Tu je návod, ako získať Discovery Plus na zariadení Roku

Ak ste fanúšikom „realitných“ televíznych relácií zmiešaných s občasným vzdelávacím obsahom, ako je Planéta Zem, Discovery Plus vám pomôže. Je Discovery Plus na Roku? To sa stav. Tu je návod, ako začať sledovať.

RÝCHLA ODPOVEĎ

Ak chcete začať streamovať Discovery Plus na Roku, vyhľadajte ho v Channel Store (Streamovacie kanály na domovskej obrazovke Roku) a nainštalujte aplikáciu. Po spustení budete vyzvaní na prihlásenie alebo začatie 7-dňovej skúšobnej verzie.

PRESKOČTE NA KĽÚČOVÉ SEKCIE

Ako získať Discovery Plus na zariadení Roku

Ak chcete začať sledovať zo svojho zariadenia Roku, prvou vecou, ​​ktorú musíte urobiť, je navštíviť Channel Store. OTVORENÉ Streamovacie kanály na domovskej obrazovke Roku a vyhľadajte „Discovery“. Vyberte Discovery Plus a nainštalujte aplikáciu. Toto je samozrejme rovnaká metóda, ktorá sa používa na pridanie akéhokoľvek kanála do zariadenia Roku.

Po spustení aplikácie sa vám zobrazí možnosť prihlásiť sa, ak ste súčasným predplatiteľom, alebo začať 7-dňovú skúšobnú verziu, ak nie ste. Akonáhle skúšobná doba vyprší, Discovery Plus stojí 4,99 $ mesačne s reklamami alebo 6,99 $ bez reklám. Ak sa zaregistrujete pomocou svojho účtu Roku, povedzme prostredníctvom kanála Roku, môžete podľa tohto sprievodcu zrušiť predplatné Roku, kedykoľvek so službou skončíte. V opačnom prípade by ste mali zrušiť prostredníctvom webu Discovery.

Čítať:  Kritické metriky výkonnosti webových stránok, aby ste videli, ako sa meriate

Ako získať Discovery Plus na webe Roku

Roku má webovú verziu Channel Store, takže ak ste náhodou na svojom počítači alebo tablete, môžete mať aplikáciu pripravenú na použitie, keď sa dostanete k televízii. Stačí navštíviť Stránka obchodu Discovery Plus a kliknite Pridať kanál. Ak ste sa k službe ešte nezaregistrovali, môžete to urobiť priamo z webu Discovery.

Nerobte si starosti, pokiaľ sa aplikácia automaticky neobjaví v kanáloch na vašom televízore – zatiaľ čo Roku OS pravidelne vyhľadáva nové sťahovania do frontu, môžete ju zachytiť medzi aktualizáciami. Ísť do Nastavenia > Systém > Aktualizácia systému > Skontrolovať, a váš Roku si stiahne a nainštaluje všetko, na čo čaká.

Komentáre

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE