Správa obsahových kampaní / Výkonný nástroj od Sprout Social

Konečne je to tu, usilovne sme pracovali na vylepšení našej najvýkonnejšej funkcie obsahové kampane, výkonné centrum na zoskupenie prehľadov viacerých častí obsahu na rovnakú tému. Články, tlačové správy, správy, príspevky na sociálnych sieťach.

Ale najprv, čo je to Sprout Social?

Dnes existuje toľko rôznych foriem obsahu. Keď spustíte nový produkt alebo obsahovú kampaň, môžete skončiť so všetkými svojimi aktívami na mnohých miestach. Články vo WordPress, Tlačová správa v Dokumentoch Google, videá, príspevky na sociálnych sieťach, e-maily alebo správy Slack na zapojenie vašich kolegov atď… Všetko sa veľmi rýchlo zamotá. A keď chcete skontrolovať výkonnosť svojich kampaní, trávite príliš veľa času zhromažďovaním údajov zo všetkých rôznych miest.

Sprout Social centralizuje spoluprácu, vytváranie, optimalizáciu, distribúciu a analýzu vašich obsahových kampaní. Integruje sa s tisíckami nástrojov, kanálov a systémov CMS.

Obsahové kampane. Jednoduchý proces v štyroch krokoch

V zobrazení kampane môžete získať prehľad o tom, ako viacero častí obsahu na rovnakú tému vystupujú.

Vytvorte plán pre obsahové kampane

Skôr ako začnete, naplánujte si, aby ste sa uistili, že všetky časti do seba zapadajú, aby ste dosiahli svoj cieľ. Naplánujte si články, sociálne príspevky a marketingové udalosti v rámci svojej obsahovej kampane.

Čítať:  Prelomte spisovateľský blok a odomknite kreativitu pomocou režimu Sprout Social AI Power Mode

Sledujte pokrok svojich obsahových kampaní

Pomôžte svojmu tímu napredovať rýchlejšie a dajte mu vedieť, či je so svojimi obsahovými kampaňami na správnej ceste. Pozrite si svoje tímové aktivity a schvaľovacie procesy.

Lepšie prehľady

Získajte lepšie pochopenie výkonnosti svojich obsahových kampaní, od štatistík publika až po kľúčové metriky výkonnosti vášho obsahu.

Chcete skontrolovať, či Sprout Social vyhovuje pracovnému postupu vašej spoločnosti?

Objednajte si demo alebo začnite svoju vlastnú bezplatnú 14-dňovú skúšobnú verziu.

Súvisiace návody

Pozrite si tieto videá, aby ste mohli začať používať funkciu obsahovej kampane. Prvé video je súčasťou Sprout Social Academy a druhé video je zo živého webinára.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE