Top 7 malých herných klávesníc

Klávesnica je najdôležitejšie periférne zariadenie, ktoré potrebujete na používanie počítača, pretože je to hlavné vstupné zariadenie. Či už píšete dokument alebo hráte hru, dobrá klávesnica, ktorá spĺňa vaše požiadavky, môže zlepšiť váš zážitok.

V tomto článku preskúmame sedem najlepších malých herných klávesníc, ktoré si teraz môžete kúpiť.

Herná klávesnica MageGee 60%.

Značka: MageGee | Cena: 29,99 $

Táto 60% membránová klávesnica od MageGee je kompaktná doska s RGB podsvietením, ktorá sa bez problémov zmestí do kompaktného priestoru. MageGee tvrdí, že zatiaľ čo je klávesnica membránová, má mechanický pocit, spolu s hodnotením IPX4, takže ste chránení pred náhodným poliatím. Bez ohľadu na to, za túto cenu je to naozaj dobrý obchod pre klávesnicu.

Redragon K585

Značka: Redragon | Cena: 44,99 $

Pokiaľ naozaj hľadáte malú hernú klávesnicu, táto jednoručná mechanická herná klávesnica od Redragonu vám pomôže. K585 je mechanická klávesnica dostupná v modrej, červenej alebo hnedej Kailh prepínači s až piatimi programovateľnými klávesmi a RGB podsvietením. Získate tiež pripojenie USB-C spolu s priechodom USB, takže sa ani nevzdáte žiadnych portov na vašom počítači. Aj keď s ňou nebudete môcť písať, je to celkom dobrá vyhradená herná klávesnica.

Čítať:  Ako resetovať zvukový panel Samsung?

Roccat Magma Mini

Značka: Roccat | Cena: 49,99 $

Nič nevyvoláva hernú atmosféru viac ako klávesnica pokrytá žiarivým jasným RGB osvetlením. Roccat Magma Mini odvádza skvelú prácu pri osvetľovaní svojich 60% faktoru vďaka piatim vstavaným svetelným zónam. Je tiež odolný proti prachu a vode IP33, čo znamená, že náhodné poliatie nebude problém. Jedinou nevýhodou je, že nezískavate mechanické spínače, ale pokiaľ naozaj nechcete mechanickú a hmatovú spätnú väzbu, nemalo by to celkovo znamenať veľký rozdiel.

Keychron K6

Značka: Keychron | Cena: 89,00 $

Keychron K6 je bezdrôtová mechanická klávesnica, ktorá je perfektným vstupom do úžasného sveta mechanických klávesníc, najmä ak ste začiatočník. Je vybavený mechanickými spínačmi Gateron G Pro v modrom, červenom alebo hnedom štýle a dokonca má verziu vymeniteľnú počas prevádzky, ktorá používateľom umožňuje používať ľubovoľný spínač podľa vlastného výberu. Ak hľadáte trochu inú možnosť, K2 V2 je tiež skvelá voľba bez veľkého rozdielu v celkovej stope.

Razer Huntsman Mini

Značka: Razer | Cena: 89,99 $

Huntsman Mini od Razer používa vlastné optické mechanické spínače, ktoré majú vydržať dlhšie a majú nižšiu ovládaciu silu. Klávesnica má tiež integrovanú pamäť, čo znamená, že si môžete uložiť konfiguráciu klávesov a RGB na samotnú klávesnicu a mať ju okamžite pripravenú na použitie. Pretože sa jedná o klávesnicu Razer, bude sa tiež synchronizovať s RGB na všetkých ostatných periférnych zariadeniach Razer, ktoré môžete mať, okrem Philips Hue a ďalších zariadení IoT od všetkých 30 partnerov Razer.

Čítať:  3 spôsoby, ako bezplatne preniesť svoje zoznamy skladieb na inú platformu

HyperX Povoliť Origins

Značka: HyperX | Cena: 99,99 $

Alloy Origins od HyperX je 65% mechanická klávesnica, ktorá sa trafuje medzi malé rozmery a dostatok klávesov, takže sa nemusíte starať o viacvrstvové makrá. Klávesnica má tiež prispôsobiteľné RGB spolu so vstavanou pamäťou, čo znamená, že si môžete uložiť konfiguráciu RGB a klávesov na klávesnici samotnú. A konečne, ďalšie prispôsobenie je k dispozícii prostredníctvom softvéru NGenuity spoločnosti HyperX.

SteelSeries Apex Pro Mini

Značka: SteelSeries | Cena: 239,99 $

V neposlednom rade tu máme SteelSeries Apex Pro Mini. Aj keď vás drahá cenovka môže trochu vyviesť z miery, táto 60% bezdrôtová mechanická klávesnica má spínače Omnipoint 2.0 s nastaviteľným spúšťacím bodom od 0,2 mm do 3,8 mm. To znamená, že si môžete skutočne prispôsobiť svoje písanie a hranie hier, ako chcete. SteelSeries tiež tvrdí, že jej spínače reagujú 11-krát rýchlejšie a majú 10-krát rýchlejšie ovládanie.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE