StoreBuilder vs. WooCommerce

Online nakupovanie je jednoduché, pohodlné a neustále sa masívne rozrastá. Ak ešte nepredávate online, pravdepodobne o tom uvažujete. Možno k tomu máte výhrady.

Je toho veľa, o čom treba premýšľať – vyhovuje preferovaná platforma vašim potrebám? Je to cenovo dostupné hneď po vybalení? Prekračujú inovácie limity vášho rozpočtu? A čo je najdôležitejšie, je back-end užívateľsky prívetivý?

Pokračujte v čítaní, aby ste sa podrobne ponorili do dvoch skvelých možností open source pre váš elektronický obchod: WooCommerce a StoreBuilder od Hostinger. Tento blog vám pomôže rozhodnúť sa, ktorý z nich je pre vás ten pravý.

Prečo sa váš výber elektronického obchodu líši

Po prvé: Každý je schopný vybudovať internetový obchod. Rovnako ako nájomná zmluva na murovanú stavbu, aj váš obchod musí niekde bývať.

Ak ste ešte nikdy nestavali obchod, možno ste už o niektorých poskytovateľoch počuli. Môžete byť v pokušení zaviazať sa k jednému z nich, pretože ponúkajú lacný hosting, jednoducho sa používajú a sú dobre známe.

Existuje niekoľko dôvodov, prečo by ste sa mali ešte raz pozrieť na to, na čo sa registrujete. Okrem skrytých nákladov na lacný hosting si výber webhostingu vyžaduje pochopenie vašich potrieb.

Ak toto čítate, ste jedným z troch rôznych typov ľudí, ktorí stavajú stránky:

  • Skúsený, technicky zdatný typ, ktorý dokáže všetko sám.
  • Technicky pohodlný typ, ktorý si s niektorými zmenami poradí sám.
  • Nováčik, ktorý potrebuje prístup k nástrojom, ale chce začať

Tieto tri typy sa pravdepodobne stretli s mesačnými ponukami 5 USD a neobmedzenými plánmi. A popravde, môže to byť pre nich v poriadku. Avšak v momente, keď sa vaše produkty stanú žiadanými, vaše základné DIY plány vás môžu dostať do rozbúrených vôd.

Čítať:  Hostinger spúšťa aplikáciu StoreBuilder novej generácie

Dokážete si poradiť s problémami, ktoré sa vyskytnú na úplne DIY hostiteľovi? Chcete plný prístup na vašu stránku?

Existuje veľa možností. Pokiaľ ide o digitálny obchod, nie všetci hostitelia sú si rovní. Nižšie vyzdvihneme dve skvelé možnosti open source pre stránky elektronického obchodu, ktoré fungujú prakticky pre každého: StoreBuilder a WooCommerce.

Obe sú postavené na WordPress, najpopulárnejšom CMS na svete, a obe sú dostupné prostredníctvom Hostinger, vašich odborníkov na digitálny obchod.

Prečo by ste si mali vybrať StoreBuilder

StoreBuilder je najrýchlejší a najjednoduchší spôsob, ako vytvoriť internetový obchod na WordPress. Samozrejme si môžete vybudovať obchod aj na WooCommerce, ale StoreBuilder je zameraný na nové deti v bloku.

Má všetko, čo potrebujete, aby ste mohli rýchlo začať.

Myslite na to takto. Keď spustíte videohru, musíte prejsť tutoriálmi, ešte nemáte dobré zbrane a nemôžete sa dočkať, kedy sa dostanete o úroveň vyššie. Možno budete potrebovať pomoc, aby ste zistili, kam ísť ďalej. Pravdepodobne sa budete chcieť dostať k „dobrým častiam“ hry pomerne rýchlo.

S StoreBuilderom získate všetky zdroje a nástroje, ktoré potrebujete na „vyššiu úroveň“ hneď po vybalení z krabice – a nikdy nebudete vyzerať, že hráte „jednoduchý“ režim, aj keď je to hračka.

Tu je dôvod, prečo by sa vám StoreBuilder mohol hodiť, ak ste vo vesmíre nováčikom.

Zjednodušený WP Admin

Pre nováčikov je dôležitý jednoduchý navigačný systém. Chcete vedieť nájsť to, čo potrebujete, aby ste mohli rýchlo vykonávať zmeny na svojom webe.

Hostinger sa pozrel na admin panel a zjednodušil ho, takže všetko, čo potrebujete, je priamo v StoreBuilder. Je to jednoduché a ľahko použiteľné.

Vstavané pluginy

Vďaka pluginom sú stránky WordPress a WooCommerce prispôsobiteľné a vysoko prispôsobiteľné.

Na WooCommerce je skvelé to, že má obrovskú knižnicu doplnkov, vďaka ktorým je vaša stránka tak prispôsobiteľná a inovatívna, ako chcete. WordPress.org má pluginy – ale môžete byť ohromení množstvom doplnkov a tém, z ktorých si môžete vybrať.

Čítať:  Pridanie WooCommerce do rámca Genesis

Ak ste v komunite noví, nebudete vedieť, čo to všetko je, ani ako môže ich používanie ovplyvniť výkonnosť vašej lokality.

Problém vyriešený – s StoreBuilderom máte k dispozícii kompletnú sadu nástrojov, o ktorých sa osvedčilo, že spolu dobre spolupracujú a neznižujú rýchlosť načítania stránky vášho webu. Získate všetko, čo chcete, bez toho, aby ste riskovali rozbitie vášho webu.

Navyše získate prístup k exkluzívnemu monitoru výkonu doplnkov Hostinger. Dá vám vedieť, ktoré doplnky spôsobujú narušenie webu – a ako to opraviť.

Prispôsobiteľnosť To je jednoduché

Pokiaľ ide o open source vs. proprietárne riešenia, open source má výhodu. Keďže StoreBuilder je open source, je neuveriteľne prispôsobiteľný.

StoreBuilder vám poskytuje prémiovú tému – Kadence Theme Pro – ktorú si vytvoríte podľa seba. Vďaka dizajnom drag-and-drop a jednoducho konfigurovateľným blokom je váš web elektronického obchodu generovaný otázkami, na ktoré odpovedáte. Náš sprievodca berie pri vytváraní vašej stránky do úvahy trendy v odvetví – a posledné slovo je vždy na vás.

Ak vás priťahuje „jednoduchosť“ služby Shopify, ale myslíte si, že WooCommerce znie ťažko, radi vám ukážeme, že sa mýlite!

Môžete vytvoriť krásne, dynamické stránky zodpovedaním niekoľkých jednoduchých otázok a pridaním farieb a obrázkov. Najlepšie zo všetkého je, že ak sa rozhodnete zmeniť poskytovateľa, nemusíte vytvárať úplne nové stránky.

Aktualizácie a bezpečnosť

Je užitočné dostať e-mail, ak dôjde k zablokovaniu niektorého z vašich doplnkov? Môžete riskovať stratu funkčnosti, hoci len dočasne, v prípade, že verzia už nie je kompatibilná? Chránite svoje údaje o zákazníkoch – a tým si zachovávate reputáciu značky?

Keď používate StoreBuilder, poskytujeme automatické aktualizácie a spájame vaše zdroje Solid Security Pro. To znamená, že si stále užívate slobodu komunity s otvoreným zdrojovým kódom, ale získavate nástroje, ktoré presahujú svetelné roky štandardnú ochranu.

Aká dôležitá je bezpečnosť elektronického obchodu? Veľmi.

Je dobre známe, že spotrebitelia nebudú používať stránku bez tohto malého visiaceho zámku v prehliadači. Ak vašej stránke nemožno dôverovať, zákazníci ju nenakúpia. A akonáhle dôjde k porušeniu poskytovateľa, dôvera v značku sa zníži – vezmite si napríklad nedávne porušenie údajov GoDaddy.

Čítať:  Zvládnutie výskumu kľúčových slov: Nájdite svoje publikum na Googli – Webinár

Čokoľvek si vyberiete, nezabudnite, že bezpečnosť je kľúčom k úspechu elektronického obchodu.

Ďalším aspektom, ktorý ide ruka v ruke s bezpečnosťou, je aktualizácia. Ak sa ubezpečíte, že máte najnovšie verzie, bezpečnostné záplaty a aktualizácie, ktoré opravujú chyby, znamená to, že vaše stránky nikdy neposkytujú prostredie, ktoré znižuje kvalitu alebo ohrozuje používateľov. So službou StoreBuilder získate nielen funkcie zabezpečenia, ale automaticky ich aktualizujeme ty!

Prečo by ste si mali vybrať WooCommerce

Ak ste postavili niekoľko obchodov, pravdepodobne nebudete potrebovať užitočného sprievodcu alebo 101 kurzov. Možno ste pokročilý používateľ, ktorý nechce strácať čas aktualizáciou, keď môžete pracovať. Možno ste ešte stále nový, ale stále dokážete zvládnuť niektoré technické problémy, ktoré by ste zažili, keby ste to robili sami.

Tu prichádza na scénu plne spravovaný hosting WooCommerce – získate ten luxus, že špinavú prácu urobíte za vás. Predstavte si to ako priateľského komorníka, ktorý vie, kedy sa máte ukázať s kávou a kedy vás nechať, aby ste veci riešili sami.

Tu je dôvod, prečo môže byť spravovaný WooCommerce vašou najlepšou stávkou.

Menej rúk, viac rúk na palube

Keď si vyberiete StoreBuilder, získate užitočný plán. Ak ste si tento tutoriál prešli už dosť krát, pravdepodobne to nepotrebujete.

S Managed WooCommerce máte stále prístup k asistencii – no vy a váš tím sa môžete sústrediť na to, čo robíte najlepšie: budovanie obchodov.

Nerobte si starosti s malými bežnými úlohami, ako je kontrola verzií a aktualizácií. Nevadí obnovovanie certifikátov SSL. O to sa stará Managed hosting.

Zamerajte svoju myseľ na to, čo potrebujete pre svojich klientov dokončiť, a nechajte nás, aby sme sa postarali o detaily.

Plány, ktoré pojmú viac, viac, viac!

Ak vytvárate viacero lokalít, znamená to, že ich musíte sledovať všetky. Individuálna aktualizácia stránok môže chvíľu trvať. Vďaka viacerým plánom lokality, väčšiemu úložisku a rozšírenej šírke pásma má spravovaný WooCommerce možnosť pre každého.

Čítať:  Odhalenie cien Sprout Social: Koľko naozaj stojí Sprout Social?

Možno ste ostrieľaný WP profesionál, ale každý má raz za čas otázky. Spravovaná podpora WooCommerce sú odborníci na Woo! Keď narazíte na problém, naša 24/7/365 hostingová podpora je tu pre vás, okrem open source komunity Woo, ktorú máte k dispozícii.

Viac funkcií pre používateľov, ktorí to potrebujú

Čím viac vytvoríte, tým viac budete potrebovať. Viaceré obchody znamenajú viacero predajcov, viac trendov na sledovanie. Môže to byť ohromujúce. Plány vyššej úrovne získajú prístup k prehľadom Glew.io, Dokan Pro, Custom Order Tables a Elastisearch.

Ak už nejaký čas vytvárate obchody s elektronickým obchodom, pravdepodobne vám vyhovuje nástroj na tvorbu stránok a pravdepodobne máte preferovaný balík doplnkov – odviedli ste serióznu prácu.

Všetko nad našimi počiatočnými plánmi má Beaver Builder Page Builder, ďalšie moduly Beaver Builder a zoznam produktov s bohatými funkciami s láskavým dovolením IconicWP.

Chcete ich použiť? Skvelé. Nechcete ich? Môžete slobodne používať svojich preferovaných tvorcov blokov.

Sloboda robiť viac

Všetky tieto funkcie robia spravovaný WooCommerce tak skvelým pre tvorcov stránok elektronického obchodu. Aj keď šetríte čas ignorovaním nepodstatných vecí, máte čas otestovať nové funkcie, zabezpečiť, aby vaša stránka dodržiavala moderné trendy dizajnu webových stránok, a uistiť sa, že vaša stránka je najlepšia, aká môže byť.

Keďže WooCommerce využíva otvorený zdrojový kód, nie ste obmedzený na licencie a poplatky, ktoré budete platiť na iných platformách. Migrácia je jednoduchá. Inscenácia je jednoduchá. Všetko je JEDNODUCHÉ! Keďže je to jednoduché, môžete pokračovať v zlepšovaní bez obmedzení.

Nemôžete sa pokaziť tak či tak

Či už sa prikláňate k StoreBuilderu alebo plne spravovanému WooCommerce, s Hostinger, vašimi odborníkmi na digitálny obchod, ste v dobrých rukách.

Ak chcete začať, pozrite si náš StoreBuilder a plne spravované plány WooCommerce ešte dnes.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE