Skvelé darčeky pre blogerov

Darčeky pre blogerov

Ak hľadáte jedinečný, ručne vyrobený darček pre jedného z vašich kolegov blogerov, Etsy je skvelým miestom, kde začať. Nielen, že medzi tisíckami dostupných online obchodov nájdete skutočne špeciálne poklady, ale nákupom v komunite Etsy podporíte aj iných kreatívcov, aby sa venovali svojim vášňam.

Vytvorte si vyryté ceruzky

4,00 dolárov, od thecarboncrusader

Ak má váš priateľ bloger vždy poruke poznámkový blok, aby si načmáral nápady pre svoj ďalší príspevok, tieto zábavné a inšpiratívne ceruzky budú pre neho priamo v uličke. Dostupné v tradičnej žltej farbe s červenými gumenými koncami by boli fantastickým darčekom pre bloggerov, ktorí chcú svojimi slovami zanechať odkaz.

Mám veľký záujem o svoj blog Art Print

11,00 dolárov, od ParadaCreations

Tento plagát s umeleckou potlačou so sladkými ilustráciami a prehlásením, ktoré vyčarí úsmev na tvári vášho obľúbeného blogera, vyzerá fantasticky ako zarámovaný alebo zavesený na stene. Pozrite si obchod ParadaCreations, kde nájdete ďalšie príklady roztomilých a svojráznych umeleckých výtlačkov a plagátov.

Nechajte svoju myseľ blúdiť Tlač

15,00 dolárov, od AmandaCatherineDes

Čítať:  5 krokov k lepšej kybernetickej bezpečnosti pre firmy

Táto sladká a jednoduchá potlač inšpirovaná Tory Burch v ružovej a námorníckej farbe je nádherným darčekom pre módnych blogerov a autorov, ktorí radi snívajú. Ak má ich blog skutočný rozmarný nádych, budú radi zavesiť tento kúsok inšpiratívneho umenia na svoje obľúbené miesto na písanie.

Interpunkčné pohľadnice

22,00 dolárov, od GrammaticalArt

Poznáte gramatického geeka, ktorý narieka nad zneužívaním bodkočiarky a opravuje zneužívanie svojich priateľov na Facebooku? Tieto interpunkčné pohľadnice sú navrhnuté tak, aby potešili a sú k dispozícii v rôznych farbách dúhy. Prezrite si obchod GrammaticalArt, kde nájdete viac kartičiek, výtlačkov a tričiek s gramatickou a interpunkčnou tematikou.

Náhrdelník Talk Nerdery To Me

59,99 dolárov, od StephieMC

Tento roztomilý náhrdelník, vyrobený z mincového striebra a ručne vyrazený, je skvelým darčekom pre blogerky, ktoré nosia svoje hlúpe srdiečka na rukávoch. Tento ručne vyrobený šperk s kúzelníkom na okuliare a 18-palcovou striebornou retiazkou je zábavným kúskom pre samozvaných a hrdých znalcov slov.

GEEK sveter so širokým výstrihom

26,99 dolárov, od LuxeBrands

Tento štýl svetra si možno v poslednej dobe spopularizovali chlapčenské kapely a tínedžeri, no stále bude hitom utiecť geekovia, ktorí nosia, považujú svoju hlúposť za odznak cti.

Vlastná pečiatka s gumeným logom

30,00 dolárov od spoločnosti BigSkyStamps

Ak je ich blog všetky hovoria, nech propagujú svoju posadnutosť na mieru vyrobenou pečiatkou s logom alebo hlavičkou ich blogu. Mimoriadne skvelý darček pre remeselných blogerov, ktorí milujú jedinečné ručne vyrobené dotyky.

Čítať:  Ako sa stať vývojárom WordPress a zažiariť v roku 2024

Ručne vyrobená kožená taška na fotoaparát DSLR v červenohnedej farbe

41,00 dolárov od RockCowStudio

Ak váš bloger kamoš má chuť na ostrú strieľačku s DSLR a má svoj fotoaparát vždy pripravený, tento ručne vyrobený kvalitný kožený fotoaparát im zrazí ponožky. Ideálne pre chlapcov a dievčatá, ktorí na svojom blogu často uvádzajú svoje vlastné fotografie a oceňujú kvalitu.

Šedo-biely pásik na rukáve iPadu s ružovou mašľou

46,99 dolárov od spoločnosti NipponEki

Toto roztomilé a elegantné šedo-biele pruhované puzdro na tablet s ružovou mašľou, navrhnuté tak, aby sa perfektne hodilo pre všetky modely iPad a tabletové zariadenia plnej veľkosti, by bolo skvelým darčekom pre dievčatá, ktoré radi blogujú zo svojho zvoleného prenosného zariadenia na ísť. Tento obal s vonkajším vreckom a fleecovou výstelkou na ďalšiu ochranu iPadu alebo tabletu je vyrobený na mieru, aby správne padol.

USB klávesnica písacieho stroja

699,00 dolárov, podľa usbtypewriter

Ak poznáte blogera so záľubou v starožitných a vintage pokladoch, táto retro klávesnica im dá zabrať. Tento originálny písací stroj uvedený na stránkach Gizmodo, WIRED, Vanity Fair a New York Times bol upravený tak, aby fungoval ako USB klávesnica pre ich obľúbené zariadenie, a je vynikajúcim darčekom pre spisovateľov a literátov blogerov.

Všetky ceny v USD a správne v čase zverejnenia.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE