Square Off kupóny a zľavové kódy

Keď sa robotická spoločnosť rozhodne vyrábať inteligentné doskové hry, vieme, že budú interaktívne a zábavné. Zakladatelia Square Off vyrobili prvé automatizované šachovnice na svete alebo telerobotickú šachovnicu. Jej zakladatelia si kladú za cieľ urobiť robotiku ľudskejšiu a odstrániť mechanické výkyvy v ich hardvéri.

Majú rôzne modely a sady: The Square off Pro a Grand Kingdom Set. Square off Pro je rolovacia e-šachovnica s turnajovými figúrkami o veľkosti 3,5 palca. Majú zabudované LED svetlá, ktoré vedú vaše figúrky hrou. Grand Kingdom Se je prvý ručne vyrábaný automatizovaný chee board na svete. Pokiaľ sme sa o tom skôr nezmienili, šachové figúrky sa v Square Off pohybujú samy.

Tu sme uviedli aktuálne aktívne kódy zľavových kupónov pre Square Off, ktoré vám pomôžu získať zľavy až 50$. Pozrite sa na kódy uvedené nižšie a na kódy v tabuľke nižšie v článku, aby ste pre seba získali tú najlepšiu možnú ponuku.

Ponúkajú inteligentnú dosku AI s názvom Stockfish 14, výkonný šachový engine, ktorý vám pomôže sa zlepšovať a analyzovať. S takou elektronickou šachovnicou môžete hrať s kýmkoľvek a kdekoľvek. Registráciou môžete získať až 10% zľavu na šachovniciach Square Off. Medzi ich produkty patria aj šachovnice Neo Z a SWAP:

Popis kupónu Square Off Square Off zľavy Propagačné kódy Získajte zľavu
Zľava + doprava zadarmo 10% ZĽAVA CHESITUP Získajte zľavu tu
Tento promo kód ponúka zľavu + doprava zadarmo všetkým zákazníkom 15% zľava ŠACHY15 Získajte zľavu tu
Zľava na
prázdninová ponuka: zľava až 80 + doprava zadarmo
15% – 17% zľava FLASHDEAL Získajte zľavu tu
Výpredaj nášho vlajkového produktu: Grand Kingdom Set zľava 50 dolárov VEĽKÝ VÝPREDAJ Získajte zľavu tu
Promo kód je pre náš novo uvedený produkt Square Off Pro, prvý rolovací šachový počítač na svete zľava 30 dolárov BeThePro Získajte zľavu tu
Nakúpte naše halloweenské ponuky a ušetrite až 79 $ na najmúdrejšej šachovnici na svete Zľava 79 $ Získajte zľavu tu

Akonáhle otvoríte ich webové stránky, ich chatová linka vás spojí so skutočnou ľudskou bytosťou, ktorá je lepšie vybavená na to, aby zvládla akúkoľvek vašu otázku. Square Off poskytuje jednoročnú záruku spolu s 30-dňovou zárukou spokojnosti. Jeden zo zakladateľov Square Off je v skutočnosti synom neslávne známeho burzového makléra Harshada Mehtu. Dôveruje im obrovské množstvo značiek po celej Amerike, Ázii, Európe a Austrálii.

Čítať:  Ako nájsť AirTag v mojom aute?

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE