Stiahnite si tapety Samsung Galaxy S24 tu

Samsung Galaxy S24 sa zaručene stane jedným z najobľúbenejších sérií smartfónov roku 2024. Sú to úžasné zariadenia, ale vieme, že nie sú pre každého a môžu byť celkom drahé. Stále si môžete užiť kúsok Galaxy S24 bez toho, aby ste jeden z týchto telefónov vlastnili. Tapety sú univerzálne a môžete ich nastaviť na akomkoľvek zariadení. Nižšie si môžete stiahnuť tapety Samsung Galaxy S24.

Stiahli sme všetky tapety zo série Samsung Galaxy S24 a máme ich pripravené na stiahnutie. Tentokrát si môžete vybrať z dvoch sád. Prvá sada obsahuje tapety z Galaxy S24 a Galaxy S24 Plus. Majú kruhové tvary. Medzitým Galaxy S24 Ultra prichádza s kryštálmi s ostrejšími hranami a tvarmi. Zahrnuli sme aj tapety DeX a živé tapety.

Stiahnite si tapety Samsung Galaxy S24 Ultra tu

Začnime základy. To by sme Vám poradili Vyhnite sa jednoduchému ukladaniu náhľadov obrázkov, ktoré vidíte nižšie. Tieto náhľady tapiet sú komprimované a optimalizované pre lepší výkon webu. Namiesto toho by ste mali kliknúť na tlačidlo pod nimi a stiahnuť si tapety v plnom rozlíšení odtiaľ.

Čítať:  Samsung Galaxy Flip 4 vs Flip 3: Ktorý z nich je najlepší?

Všetky majú krištáľový tvar s farbami, ktoré zodpovedajú niektorým z dostupných farieb Galaxy S24. Sú elegantné a minimalistické, ale s trochou krikľavosti. Užívať si!

Tapety Samsung Galaxy S24 a Galaxy S24 Plus

Tapety Samsung Galaxy S24 Ultra

Ako nastaviť tieto tapety Samsung Galaxy S24 na vašom telefóne

Tapety si môžete stiahnuť do svojho smartfónu. Alebo si ich stiahnite na akékoľvek iné zariadenie a potom preneste súbory do smartfónu. Môžete použiť Bluetooth, USB alebo cloudové služby, ako je Disk Google. Dokonca aj odoslanie tapety e-mailom na seba bude fungovať. Akonáhle je tapeta uložená v telefóne, postupujte podľa pokynov nižšie a nastavte tapetu Galaxy S24.

Ako nastaviť tapetu na Androide:

 1. Spustite Nastavenia aplikácie.
 2. Kliknite na Tapeta a štýl.
 3. Vybrať Ďalšie tapety.
 4. Nájdite a vyberte tapetu Galaxy S24.
 5. Prispôsobte si tapetu a stlačte Nastaviť tapetu.
 6. Vyberte, či chcete nastaviť tapetu na svojom Domovská obrazovka, Uzamknúť obrazovkualebo Domovská a zamykacia obrazovka.

Ako nastaviť tapetu na iPhone:

 1. Spustite Nastavenia aplikácie.
 2. Kliknite na Tapeta na stenu.
 3. Udrel Pridať novú tapetu.
 4. Nájdite a vyberte tapetu Galaxy S24, ktorú chcete nastaviť.
 5. Prispôsobte si tapetu podľa svojich predstáv a udrite Pridať.
 6. Kliknite na Nastaviť ako pár tapiet.

Najčastejšie otázky

Aká je veľkosť tapety na Samsung Galaxy S24?

Tapety na pozadí sú zvyčajne rovnako veľké ako rozlíšenie obrazovky zariadenia. To je prípad radu Samsung Galaxy S24. Galaxy S24 Plus a Ultra majú rozlíšenie QHD+, a to je rozlíšenie v týchto tapetách. Štandardné Galaxy S24 má rozlíšenie Full HD+.

Čítať:  Zmeny cien cPanel: Výkonná alternatíva

Aký je pomer tapety na Samsung Galaxy S24?

Tapety majú rovnaký pomer ako obrazovka zariadenia, pre ktoré sú vyrobené. V prípade Galaxy S24 je pomer strán 19,5:9. Medzitým väčšie verzie Galaxy S24 majú pomer strán 19,3:9.

Má Samsung Galaxy S24 živé tapety?

Áno, všetky verzie radu Samsung Galaxy S24 majú živé tapety. Rovnako ako bežné tapety existujú pre Galaxy S24 Ultra rôzne živé tapety, zatiaľ čo Galaxy S24 a S24 Plus zdieľajú rovnaké živé tapety. Môžete si ich stiahnuť cez rovnaký odkaz vyššie a potom stiahnuť Aplikácia Video na tapetu z obchodu Google Play a nastavte si jeden z týchto súborov MP4 ako živú tapetu.

Komentáre

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE