Tu sú všetci operátori, ktorí vám získajú iPhone 15 zadarmo

iPhone 15 dorazil koncom minulého roku. Pokiaľ ste si to ešte nevyzdvihli, bude to pre vás znamenať veľa zmien v závislosti od modelu a veľkosti úložiska. Existuje spôsob, ako získať zadarmo iPhone 15? Vlastne áno. Má to však háčik.

Kde môžete získať iPhone 15 zadarmo?

Takže späť k tomu úlovku, ktorý sme spomenuli. Nikto vám nedá iPhone zadarmo za nič. Jediný spôsob, ako to získať, je prostredníctvom vášho nosiča a môže tam byť niekoľko obručí na skok. Uvedomte si tiež, že tieto „telefóny zadarmo“ obvykle uvidíte vo forme kreditných zliav po dlhé obdobie. Pokiaľ svoj plán zrušíte alebo vymeníte telefón skôr, než sa očakávalo, môže sa stať, že vám bude dlhovať nejaké peniaze.

Nižšie sa krátko pozrieme na operátorov a predajcov, ktorí aktuálne ponúkajú iPhone 15 zadarmo, keď sa zaregistrujete.

Verizon

Verizon v skutočnosti ponúka niekoľko ponúk pre iPhone 15. Po prvé, ak obchodujete so spôsobilým iPhonom môžete získať ponuku až 830 $. To nestačí na zakrytie modelu iPhone Pro, ale stačí to na zakrytie základného iPhone 15 a takmer úplne zakryje aj Plus.

Najlepšia ponuka Verizon iPhone vyžaduje, aby ste pridali nový riadok. Oprávnené sú nové aj existujúce účty, ale to skutočne funguje iba pre existujúcich zákazníkov, ak plánujete pridať nového člena rodiny. Táto dohoda vám dá až 1000 $, aj keď to tiež vyžaduje protiúčet. Táto cena je dostatočná na pokrytie základného iPhone 15 Pro, ale aj tak budete pravdepodobne musieť dať pár stoviek za iPhone 15 Pro Max.

Čítať:  14 najlepších emulátorov pre Android pre prehrávanie starých obľúbených

Ďalšie plány tiež mať nejaké solídne zľavy, aj keď iPhone 15 nebude zadarmo, len lacný. Napríklad Go5G a Magenta vám poskytnú zľavu 350$ pri výmene. Pre tých, ktorí majú plán Magenta Max, budete môcť získať zľavu 650$ na akýkoľvek model iPhone 15. Máte iný plán? Stále pravdepodobne budete môcť získať zľavu okolo 200 USD pri obchodovaní so svojim starším iPhonom.

A konečne, keď si kúpite iPhone 15 cez T-Mobile, môžete získať druhý za 700$ s novým radom.

AT&T

AT&T už neponúka najnovšie iPhone zadarmo, ale môžete ho získať už za 4 $ mesačne obchodovaním s vhodným telefónom a prihlásenie k jednému z jej neobmedzených plánov. S kvalifikačnými obchodmi získate až 830 $. Váš telefón neprešiel? Niektoré staršie modely budú mať nárok na menšie zľavy, ako je napríklad starší rad iPhone X.

Boost Infinite

Boost Infinite je tiež ponúka bezplatnú ponuku na iPhone 15, konkrétne model Pro. Všetko, čo musíte urobiť, je zaregistrovať sa k programu Boost Infinity Access Plan. Nie je nutný žiadny obchod. Vďaka tomu je ponuka Boost najlepšou ponukou pre iPhone, aj keď nie každý bude ochotný prejsť na úplne nového operátora, aby to využil. Avšak je to sakra ponuka.

FAQ

Aká je najnižšia cena iPhone 15?

Štandardné iPhone 15 je model s najnižšou cenou za 799 $. Lacnejšou alternatívou v rade Apple by bol Apple iPhone SE (2022).

Čítať:  11 spôsobov, ako vylepšiť svoje fotografie pomocou AI zadarmo

Môžem získať iPhone 15 Pre Max zadarmo?

Žiadny z operátorov v USA neponúka telefón zadarmo, ale s vyššie spomínanými zľavami ho stále zoženiete len za pár stoviek.

Stojí iPhone 15 za to?

Ak prichádzate pre iPhone 13, pravdepodobne nie. Ak máte iPhone alebo zariadenia Android roky, potom rozhodne. Pre tých, ktorým nevadí míňať viac, povieme, že Pro je lepšie riešenie.

Komentáre

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE