Súvisiaci obsah a doplnky pre príspevky pre WordPress

Súvisiaci obsah a doplnky pre príspevky pre WordPress

Pred niekoľkými týždňami sme uverejnili príspevok o výhodách zahrnutia populárnych príspevkov na vašu webovú lokalitu na zvýšenie interakcie s vašimi čitateľmi. Ďalším spôsobom, ako povzbudiť svojich čitateľov, aby pokračovali v skúmaní vášho blogu alebo webovej stránky, je ponúknuť im obsah súvisiaci s príspevkami, ktoré už čítajú.

RelatedContentLinksPrepojenie na súvisiaci obsah na vašich stránkach alebo blogových príspevkoch je jednoduché pomocou jedného z týchto vysoko hodnotených doplnkov WordPress.

súvisiace odkazy

The súvisiace odkazy plugin vám dáva možnosť manuálne prepojiť ďalšie príspevky s vaším aktuálnym príspevkom, ako aj stránky, médiá alebo akýkoľvek vlastný typ príspevku. A navyše môžete použiť vlastné adresy URL na prepojenie s externými súbormi.

Súvisiace odkazy majú priemerné používateľské hodnotenie 4,2/5 hviezdičiek a boli stiahnuté viac ako 11 000-krát.

Súvisiace príspevky ELI Odkazy v päte a widget

Tento doplnok zobrazuje odkazy na daný počet súvisiacich príspevkov podľa značiek alebo kategórií. Môže automaticky pridávať odkazy na súvisiace príspevky v spodnej časti každého príspevku alebo môžete miniaplikáciu spustiť na bočnom paneli.

Súvisiace príspevky ELI Odkazy v päte a widget má priemerné používateľské hodnotenie 4,9/5 hviezdičiek a bolo stiahnutých viac ako 42 000-krát.

Príspevky súvisiace s manuálom

Pomocou tohto doplnku môžete nastaviť súvisiace príspevky ručne, ale jednoducho, čo vám umožní vybrať, ktoré súvisiace príspevky sa majú zobraziť v spodnej časti každého nového blogového príspevku, ktorý napíšete.

Čítať:  Používanie denníkov WordPress na pochopenie aktivity na vašom webe

Príspevky súvisiace s manuálom má priemerné používateľské hodnotenie 4,7/5 hviezdičiek a bolo stiahnutých viac ako 15 000-krát.

Súvisiace príspevky podľa kategórie

Súvisiace príspevky podľa kategórie odkazy na podobné príspevky v rámci ktoréhokoľvek príspevku, zoradené podľa kategórie. Je vybavený integráciou miniatúr a nevyžaduje sa žiadne používateľské rozhranie.

Súvisiace príspevky podľa kategórie majú priemerné používateľské hodnotenie 4,4/5 hviezdičiek a boli stiahnuté viac ako 70 000-krát.

Shareaholik | tlačidlá zdieľania a súvisiace príspevky

Shareaholik pridá k vašim príspevkom, stránkam, indexu alebo akejkoľvek ich kombinácii ponuku sociálnych záložiek a súvisiacu miniaplikáciu obsahu.

Tento doplnok má priemerné používateľské hodnotenie 3,5/5 hviezdičiek a bol stiahnutý viac ako 2 milióny krát.

LinkWithin

LinkWithin je externý doplnok, pomocou ktorého sa indexujú všetky príspevky z vášho blogového archívu, čo umožňuje zobrazenie súvisiacich príbehov spolu s miniatúrami pod každým príspevkom.

nrelate Súvisiaci obsah

nrelate Súvisiaci obsah ponúka efektívny spôsob zobrazovania súvisiaceho obsahu vo vašich príspevkoch vrátane miniatúr a textu. Súvisiaci obsah môžete zobraziť automaticky, pomocou krátkeho kódu, pomocou miniaplikácie alebo umiestnením funkcie do súborov tém.

nrelate Súvisiaci obsah má priemerné používateľské hodnotenie 3,8/5 hviezdičiek a bol stiahnutý viac ako 328 000-krát.

Súvisiace príspevky pre WordPress

Ak chcete ručne vybrať súvisiace príspevky, ktoré sa majú zobraziť vo vašom obsahu, Súvisiace príspevky pre WordPress umožňuje vám to urobiť automaticky alebo pomocou krátkeho kódu alebo miniaplikácie.

Súvisiace príspevky pre WordPress majú priemerné používateľské hodnotenie 4,3/5 hviezdičiek a boli stiahnuté viac ako 62 000-krát.

Čítať:  10 osvedčených tipov na vytvorenie efektívnej vstupnej stránky

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE