Unbounce vs Leadpages vs Instapage – porovnanie

Prvý pohľad na váš web stačí na to, aby ste zákazníka konvertovali, alebo ho stratili!

Vstupné stránky sú z tohto dôvodu v digitálnom marketingu mimoriadne dôležité. Sú životne dôležité pre generovanie potenciálnych zákazníkov a sú jedinou webovou stránkou, ktorá sa zobrazí po kliknutí na výsledok vyhľadávania SEO.

Samostatná stránka umožňuje uskutočniť obchod, poskytnúť špeciálnu ponuku a/alebo poskytnúť základné informácie výmenou za kontaktné informácie diváka. Je to v podstate posledný krok pri premene návštevníka na zákazníka.

Typy vstupných stránok

Existujú rôzne typy vstupných stránok, ktoré vyhovujú rôznym aspektom, ktoré firma zvyčajne chce.

Vstupná stránka generovania potenciálnych zákazníkov

Vstupná stránka zachytávania potenciálnych zákazníkov má v úmysle zhromažďovať potenciálnych zákazníkov zachytením údajov o návštevníkoch. Takéto stránky sa najlepšie používajú, keď sa zákazník chystá odísť od vášho produktu alebo si ho kúpiť.

Zákazníkovi poskytuje odmenu tým, že mu ponúka priebežný kupón výmenou za jeho kontaktné informácie, ktoré možno použiť neskôr.

Vstupná stránka prekliknutia

Preklikávacia stránka funguje ako sprostredkovateľ medzi vašou reklamou a stránkou, ktorú v konečnom dôsledku chcete, aby vaši zákazníci navštívili.

Je to odkaz na reklamu buď produktu, celej webovej stránky alebo ponuky.

Stlačte stránku

Dokonca aj stláčacia stránka sa používa na zhromažďovanie údajov, rovnako ako stránka na generovanie potenciálnych zákazníkov. Jeho jediným cieľom je však zhromaždiť e-mailové adresy na rozšírenie zoznamu adries, ktoré majú potenciálnych potenciálnych zákazníkov.

Zahŕňa odkaz, ktorý prevedie návštevníka na ďalší krok, ak si chce kúpiť položku, a možnosť odchodu, ak si návštevník želá inak.

Predajná stránka

Ako už názov napovedá, cieľom predajnej stránky je presvedčiť ľudí, aby si produkt kúpili. Je to jedna z najzložitejších stránok na dizajn kvôli zložitosti.

Táto stránka obsahuje podrobnú predstavu, ktorá by mohla buď predať váš produkt príliš tvrdo, pod cenu položky, premeniť potenciálnych návštevníkov na zákazníkov alebo ich odmietnuť. Potrebuje teda výkonné predajné techniky, ktoré sa často riadia tradičnými pravidlami podporovanými modernými stratégiami.

Infomercial

Infomerciálne stránky sú rovnako ako ich názov informatívne. Rozprávajú čitateľom prepracované príbehy o produkte/značke, pripomínajú agendu za realizáciou značky a jej existenciou.

Je to skôr ako dlhý príbeh previesť zákazníkov tým, že sa budú cítiť viac zapojení a spojení s produktom/značkou.

Úvodná stránka

Najzákladnejšia vstupná stránka, úvodná stránka, je skôr ako oznámenie s požiadavkou áno/nie. Má jednoduchú kópiu s niekoľkými obrázkami a krátkym textom.

Takéto stránky slúžia najmä na overenie veku diváka, výber jazyka a podobné preferencie.

Vírusové vstupné stránky

Takéto vstupné stránky budujú povedomie o značke. Vďaka nim sa značka stáva „virálnou“.

Zvyčajne obsahujú odkazy na webovú stránku spoločnosti s informatívnym a zábavným obsahom na vstupnej stránke.

Obsah je vytvorený takým spôsobom, ktorý čitateľa zaujme a povzbudí ho, aby ho zdieľal s ostatnými. Vyrába sa buď s písomnou kópiou, alebo sa zameriava výlučne na grafický obsah.

Toto boli hlavné typy vstupných stránok, ktoré človek potrebuje pre svoju firmu online. Vytvorenie týchto stránok však môže byť úloha. Ale teraz už nie!

Jeden z popredných tvorcov vstupných stránok zjednodušuje prácu a znižuje časovú náročnosť vytváraním vstupných stránok s vysokým dopadom na dosiahnutie lepších výsledkov.

Unbounce vs Leadpages vs Instapage

Úvodné stránky

Spoločnosť Leadpages, ktorú v roku 2012 založili americkí podnikatelia, patrí tiež medzi najlepších tvorcov vstupných stránok na svete.

V roku 2013 získala finančné prostriedky vo výške 5 miliónov dolárov od Foundry Group a Arthur Ventures. V roku 2015 spoločnosť Leadpages zaviedla kampane na prihlásenie s povoleným textom SMS s názvom Leaddigits. Leaddigits umožňujú predplatiteľom jednoducho sa pripojiť k zoznamu e-mailov, prihlásiť sa na webináre a/alebo prihlásiť sa na odber vedúceho magnetu zo svojich mobilných telefónov.

V roku 2015 bola opäť financovaná 27 miliónmi dolárov od Drive Capital, Foundry Group a Arthur Ventures.

Spoločnosť Leadpages získala budúci rok e-mailový marketingový startup známy ako Drip.

K tomu všetkému v novembri 2017 spoločnosť Leadpages oznámila partnerstvo so spoločnosťou Facebook a spustila nástroj na vytváranie reklám na Facebooku. Dnes tím pokračuje v budovaní a podporuje viac ako 45 000 používateľov.

Čítať:  MariaDB vs MySQL: Podrobné porovnanie

Leadpages sa zameriava na profesionálnych blogerov a malé firmy. Je to jeden z mála nástrojov, ktorý ponúka prémiové CRO funkcie za dostupné ceny.

Instapage

Instapage je americká softvérová spoločnosť vyrábajúca vysokokvalitné vstupné stránky pre všetky typy a veľkosti podnikov.

Bola založená v roku 2012 s víziou vytvoriť platformu vstupných stránok, ktorá maximalizuje návratnosť prostredníctvom personalizácie reklamy.

V roku 2018 uzavreli partnerstvo so spoločnosťou Google a stali sa prvou platformou vstupných stránok, ktorá svojim používateľom ponúka ako voliteľnú možnosť Accelerated Mobile Pages (AMP). V tom istom roku získali 15 miliónov dolárov na financovanie série A, ktoré viedla spoločnosť Morgan Stanley Expansion Capital.

Instapage sa vo veľkej miere zameriava na marketingové agentúry a profesionálov v oblasti CPC reklamy. Majú exkluzívnu technológiu na maximalizáciu miery konverzie z reklamných kampaní.

Odskočiť

Kanadská softvérová spoločnosť Unbounce je SaaS na vytváranie cieľových stránok pre webové stránky, ktorá bola založená v roku 2009. Navrhuje cieľové stránky pre konkrétne reklamy a vo všeobecnosti od návštevníkov webu požaduje ich kontaktné informácie ako súčasť obsahu.

Spoločnosť získala v roku 2012 počiatočnú investíciu skupiny 1 milión dolárov a je jednou z popredných softvérových spoločností vyrábajúcich vstupné stránky. Vyrábajú tiež webináre, podcasty, webové seriály, porovnávajú rôzne vstupné stránky medzi sebou a poskytujú praktické tipy na optimalizáciu konverzie.

Unbounce je tiež hostiteľom každoročnej konferencie Call To Action pre profesionálov z odvetvia. V roku 2016 bola hodnotená ako 14. najrýchlejšia technologická spoločnosť v Kanade a rozšírila svoje pobočky aj v Nemecku a Quebecu.

Používa AI a ML na určenie, ktoré vstupné stránky fungujú lepšie ako ostatné, a stavia na nich, aby sa zvýšila návštevnosť, produktivita a konverzia. Jeho bezplatný analyzátor vstupnej stránky používa tento proces na určenie dôvodu výkonnosti vstupnej stránky a na to, ako ju podstatne zlepšiť.

Unbounce má rôznorodú používateľskú základňu. Od profesionálnych blogerov, marketérov, malých firiem až po veľké korporácie. Má najlepší tím na udržanie klientov a zákaznícky interný tím, bodka.

Teraz začnime porovnávať funkcie všetkých troch nástrojov na tvorbu vstupných stránok.

Šablóny stránok

Odskočiť

Unbounce vám ponúka viac ako 100 vopred pripravených šablón, aby ste mohli začať vytvárať svoju vstupnú stránku. Ich šablóny sú jedny z najlepších, ktoré každý tvorca vstupnej stránky poskytuje, a prevyšujú šablóny Instapage.

Sú viac synchronizované a v porovnaní s nimi vyzerajú atraktívnejšie.

Pre tieto šablóny majú väčšinou 10 typov kampaní, konkrétne –

 1. Šablóny už čoskoro
 2. Šablóny kníh
 3. Preklikávacie šablóny
 4. Šablóny elektronických kurzov
 5. Šablóny predajných stránok
 6. Lead-gen šablóny
 7. Šablóny webinárov
 8. Šablóny elektronických kníh
 9. Šablóny udalostí
 10. Šablóny produktov

Tieto rôzne šablóny, oddelené podľa špecifických potrieb tvorcu stránky, pomáhajú minimalizovať myslenie a vytvárajú vhodné rozloženie.

Ak chcete vytvoriť stránku na generovanie potenciálnych zákazníkov, existuje vopred navrhnutá šablóna.

Ak chcete predviesť svoje produkty, existuje aj na to špecifická sada šablón!

Úvodné stránky

Leadpages vám poskytuje viac ako 130 vlastných šablón nielen pre vstupné stránky, ale pre celý web.

Tieto šablóny vyzerajú celkom dobre a majú jedinečnú funkciu, ktorá vám umožňuje triediť ich podľa miery konverzie.

Presná miera, samozrejme, závisí od obsahu, ktorý pridáte, ale skutočne vám poskytuje prehľad o tom, ktorá šablóna je pre vás najvhodnejšia.

Šablóny v Leadpages rozdelili do mnohých kategórií a zúžili ich na –

 1. Sekcia Informácie a bio
 2. Bezplatné zdroje alebo sekcia na stiahnutie
 3. Pokladňa časť
 4. Autorská sekcia
 5. Zoznam čakateľov/už čoskoro, sekcia
 6. Sekcia webinár/virtuálne podujatie
 7. Predajná sekcia
 8. Sekcia udalosti
 9. Sekcia Newsletter/registrácia
 10. Ďakujem, sekcia
 11. Upsell/bonusová sekcia
 12. Sekcia súťaží/rozdávaní
 13. Konzultačná sekcia
 14. Sekcia Ponuka/kupón/zľava

Instapage

Instapage vám ponúka sadu 90 šablón, najnižšiu spomedzi všetkých. Tvrdia však, že majú 200+ šablón, ale nie všetky sú správne dostupné/viditeľné v rozhraní.

Šablóny, ktoré majú, vyzerajú ostro, čisto a celkom moderne. Tieto šablóny sú však najvhodnejšie, ak ste práve začali a po prvýkrát skúšate vytvorenie vstupnej stránky.

Šablóny na Instapage rozdelili do nižšie uvedených sekcií –

 1. Šablóny generovania potenciálnych zákazníkov
 2. Šablóny aplikácií
 3. Šablóny elektronických kníh
 4. Preklikajte sa šablónami
 5. Dvojstupňové šablóny
 6. Šablóny webinárov
 7. Šablóny udalostí
 8. Ďakujem šablóny

Editor Drag & Drop

Odskočiť

Unbounce je drag-and-drop editor je práve na správnom mieste medzi zoznamom najefektívnejších drag-and-drop editorov!

Poskytuje vám flexibilitu a jednoduchý dizajn, aby ste mohli bez námahy upravovať čokoľvek a všetko, čo chcete.

Unbounce vás neobmedzuje na vopred pripravený dizajn/model s pevným spodkom/stĺpcom ako väčšina tvorcov stránok. Poskytuje vám slobodu pri výbere riadkov, stĺpcov, okrajov a šírky spolu s mnohými ďalšími funkciami na úpravu.

Presuňte prvky odkiaľkoľvek chcete, kam chcete!

Ponúkajú tiež widgety pre formuláre, niekoľko tlačidiel a oveľa viac. Čo ho odlišuje od Instapage alebo Leadpages, je to, že je veľmi bezproblémové pridať váš JavaScript alebo CSS.

Čítať:  Testovaný Samsung Galaxy S22: Snapdragon 8 Gen 1 vs Exynos 2200

Získate tiež možnosť úplne prispôsobiť svoju mobilnú verziu vstupnej stránky spolu s vytvorením vyhradených návrhov AMP. Celkovo je ich drag-and-drop editor viac naklonený a zameriava sa na vývojárov, pretože má pokročilejšie možnosti.

Úvodné stránky

Na rozdiel od Unbounce, drag-and-drop editor Leadpages nie je taký flexibilný. Umožňuje vám presúvať prvky len v pevnom priestore v rámci nastavovacej mriežky.

Nejde teda o editor voľnej formy.

Poskytuje vám vopred určenú navrhovanú sekciu, kde môžete umiestniť svoje prvky – ale to je asi tak. Ak chcete posunúť smer len o centimeter doprava, možno sa vám to nepodarí pomocou Leadpages.

V porovnaní s Unbounce a Instapage nemajú responzívny dizajn. Vďaka tomu budú vaše návrhy automaticky reagovať, ale obmedzí vás v prispôsobení mobilnej verzie a tiež vám zakáže mechanizmus úprav AMP.

Tieto zariadenia však získate s Unbounce a Instapage.

Instapage

Rovnako ako Unbounce, dokonca aj editor Instapage je super flexibilný. Akýkoľvek prvok môžete presunúť na ľubovoľné miesto bez obmedzenia oblasti.

Je to 100% bezplatná forma a rovnako ako v Unbounce získate aj bezplatné miniaplikácie na pridávanie tlačidiel, formulárov, časovačov odpočítavania a oveľa viac.

Instapage tiež umožňuje vytvoriť samostatný dizajn pre desktop a mobilné zariadenia, opäť úplne prispôsobiteľný. Vďaka tomu bude váš dizajn pracovnej plochy automaticky reagovať a umožní vám upraviť vzhľad a fungovanie mobilnej verzie.

Opäť, podobne ako Unbounce, môžete pomocou Instapage vytvárať špecializované návrhy AMP.

Stanovenie cien

Odskočiť

Unbounce je najvhodnejší pre tých, ktorí chcú mať priemerný plán. Nie príliš drahé, nie príliš lacné.

Unbounce obmedzuje počet zverejnených vstupných stránok podľa plánu, ktorý si vyberiete. Môžete si ich však vytvoriť neobmedzene.

Najlacnejšia úroveň s názvom „Spustenie“ stojí 90 USD mesačne, fakturovaná ročne. To zahŕňa zverejnenie 75 vstupných stránok naraz s 8 kontextovými oknami a/alebo lepiacimi pruhmi.

Plán Optimalizácie stojí 135 USD a účtuje sa ročne. Umožňuje vám zverejniť spolu 150 vstupných stránok a 16 kontextových okien a lepiacich pruhov.

Ďalším plánom je plán Accelerate, ktorý stojí 225 dolárov mesačne a fakturuje sa ročne.

Ich najvyšším plánom je plán Enterprise alebo Scale, ktorý je úplne prispôsobiteľný. Začína sa na 270 dolároch, účtuje sa ročne a podľa vašich požiadaviek to presahuje. Keď sa rozhodnete pre podnikový plán, dajte nám vedieť prostredníctvom našej kontaktnej stránky. Poskytneme vám dohodu s bezplatným onboardingom.

Úvodné stránky

Pri porovnaní týchto 3 dohromady je Leadpages cenovo najdostupnejší zo všetkých. Všetky plány, ktoré ponúka, vám umožňujú vytvárať neobmedzené vstupné stránky spolu s kontextovými oknami a pruhmi s upozorneniami.

Najlacnejší plán dostupný v Leadpages je ich štandardný plán, ktorý stojí 27 USD a účtuje sa ročne. Umožňuje vám použiť kompletný tvorca, ale nemá A/B testovanie.

Ďalší plán s názvom Pro plán stojí 59 dolárov mesačne, účtuje sa ročne a zahŕňa testovanie A/B.

Nakoniec, ich plán najvyššej úrovne je pokročilý plán, ktorý stojí 239 dolárov mesačne, fakturovaný ročne. Má najvyšší počet integrácií, podúčtov a individuálny rýchly štart hovoru, ktorý je vysoko personalizovaný.

Leadpages ponúkajú 14-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu.

Instapage

Pravdepodobne najdrahšia z troch, Instapage ponúka iba jednu prednastavenú úroveň pre všetkých svojich zákazníkov.

Je to ich optimalizačný plán. Majú však možnosť plne prispôsobiteľného plánu, známeho ako podnikový plán. Cenu Enterprise plánu získate kontaktovaním ich obchodného oddelenia a postúpením svojich požiadaviek im.

Plán optimalizácie sa účtuje mesačne vo výške 199 USD mesačne. Tento plán vám poskytuje prístup k celému nástroju na tvorbu, A/B testovaniu, analytike a prehľadom a všetkým ďalším funkciám, ktoré potrebujete na vytvorenie požadovanej vstupnej stránky.

Na plnú personalizáciu a podporu AMP je potrebné získať plán Enterprise.

Porovnávacia tabuľka Instapage vs. Unbounce vs. Leadpages

Vlastnosti Odskočiť Úvodné stránky Instapage
Možnosť prispôsobenia stránok Výborne Veľmi obmedzené Výborne
Množstvo funkcií vstupnej stránky Mnoho funkcií vrátane nových kontextových okien a lepiacich pruhov. Najvyšší počet funkcií vrátane rôznych kontextových okien, možností ukončenia a oveľa viac. Dobrý počet funkcií, ale chýbajú vyskakovacie okná. Zahŕňa odpočítavacie časovače a viackrokové formuláre.
Hostingový nástroj a možnosti integrácie Stránky sú hosťované buď na ich serveroch, alebo na WordPress. Zahŕňa väčšinu nástrojov e-mailového marketingu a analýzu Google na integráciu. Stránky sú hosťované na väčšine webových stránok vrátane WordPress a ich vlastných serverov. Integrácie zahŕňajú MailChimp, Salesforce a ďalšie. Stránky sú hosťované na väčšine webových stránok vrátane WordPress a ich vlastných serverov – 100+ integrácií vrátane HubSpot, keap a ďalších.
A/B testovanie Dostupné Tiež dostupný Dostupné
Publikovanie Publikovať na WordPress alebo si vybrať vlastný názov domény. Publikujete na WordPress alebo si vyberiete vlastný názov domény. Publikovanie na WordPress, Drupal alebo si vyberte vlastný názov domény.
Analýzy a prehľady Organizovaný reporting návštevnosti a konverzií. Zahŕňa správy o návštevnosti a konverziách odosielané e-mailom. Organizované prehľady a obrázkové znázornenie analýzy prostredníctvom grafov uľahčuje pochopenie návštevnosti a konverzií. Vynikajúca funkcia prehľadov a sledovanie konverzií. Zahŕňa tepelné mapy v prémiových plánoch.
Možnosti podpory Telefonická, e-mailová a live chat podpora pre všetkých držiteľov plánu. Enterprise pack obsahuje aj koučing. Líši sa podľa plánu. E-mailovú podporu len pre najnižší plán. Telefonická podpora len pre plán s najvyššou cenou. Živý chat a e-mailová podpora pre všetkých držiteľov plánu.
Jednoduchosť použitia Trochu ťažšie sa ovláda ako Instapage; ponúka však množstvo funkcií. Je to dobré pre obchodníkov, ktorí vytvárajú veľa vstupných stránok, ale menej zaujímavé a náročnejšie pre vlastníkov, ktorí sa cez to pokúšajú postaviť prvýkrát. Prístupný editor uľahčuje používanie pre každého. Umiestňuje váš obsah do preddefinovaných blokov a pracuje v mriežkovom systéme – takže je menší rozsah zmätku a práca sa zjednoduší. Je to najjednoduchší a najintuitívnejší softvér pre vstupnú stránku, aký existuje. Nastavte a spustite svoje vstupné stránky v priebehu niekoľkých minút!
Čítať:  InMotion vs Bluehost: Porovnanie webhostingu

Niektoré jedinečné funkcie Unbounce, ktoré iní nemajú:

 1. Funkcia Smart Traffic na Unbounce priraďuje návštevníkov k variantom, na ktoré by mohli prejsť.

  Čo je nástroj Smart Traffic?

  Nástroj Smart Traffic je podporovaný strojovým učením, ktoré testuje, predpovedá a optimalizuje všetky vaše kampane. Pomôže vám to vidieť skutočné zisky, zvýši počet výplní formulárov a poskytne vám viac potenciálnych zákazníkov, ktorí prejdú predajom – a to okamžite!

  Tiež odstraňuje teóriu „jedna stránka pre všetkých“ a prispôsobuje používateľskú skúsenosť. Každý používateľ dostane relevantný obsah podľa jeho správania.

  Pozitívne zvyšuje vaše miery konverzie prostredníctvom automatickej optimalizácie založenej na inteligencii. Automatické prezeranie atribútov vášho používateľa a ich odosielanie do oblasti, po ktorej by si s najväčšou pravdepodobnosťou želali, pomáha maximálnemu počtu návštevníkov premeniť sa na zákazníkov.

  Táto optimalizácia funkcie Unbounce Smart Traffic predstavuje len 50 návštev a stránky s týmto nástrojom zaznamenávajú 30 % nárast konverzie.

 2. Unbounce magicky zodpovedá zámeru vyhľadávania návštevníka. Dynamické nahrádzanie textu tak robí výmenou textu za grafiku tak, aby zodpovedala hľadaným výrazom, ktoré návštevník použil a dostal sa na vašu stránku. To zvyšuje šance na konverziu.

  Čo je dynamické nahrádzanie textu?

  Dynamické nahrádzanie textu prestane zobrazovať rovnaký jednoduchý obsah všetkým vašim zákazníkom a skôr sa zameriava na vstavanú a komplexnú personalizáciu.

  Zobrazuje prispôsobený obsah pre každú vloženú reklamu bez vytvárania viacerých vstupných stránok. DTR prispôsobuje text tak, aby zodpovedal parametrom kľúčových slov, platbe za kliknutie a presne tomu, čo používateľ hľadal!

  Úspešne vylepšuje text pre váš marketing obsahu a pomáha premeniť viac návštevníkov na zákazníkov tým, že im poskytuje obohacujúcu a skutočne osobnú skúsenosť.

 3. Majú vlastného správcu skriptov, ktorý univerzálne aplikuje vaše vlastné skripty na viacero vstupných stránok.
 4. Naklonujte a upravte celú vstupnú stránku, s najväčšou pravdepodobnosťou vašu najpredávanejšiu vstupnú stránku pre nové kampane.
 5. Unbounce ponúka informačný panel s údajmi v reálnom čase, ktorý možno prepojiť aj s vašou službou Google Analytics.
 6. Všetky tieto nástroje majú špeciálne zabudovanú kontrolu verzií, ktorá vás vráti späť na staršiu verziu úpravy, ak ju chcete obnoviť.

Niektoré jedinečné funkcie Leadpages, ktoré iní nemajú:

 1. Leadboxy sú jednou z jedinečných funkcií, ktoré využívajú len Leadpages. Ide o vyskakovacie okno, ktoré priamo premení vášho používateľa na zákazníka tým, že mu ponúkne váš priamy produkt prostredníctvom odkazu, napríklad bezplatnú e-knihu alebo registráciu na webinár.

  Ako táto funkcia vlastne pomáha?

  Sú vysoko účinné, pretože zefektívňujú proces prihlásenia. To znamená, že umožňuje návštevníkom rýchlo sa prihlásiť na odber iba v 2 jednoduchých krokoch.

  Keďže je pre nich veľmi jednoduché prihlásiť sa/prihlásiť sa na odber, zvyšuje sa šanca, že sa prihlásia na odber.

  Integruje váš e-mail a pomôže vám zostaviť váš zoznam adresátov tým, že vám pošle informácie o predplatiteľovi. Pomáha to osloviť budúcich potenciálnych zákazníkov, posielať im aktualizácie produktov a oveľa viac.

 2. Leadpages je kompatibilný so Správcom značiek Google, čo vám umožňuje aktualizovať značky z požadovaného centrálneho miesta.
 3. Umožňuje tiež duplikovať stránky a upravovať ich.
 4. Leadpages je jediný nástroj na tvorbu vstupných stránok z troch, ktorý má automatické ukladanie. O svoju prácu nikdy neprídete! Spustí sa zakaždým, keď urobíte zmenu.
 5. Pridávaním a prispôsobením značiek Open Graph Tags vašej stránky získate väčšiu kontrolu nad manipuláciou so sociálnymi médiami.
 6. Jeho systém doručovania pomocou magnetu automaticky posiela e-maily s digitálnymi súbormi a „prihlasovacím úplatkom“ vždy, keď sa pripojí nový predplatiteľ.

  Čo je zavádzací systém s oloveným magnetom a ako pomáha?

  Systém doručovania olovených magnetov je automatizovaná funkcia, ktorá pomáha vašim predplatiteľom dostávať rôzne e-maily, ktoré obsahujú stimul podľa oloveného magnetu, pre ktorý sa rozhodli.

  Olovený magnet je v podstate bezplatná položka alebo služba, ktorú poskytuje značka s motívom zhromažďovania kontaktných informácií. Môže to zahŕňať bezplatnú konzultáciu, zľavový kupón, vzorky, skúšobné predplatné atď.

  Takýto e-mail obsahuje odkaz na stiahnutie, aby návštevník získal to, čo hľadal, a vy získate kontakt na potenciálneho budúceho kupujúceho.

  Pomáha to rozširovať váš zoznam e-mailov.

  Pomáha tiež pri budovaní dôvery a autority od potenciálnych kupcov. Keďže návštevníci na začiatku nevedia, kto ste, mali by ste si vybudovať dôveru ponúkaním bezplatných testov/vzoriek alebo niečoho, čo im pomôže cítiť sa autoritou.

  Systém LMD robí presne to!

 7. Všetky tieto nástroje majú špeciálne zabudovanú kontrolu verzií, ktorá vás vráti späť na staršiu verziu úpravy, ak ju chcete obnoviť.
Čítať:  6 Magento alternatív, ktoré by ste mali zvážiť po Magento 1

Niektoré jedinečné funkcie Instapage, ktoré iní nemajú:

 1. Instapage je jediná platforma s robustným mechanizmom optimalizácie po kliknutí. Marketingovým špecialistom dáva možnosť vytvoriť, optimalizovať a prispôsobiť všetky vstupné stránky po kliknutí.

  Čo je optimalizácia po kliknutí?

  To zahŕňa vytváranie vstupných stránok optimalizovaných pomocou kliknutí po kliknutí, prispôsobených pre každého jednotlivca v skupine publika.

  Začína to uvítacou správou zodpovedajúcou post-reklame a končí prispôsobenou stránkou s poďakovaním a e-mailom. V podstate zahŕňa všetko, čo sa deje medzi kliknutím na reklamu a konverziou.

  Pomáha to maximalizovať konverzie. Keďže sa zameriava hlavne na cestu digitálnej reklamy, keďže začína kliknutím na reklamu, pomáha pri mapovaní reklamy, škálovateľnej tvorbe, optimalizácii a prispôsobení návštevníka!

  Optimalizácia po kliknutí je taká dôležitá, pretože podľa štatistík 3,8 % návštevnosti reklám z vyhľadávania končí konverziou. To znamená, že ak miniete 1 000 000 USD ročne na reklamy, vygenerujete 38 000 potenciálnych zákazníkov. Ak chcete zdvojnásobiť potenciálnych zákazníkov, musíte minúť 2 000 000 USD – čo je všetko, len nie rozumné.
  Optimalizáciou vašich cieľových stránok po kliknutí sa však zvyšuje aj efektívnosť získavania zákazníkov.

  Priemerný konverzný pomer pre Instapage je približne 22 % (pre 14 000 zákazníkov Instapage). To znamená, že ak by ste konvertovali týmto tempom, tým, že miniete 1 000 000 USD, získate 220 000 potenciálnych zákazníkov.

  3-krát viac ako to, čo ste generovali predtým s polovičnými peniazmi!

 2. Instapage ponúka aj službu AdMap. AdMap vám umožňuje synchronizovať, vizualizovať, analyzovať a vyhodnocovať všetky vaše reklamné kampane a to, ako sa im na Instapage darí. Tiež objasňuje, koľko konverzií po kliknutí požadujete, a podľa toho aktualizuje dojem zo stránky, aby zodpovedal reklame.

  Ako je AdMap užitočná funkcia?

  AdMaps vám pomôže prepojiť reklamy a urobiť z nich skutočne prispôsobené prostredie pre používateľov. Automaticky importuje štruktúru vášho reklamného účtu a pomáha vám vizualizovať kampane a mapovať reklamy prispôsobeným spôsobom.

  AdMaps tiež vyhodnocuje fázu po kliknutí, aby sa zachovala relevantnosť reklamy pre stránku.

  To nesmierne zvyšuje návratnosť investícií do digitálnej reklamy/marketingu znížením ceny za akvizíciu a zvýšením miery konverzie a zlepšením pomeru personalizácie reklamy k stránke 1:1.

  Stručne povedané, AdMap vám pomáha efektívne spravovať vaše kampane vizualizáciou všetkých vašich reklám, priraďovaním vstupných stránok po kliknutí a prispôsobením skúseností každého návštevníka.

 3. Instapage tiež poskytuje prispôsobený zážitok zo vstupnej stránky tým, že zodpovedá zámeru návštevníka. Robí to s údajmi, ako sú kľúčové slová, firemné údaje, demografické údaje.
 4. Ponúka tiež skóre po kliknutí, ktoré v podstate vysvetľuje, ako sa kliknutie / odkaz prejavilo.
 5. Instapage má jedinečnú funkciu prispôsobenia reklamy na stránku v pomere 1:1, čo umožňuje obchodníkom vytvárať a optimalizovať zážitok cieľového publika z pristátia po kliknutí v priebehu niekoľkých minút a vo veľkom rozsahu.
 6. Mal vyhradený modul na podporu kompatibility vrátane komponentov zobrazujúcich informácie o prípade a vizualizácie. Každá informácia je prepojená so zdrojom údajov a poskytuje agentovi zákazníckeho servisu prehľad o nových, priradených a prioritných prípadoch.
 7. Všetky tieto nástroje majú špeciálne zabudovanú kontrolu verzií, ktorá vás vráti späť na staršiu verziu úpravy, ak ju chcete obnoviť.

Ktorý nástroj na tvorbu vstupnej stránky je teda pre vás ideálny?

Zhrnutie všetkých nástrojov, ktoré vám pomôžu lepšie pochopiť, čo by mohlo byť pre vás to pravé –

 1. Unbounce: Výnimočný editor s bezchybnými šablónami a dizajnom možno použiť na viac než len vytváranie vstupných stránok. Je to tiež o niečo dostupnejšie v porovnaní s Instapage. Pre najlepšie a pokročilé návrhy, najmä ak ste vývojár, bude Unbounce to pravé!
 2. Úvodné stránky: Nie veľmi flexibilný editor prináša nepružnosť pri vytváraní vstupnej stránky. Je však cenovo najdostupnejší spomedzi všetkých a ponúka takmer rovnaké funkcie ako ostatné dva. Umožňuje vám vytvárať celé webové stránky! Ak máte trochu obmedzený rozpočet, ale stále chcete mať prístup ku všetkým funkciám, Leadpages je váš nástroj na tvorbu stránok!
 3. Instapage: Má výnimočný editor ako Unbounce, pokročilé nástroje na prispôsobenie a skvelé nástroje/funkcie na tímovú spoluprácu. Ale je to najdrahšie zo všetkých. Ak chcete ľahko použiteľný nástroj, Instapage je váš záchranca!

Všetci traja stavitelia, o ktorých sme hovorili vyššie, sú celkom skvelí vo svojich vlastných aspektoch.

Všetky vám ponúkajú krásne šablóny, jednoduché editory drag-and-drop a prispôsobenia. Je tu menší priestor na nesprávne alebo ľutujúce rozhodnutie a záleží len na vašich konkrétnych potrebách.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE