Sprievodca optimalizáciou Magento s benchmarkmi

Southfield, MI, 8. apríla 2013 – Hostinger, poskytovateľ optimalizovaného hostingu Magento, publikoval „Magento Hosting: Best Practices for Optimum Performance“, bezplatnú bielu knihu, ktorá obsahuje usmernenia a analýzy týkajúce sa najlepšej konfigurácie Magento Enterprise Edition a aplikácie, na ktorých sa spolieha.

Na základe rozsiahleho testovania obsahuje biela kniha množstvo návrhov na konfiguráciu Magento pre optimálny výkon. Spoločnosť Hostinger zistila, že Apache a Nginx, ak sú správne nakonfigurované, produkujú zhruba ekvivalentný výkon, že ukladanie celej stránky do vyrovnávacej pamäte s backendom Redis prináša výrazné vylepšenia výkonu a že použitie Varnish pred serverom HTTP s doplnkom Turpentine vyvinutým spoločnosťou Hostinger môže zvýšiť počet transakcií za druhá priepustnosť až o 1 000 %.

„Magento je veľmi schopný a relatívne rýchly hneď po vybalení, ale elektronický obchod vyžaduje najlepší možný výkon; znížený výkon vedie priamo k strate predaja,“ komentoval Chris Wells, prezident a generálny riaditeľ spoločnosti Hostinger, „Táto biela kniha, založená na našich dlhoročných skúsenostiach s Magento a starostlivom empirickom testovaní, stanovuje štandard pre vysoko výkonné nasadenia Magenta.“

Hostinger testoval rôzne konfigurácie pomocou jedného zo svojich serverových klastrov MCE-SIP-200, ktorý pozostáva z dvojice aplikačných serverov, databázového servera, dedikovaného súborového servera, brány firewall a vyhradeného vyrovnávača zaťaženia. Porovnávanie sa uskutočnilo pomocou nástroja benchmarkingu založeného na protokole HTTP s otvoreným zdrojovým kódom Siege a stresového nástroja Gatling.

V bielej knihe sú uvedené porovnávacie výsledky rôznych konfigurácií s cieľom určiť najvýkonnejšie kombinácie. Medzi plne zvažované konfigurácie patria:

  • Či použiť NFS alebo lokálne synchronizované ukladanie súborov.
  • Ktorý z Nginx alebo Apache produkuje najlepší výkon a s akými konfiguráciami.
  • Či je MySQL alebo Percona najlepšou voľbou databázového servera a za akých podmienok je každý vhodný.
  • Porovnanie optimalizovanej štandardnej stránky Magento a stránky Magento optimalizovanej pomocou akcelerátora webovej aplikácie Varnish a doplnku Turpentine vyvinutého spoločnosťou Hostinger.
Čítať:  Kompletný sprievodca skóre spamu (plus 3 hodnotné spôsoby, ako ho použiť)

Diskutuje sa aj o použití memcached, PHP-FPM, Redis a Alternative PHP Cache. Okrem toho, biela kniha obsahuje rozsiahlu diskusiu o Magento Enterprise Full Page Cache a rôznych ďalších možnostiach ukladania do vyrovnávacej pamäte, ktoré Magento Enterprise ponúka.

„Magento Hosting: Best Practices for Optimum Performance“ je k dispozícii zadarmo a možno si ho stiahnuť z webovej stránky Hostinger: https://www.nexcess.net/magento-best-practices-whitepaper

###
O Hostinger
Hostinger je spravovaná hostingová spoločnosť so sídlom v Southfielde v štáte Michigan založená v roku 2000 s dátovými centrami v úplnom vlastníctve v Dearborn, Michigan a Southfield, Michigan. Hostinger ponúka rôzne hostingové služby od základných balíkov až po vlastné zoskupené/komplexné konfigurácie hostingu s dôrazom na kritický hosting pre vysokoprofilové webové stránky elektronického obchodu. Viac informácií nájdete na https://www.nexcess.net.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE