Tapeta Streda: Ďalšie skvelé tapety na telefón pre všetkých na zdieľanie (28. februára)

C. Scott Brown / Android Authority

Vitajte v strede tapety! V tomto týždennom zhrnutí vám dáme niekoľko tapiet pre Android, ktoré si môžete stiahnuť a použiť na svojom telefóne, tablete alebo dokonca notebooku/PC. Obrázky budú pochádzať od ľudí tu na adrese aj od našich čitateľov. Všetky sú zadarmo na použitie a prichádzajú bez vodoznakov. Formáty súborov sú JPG a PNG a obrázky poskytneme v režime na šírku aj na výšku, takže budú optimalizované pre rôzne obrazovky.

Pre najnovšie steny a tiež všetky z predchádzajúcich týždňov, pozrite sa na tento odkaz na Disk. Chcete odoslať vlastné? Prejdite na koniec tohto článku.

Tapeta Streda: 28. februára 2024

Ďalší týždeň, ďalšia sada úžasných tapiet pre Android, ktoré môžete zdieľať! Pamätajte, že vždy hľadáme príspevky od našich čitateľov. Prejdite na koniec tohto článku a zistite, ako by ste mohli mať jeden zo svojich obrázkov v nadchádzajúcej stredajšej tapete!

Máme tri úžasné obrázky od našich čitateľov, ktoré by vyzerali skvele na vašom telefóne, tablete alebo PC. Ako obvykle máme aj nejaké obrázky z tímu.

Najprv máme skvelú fotografiu paláca Dechencholing v Bhutáne od čitateľa Vishala Shekhara. Vishal to natočil pomocou Google Pixel 4a 5G! Ďalej máme od čitateľa krásny záber niekoľkých paliem v Ghane Papa Brew. Konečne tu máme rozkošný mačací záber od čitateľa Kedriga Koka. Kedrig to natočil na Samsung Galaxy A51 5G! Vďaka moc za vaše príspevky, všetci!

Čítať:  Ako začať s grafickým dizajnom: 13 obchodných nápadov a tipov k úspechu

Nezabudnite si stiahnuť tieto fotografie vo vysokom rozlíšení z tento odkaz na Disk!

Ako odoslať vlastné tapety pre Android

Sme veľmi radi, že vidíme vaše vlastné príspevky do nášho projektu Tapetovej stredy. Pred odoslaním sú tu pravidlá:

  • Vaše príspevky by mali byť vašim vlastným výtvorom. To znamená fotografie, ktoré ste vytvorili, digitálne umenie, ktoré ste vytvorili, atď. Neposielajte prosím práce iných ľudí – to jednoducho nie je skvelé. Tiež sa prosím vyhnite odosielaniu obrázkov čisto vytvorených pomocou AI. Obrázky, ktoré ste vytvorili a potom rozšírili pomocou nástrojov AI, sú v poriadku.
  • Musíte súhlasiť s tým, že umožníte bezplatné zdieľanie vašich tapiet pre Android s kýmkoľvek, kto ich bude chcieť.
  • Neprijímame obrázky s vodoznakom. Získate však kredit a odkaz v samotnom článku. Môžeme odkazovať na váš web, váš Instagram atď.

Ste pripravení odoslať? Pošlite nám e-mail kliknutím sem. Budete musieť uviesť verziu obrázku v najvyššom rozlíšení, ktorú môžete poskytnúť, svoje meno a stručný opis obrázku. Pokiaľ chcete, aby sme vo vašom kredite odkazovali na stránku, ktorú vlastníte, uveďte to tiež, ale je to voliteľné.

Komentáre

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE