Top 10 webových stránok elektronického obchodu v USA

Elektronický obchod zaznamenal za posledných niekoľko rokov nárast nových firiem a zákazníkov.

V reakcii na pandémiu majitelia malých podnikov preniesli svoje obchody online, zatiaľ čo spotrebitelia sa obrátili na online nakupovanie, aby si zaobstarali potreby a dokonca zmiernili stres.

The Americký úrad pre sčítanie ľudu oznámila, že maloobchodné tržby z elektronického obchodu v USA v prvom štvrťroku 2024 dosiahli 272,6 miliardy USD, čo je o 3 percentá viac ako v poslednom štvrťroku 2022. Tržby z platforiem elektronického obchodu predstavovali 15,1 percenta z celkových maloobchodných tržieb, čo je nárast z 13,6 percenta. eMarketer predpokladá, že maloobchodný predaj elektronického obchodu v USA dosiahne v roku 2024 6,57 bilióna dolárov.

Ak máte záujem prekonať tento trend elektronického obchodu, nie je lepší čas na začatie podnikania v oblasti elektronického obchodu ako dnes.

Pred spustením vášho online obchodu je však dobré prejsť na stránku z najlepších webových stránok elektronického obchodu v USA, aby ste sa naučili ich tajomstvá úspechu. V nasledujúcich príkladoch si všimnite ich používanie osvedčených postupov elektronického obchodu, ako aj používanie klasických princípov webového dizajnu.

Čítajte ďalej a objavte:

Predávajte svoje produkty online bez starostí

Začať s elektronickým obchodom je jednoduché s WooCommerce

Top 10 webových stránok elektronického obchodu

Toto je 10 najlepších webových stránok elektronického obchodu v USA Ak sa chcete dozvedieť viac o tom, čím vynikajú, pokračujte v čítaní.

 1. Amazon
 2. Apple
 3. Etsy
 4. Walmart
 5. eBay
 6. Home Depot
 7. Cieľ
 8. Nike
 9. Samsung
 10. Najlepšia kúpa

1. Amazonka

Odhadovaná mesačná návštevnosť z USA: 942,3 milióna

Meno Amazon je synonymom pre elektronický obchod a je to najlepšia stránka elektronického obchodu podľa predaja na svete.

Gigant elektronického obchodu v Seattli, ktorý v roku 1994 založil Jeff Bezos, začal ako skromný startup kníhkupectva. Za posledných 30 rokov prešiel Amazon obrovským rastom elektronického obchodu s trhovou hodnotou presahujúcou 1 bilión dolárov.

Okrem toho, že Amazon umožňuje zákazníkom nakupovať značkové produkty, umožňuje používateľom prihlásiť sa na účty predajcov na svojom online trhu. Zatiaľ čo Amazon koncom 90-tych rokov fušoval s aukčným modelom, integrácia trhu tretích strán v roku 2000 bola skutočnou zmenou hry. Nielenže to bol pre spoločnosť lukratívny krok, ale poskytol nový spôsob generovania príjmov pre jednotlivcov a majiteľov malých podnikov.

Teraz známy ako „obchod so všetkým“ dominuje v tomto odvetví a nastavil štandardy pre online predajcov. Dvojdňová doprava s členstvom Amazon Prime spôsobila revolúciu v tom, ako ľudia nakupujú a prijímajú svoje produkty. Ale, žiaľ, to tiež podporuje kultúru okamžitého uspokojenia – veľa ľudí hľadá iné možnosti, ak ich požadované produkty nedostanú dostatočne rýchlo.

Amazon nie je len internetový obchod. AmazonFresh pridal do svojej ponuky donášku potravín. Amazon Studios generuje svoje vlastné filmy a televízne programy a aplikácia Amazon Prime vám umožňuje prezerať, požičiavať a kupovať filmy. Amazon Web Services, jeden z najrozsiahlejších poskytovateľov cloudového úložiska a výpočtovej techniky, ponúka hostingové riešenia pre podniky všetkých veľkostí.

2. Jablko

Odhadovaná mesačná návštevnosť z USA: 538,4 milióna

Spoločnosť Apple, ktorú založili Steve Jobs a Steve Wozniak, je synonymom pre špičkovú technológiu už takmer 50 rokov. Miláčikovia zo Silicon Valley predstavili Apple I v roku 1976 po inšpirácii stretnutiami Homebrew Computer Club – komunitnej skupiny nadšencov elektroniky, ktorá vytvorila základné technológie, ktoré používame dodnes. Spoločnosť predstavila mnoho prvenstiev a inovovala existujúce technológie, od domáceho počítača až po inteligentné hodinky.

Apple nebol vždy úspešnou spoločnosťou ako dnes. Hoci ich reklama na Apple II bola chválená, produkt bol ohromujúci. Sprístupnil osobné počítače, no zákazníci sa sťažovali na nízku rýchlosť za vysokú cenu.

Začiatkom roku 2000 predstavenie iPodu posunulo Apple späť do popredia technologickej hry. MP3 prehrávače boli v móde – ale žiadny nebol taký úspešný ako iPod, či už kvôli svojmu elegantnému dizajnu alebo chytrému marketingu. iPod vložil do vrecka celú hudobnú knižnicu a bol prvým prenosným hudobným zariadením s kapacitou 1 000 skladieb. Po debute iPodu Apple predstavil iTunes Music Store, ktorý zákazníkom umožňuje jednoducho nakupovať hudbu cez online trhovisko.

Apple pokračoval v inováciách. iPad, ponuka tabletov spoločnosti, sa stal životne dôležitým nástrojom pre umelcov, vášnivých čitateľov a rodičov. Nakoniec sa Apple vzdialil od veží a začal predávať počítače typu všetko v jednom a sériu MacBookov. Avšak najrozšírenejším produktom v ich zostave bol iPhone, prvýkrát uvedený na trh v roku 2007. Takmer o 20 rokov neskôr ste buď iPhone alebo Android.

Čítať:  Zraniteľnosť kriticky vysokej závažnosti v doplnku Download Manager by mohla ovplyvniť viac ako 100 000 stránok

iPhone bol prvým predstavením smartfónu pre väčšinu ľudí a na to, aby sa považoval za inovatívny, potreboval niečo viac než len funkcie volania. To je miesto, kde prišli na rad aplikácie. Po prvé, iPhone bol dodávaný s niekoľkými základmi, čo mu dávalo výhodu oproti jeho predchodcovi, osobnému digitálnemu asistentovi (PDA). Potom, ako rástla popularita internetu a online trhovísk, Apple zostal na trende a sprístupnil App Store.

Softvér exkluzívny pre MacOS, operačný systém Apple, je jedným z dôvodov, prečo mnohí dizajnéri uprednostňujú produkty Apple. Jednoduchosť v kombinácii s hardvérom zvyčajne poskytuje lepší výkon a používateľskú skúsenosť. Dokonca aj niektoré filmové štúdiá používajú softvér Mac – filmy ako John Carter, X-Men Origins: Wolverine a No Country for Old Men boli všetky upravované v aplikácii Final Cut Pro, ktorú vlastní Apple. Logic Pro X od Apple sa používa aj na filmové hodnotenie a je to populárna digitálna audio pracovná stanica (DAW).

Apple robí všetko oveľa jednoduchšie. Internetový obchod Apple presahuje len objednávanie produktov. Môžete sa spojiť so špecialistom, ktorý vám pomôže pri rozhodovaní o nákupe, gravírovaní produktu alebo dokonca dohodnutí stretnutia v bare Genius.

3. Etsy

Odhadovaná mesačná návštevnosť z USA: 253,3 milióna

Etsy, ktorá bola založená v USA v roku 2005, je jednou z najlepších platforiem elektronického obchodu pre predajcov, ktorí sa zaoberajú ručne vyrábanými alebo vintage predmetmi. S viac ako 2,5 miliónmi predajcov, ktorí predávajú viac ako 40 miliónom nakupujúcich po celom svete, si Etsy urobila dobré meno napriek svojmu veľmi úzkemu obchodu.

Keďže nevyhnutnosť je matkou vynálezu, nie je prekvapením, že Etsy bola vytvorená kvôli frustrácii z hľadania možností elektronického obchodu pre nezávislých umelcov a tvorcov. Takže tím Robert Kalin, Chris Maguire a Haim Schoppik vytvorili webovú stránku na vyriešenie tohto problému – a práve to urobili. Hoci spočiatku stránka prilákala len niekoľko stoviek predajcov, informácie sa rýchlo šírili a záujem prudko stúpol.

To, čo odlišuje Etsy od iných online trhovísk, je jeho integrovaná komunita. Predajcovia majú prístup k fóram a tímom. Zákazníci môžu bez problémov posielať správy tam a späť predajcom. Majú tiež vzdelávacie a školiace iniciatívy.

Etsy pokračovala v raste a nakoniec začala zahŕňať staré predmety, remeselné potreby a nehmotné / digitálne predmety, ako sú grafika, vlastné obrázky a dokonca aj psychické čítania. V roku 2013 Etsy zmenila svoje zásady a začala predajcom umožniť spoluprácu s externými výrobcami. Toto rozhodnutie bolo kritizované, pretože spoločnosť bola založená na pomoc nezávislým umelcom. Vo všeobecnosti je tento krok akceptovaný ako priaznivý teraz kvôli ľahkému škálovaniu podnikania, ktoré poskytuje nová politika.

Nedávno Etsy vzala príklad z iných podnikov a predstavila ekologické iniciatívy, ako je program uhlíkovej kompenzácie. Začala tiež podporovať marginalizované komunity tým, že zvýrazňovala spoločnosti vlastnené černochmi a stala sa nájazdom pre podnikateľov v rozvojových krajinách.

Etsy je jednou z mála firiem na tomto zozname, ktorá je výlučne online podnikom. Od roku 2024 má Etsy takmer 6 miliónov aktívnych predajcov a 90 miliónov aktívnych kupujúcich po celom svete. Etsy sa stala verejne obchodovanou spoločnosťou v roku 2016 a obchoduje sa na burze NASDAQ.

4. Walmart

Odhadovaná mesačná návštevnosť z USA: 222,1 milióna

Walmart, ktorý je známy už od 60. rokov 20. storočia, je najväčšou americkou nadnárodnou maloobchodnou spoločnosťou, ktorá prevádzkuje sieť hypermarketov, obchodných domov a obchodov s potravinami v USA, Mexiku a Kanade.

Walmart založil Sam Walton v roku 1962 v Arkansase s cieľom poskytovať zákazníkom kvalitné položky za nízke ceny.

Nie je žiadnym prekvapením, že Walmart je jedným z najlepších internetových obchodov na svete. S viac ako 2,2 miliónmi zamestnancov a viac ako 11 000 obchodmi po celom svete je Walmart najväčším zamestnávateľom a maloobchodnou spoločnosťou na svete podľa tržieb.

Walmart.com ponúka produkty v rôznych kategóriách vrátane potravín, domácich potrieb, oblečenia, elektroniky a ďalších. Okrem objednávania položiek, ktoré je možné doručiť zákazníkom domov, Walmart.com ponúka aj vyzdvihnutie v obchode, vyzdvihnutie vonku a doručenie v ten istý deň (v závislosti od miesta).

Ako väčšina internetových obchodov, aj Walmart.com má aplikáciu, kde si zákazníci objednávajú, rezervujú si časové úseky, vypĺňajú a obnovujú recepty a ďalšie.

Čítať:  Ako Hostinger pomáha vášmu obchodu zostať v súlade s PCI

Okrem uvádzania a predaja položiek na svojej webovej stránke má Walmart aj online trh s názvom Walmart Marketplace, ktorý bol založený v roku 2009. Podobne ako Amazon a Etsy, Walmart.com umožňuje predajcom tretích strán predávať produkty na svojich stránkach, čím rozširuje ponuku spoločnosti a zvyšuje príjmy. .

Walmart prijal technológiu a teraz využíva umelú inteligenciu a strojové učenie na vývoj proprietárnych algoritmov. To maximalizovalo efektivitu a optimalizovalo zásoby, čo je obzvlášť dôležité, keď má krajina stále problémy s dodávateľským reťazcom.

Walmart pokračuje v expanzii a inováciách – v poslednom desaťročí získali Jet.com, Modcloth, Bonobos a mnoho ďalších spoločností, ktoré umožňujú tejto megaznačke pôsobiť v mnohých odvetviach, ktoré vyrábajú ich produkty.

5. eBay

Odhadovaná mesačná návštevnosť z USA: 151,1 milióna

Spoločnosť eBay, ktorú v roku 1997 založil Pierre Omidyar, je jedným z priekopníkov v priestore elektronického obchodu. Je to tiež jeden z úspešných príbehov dot-com bubliny na konci 90. rokov.

V roku 1995 eBay začal ako „AuctionWeb“, pôvodná spoločnosť Omidyar, a potom bol v roku 1997 premenovaný. eBay začal ako internetová aukčná webová stránka pre zberateľské predmety a ťažko dostupné predmety. Rýchlo si získala veľkú obľubu u zákazníkov a rozšírila sa o rôzny tovar.

Vtedajší jedinečný obchodný model umožňoval jednotlivcom dražiť položky namiesto toho, aby ich priamo kupovali. V priebehu rokov eBay zápasil s podvodnými predajcami, falšovanými položkami a ďalšími problémami bežnými pri prevádzkovaní elektronického obchodu.

Implementáciou overovacích programov, zásad ochrany kupujúcich a vylepšených platobných brán eBay zmiernil väčšinu problémov, s ktorými sa stretol v predchádzajúcich rokoch. Okrem toho akvizícia spoločnosti Paypal viedla k zlepšeniu skúseností s pokladňou a rozšírila rozsah akcií spoločnosti.

Spoločnosť eBay, ktorá nechcela zaostávať, vyvinula aplikáciu, ktorá ľuďom umožňuje ponúkať, monitorovať a nakupovať položky na cestách. Využil tiež vylepšené algoritmy, aby priniesol rozsiahle zmeny vo vyhľadávacích funkciách a odporúčaniach produktov.

S viac ako 185 miliónmi aktívnych používateľov je eBay teraz jednou z najväčších platforiem elektronického obchodu na svete.

6. Home Depot

Odhadovaná mesačná návštevnosť z USA: 141,8 milióna

Home Depot je najväčší maloobchodný predajca pre domáce kutily v USA, vďaka čomu je to internetová stránka pre potreby domácich majstrov.

Home Depot založili v roku 1978 Bernie Marcus a Arthur Blank. Len za tri roky spoločnosť vstúpila na burzu. V roku 1990 bolo po celej krajine 100 obchodov. Odvtedy pokračovali v expanzii a dokonca získali ďalšie siete obchodov pre domáce potreby.

Niektoré z výziev, ktorým Home Depot čelil, zahŕňajú jednanie s konkurenciou. Obchody ako Lowe’s, Menard’s, True Value a Ace Hardware urobili významný pokrok a sú impozantnými konkurentmi. Ďalším problémom, s ktorým sa potýkali, bol zákaznícky servis. V súlade s firemnými hodnotami spoločnosť Home Depot prepracovala rozloženie predajní a poskytla školiace programy na zmiernenie problémov.

V roku 2000 spoločnosť spustila svoj internetový obchod. Spočiatku mala webová stránka niekoľko problémov, napríklad zlé časy načítania a obmedzené možnosti vyhľadávania. Aby to zlepšili, prepracovali infraštruktúru svojich stránok a pridali funkcie na zlepšenie zákazníckej skúsenosti.

Pokračovali v inováciách vydaním mobilnej aplikácie. Aplikácia využíva rozšírenú realitu, ktorá umožňuje zákazníkom „umiestňovať“ položky, o ktorých uvažujú, vo svojich domovoch, aby získali predstavu, ako by to vyzeralo v ich priestore. Majú tiež digitálne nástroje, ktoré prispôsobujú odporúčania na základe preferencií používateľov a existujúcich vyhľadávaní.

Dnes stránka Home Depot poskytuje zákazníkom možnosť doručenia v ten istý deň a možnosti vyzdvihnutia mimo domu. Využívajú tiež recenzie, takže zákazníci môžu počuť od skutočných ľudí, ktorí si už zakúpili položky, ktoré chcú.

Home Depot ako spoločnosť pevne verí v snahy o udržateľnosť a spoločenskú zodpovednosť. Výsledkom je, že implementujú politiku znižovania uhlíkovej stopy, investujú do školení zamestnancov a organizujú workshopy pre dospelých aj deti, či už digitálne alebo v obchode.

V súčasnosti špičková spoločnosť elektronického obchodu začala v roku 1978 a prevádzkuje viac ako 2 200 obchodov v USA, Mexiku a Kanade.

7. Cieľ

Odhadovaná mesačná návštevnosť z USA: 126,1 milióna

Cieľ je ôsmy najväčší maloobchodný predajca v USA a druhý najväčší obchodný dom po Walmarte. Začalo to ako Dayton Dry Goods Company – malá skupina špičkových obchodných domov v Minnesote a na hornom stredozápade.

Prvý obchod Target otvoril svoje brány v roku 1962. Zámerom, podobne ako Walmart, bolo poskytovať zákazníkom vysokokvalitné produkty za dostupné ceny. Obchody si rýchlo získali popularitu a Target expandoval po celých Spojených štátoch.

Obrovským faktorom rastúcej popularity Targetu bolo jeho silné zameranie na marketingové kampane. Spolupracovala aj so známymi dizajnérmi a celebritami ako Isaac Mizrahi, Chrissy Teigan a Lilly Pulitzer.

Čítať:  Päť jednoduchých tipov pre používateľov WordPress

V roku 1999 znovu spustila svoju existujúcu webovú stránku ako stránku elektronického obchodu. Spočiatku bola súčasťou ich diskontnej maloobchodnej divízie a stala sa významným aspektom príjmov spoločnosti. Spoločnosť Target, pôvodne zapletená do obáv o bezpečnosť a ochranu osobných údajov, výrazne investovala do zlepšenia bezpečnostných opatrení.

V roku 2019 spoločnosť Target otvorila svoju webovú stránku predajcom tretích strán prostredníctvom svojho programu Target Plus, online trhoviska len na pozvanie, ktorého cieľom je rozšíriť výber produktov na webovej stránke Target o tovar od predajcov tretích strán.

Jeho platforma elektronického obchodu vám umožňuje objednávať a odosielať priamo, zadávať objednávky na vyzdvihnutie mimo domu a ponúka aj dopravu v ten istý deň. Aplikáciu môžete použiť aj na ich program odmien, na získavanie hlasov o tom, koľko financií dostávajú miestne charitatívne organizácie, a na vytváranie nákupných zoznamov.

Od roku 2024 je Target jedným z najväčších maloobchodníkov a jedným z najlepších internetových obchodov na svete. Len v USA je 1900 obchodov.

8. Nike

Odhadovaná mesačná návštevnosť z USA: 106,0 milióna

Nike je americká nadnárodná spoločnosť na výrobu obuvi a športového oblečenia založená v roku 1964. Sídlo má v Beavertone v Oregone. Pôvodne známa ako Blue Ribbon Sports, Nike začínala ako distribútor japonskej značky topánok. Ich skromné ​​začiatky videli, že zakladatelia Phil Knight a Bill Bowerman predávali tenisky mimo športových podujatí z kufra svojho auta. Teraz sú najväčším dodávateľom športovej obuvi na svete.

Značka, známa svojim ikonickým sloganom „Just Do It“, spolupracuje na spolupráci s nespočetnými športovými hviezdami a celebritami. Ich internetový obchod je masívne obľúbený u sneakerheads – tenisky sa stali zberateľskými predmetmi a sú veľmi žiadané.

Nike sa rýchlo rozšírila počas 80-tych a 90-tych rokov. Začali vyrábať aj oblečenie. Pre ich rast boli nevyhnutné veľmi úspešné marketingové kampane, na ktorých sa zúčastnili legendárni športovci ako Michael Jordan, Andre Agassi a Tiger Woods.

Nike fušovala do elektronického obchodu v polovici 90. rokov, ale ich stránka elektronického obchodu bola oficiálne spustená v roku 1999. Postupom času zaviedli nové funkcie, začlenili prispôsobené odporúčania a integrovali sociálne médiá.

Prelom storočia priniesol vážnu konkurenciu, ktorá viedla k výzvam pre spoločnosť. Zažili tiež kontroverziu, keď prišli spochybniť ich pracovné praktiky. V roku 2002 teda začali kontrolovať továrne, ktoré sa zaoberajú výrobou ich produktov, aby tieto problémy zmiernili.

Dnes nie je Nike len jednou z najväčších športových značiek na svete, je to jedna z najväčších značiek. Nike sa predáva vo viac ako 200 krajinách a neustále inovuje a rastie ako jedna z najlepších stránok elektronického obchodu.

9. Samsung

Odhadovaná mesačná návštevnosť z USA: 97,1 milióna

Samsung je nadnárodný výrobca elektronických komponentov a zariadení. Juhokórejská spoločnosť bola založená v roku 1938 a bola pôvodne malou spoločnosťou, ktorá obchodovala s tovarom s Čínou. V súčasnosti je najväčším výrobcom mobilných telefónov a smartfónov na svete. Spoločnosť navyše vyrába displeje pre spoločnosti ako Apple, Sony a Nokia.

Až v 60. rokoch Samsung vstúpil do biznisu s elektronikou a začal predávať produkty ako klimatizácie, mikrovlnky, chladničky a osobné počítače. Ba čo viac, začali výrazne investovať do výskumu a vývoja. Spoločnosť Samsung uviedla na trh svoj prvý mobilný telefón v roku 1988 a rýchlo sa stala jednou z popredných svetových spoločností v oblasti elektroniky. Stali sa dôveryhodnou značkou HD televízorov, MP3 prehrávačov a digitálnych fotoaparátov. V roku 2009 vydali prvý smartfón Galaxy, model, ktorý definoval trh pre používateľov, ktorí odolali kúzlu iPhonu od Apple.

Internetový obchod Samsung je online portál na nákup ich kompletného radu komerčných produktov, od telefónov po počítače, mikrovlnky až po práčky a dokonca aj spotrebiče na mieru.

Samsung.com, jedna z prvých významných značiek elektroniky, ktorá prevádzkovala stránky elektronického obchodu, bola spustená v roku 1995. Bol to viac než len spôsob nákupu a pokladne – mal tiež zvýšiť dostupnosť produktov. Internetový obchod spoločnosti Samsung má vedomostnú základňu plnú používateľských príručiek, návodov na riešenie problémov a rôznych možností zákazníckej podpory. Spoločnosť tiež prevádzkuje blog poskytujúci aktualizácie produktov a novinky.

Táto špičková stránka elektronického obchodu naďalej prináša na trh inovatívne produkty vrátane skladacích smartfónov a siete 5G, čo spoločnosti umožňuje zostať na skok nad konkurenciou.

10. Best Buy

Odhadovaná mesačná návštevnosť z USA: 71,6 milióna

Best Buy je nadnárodný predajca spotrebnej elektroniky. Svoju činnosť začala ako obchod so špecializáciou na audio v 60. rokoch. V roku 1983 sa spoločnosť stala Best Buy a preorientovala sa na spotrebnú elektroniku.

Čítať:  Máte novú PS5? Tu je 8 vecí, ktoré by ste mali urobiť ako prvé

Spoločnosť Best Buy, známa svojím silným zameraním na služby zákazníkom, v roku 2002 získala spoločnosť GeekSquad v oblasti technologických služieb. Toto zlúčenie poskytlo zákazníkom služby na mieste aj u vás doma. Okrem toho teraz Best Buy ponúka ďalšie služby, ako je domáca inštalácia produktov, opravy a ďalšie.

Best Buy bol tiež jedným z hlavných obchodov s hudbou a zábavou, ktorý skladoval rôzne CD, vinylové platne, DVD a Blu Ray.

Keďže online nakupovanie naďalej získava oporu v celkových maloobchodných výdavkoch, Best Buy sa tiež zameral na elektronický obchod. Internetový obchod Best Buy bol pôvodne zameraný výlučne na elektroniku a spotrebiče. V posledných rokoch sa však rozšírili na produkty automatizácie, mobilné zariadenia, počítače a notebooky.

Za posledné desaťročie webová stránka Best Buy rozšírila ponuky a funkcie vrátane zhody cien, lepšej používateľskej skúsenosti elektronického obchodu, vylepšených funkcií vyhľadávania a odporúčaní na základe histórie prehliadania a nákupov.

Dnes, ako jedna z najlepších webových stránok elektronického obchodu v USA, Best Buy ponúka širokú škálu položiek v niekoľkých kategóriách produktov vrátane elektroniky, nábytku, fitness a detských produktov. V Severnej Amerike je viac ako 1000 obchodov.

Tipy na budovanie špičkových webových stránok elektronického obchodu

Ako môžete vidieť v našom zozname najlepších stránok elektronického obchodu, online trhoviská tvoria prvých päť položiek, zatiaľ čo vlastné webové stránky elektronického obchodu tvoria zvyšných päť.

Avšak, či už ide o online trhovisko alebo o vlastnú webovú stránku elektronického obchodu, všimnete si, že špičkové webové stránky elektronického obchodu majú niekoľko spoločných funkcií webových stránok.

Niektoré z nich si možno nebudete môcť všimnúť okamžite, no tu je dobrá správa – zostavili sme ich pre vás.

Ak ste teda pripravení vytvoriť webovú stránku svojho internetového obchodu, vezmite na vedomie nasledujúce tipy týkajúce sa webových stránok, aby ste si navrhli vlastnú špičkovú stránku elektronického obchodu.

Zamerajte sa na užívateľsky príjemný dizajn. Pri navrhovaní webových stránok sa veľa premýšľa. Výsledkom je, že špičkové webové stránky elektronického obchodu majú moderný webový dizajn, ktorý sa ľahko naviguje, rýchlo sa načítava a reaguje na stolné počítače aj mobilné zariadenia.

Keďže stránky elektronického obchodu majú veľa veľkých súborov (napríklad obrázky produktov), ​​najrýchlejšie sú len niekedy. Preto je rýchlosť načítania stránky faktorom SEO hodnotenia, ktorý môže ovplyvniť, ako potenciálni zákazníci používajú vašu webovú stránku a ako sa zobrazuje vo výsledkoch vyhľadávača.

Tu je niekoľko osvedčených postupov pre webové stránky elektronického obchodu:

 • Vyberte si správneho poskytovateľa webhostingu.
 • Optimalizujte obrázky.
 • Zamerajte sa na posilnenie SEO vášho webu. Optimalizujte pre SEO elektronického obchodu, najmä SEO stránky produktu, pomocou stratégie obsahu elektronického obchodu. Nezabudnite do svojho prístupu zahrnúť budovanie odkazov na elektronický obchod.
 • Povoliť ukladanie do vyrovnávacej pamäte.
 • Použite sieť na doručovanie obsahu (CDN).
 • Vytvorte si krásnu domovskú stránku. Domovská stránka webovej stránky je online verzia výkladu. Vytvorte si domovskú stránku inšpirovanú týmito krásnymi nápadmi na dizajn domovskej stránky.
 • Postupujte podľa osvedčených postupov UX pre elektronický obchod.
 • Zdôraznite bezpečnosť webových stránok. Najlepšie webové stránky elektronického obchodu musia byť bezpečné, pretože sa zaoberajú citlivými osobnými informáciami zákazníkov a finančnými údajmi. Uistite sa, že váš elektronický obchod má certifikát SSL a je v súlade s PCI.
 • Poskytnite viacero platobných brán. Najlepšie stránky elektronického obchodu sú určené pre zákazníkov z rôznych krajín. Hoci väčšine nakupujúcich vyhovuje používanie PayPal alebo kreditných kariet, iní zákazníci môžu preferovať iné spôsoby platby.
 • Poskytnite podrobné informácie o produkte. Zákazníci nemôžu vidieť produkty v internetovom obchode z prvej ruky. Najlepšie stránky elektronického obchodu preto musia používateľom poskytovať komplexné informácie o tovare na ich záznamoch a stránkach produktov. Štandardom sú podrobné popisy produktov a kvalitné obrázky.

Záverečné myšlienky: Najlepšie stránky elektronického obchodu v USA

Elektronický obchod rastie a bude v tom pokračovať aj v nasledujúcich rokoch.

Ak ste našli inšpiráciu v našom zozname najlepších spoločností elektronického obchodu a rozhodli ste sa, že chcete začať s vlastným online podnikaním, všetko, čo potrebujete, je pevný základ.

Tu prichádza na rad spravovaný WooCommerce od Hostinger.

Začať s WooCommerce je jednoduché. Môžete si vybrať tému, pridať svoje produkty a začať predávať zo svojho online obchodu niekoľkými kliknutiami.

Tak na čo čakáš? Pozrite si naše spravované plány WooCommerce, ako začať s elektronickým obchodom ešte dnes.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE