommerce vytvárať balíky produktov s vlastnou cenou. Balíkovanie produktov je efektívna stratégia krížového predaja a ďalšieho predaja, ktorá povzbudzuje zákazníkov, aby míňali viac.

Zoznamy prianí sú jednou z mojich obľúbených funkcií elektronického obchodu a chýbajú mi, keď nakupujem v obchode s elektronickým obchodom, ktorý nemá funkciu zoznamu prianí. Tento doplnok umožňuje vašim zákazníkom vytvárať zoznamy prianí, pridávať produkty a kontrolovať obsah ich zoznamu na vyhradenej stránke.

Zákazníci oceňujú, keď predajcovia po predaji oslovia užitočné informácie, zľavy alebo jednoduché „ďakujem“. V malom obchode to môžete urobiť ručne, ale ako bude váš obchod rásť, stane sa z neho obrovský úbytok času. Pomocou rozšírenia Follow-Ups môžete vytvárať e-maily a tweety, zoskupené do kampaní a odosielať ich automaticky podľa vlastných spúšťačov. Môžete napríklad odoslať e-mail s poďakovaním ihneď po predaji a e-mail so žiadosťou o kontrolu niekoľko dní po dodaní produktu.
Sotva som poškriabal povrch obrovského ekosystému doplnkov WordPress a rozšírení WooCommerce. Ako hosťovací klient WooCommerce môžete svoj obchod rozšíriť, vylepšiť a prispôsobiť mnohými spôsobmi, veľkými aj malými. Chcel by som vás povzbudiť, aby ste strávili nejaký čas prehliadaním repozitárov pre inšpiráciu.

Čítať:  5 základných marketingových stratégií pre startupy na...

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE