Stiahnite si tapety Nothing Phone 2 tu!

Damien Wilde / Android Authority

Či už ste sa rozhodli zaobstarať si Nothing Phone 2 alebo nie, nemôžeme poprieť, že prichádza s peknou sadou tapiet. 20 z nich, aby som bol presný. Dobrou správou je, že tapety sú v podstate obrázky a môžete ich nastaviť na akomkoľvek zariadení. V skutočnosti boli tapety Nothing Phone 2 k dispozícii takmer mesiac pred uvedením zariadenia na trh.

Niektoré z týchto tapiet Nothing Phone 2 boli migrované z telefónu Nothing Phone 1, ale môžu sa vám páčiť niektoré nové abstraktné obrázky. Tie prišli s láskavým dovolením Wojciechowskej. Poďme sa na ne pozrieť a ukázať si, ako ich nastaviť na ľubovoľnom telefóne.

Stiahnite si tapety Nothing Phone 2

Len upozornenie: na stiahnutie by ste nemali kliknúť pravým tlačidlom na obrázky, ktoré vidíte nižšie. Tie sú komprimované a optimalizované na zlepšenie doby načítania a výkonu webu. Namiesto toho kliknite na tlačidlo vpravo pod náhľadmi, aby ste sa dostali do priečinka Disk Google. Odtiaľ si môžete stiahnuť nekomprimované súbory.

Ako nastaviť tapety na iných zariadeniach

Robí vám problémy s používaním týchto tapiet? Môžeme vás previesť týmto procesom a pomôcť vám nastaviť tieto tapety Nothing Phone 2 na iných zariadeniach.

Opäť platí, že prvým krokom je stiahnutie obrázkov z odkazu na tlačidle, na rozdiel od sťahovania náhľadov, ktoré vidíte vyššie. To zaistí, že získate plné, nekomprimované tapety v plnej kvalite. Akonáhle budete mať tapetu, odošlite ju do svojho zariadenia a podľa nižšie uvedených krokov nastavte svoju obľúbenú tapetu ako pozadie.

Čítať:  14 spôsobov, ako získať bezplatný prístup k internetu

Ako nastaviť tapetu na Androide:

 1. Spustite Nastavenia aplikácie.
 2. Ísť do Tapeta a štýl.
 3. Udrel Ďalšie tapety.
 4. Kliknite na Moje fotky.
 5. Vyberte obrázok.
 6. Kliknite na Nastaviť tapetu.
 7. Vyberte, či chcete nastaviť tapetu na Domovská obrazovka, Uzamknúť obrazovkualebo Domovská a zamykacia obrazovka.

Ako nastaviť tapetu na iPhone:

 1. Spustite Nastavenia aplikácie.
 2. Ísť do Tapeta na stenu.
 3. Kliknite na Pridať novú tapetu.
 4. Ísť do Fotky a vyberte tapetu.
 5. Prispôsobte si tapetu podľa svojich predstáv a udrite Pridať.
 6. Kliknite na Nastaviť ako pár tapietalebo vyberte Prispôsobte domovskú obrazovku vykonať dodatočné zmeny.

Ako sa vám páčia tapety Nothing Phone 2? Budete ich používať? Ak sa vám to nepáči, máme aj zoznam najlepších východiskových tapiet z viac ako 90 obľúbených zariadení. Pravdepodobne tam nájdete niečo, čo sa vám bude páčiť.

Komentáre

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE