Tapeta Streda: Ďalšie skvelé tapety na telefón pre všetkých na zdieľanie (2. augusta)

C. Scott Brown / Android Authority

Vitajte v strede tapety! V tomto týždennom zhrnutí vám dáme niekoľko tapiet pre Android, ktoré si môžete stiahnuť a použiť na svojom telefóne, tablete alebo dokonca notebooku/PC. Obrázky budú pochádzať od ľudí tu na adrese aj od našich čitateľov. Všetky sú zadarmo na použitie a prichádzajú bez vodoznakov. Formáty súborov sú JPG a PNG a obrázky poskytneme v režime na šírku aj na výšku, takže budú optimalizované pre rôzne obrazovky.

Pre najnovšie steny a tiež všetky z predchádzajúcich týždňov, pozrite sa na tento odkaz na Disk. Chcete odoslať vlastné? Prejdite na koniec tohto článku.

Tapeta Streda: 2. augusta 2024

Ďalší týždeň, ďalšia sada úžasných tapiet pre Android, ktoré môžete zdieľať! Pamätajte, že vždy hľadáme príspevky od našich čitateľov. Prejdite na koniec tohto článku a zistite, ako by ste mohli mať jeden zo svojich obrázkov v nadchádzajúcej stredajšej tapete!

Máme tri úžasné obrázky od našich čitateľov, ktoré by vyzerali skvele na vašom telefóne, tablete alebo PC. Ako obvykle máme aj nejaké obrázky z tímu.

Najprv máme úžasný astrofotografický záber nočnej oblohy cez vetvy stromu, ako ho natočil Daniel Mathew. Daniel to natočil pomocou Pixelu 5 a trochu to upravil pomocou Adobe Lightroom! Ďalej tu máme perfektný obrázok Tokyo Skytree pre tmavý režim od čitateľa Brandona Changa. Brandon to zachytil pomocou Galaxy S23 pomocou aplikácie Expert RAW! Nakoniec tu máme nádhernú fotku Jog Falls v Indii od čitateľa Sameera Mohammeda Aliho. Vďaka moc za vaše príspevky, všetci!

Čítať:  Predstavujeme členstvo WPQuickStart

Z tímu máme prierez stromom od Kaitlyn Cimino. Ďalej máme kvetinový záhon blízko vodnej plochy od Rity El Khoury. Na záver tu máme roztomilý záber korytnačky od Ryana McNeala.

Nezabudnite si stiahnuť tieto fotografie vo vysokom rozlíšení z tento odkaz na Disk!

Ako odoslať vlastné tapety pre Android

Sme veľmi radi, že vidíme vaše vlastné príspevky do nášho projektu Tapetovej stredy. Pred odoslaním sú tu pravidlá:

  • Vaše príspevky by mali byť vašim vlastným výtvorom. To znamená fotografie, ktoré ste vyhotovili, digitálne umenie, ktoré ste vytvorili, atď. Neposielajte prosím práce iných ľudí. To jednoducho nie je cool.
  • Musíte súhlasiť s tým, že umožníte bezplatné zdieľanie vašich tapiet pre Android s kýmkoľvek, kto ich bude chcieť.
  • Neprijímame obrázky s vodoznakom. Získate však kredit a odkaz v samotnom článku. Môžeme odkazovať na váš web, váš Twitter, váš Instagram atď.

Ste pripravení odoslať? Pošlite nám e-mail kliknutím sem. Budete musieť uviesť verziu obrázku v najvyššom rozlíšení, ktorú môžete poskytnúť, svoje meno a stručný opis obrázku. Pokiaľ chcete, aby sme vo vašom kredite odkazovali na stránku, ktorú vlastníte, uveďte to tiež, ale je to voliteľné.

Komentáre

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE