Starlink ponúka globálnu roamingovú tarifu 200 $ mesačne

Foto: Starlink

Spoločnosť Starlink spoločnosti SpaceX ponúkla globálny roamingový plán pre zákazníkov, ktorí veľa cestujú, najmä do miest, kde sú problémy s konektivitou, za cenu 200$ mesačne celosvetovo a 150$ mesačne regionálny plán.

Táto nová služba – Starlink Roam – sľubuje neobmedzený vysokorýchlostný internet s nízkou latenciou podľa potreby v krajinách, kde je táto služba dostupná. Spoločnosť začala testovať túto novú verziu minulý mesiac, keď niekoľko zákazníkov dostalo pozvánky na vyskúšanie Starlink RV – predchodcu Starlink Roam.

Starlink Roam je k dispozícii na pozemné použitie na vašom kontinente alebo na celom svete. Užívatelia si môžu dostupnosť overiť na Mapa dostupnosti Starlink. Pokiaľ sa chcete k službe prihlásiť, budete musieť zaplatiť jednorazovo 599 USD za prenosný hardvér, zatiaľ čo za pohyblivý hardvér budú musieť zákazníci minúť 2 500 USD.

Nová hardvérová parabola Starlink Flat High-Performance prichádza so širokým zorným poľom a vylepšeným GPS, a preto sa môže pripojiť k mnohým satelitom a zaistiť bezproblémové pripojenie k internetu na cestách. Hardvér je možné nainštalovať na vaše vozidlo a je odolný voči životnému prostrediu. Zatiaľ čo Standard Starlink nie je určený na použitie v pohybe, Starlink Roam je navrhnutý pre prenositeľnosť s ľahkým nastavením a možnosťami rozdelenia.

Čítať:  9 spôsobov, ako rozpoznať falošné účty na Instagrame

Zákazníci môžu plán pozastaviť a zrušiť podľa potreby a sú účtované v jednomesačných prírastkoch, čo umožňuje prispôsobenie služby.

V októbri minulého roka SpaceX oznámila internet v lietadlách, ktoré majú byť uvedené do prevádzky v roku 2024. Starlink má tiež 5000 dolárov mesačne pre námorníkov.

Toto oznámenie prichádza do týždňa po Amazone, prostredníctvom svojho projektu Kupieroznámila lacné antény „komunitám, ktoré neobsluhujú alebo nedostávajú tradičné komunikačné technológie“.

Pixel 8 Pre uniká s plochým displejom a záhadným snímačom fotoaparátu

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE