Skôr ako začnete s elektronickým obchodom Squarespace, nezabudnite si urobiť prieskum

Bolo to ľahké. Bolo to rýchle. Tak rýchlo, že boli schopní spustiť svoj obchod za tri dni.

To bol začiatok Ghost Wareskeramická spoločnosť pomenovaná na počesť hrnčiarskej scény, v ktorej účinkujú Patrick Swayze a Demi Moore z filmu „Ghost“ z roku 1990.

Ak sa chystáte rýchlo začať so Squarespace, ako je Ghost Wares, mali by ste sa zorientovať aspoň v hraniciach tohto prístupu.

Mali by ste sa starať o limity eCommerce Squarespace?

Rovnako ako pri všetkom, skôr ako začnete, mali by ste vedieť, že rozhodnutie, ktoré robíte, nebude také, ktoré budete musieť urobiť znova za pár mesiacov.

Koniec koncov, nemá zmysel míňať peniaze (aj keď ide o malú sumu), ktoré budete musieť znova minúť, keď si uvedomíte, že platforma, ktorú ste si vybrali, by sa nezvýšila s vaším podnikaním.

Aké sú teda limity?

    • Nemôžete prispôsobiť názov alebo popis stránky produktu, čo má vplyv na SEO
    • Online kurzy len tak ľahko nepredáte
    • Stránky s členstvom chráneným obsahom nemôžete ľahko predávať
    • Nemôžete použiť iné možnosti platby okrem Stripe a PayPal
    • Nemôžete vytvoriť viac ako 1 000 strán (a počet stránok katalógu je obmedzený)

To pre vás nemusí byť veľký problém a možno budete s týmito obmedzeniami v poriadku. Dôležité je vedieť, že tieto limity určia, akými cestami sa môžete vo svojom podnikaní vydať neskôr.

Čítať:  13+ spôsobov, ako zarobiť peniaze na Facebooku

Porovnanie Squarespace a WooCommerce

Aj keď sú tieto dve platformy v mnohých smeroch podobné, tento graf poukazuje na niektoré rozdiely, ktoré nie sú také zrejmé.

Squarespace WooCommerce
Mesačné náklady Toto je hosťované riešenie, ktoré začína na 26 USD mesačne. Ďalšie funkcie môžu trvať až 40 dolárov mesačne. Doplnok WooCommerce je bezplatný a funguje s WordPress, ktorý je tiež zadarmo. Aj keď môžete začať s hostingom za 5 USD mesačne, odporúčame začať o niečo vyššie.
Úsilie vopred Import a export údajov o produktoch nie je automatizovaný a chýbajú na to podporné a užitočné nástroje. Pravdepodobne to budete musieť urobiť manuálne (alebo zaplatiť niekomu, aby tento proces spravoval). WooCommerce prichádza s funkciami importu a exportu. Ďalšie pluginy (za poplatok) môžu automatizovať proces a pomôcť tak naplniť obchod produktmi.
Jednoduchosť Toto je miesto, kde Squarespace žiari – môžete si vybrať šablónu, použiť ich formuláre na pridanie produktov a spustenie. Preto tu toľko ľudí začína. WooCommerce je založený na WordPress – ak už túto platformu poznáte, je celkom jednoduché začať. Ale ak ste nový, naučiť sa, ako ho používať, plus zariadiť hosting, môže chvíľu trvať.
Možnosti dizajnu K dispozícii je 14 šablón dizajnu internetového obchodu. Každý z nich prichádza so stovkami prispôsobiteľných možností. Pre WooCommerce je k dispozícii viac ako 1500 (500 bezplatných, 1000+ platených) tém.
Platobné brány Podporované sú Stripe aj PayPal. Na WooCommerce.com je k dispozícii najmenej 18 priamych platobných brán a 34 platobných brán, ktoré sú mimo lokality (to znamená, že fungujú v rôznych krajinách).
Obchodné modely V skutočnosti nemôžete prevádzkovať obchodné modely členstva alebo predplatného. Môžete prevádzkovať takmer akýkoľvek obchodný model online príjmov, ktorý si dokážete predstaviť.
Flexibilita Môžete robiť čokoľvek, čo chcete, pokiaľ existuje funkcia, ktorú môžete zapnúť alebo vypnúť. Môžete robiť čokoľvek, čo chcete, pokiaľ nájdete rozšírenie doplnku alebo vývojára, ktorý ho vytvorí.
Čítať:  Tu je návod, ako WordCamp Ath sponzorovaný DreamHost...

Záver

Ako som uviedol v hornej časti, existuje veľa online obchodov, ktoré budú s eCommerce Squarespace fungovať dobre. Ich ponuka „Obchodov“ môže byť presne to, čo potrebujete a chcete.

Najdôležitejšia vec, ako som tu, dúfam, prezentoval, je, že premýšľate o tom, čo sa stane, keď chcete urobiť niečo nové alebo iné, alebo podporiť možnosti nákupu v iných krajinách alebo vyskúšať nový obchodný model?

To je moment, kedy zistíte, že začínate odznova – a to vás bude určite stáť viac času a energie, ako keby ste si vopred urobili malý prieskum. Práca so škálovateľnou platformou, ako je WooCommerce, vám pomôže rásť spolu s rastom vášho podnikania a zníži dodatočné náklady a plánovanie, ktoré by si vyžadovalo neskoršie presuny.

Ak ste už na Squarespace a váš obchod sa rozrástol natoľko, že cítite obmedzenia platformy, neváhajte a pozrite sa WooCommerce a špecializovaná hostingová platforma Hostinger bola vytvorená len pre obchody WooCommerce.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE