Sprievodca elektronickým obchodom počas sviatkov na rok 2024

ATLANTA, GA. 26. júla 2022 /PRNewswire/ — Hostinger, plne spravovaná, vysokovýkonná platforma digitálneho obchodu vytvorená na optimalizáciu online stránok a obchodov, dnes oznámila vydanie Sprievodca prežitím sviatkov v elektronickom obchode 2022definitívny zdroj pre majiteľov e-shopov, ktorí sa pripravujú na najrušnejšie a najkritickejšie obdobie roka.

Predaje elektronického obchodu nevykazujú žiadne známky spomalenia. Očakáva sa, že v roku 2022 budú predaje elektronického obchodu v USA zvrhnúť 1 bilión dolárov. Predaj elektronického obchodu tento rok dosiahne 20,4 % všetkých maloobchodných tržieb na celom svete, čo je o niečo viac ako dvojnásobok v porovnaní s predchádzajúcimi piatimi rokmi, podľa Statista.

S cieľom pomôcť vlastníkom internetových obchodov zažiť úspešnú sezónu sviatočných predajov poskytuje príručka techniky optimalizácie stránok a osvedčené postupy na zvýšenie konverzií a prípravu internetových obchodov na sezónu sviatočných predajov. Príručka pre jednotlivé sezóny uvádza, kedy začať testovať svoje stránky, vylepšovať stratégiu, spúšťať reklamy a oveľa viac.

„Spoločnosť Hostinger je dobre oboznámená s významnými výzvami, ktoré predstavuje dovolenková sezóna pre podniky všetkých veľkostí,“ hovorí Terry Trout, viceprezident pre marketing. „Už viac ako 22 rokov pomáhame zákazníkom úspešne prekonávať tieto prekážky a dúfame, že vďaka tejto príručke ich ešte viac posilníme.“

„Elektronický obchod zaznamenáva rast v každej kategórii produktov. To znamená viac príležitostí na predaj. Hostinger má nástroje a zdroje, ktoré zaistia, že vaše online podnikanie zaznamená rovnaký rast, či už len začínate, alebo ste skúseným profesionálom v oblasti elektronického obchodu.“

Čítať:  Google Trends Search: Definitívny sprievodca

Rozhodnutia, ako je migrácia, rozšírenie online podnikania alebo globálna obchodná činnosť, si vyžadujú čas a prípravu. Pridajte k tomu problémy s dodávateľským reťazcom a majitelia e-shopov nemajú dostatok dôvodov na to, aby mali náskok pred sezónou dovolenkového predaja. A čo viac, elektronický obchod sa rýchlo stáva štandardom pre dovolenkové nakupovanie po celom svete.

Konkurencia vo svete online nakupovania bude ešte tvrdšia. Najlepší spôsob, ako vyniknúť, je mať rýchly a užívateľsky prívetivý web. Získať jeden znamená dať do toho prácu – a práca si vyžaduje čas. Spustenie prípravy na sviatky v elektronickom obchode toto leto zabezpečuje, že majitelia firiem budú pripravení na Čierny piatok až Vianoce a neskôr. The Ultimate Ecommerce Holiday Survival Guide 2022 radí čitateľom, ako zabezpečiť, aby internetové obchody fungovali dobre a aby boli zákazníci spokojní po celý rok.

Ak sa chcete dozvedieť viac o pripravenosti na dovolenku, prečítajte si Sprievodca prežitím sviatkov v elektronickom obchode 2022. Pre viac informácií o Hostinger, navštívte stránku nexcess.net.

O Hostinger

Hostinger je najlepším miestom na budovanie vášho podnikania online. Optimalizované pre vaše obchodné potreby, poskytujeme spravovanú hostingovú infraštruktúru, kurátorské nástroje a tím odborníkov uľahčite budovanie, správu a rast vášho podnikania online. Už viac ako 22 rokov slúžime malým a stredným podnikom a dizajnérom, vývojárom a agentúram, ktoré pre nich vytvárajú, a poskytujeme plne spravované, vysokovýkonné cloudové riešenie vytvorené na optimalizáciu stránok a obchodov WordPress, WooCommerce a Magento. Ako spoločnosť v rámci The Liquid Web Family of Brands spoločne spravujeme 10 globálnych dátových centier, spravujeme viac ako 500 000+ lokalít, obsluhujeme viac ako 170 000 platiacich a 2,5 milióna zákazníkov freemium softvéru v 150 krajinách a poskytujeme bezkonkurenčné služby od špecializovanej skupiny. odborníkov 24/7/365. Ako líder v oblasti služieb zákazníkom je táto rýchlo sa rozširujúca rodina značiek uznávaná ako líder v odvetví a medzi 5000 najrýchlejšie rastúcimi spoločnosťami časopisu INC. Magazine už dvanásť rokov.

Čítať:  Sprievodca budovaním opakujúcich sa výnosov pre vašu webovú agentúru

Zistite viac o Rodina značiek Liquid Web a StellarWP.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE