Telly ponúka bezplatnú televíziu s dvoma obrazovkami, ale s nepretržitými reklamami

Telly, start-up vedený Ilyou Pozinom, jedným zo spoluzakladateľov Pluto TV, vstupuje na televízny trh so svojou najnovšou a bizarnou ponukou – televíziou s duálnou obrazovkou zadarmo. Má to ale háčik, na druhej menšej obrazovke bude neustále streamovanie reklám.

Tento displej je spoločnosťou nazývaný ‘Smart Display’ a je oddelený od hlavného televízora soundbarom. Okrem zobrazovania reklám je tiež schopný zobrazovať widgety, okrem iného športové výsledky, ticker správ, počasie a ceny akcií. Reklamy sa zobrazia na pravej strane inteligentného displeja alebo vo forme sponzorovaného spravodajského kanála na ľavej strane obrazovky.

Vedúci stratégie spoločnosti Telly, Dallas Lawrence, vysvetľuje, že reklamy môžu používať oba displeje, keď sa televízor nepoužíva. Uvádza tiež, že Telly pracuje na programe Telly Rewards, ktorý odmení používateľa darčekovou kartou do služieb ako Netflix alebo Starbucks za účasť na veciach, ako sú ankety na obrazovke. „Keď sa divadelný displej (horná obrazovka) nepoužíva, reklamná jednotka by mohla ožiť zábavným spôsobom prepojením oboch,“ povedal Lawrence. The Verge.

Televízor je dodávaný s 55-palcovým 4K HDR panelom prepojeným so sekundárnym displejom prostredníctvom operačného systému spoločnosti — Telly OS. Telly OS však v súčasnosti nepodporuje streamovacie aplikácie tretích strán, ako je Netflix.

Aby to bolo kompenzované, Telly je dodávané s niekoľkými 4K Android TV dongles, ktoré možno použiť na sledovanie akejkoľvek streamovacie služby, ktorú chcete. Je tiež kompatibilný s ďalšími streamovacími zariadeniami, vrátane Roku, Amazon Fire Stick a Apple TV.

Čítať:  Systém Windows sa nemôže pripojiť k tlačiarni: Rýchla oprava

Televízor je dodávaný so vstavanou kamerou uprostred zvukovej lišty, ktorá umožňuje „bezplatné pokročilé fitness programy na sledovanie pohybu“ a integráciu zoomu. Pre užívateľov, ktorí sa viac zameriavajú na súkromie, má žalúzie na ochranu súkromia, ktoré sa môžu v prípade potreby otvoriť a zavrieť.

Televízor má 40 rôznych hier a používatelia môžu prehrávať hudbu z obľúbených hudobných služieb. Má dokonca hlasového asistenta riadeného umelou inteligenciou, ktorý odpovedá na Hey Kelly podľa vzoru Hi Alexa a ďalších.

Pred spustením Telly Ilya v minulosti stavil na bezplatnú televíziu s Pluto TV, jednou z najúspešnejších bezplatných streamovacích televíznych služieb s podporou reklamy, a svoje znalosti a skúsenosti pravdepodobne využije aj v televízii. Spoločnosť plánuje tento rok v lete dodať 500 000 bezplatných televízorov. Môžete zamieriť freetelly.com pre rezerváciu vášho televízora.

Anonymných sudánskych kyberzločincov podporuje Rusko: Výskum

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE