Téma časopisu

scr-časopis11

Stiahnite si tému

Potrebujete hosting? Prečítajte si naše odporúčania pre najlepší hosting WordPress. Naše tri najlepšie odporúčania sú Siteground, Bluehost a GreenGeeks.

Sme naozaj nadšení z našej najnovšej témy, časopisu. Je to celkom priamočiara téma vhodná pre blogy v štýle časopisov so skutočným zameraním na snímky na domovskej stránke a na archívnych stránkach. Poznámka: Aby sa obrázky zobrazili na domovskej stránke, musíte pre každý príspevok nastaviť odporúčané obrázky.

Magazino podporuje všetky bežné funkcie WordPress, ako sú vlastné ponuky a miniaplikácie, a pridali sme niektoré funkcie, ktoré sú často požadované, napríklad možnosť nahrať svoje vlastné logo namiesto predvoleného textového nadpisu A možnosť vybrať si ľubovoľnú farebnú schému. Páči sa mi to. Doslova môžete pomocou nástroja na výber farieb zmeniť farbu hlavnej témy na čokoľvek.

Vlastnosti motívu:

 • Automatická zmena veľkosti a polohy obrázkov pre posúvače a miniatúry mriežky. Pre každý príspevok téma najprv vyhľadá odporúčaný obrázok a použije ho pre posúvač a miniatúry mriežky, ak neexistuje žiadny odporúčaný obrázok, vyhľadá prvý obrázok v samotnom obsahu príspevku. Ktorýkoľvek obrázok, ktorý použije, automaticky zmení veľkosť a umiestni ho čo najlepšie pre posúvač a mriežku. Tieto dve zobrazenia majú celkom odlišné proporcie, preto vám odporúčame, aby ste odporúčané obrázky neorezávali špeciálne pre posúvač, pretože v zobrazení mriežky nebudú vyzerať skvele. Najlepšie je nahrať verziu neorezaného obrázka v dobrej veľkosti v „bežných“ rozmeroch fotografie. Nie je možné to urobiť dokonale pre každý obrázok, ale takto dosiahnete najlepšie výsledky.
 • Najlepším spôsobom, ako ovládať, čo sa zobrazuje na domovskej stránke, je začiarknuť políčko s lepiacimi príspevkami pre tie príspevky, ktoré chcete v posúvači.
 • Pomocou možností Prispôsobiť môžete ovládať rôzne prvky témy. Tu môžete vykonať nasledovné:
  • Vyberte si primárnu farbu motívu pomocou praktického výberu farieb.
  • Nahrajte svoje vlastné logo, ktoré nahradí štandardný textový nadpis
  • Zadajte adresu URL pre každý zo svojich sociálnych profilov. Tieto sa zobrazia ako ikony v hlavičke.
  • Ovládajte správanie posúvača domovskej stránky. Môžete ho nastaviť na automatické posúvanie, oneskorenie automatického posúvania, ako aj efekt posúvania (v predvolenom nastavení horizontálne, vertikálne, dlaždicové posúvanie alebo dokonca slepý efekt)
  • Ak chcete nájsť možnosti prispôsobenia, prihláste sa na svoju stránku a navštívte domovskú stránku. Na paneli s ponukami správcu WP v hornej časti stránky umiestnite kurzor myši na názov svojej lokality a zobrazí sa rozbaľovacia ponuka vrátane možnosti Prispôsobiť. Vyberte túto možnosť.
  • Predvolený jazyk témy je angličtina. Môžete si tiež stiahnuť jazykový súbor v nemecký (vďaka Björn).
Čítať:  Spĺňa vaša téma WordPress oficiálne štandardy?

Ak ste novým používateľom WordPress, mali by ste si prečítať nášho sprievodcu vytvorením vlastného blogu.

Ak sa vám táto téma páči, pomôžte nám dostať sa k slovu, ale zdieľajte na G+, Facebooku a Twitteri. Každá malá zmienka sa veľmi cení.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE