Tu sú najlepšie televízne kanály Pluto, ktoré môžete sledovať zadarmo

Edgar Cervantes / Android Authority

Pluto TV patrí medzi najlepšie bezplatné streamovacie služby a je stále populárnejší, najmä keď ľudia hľadajú alternatívy Netflix. So stovkami virtuálnych „kanálov“ má Pluto TV elegantné rozhranie podobné káblovej televízii. Môžete sledovať filmy, televízne programy a dokonca aj živé programy bez toho, aby ste museli platiť jeden cent. Pretože však existuje viac ako 250 televíznych kanálov Pluto, z ktorých si môžete vybrať, možno hľadáte pomoc pri zúžení tých najlepších.

Pravdou je, že na Pluto TV je toľko rôznych kanálov a kategórií, ktoré môžete sledovať, a bude na vašom individuálnom vkuse, aby ste sa rozhodli, ktoré z nich nakoniec budete sledovať. Myslíme si, že vás môžeme nasmerovať správnym smerom pomocou našich tipov na najlepšie televízne kanály Pluto, ktoré pokrývajú niekoľko kategórií a žánrov.

Najlepšie televízne kanály Pluto:

Kanál NFL (2070)

Sezóna NFL je takmer na konci, ale na Pluto TV stále môžete prežiť skvelé okamihy z histórie profesionálneho futbalu. Kanál NFL má niekoľko skvelých programov, ktoré sa obzerajú za profesionálnym futbalom v USA. Zahŕňa tiež aktuálnu sezónu 2022-2024.

Star Trek (270)

Áno, vaše modlitby boli vypočuté. Ak ste Trekkie, môžete sledovať živý bezplatný kanál obsahu Star Trek 24/7 na Pluto TV. V čase písania tohto článku kanál zobrazuje v slučke Star Trek: Original Series a Star Trek The Next Generation. Môžete sa tiež pozrieť na Ďalší kanál Star Trek (271), Ktorý má Deep Space Nine na slučke tiež. Zapojte sa!

Čítať:  Ako opraviť slabú online komunitu

Príbehy od AMC (230)

Sieť káblovej televízie AMC bola domovom niektorých z najuznávanejších televíznych seriálov, ktoré kedy boli natočené. Tento televízny kanál Pluto otáča bloky epizód rôznych seriálov AMC, vrátane Into the Badlands, Halt and Catch Fire, Turn: Washington Spies a Hap and Leonard.

The Walking Dead Universe (227)

Najväčšou franšízou AMC je The Walking Dead. Teraz existujú štyri samostatné programy priamo založené vo vesmíre plnom zombie a epizódy týchto programov môžete sledovať 24 hodín denne 7 dní v týždni na tomto televíznom kanáli Pluto. Má tiež niekoľko sprievodných relácií Walking Dead, ako je talk show Talking Dead, a relácie, ktoré predstavujú hercov z týchto seriálov, vrátane Ride With Norman Reedus a ďalších.

Degrassi kanál (255)

Obľúbená kanadská dráma-mydlová opera pre teenagerov má tiež obrovskú sledovanosť v USA. Teraz môžete sledovať epizódy klasickej série 24/7 na jej vlastných kanáloch Pluto TV. Pri sledovaní kanála Degrassi možno spoznáte niektorých mladých hercov, ktorí sa vo vyššom veku stali väčšími hviezdami. Patrí sem aj mladý herec, ktorý sa neskôr stal populárnym umelcom populárnym ako Drake.

Spravodajský kanál CBS (306)

Na Pluto TV je na výber množstvo kanálov dobrých správ. Kanál CBS News môže byť najlepšie pre streamovanie. Je to naživo, 24 hodín denne, 7 dní v týždni a má povesť toho, že je veľmi objektívne a ponúka solídne spravodajstvo. To je všetko, čo naozaj chcete od 24-hodinového spravodajského kanála.

Kanál Hell's Kitchen (1630)

Gordon Ramsey nebol nikdy nazývaný hanblivým. Kanál venovaný jeho mnohým a mnohým sezónam Hell's Kitchen ho skutočne ukazuje bez cenzúry, so všetkými slovami, ktoré ste v hlavnom vysielacom čase nemohli počuť. Je stále zábavné vidieť týchto kuchárov nielen súťažiť v kuchyni, ale aj sledovať ich osobné výzvy. Oh, a je tu veľa a množstvo konfliktov.

Klasický kanál Doctor Who (1410)

Za streamovanie týchto epizód môžete zaplatiť na BritBoxe alebo ich môžete sledovať zadarmo ako jeden z televíznych kanálov Pluto. Sci-fi séria BBC o odpadlíkovi Pánovi času, ktorý sa snaží bojovať so zlom naprieč celým časom a priestorom, stále obstojí, aj keď niektoré jeho špeciálne efekty a kulisy nie.

Čítať:  Úlohy editora a správcu vo WordPress: Ktoré si vybrať?

Preživší (951)

Toto je jedna z prvých naozajstných reality show. Súťažiaci, pod dohľadom moderátora Jeffa Probsta, riešili hádanky, riešili prekážkové dráhy a prechádzali vytrvalostnými testami počas 20 rokov a 40 sezón. Videli sme aj tony idolov imunity (skutočných aj falošných), príliš veľa hlasovacích slepých strán, než aby sme ich spočítali, a skutočne jedny z najzábavnejších televízií v histórii. Teraz môžete sledovať najstaršie sezóny Survivor 24/7. Je to skutočne jeden z najlepších televíznych kanálov Pluto, ktoré je možné sledovať, a tento kmeň prehovoril.

CSI (550, 551, 552)

Pamätáte si, kedy bola franšíza CSI tou najväčšou vecou v televízii? Teraz môžete znovu prežiť tie dni, kedy kariéra v policajnej forenznej vede bola najlepšia v televízii. Pluto TV má teraz tri kanály, z ktorých každý zobrazuje inú show v seriáli: pôvodnú CSI v Las Vegas (550), CSI: Miami (551) a CSI: New York (552).

Kanál Mystery Science Theatre 3000 (1240)

Je niečo zábavnejšie ako sledovať show, kde si muž a dvaja roboti robia srandu z naozaj príšerných filmov? My si to nemyslíme a po zhliadnutí niekoľkých týchto klasických MST3K epizód tiež nebudete. Určite tiež sledujte Rifftrax Pluto TV kanál (1245). Obsahuje viac riffovania filmov od troch bývalých scenáristov a interpretov MST3K.

Kanál hviezdnej brány (280)

Je to jedna z najlepších sci-fi franšíz všetkých čias a teraz je Pluto TV domovom pre streamovanie všetkých vecí Stargate. Kanál 24/7 beží cez všetkých 10 sezón Stargate SG-1, všetkých päť sezón Stargate Atlantis a obe sezóny Stargate Universe. Príležitostne tiež uvádza prvý celovečerný film Stargate a dva filmy Stargate SG-1 priamo na video. Všetky programy je možné na vyžiadanie sledovať aj na Pluto TV.

Pomalý televízny kanál (1955)

Niekedy chcete len sledovať niečo upokojujúce a upokojujúce. Jeden z kanálov Pluto TV to robí. Slow TV ponúka len niektoré videá z výletov do prírody bez rozprávania. Obzvlášť sa nám páčia železničné videovýlety po Nórsku a ďalších regiónoch.

Čítať:  Je aplikácia Truth Social pre iPhone a Android zadarmo?

Kanál TokuShoutSu (2430)

Chcete vidieť, ako vznikli Mighty Morphin 'Power Rangers? Pozrite sa na kanál TokuShoutSu na Pluto TV. Ponúka okrem iného množstvo epizód Super Sentai, japonskej televíznej franšízy, ktorá bola neskôr adaptovaná do šou Power Rangers.

Kanál Totally Turtle (3185)

„Heroes in a half-shell“ Je ťažké uveriť, že Teenage Mutant Ninja Turtle sú už viac ako 30 rokov obrovskou popkultúrou. Teraz môžete sledovať množstvo klasických aj novších animovaných televíznych epizód TNMT 24/7 ako jeden z kanálov Pluto TV.

The Amazing Race (925)

The Amazing Race nemusí získať toľko pozornosti ako Survivor v televíznej realite. Veľa ľudí si však myslí, že je to lepšie predstavenie. Dvojčlenné tímy v tejto show doslova cestujú po celom svete. Musí sa stretávať s jazykovými bariérami, odlišnými zvykmi a prechádzaním neznámym územím. Okrem toho sa tiež musí vysporiadať s rôznymi problémami súvisiacimi s krajinami, ktoré navštívi. Niektoré z týchto výziev je jednoducho brutálne sledovať. Sledovať tento program 24 hodín denne 7 dní v týždni na Pluto TV je veľa zábavy, aj keď jeho skvelý moderátor, Phil Keoghan, nevystupuje toľko ako Jeff Probst na Survivor.

Tipy štábu Pluto TV (111)

Vždy sa pýtam čašníkov, aké je ich obľúbené jedlo v reštaurácii. Podobne môžeme všetci predpokladať, že pracovníci Pluto TV poznajú svoj vlastný produkt lepšie ako ktokoľvek iný. Vďaka tomu je kanál 90 jedným z najlepších televíznych kanálov Pluto. Kanál je plný skvelého obsahu ručne vybraného zasvätenými.

Showtime Selects (215)

Kanál Showtime Selects Pluto TV ponúka zadarmo kurátorské epizódy rôznych pôvodných seriálov uvádzaných na platenom káblovom kanáli. Zahŕňajú programy ako The Affair, Ray Donovan, Billions, The Word, House of Lies a Californication. Budete tiež môcť sledovať prvé epizódy nadchádzajúcich relácií Showtime, ako je druhá sezóna Yellowjacks a ďalšie.

Výbery Paramount Plus (210)

John Callaham / Android Authority

Rovnako ako Showtime Selects ponúka tento kanál rotujúci výber programov zo streamovacej služby Paramount Plus. Môžete zachytiť klasický sitcom alebo dramatickú epizódu z knižnice Paramount Plus alebo vidieť bezplatné epizódy pôvodných seriálov tejto služby, ako sú Halo, Wolf Pack, 1883, 1923, Tulsa King a ďalšie.

Čítať:  Zlepšenie výkonu webových písiem vo vašich témach WordPress

Johnny Carson TV (1360)

Pokiaľ ide o nočné talk show, nebol lepší hostiteľ ako zosnulý Johnny Carson. Pluto TV má vyhradený kanál pre vysielanie klasických epizód The Tonight Show, kde sa Carson rozprával s najväčšími zabávačmi od 60. rokov 20. storočia až do svojho odchodu do dôchodku v roku 1992. Tento kanál je ako sledovať mini-časové kapsule z tohto obdobia a je zábavný, vtipný. a vzdelávacie.

The Andy Griffith Show (1345)

Pluto TV má ďalšie kanály venované prevádzkovaniu klasických televíznych sitcomov 24/7, ako sú Happy Days, Three's Company a Family Ties. Za naše peniaze si myslíme, že najlepší z týchto sitcomových kanálov je ten, ktorý sa venuje vysielaniu epizód The Andy Griffith Show. Zatiaľ čo väčšina sitcomov sa odohrávala vo veľkých mestách, táto show sa sústredila na fiktívne malé mestečko Mayberry v Severnej Karolíne, kde Sherrif Andy Taylor nemusel nosiť zbraň, aby udržal mier. Táto show zostáva zábavná a tiež môže z času na čas zatiahnuť za vaše srdce.

Kanál Blue Bloods (549)

Táto show beží už viac ako 10 rokov a zostáva jednou z najpopulárnejších sérií CBS. Teraz môžete sledovať väčšinu epizód programu v slučke 24/7 prostredníctvom nedávno spusteného televízneho kanála Pluto. V prípade, že program nepoznáte, sústredí sa na viacgeneračnú rodinu newyorských policajtov a právnikov, pričom Tom Selleck hrá patriarchu rodiny, ktorý je zhodou okolností aj komisárom newyorskej polície. Fanúšikovia kriminálnych a policajných šou by sa na to mali rozhodne pozrieť.

Cena je správna (1025)

Pluto TV má tiež množstvo klasických televíznych herných kanálov bežiacich 24/7. Pokiaľ ide o čistú zábavu, nemôžete poraziť kanál, na ktorom bežia staré epizódy The Price is Right. Tieto sezóny zo 70. a 80. rokov ukázali svojho hostiteľa, Boba Barkera, v tom najlepšom, ako sa snažil rozdávať všetko od sladkostí po nové autá súťažiacim, ktorí sa snažili nájsť správne ceny. Existujú aj kanály Pluto TV venované Jeopardy, Wheel of Fortune a ďalším.

Komentáre

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE