TikTok spúšťa funkciu iba textového príspevku po stopách vlákien a rebrandingu Twitteru

Po tom, čo sa Twitter v nedeľu premenoval na X, TikTok vydal plnohodnotný blog, v ktorom predstavil svoju najnovšiu funkciu iba textových príspevkov.

Hoci niektorí používatelia tvrdia, že mali prístup už v júni, k oficiálnemu spusteniu došlo po mesiaci. Toto bol vstup so zástupnými znakmi do sveta plného textu, keďže chlieb a maslo TikTok je krátke video. Ide o ďalšiu formu jednosmernej komunikácie pre používateľov? Alebo bude TikTok integrovať komentáre do textových príspevkov a vytvoriť tak vlastné vlákna?

TIK tak cituje„S textovými príspevkami rozširujeme hranice tvorby obsahu pre každého na TikTok a dávame tvorivej práci, ktorú sme videli v komentároch, titulkoch a videách, vyhradený priestor, aby zažiarili.“

Predtým mohli TikTokers pridávať text iba do vizuálnych príspevkov a titulkov. Ľudia sa zvyčajne uchýlia k zdieľaniu snímok obrazovky iba pre textový obsah.

Pomocou tejto funkcie si môžete prispôsobiť textové príspevky na TikTok. Limit počtu znakov pre takéto príspevky je pevne stanovený na 1 000, zatiaľ čo pre titulky videa a komentáre platí limit 2 200 a 150.

Novo spustené textové príspevky na TikTok majú skvelé funkcie na vylepšenie vášho obsahu. Budete môcť:

  • Pridajte zábavné nálepky relevantné pre váš obsah
  • Pomocou značiek a hashtagov sa spojte s ostatnými a relevantnými témami
  • Vyberte farby pozadia, aby text vynikol
  • Pridajte populárny trendový zvuk alebo beaty

Okrem toho si môžete svoje koncepty uložiť na neskoršie úpravy alebo ich v prípade potreby zahodiť, rovnako ako v príspevkoch s videami alebo fotografiami.

Čítať:  Opravte, že sa fond pre tvorcov TikTok nezobrazuje alebo neaktualizuje

TikTok vzal svet útokom, urobil z krátkych videí novú normu a urobil to, čo Twitter po akvizícii Vine nedokázal. S viac ako miliardou používateľov mesačne a 150 miliónmi v Spojených štátoch je jasné, že základňa fanúšikov TikTok nikdy neutícha. Od talentovaných tanečníkov až po zábavné scénky, každý má svoje špeciálne kúsky.

Napriek výzvam v oblasti transparentnosti a postupov ochrany osobných údajov zostáva TikTok na vrchole a získava používateľov chytľavými melódiami a robustnými nástrojmi na vytváranie obsahu v aplikácii, aby získali podiel na trhu.

Zatiaľ čo sa ostatné platformy snažia prispôsobiť, TikTok využíva ďalšiu príležitosť. Zatiaľ čo Meta bola svedkom astronomického rastu používateľskej základne Threads, správy zhrňte, že angažovanosť klesla o neuveriteľných 70 %! Na druhej strane, Twitter môže viesť k Strata 4 až 20 miliárd USD v hodnote značky po Muskovom rebrandingovom hazarde.

Keď sa používatelia pýtajú „môžem to urobiť na inej platforme, ktorá sa mi páči viac“; Odpoveď TikTok bola jasná „áno, poď ďalej 👋“

Sprout Social, ktorý si obľúbilo viac ako 100 000 agentúr, je komplexný nástroj na analýzu sociálnych médií. Prepnite zo zastaraných tabuliek na Sprout Social a okamžite analyzujte viaceré profily, zmienky o značke, kampane a influencerov.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE