Spotify AI DJ: Kde ju nájsť a ako ju používať?

Už ste počuli o Spotify AI DJ? Táto funkcia bola spustená vo februári 2024 a vieme, že mnoho z vás stále zaujíma, o čo ide. Dnes vám ukážeme, o čo ide, ako to funguje a ako používať Spotify AI DJ.

RÝCHLA ODPOVEĎ

Spotify AI DJ nájdete spustením Spotify aplikáciu a ideme do Domov > Hudba. Nájdete tam veľkú modrú DJ kartu. Kliknite na Hrať sa tlačidlo pre spustenie. Potom môžete kliknúť na DJ tlačidlo aby zmenil typ hudby, ktorú hrá.

To znamená, že Spotify AI DJ nie je k dispozícii pre každého. Pokračujte v čítaní a dozviete sa ďalšie podrobnosti.

PRESKOČTE NA KĽÚČOVÉ SEKCIE

Čo je Spotify AI DJ a ako funguje?

Funkcia DJ Spotify je hudobný nástroj umelej inteligencie. Pozná vaše posluchové návyky, preferencie a to, čo sa vám páči. Ak používate DJ, AI bude hrať hudbu, o ktorej si myslí, že sa vám bude páčiť, a tiež melódie, o ktorých vie, že ich máte radi, na základe toho, čo ste počúvali v minulosti.

Okrem používania technológie personalizácie Spotify má Spotify tím odborných hudobných kurátorov. Môžu využiť silu umelej inteligencie a svoje znalosti na to, aby poskytovali personalizovaný zážitok ako nikdy predtým. Mimochodom, Spotify pre tento nástroj používa technológiu OpenAI, čo je rovnaká spoločnosť, ktorá vytvorila slávnu službu ChatGPT AI.

Čítať:  Ako nainštalovať Shopware 6 na DreamHost (krok-...

Ak ste zvedaví na hlas AI, Spotify mu môže poďakovať Akvizícia Sonantic od roku 2022. Na generovanie tohto hlasu použila túto pokročilú technológiu prevodu textu na reč. A hlas je modelovaný podľa svojho vedúceho kultúrnych partnerstiev a hostiteľa Xaviera „X“ Jernigana.

Ako získať Spotify AI DJ a kde je k dispozícii?

Edgar Cervantes / Android Authority

Pre prístup k funkcii Spotify AI DJ samozrejme existujú určité požiadavky. Pre začiatok je DJ dostupný iba pre predplatiteľov služby Spotify Premium. Platené členstvo začína na 10,99 $ mesačne pre jednotlivých užívateľov, ale študenti ich môžu získať za 5,99 $ mesačne. Môžete sa tiež prihlásiť k tarifám Premium Duo alebo Family, ktoré stoja 14,99 $ alebo 16,99 $.

Okrem toho musíte mať spustenú najnovšiu verziu aplikácie Spotify, ktorá je k dispozícii iba v angličtine. Okrem toho musíte byť v podporovanej krajine. Spotify zatiaľ spúšťa beta program v 50 krajinách. Môžete nájsť a úplný zoznam krajín, kde je DJ podporovaný tu.

Ako nájsť AI DJ vo vašej aplikácii Spotify

Ak máte účet Spotify Premium a spĺňate všetky požiadavky, bude nájdenie Spotify AI DJ hračkou.

  1. Spustite Spotify aplikácie.
  2. V Domov kliknite na Hudba kŕmiť.
  3. Zobrazí sa karta AI DJ. Neprehliadnete ho, je modrý a pokrýva väčšinu obrazovky.

Ako používať Spotify AI DJ

Potom, čo viete, kde nájdete funkciu Spotify AI DJ, je jej použitie celkom jednoduché. Môžete kliknúť na Hrať sa tlačidlo pre jeho spustenie. Hlas umelej inteligencie, Xavier, sa vám predstaví, ak ho spúšťate prvýkrát. V opačnom prípade vám len povie niečo o tom, čo sa bude hrať. Začne hrať hudba.

Čítať:  Recenzia Mangools: Perfektný nástroj SEO pre blogerov

Teraz môžete kliknúť na Predchádzajúci, Pozastaviť/Prehraťalebo Vpred tlačidlá. Pokiaľ si všimne, že ste niekoľkokrát za sebou preskočili, automaticky to prepne za vás. Rovnako tak môžete kliknúť na modrú AI DJ tlačidlo v pravom dolnom rohu, aby to zmenilo náladu. Ak to urobíte, môže vybrať iných umelcov, žánre atď.

Najčastejšie otázky

Potrebujete prémiové predplatné pre prístup k Spotify AI DJ?

Áno. Spotify AI DJ je funkcia dostupná iba pre platených predplatiteľov Spotify Premium.

Prečo nemám Spotify AI DJ?

Existuje niekoľko dôvodov, prečo sa vám Spotify AI DJ nemusí zobrazovať. Na začiatok potrebujete predplatné Premium. Musíte tiež používať najnovšiu verziu aplikácie Spotify, musí to byť anglická verzia aplikácie a musíte byť v podporovanej krajine. Tu je zoznam všetkých aktuálne podporované DJ krajiny.

Môžete zmeniť hlas Spotify AI DJ?

Zatiaľ nemôžete zmeniť hlas Spotify AI DJ. To znamená, že táto funkcia je stále vo verzii beta a môže to byť funkcia, na ktorej sa pracuje.

Čo vie Spotify AI DJ?

Spotify AI DJ sa zameriava na prehrávanie hudby podľa vašich preferencií. A je to. Je poháňaný umelou inteligenciou, ale nebudete môcť žiadať o informácie, vykonávať výpočty, nechať si ju pomáhať s akýmikoľvek úlohami ani nič iné. Navyše ho nemôžete použiť ako digitálneho asistenta, takže neplánujte po ňom žiadať pripomenutie, alarmy, akcie v chytrej domácnosti alebo čokoľvek podobné.

Čítať:  Boost Mobile vs Boost Infinite: Aký je rozdiel?

Komentáre

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE