Váš podnikový web WordPress by mal byť v cloude

Podnikové organizácie si vyberajú WordPress pre svoju primárnu webovú stránku a pre sekundárne stránky častejšie ako ktorýkoľvek iný systém na správu obsahu. Ako sme informovali minulý rok, WordPress je dokonalý s aplikáciou Adobe Experience Manager pre primárne stránky a jasným lídrom pre iné typy stránok vrátane marketingových stránok, obchodov s elektronickým obchodom a interných stránok.
Pre mnohé podnikové spoločnosti je správny CMS samozrejmosťou; výber hostiteľskej platformy nie je až taký jednoduchý. Veľké spoločnosti s webmi WordPress s vysokou návštevnosťou si môžu vybrať z mnohých rôznych možností hostenia, ale pre väčšinu je verejná cloudová platforma špecializovaná na WordPress tým najspoľahlivejším, najškálovateľnejším a najvýkonnejším dostupným hostingom.
Čo chcú podnikové organizácie od hostingu WordPress? Spoľahlivosť je na vrchole zoznamu; výpadky môžu stáť milióny stratených príjmov. Bezpečnosť je tiež kľúčová; úniky údajov a infekcie škodlivého softvéru spôsobujú obrovské rozpaky. Škálovateľnosť je rovnako dôležitá; veľké podniky potrebujú vedieť, že ich stránka môže rásť rýchlo, a to z dlhodobého hľadiska aj s cieľom prispôsobiť sa krátkodobým výkyvom návštevnosti.

Spoľahlivosť

Spoľahlivosť je do značnej miery funkciou redundancie. Jediný bod zlyhania nakoniec zlyhá, či už ide o server, sieťové pripojenie alebo napájanie. Cloudové platformy nie sú vo svojej podstate redundantné, ale tie najlepšie sú navrhnuté s redundanciou v jadre. Cloudová platforma ako Hostinger Cloud je navrhnutá pre komplexnú redundanciu na úrovni siete, energetického systému a servera. Žiadna iná metóda hostenia neponúka rovnakú skalopevnú redundanciu.

Čítať:  Ako používať strúhanku WordPress

Bezpečnosť

Podnikové weby WordPress a WooCommerce sú šťavnaté ciele pre zločincov. Stránky, ktoré vlastnia veľké podniky, sú bohaté na údaje a používateľov a sú zacielené niekoľkokrát denne. Spravovaná cloudová platforma WordPress je takmer určite bezpečnejšia ako alternatívne možnosti hostenia. Hostinger Cloud vytvorili a spravujú odborníci na cloudové technológie a WordPress. Účty Hostinger Cloud sú vybavené kompletným zásobníkom SSL, Forward Secrecy a sú hosťované v prostredí kompatibilnom s PCI. Tiež profitujú z Web Application Firewall, ktorý dokáže odraziť väčšinu bežných útokov na webové aplikácie.

Škálovateľnosť

Škálovateľnosť je vražedná funkcia cloudu. Hostinger Cloud je postavený na veľkom fonde výpočtových a úložných zdrojov. Každému webu WordPress je pridelená časť tohto fondu. Veľkosť tohto plátku je možné upraviť za chodu. Stránky je možné rýchlo škálovať bez migrácie. Hostiteľská platforma stránky bude organicky rásť, pretože návštevnosť sa časom zvyšuje. Môže sa však tiež rýchlo škálovať v reakcii na dopravné špičky. Vďaka automatickému škálovaniu v cloude budú weby WordPress, ktoré dosahujú vyššie zaťaženie než normálne, automaticky získať ďalšie zdroje.
Spravované cloudové hostingové platformy WordPress ponúkajú ideálnu kombináciu škálovateľnosti, bezpečnosti a spoľahlivosti pre podnikové weby WordPress. Hostinger Cloud kombinuje tieto výhody s komplexnou optimalizáciou výkonu pre dokonalý podnikový hosting WordPress.
Ak sa chcete dozvedieť viac o cloudovom hostingu WordPress a výhodách, výzvach a stratégiách migrácie do cloudu, stiahnite si našu bezplatnú e-knihu, Kompletný sprievodca migráciou webu do cloudu.

Čítať:  Ako nastaviť vertikálny posúvač obrázkov vo WordPress

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE