Už čoskoro nebudete musieť otvárať aplikáciu Správy, aby ste videli nedávne správy

Robert Triggs / Android Authority

TL;DR

  • Kontakty Google by mohli čoskoro dostať prepracovanie používateľského rozhrania, ktoré odstráni ikonu hamburgera v prospech nových čipov.
  • Aplikácia by tiež mohla získať widget, ktorý vám umožní zobraziť posledné správy vybraného kontaktu.

Kontakty Google sú jednou z tých aplikácií Google, o ktorých sa u nás toľko nehovorí. Ale v jeho prípade je to dobrá vec, pretože aplikácia jednoducho funguje a uhýba z cesty bez páperie. Nepočujeme o tom, že by sa do aplikácie Kontakty Google pridávali nové funkcie, takže je čas vziať na vedomie, keď príde niečo nové. Kontakty Google by mohli čoskoro dostať miernu úpravu používateľského rozhrania, aby odstránili ponuku hamburgerov a widget zobrazujúci posledné správy.

Podľa , Kontakty Google v4.26 obsahujú tieto nové funkcie, ktoré sú v súčasnosti užívateľom nedostupné. Pomocou niektorých príznakov funkcií je možné ich vynoriť.

Kontakty Google by mohli čoskoro získať nové používateľské rozhranie pre oblasť hlavičky na obrazovke kontaktov. Existujú čipy pre telefónne, e-mailové a firemné kontakty, ktoré vám poskytnú rýchly spôsob, ako ich filtrovať.

Kliknutím na e-mailové kontakty sa otvorí spodný list, ktorý ukazuje, ako sú vaše kontakty usporiadané. Toto používateľské rozhranie nahrádza potrebu postranného panelu a odstraňuje ikonu hamburgera pre čistejší vzhľad.

Ešte dôležitejšie je, že Kontakty Google by mohli čoskoro získať widget Kontakty, ktorý vám ukáže vaše nedávne správy od jedného kontaktu spolu s rýchlymi ikonami na volanie a písanie SMS. Aby táto funkcia fungovala, budete musieť povoliť prístup k oznámeniu pre Kontakty.

Čítať:  TikTok hovorí, že moje číslo je zaregistrované alebo už prijaté (čo robiť)

Ide síce o drobné zmeny celkovej funkčnosti Kontaktov Google. Ale neopravuj, čo nie je rozbité, že?

Máte tip? Hovorte s nami! Pošlite e-mail našim zamestnancom na adresu [email protected]. Môžete zostať v anonymite alebo získať uznanie za informácie, je to vaša voľba. Komentáre

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE