Stiahnite si tieto abstraktné tapety pre váš telefón

Edgar Cervantes / Android Authority

Tapety nemusia mať konkrétny význam. Nemusia ani zobrazovať rozpoznateľné veci, miesta alebo postavy. V náhodných tvaroch a farbách, ktoré náhodou vyzerajú dobre, je krása. To je dôvod, prečo sa tapety Samsung stali tak populárnymi. Tie vyzerajú skvele a určite vyvolávajú nejaké pocity, ale majú veľmi nereprezentatívny charakter. Dali sme dohromady kolekciu úžasných abstraktných tapiet pre váš telefón. Poďme k nim!

Stiahnite si tieto abstraktné tapety pre váš telefón

Než sa pohneme vpred, musíme vám dať vedieť, ako veci fungujú s našimi tapetovými príspevkami. Najprv si budete musieť stiahnuť tapety, ktoré preferujete, ale neukladajte iba obrázky, ktoré vidíte nižšie. Toto sú náhľady tapiet a boli skomprimované pre lepší výkon webu. To znamená, že nejde o obrázky v plnom rozlíšení a nebudú vyzerať tak dobre. Namiesto, kliknutím na tlačidlo pod náhľadmi si stiahnite abstraktné tapety v plnom rozlíšení pre váš telefón.

Ako nastaviť tieto abstraktné tapety na vašom telefóne

Na tapetách je vynikajúce to, že sú to technicky iba obrázky. To znamená, že ich môžete použiť s akýmkoľvek zariadením, ktoré vám umožnia zmeniť pozadie. Pokiaľ však potrebujete pomoc s navigáciou v nastavení, zostavili sme pokyny pre Android aj iOS, dva najobľúbenejšie mobilné operačné systémy.

Čítať:  Ako optimalizovať možnosti dopravy WooCommerce pre vašu firmu

Ako už bolo spomenuté, budete musieť najskôr kliknúť na tlačidlo pod náhľadmi, aby ste získali abstraktné tapety v plnom rozlíšení. Môžete si ich stiahnuť priamo z telefónu, na ktorom ich nastavíte. V opačnom prípade ich budete musieť preniesť pomocou kábla USB, Bluetooth alebo služby cloudového úložiska, ako je Disk Google. Môžete si ho dokonca poslať e-mailom. Len sa uistite, že metóda, ktorú používate, nekomprimuje obrázok, čo by bol problém, ak si fotku pošlete sami sebe pomocou niečoho, ako je Facebook Messenger.

Akonáhle budete mať v telefóne abstraktnú tapetu, postupujte podľa nižšie uvedených krokov.

Ako nastaviť tapetu na Androide:

 1. Otvor Nastavenia aplikácie.
 2. Ísť do Tapeta a štýl.
 3. Kliknite na Ďalšie tapety voľba.
 4. Nájdite a vyberte abstraktnú tapetu, ktorú chcete nastaviť ako pozadie.
 5. Vykonajte požadované úpravy a stlačte Nastaviť tapetu až budete pripravení.
 6. Vyberte, či chcete na seba nastaviť abstraktnú tapetu Domovská obrazovka, Uzamknúť obrazovkualebo Domovská a zamykacia obrazovka.

Ako nastaviť tapetu na iPhone:

 1. Spustite Nastavenia aplikácie.
 2. Ísť do Tapeta na stenu.
 3. Kliknite na Pridať novú tapetu gombík.
 4. Nájdite a vyberte abstraktnú tapetu, ktorú chcete nastaviť ako pozadie.
 5. Vykonajte požadované úpravy a stlačte Pridať až budete pripravení.
 6. Udrel Nastaviť ako pár tapiet.

Komentáre

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE