Snapchat je natrvalo uzamknutý? Tu je návod, ako ho obnoviť

Máte problémy s prihlásením do svojho účtu? Počas prihlasovania sa vám v aplikácii Snapchat mohlo zobraziť upozornenie, ktoré naznačuje, že váš účet bol natrvalo uzamknutý.

Možno sa pýtate, čo to mohlo spôsobiť a ako vyriešiť problém tohto druhu.

Snapchat je obzvlášť opatrný, pokiaľ ide o aktivitu používateľov a ako zabezpečiť bezpečné a zábavné prostredie pre každého používateľa.

Z tohto dôvodu majú tendenciu zavádzať prísne opatrenia, ktoré môžu zahŕňať zablokovanie účtov pre akékoľvek podozrenie z nečestnej hry.

Tento článok vám poskytne prehľad o tom, prečo Snapchat natrvalo uzamkol váš účet, ako aj o možných metódach, ktoré môžete použiť na jeho obnovenie.

Prečo bol môj účet Snapchat uzamknutý?

Váš účet mohol byť natrvalo zablokovaný zdanlivo bez dôvodu. Existujú závažné dôvody, prečo by Snapchat natrvalo uzamkol váš účet.

Snapchat najčastejšie uzamkne váš účet, keď zistí podozrivú aktivitu, ktorá môže porušovať alebo porušovať ich pokyny pre komunitu alebo ich zmluvné podmienky. Snapchat uprednostňuje bezpečnosť každého používateľa na platforme sociálnych médií.

Čítať:  Ako vypnúť zvuk fotoaparátu v aplikácii Snapchat

Ako taký existuje nakreslený zoznam činov, ktoré Snapchat považuje za nevhodné. Tie obsahujú:

  • Odosielanie spamových správ iným používateľom na Snapchate Odosielanie spamu je na Snapchate zakázaný úkon. Podľa oficiálnej webovej stránky Snapchat “Zakazujeme spam a iné klamlivé praktiky vrátane manipulácie s obsahom na zavádzajúce účely alebo napodobňovania formátov obsahu Snapchat.”
  • Inštalácia a používanie aplikácií alebo vylepšení tretích strán pre váš Snapchat Nepretržité používanie aplikácií alebo vylepšenia tretích strán môže viesť k trvalému uzamknutiu vášho účtu. Ak používate iné aplikácie tretích strán a iné veci na zvýšenie výkonu vašej aplikácie Snapchat, váš účet môže byť zablokovaný, pretože je v rozpore so Zmluvnými podmienkami Snapchat.
  • Urážlivé správanie Zneužívajúce správanie, ako je kyberšikana, nenávistné prejavy, rasová diskriminácia atď., sú na Snapchate zakázané. Ak sa zapojíte do takýchto praktík, váš účet môže byť definitívne zablokovaný.
  • Váš účet mohol byť ohrozený Ak má Snapchat podozrenie, že váš účet mohol byť napadnutý, pre istotu ho uzamkne.

Vyššie sú uvedené niektoré z činností, ktoré môžu spôsobiť, že Snapchat uzamkne váš účet. Pravdepodobne ste sa zapojili do niektorých z vyššie uvedených činností, čo viedlo k trvalému uzamknutiu vášho účtu.

Ak je váš Snapchat natrvalo uzamknutý, stále existujú cesty, pomocou ktorých je možné obnoviť váš účet. Nižšie sú uvedené niektoré opravy problému.

Ako obnoviť trvalo uzamknutý účet Snapchat

Neexistuje žiadna jednoznačná a jednoznačná metóda, pomocou ktorej je možné obnoviť váš trvalo uzamknutý účet.

Čítať:  Marketingové tipy: Ako vyhodiť svoj web do povetria

Snapchat vám však umožňuje obhajovať ich prípad, ak si myslíte, že váš účet bol natrvalo uzamknutý bez vašej viny. Ak to chcete urobiť, postupujte podľa jednej z dvoch nižšie uvedených metód.

Metóda 1: Oslovte Snapchat

Krok 1: Otvorte podporu Snapchat

Prejdite na podporu Snapchat pomocou ľubovoľného webového prehliadača podľa vášho výberu. Môžete skúsiť zadať do vyhľadávacieho panela „Môj účet Snapchat bol natrvalo uzamknutý“ alebo „Snapchat natrvalo uzamknutý“.

To uľahčuje navigáciu na podporu Snapchat. Oficiálna webová stránka pre Snapchat je najčastejšie prvým webovým odkazom, ktorý sa zobrazí vo výsledkoch vyhľadávania po zadaní vyššie uvedeného do vyhľadávacieho poľa.

Môžete tiež napísať „Snapchat Support“, aby vás tam priamo doviedlo.

Krok 2: Prejdite na „Kontaktujte nás“

Po otvorení oficiálnej stránky podpory Snapchat kliknite na „Kontaktujte nás“. Tým sa dostanete na inú webovú stránku, kde musíte odoslať žiadosť. Existuje niekoľko položiek na zozname poskytnutom na odoslanie žiadosti.

Krok 3: Vyberte „Nemám prístup k svojmu účtu“

V zobrazenom zozname vyberte možnosť „Nemám prístup k svojmu účtu“. Ďalší zoznam je vygenerovaný nižšie. Vyberte možnosť „Po prihlásení sa mi zobrazuje chybová správa“.

Prejdite informáciami vygenerovanými nižšie a pri otázke „Potrebujete pomoc?“ vyberte „Áno“? Tým sa vygeneruje formulár, ktorý by ste mali vyplniť, aby ste vysvetlili svoj problém.

Krok 4: Vyplňte formuláre

Nižšie je vygenerovaný formulár. Zahŕňa vaše používateľské meno, e-mail, mobilné číslo, zariadenie atď. Pre každé z požadovaných polí zadajte potrebné informácie.

Čítať:  Ako vylepšiť svoj profil pomocou auditu LinkedIn

V poli s popisom opíšte povahu problému – ako došlo k zablokovaniu účtu bez vašej zjavnej chyby. Ak chcete, môžete tiež pripojiť snímky obrazovky problému.

Dúfajme, že Snapchat vyrieši problém po prijatí vašej sťažnosti a obnoví váš účet.

Metóda 2: Odvolanie pomocou aplikácie Snapchat

K svojmu trvalo uzamknutému účtu môžete pristupovať pomocou aplikácie Snapchat. Je to možné len vtedy, ak váš uzamknutý účet spĺňa podmienky na odvolanie. Ak máte prístup k procesu odvolania, budete vedieť, či váš účet spĺňa podmienky. Robiť to:

  • Otvorte aplikáciu Snapchat a skúste sa prihlásiť.
  • Na kontextovej obrazovke klepnite na „Rozhodnutie o odvolaní“.
  • Napíšte svoje odvolanie a odošlite ho

Po odoslaní odvolania nie je zaručené, že váš účet bude odomknutý. Ak tím podpory Snapchat považuje vaše odvolanie za dostatočne presvedčivé, môže vám ho odomknúť.

Ako obnoviť dočasne uzamknutý účet Snapchat

Existujú aj iné prípady, keď môže byť váš účet dočasne odomknutý. Obnovenie takéhoto účtu je jednoduchšie. Normálne odomknutie dočasne odomknutého účtu chvíľu trvá.

Skúste sa po nejakom čase prihlásiť. Ak sa odomknutie oneskorí, odomknite svoj dočasne uzamknutý účet podľa nižšie uvedených krokov.

Krok 1: Prejdite na podporu Snapchat

Prejdite na podporu Snapchat pomocou ľubovoľného webového prehliadača podľa vášho výberu. Klepnite na „Kontaktujte nás“

Krok 2: Odošlite žiadosť

V časti „Odoslať žiadosť“ vyberte „Nemám prístup k svojmu účtu. V zozname vygenerovanom nižšie vyberte možnosť „Môj účet je uzamknutý“.

Čítať:  Ako funguje medzinárodný roaming Google Fi a oplatí sa to?

Krok 3: Môj účet bol dočasne zablokovaný

Snapchat vám poskytuje odkaz, ktorý vám pomôže odomknúť váš účet. Možno si však budete chcieť všimnúť niektoré z dôvodov, prečo sa váš účet mohol zamknúť, aby ste ho znova nezamkli.

Krok 4: Prihláste sa do svojho účtu Snapchat a odomknite svoj účet

Klepnite na webový odkaz „Stránka s účtami“. Presmeruje vás na webovú stránku, kde sa máte prihlásiť do svojho účtu. Po prihlásení sa vám zobrazí zoznam možností, z ktorých si môžete vybrať. Ak chcete účet odomknúť, vyberte možnosť „Odomknúť môj účet“.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE