Šesť najlepších vzdelávacích zdrojov Magento

Vzhľadom na to, že platformy elektronického obchodu idú, Magento nie je náročné zvládnuť, ale je tu krivka učenia. V tomto článku som zhromaždil niektoré z najlepších vzdelávacích zdrojov Magento. Každý z nich mi v minulosti pomohol, tak dúfam, že aj vám budú užitočné.

Magento U

Ak hľadáte hĺbkový úvod do budovania a správy eCommerce obchodu Magento, Magento U by mal byť váš prvý kontakt. Magento U vytvorili ľudia stojaci za Magento a ponúka prvotriedne školenia od niektorých z najskúsenejších odborníkov na Magento na svete.

Magento U má kurzy, ktoré vyhovujú takmer každej úlohe v odvetví elektronického obchodu, vrátane maloobchodníkov, dizajnérov, vývojárov a obchodníkov. Kurzy majú rôzne formy, od tradičného vyučovania v triede a online školenia od certifikovaného profesionála Magento až po inštruktážne zdroje na požiadanie. Magento U je tiež najlepší spôsob, ako získať oficiálne certifikácie Magento.

Ak ste už vyskúšali Magento U a zistili ste, že to nie je vaša šálka čaju, možno budete chcieť pozrieť ešte raz. Skúsenosť nedávno prešla a výrazný redizajnso zjednodušeným používateľským rozhraním, vylepšeným sledovaním kurzu a spoľahlivejším streamovaním médií.

Magento knihy

Ak sa radšej učíte vlastným tempom z kníh, je z čoho vyberať. Vyzdvihnem niekoľko kníh zameraných na Magento, ktoré považujem za obzvlášť cenné.

Učenie sa správy Magento 2 je komplexný sprievodca prevádzkovaním obchodu Magento, ktorý pokrýva všetko od tvorby produktov až po optimalizáciu pre vyhľadávače v ľahko stráviteľnom štýle. Ak ste novým používateľom Magento (a eCommerce), toto je kniha pre vás.

Čítať:  Alarmbell je nové bezpečnostné rozšírenie Magento od spoločnosti Hostinger

Pre tých, ktorí sa chcú ponoriť hlboko do kódu Magento a naučiť sa, ako vytvárať vlastné stránky Magento a rozširovať základné funkcie Magento, Príručka pre vývojárov Magento 2 je skvelé miesto, kde začať. Pred prechodom na zložitejšie témy, vrátane úprav back-endu a front-endu a perzistencie údajov, pokrýva základy.

MageStore

MageStore ponúka sériu návodov Magento, ktoré sa zameriavajú na praktické aspekty riadenia rušného obchodu Magento. Rozsah tém napísaný odborníkmi, ktorí vedia, o čom hovoria, odráža problémy, ktoré sa objavia u mnohých nových obchodníkov s elektronickým obchodom. Medzi moje obľúbené patria Automatizujte svoj elektronický obchod, aby ste ušetrili čas a peniaze a Ako vytvoriť miniaplikáciu Magento 2.

Výmena zásobníkov Magento

Stack Exchange je základným zdrojom pre každého, kto používa Magento. Stack Exchange je stránka s otázkami a odpoveďami, ale na rozdiel od mnohých takýchto stránok má Stack Exchange vynikajúce moderovanie a vysoké štandardy. Ak máte otázku týkajúcu sa Magento, je pravdepodobné, že niekto na Magento Stack Exchange má podrobnú odpoveď.

Pred odoslaním vlastnej otázky na Stack Exchange by som vám odporučil použiť Google a vyhľadávanie Stack Exchange, aby ste zistili, či už niekto položil rovnakú otázku.

Magento Developer’s Cookbook

The Magento Developer’s Cookbook od Firebear Studi je jedným z mojich obľúbených zdrojov praktických riešení problémov s vývojom Magento. Nie je to návod, ale zbierka úryvkov kódu, ktoré riešia problémy, s ktorými sa stretávajú mnohí vývojári a používatelia Magenta. Ak máte problém prísť na to, ako pridať konkrétny kúsok funkcií do témy alebo rozšírenia Magento, pozrite si recepty v kuchárskej knihe pre vývojárov Magento.

Čítať:  Automatizácia elektronického obchodu: Ako prinútiť roboty, aby fungovali vo vašom internetovom obchode

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE