Veľkosti Apple Watch Series 8: Tu sú vaše možnosti

Kaitlyn Cimino / Android Authority

Od predstavenia Apple Watch bol rad vždy dostupný v dvoch veľkostiach. Myšlienka je taká, že nakupujúci si vyberú najlepšiu veľkosť puzdra pre svoje zápästie a osobné preferencie. Preskúmame dostupné veľkosti Apple Watch Series 8, aby sme vám pomohli určiť, ktorá možnosť je pre vás tá pravá.

Veľkosť púzdra pre Apple Watch Series 8

Rovnako ako ich predchodca sú Apple Watch Series 8 dostupné vo veľkostiach puzdra 41 mm a 45 mm. Tieto možnosti sú o 1 mm väčšie ako pri rade 6. Rovnako tak sa zariadenia Apple Watch Series 7 a Series 8 môžu pochváliť väčšími displejmi ako predchádzajúce generácie. S minimálnymi rámčekmi ponúkajú púzdra hodiniek Series 8 rozlíšenie 430 x 352 pixelov a 484 x 396 pixelov. Ďalšie špecifikácie puzdra nájdete nižšie.

45mm puzdro na hodinky

  • 45 x 38 x 10,7 mm
  • Hliník: 38,8 g
  • Nerezová oceľ: 51,5 g

41mm puzdro na hodinky

  • 41 x 35 x 10,7 mm
  • Hliník: 32 g
  • Nerezová oceľ: 42,3 g

Veľkosť pásky na Apple Watch Series 8

Kaitlyn Cimino / Android Authority

Nakupovanie správnej veľkosti Apple Watch Series 8 môže byť zložité, keď vezmete do úvahy pásik zariadenia. 41mm Apple Watch sa dodávajú s remienkami, ktoré sa zmestia na zápästie s obvodom 130 až 200 mm. 45mm puzdrá sú dodávané s remienkami, ktoré sa zmestia na zápästie 140 až 220 mm. Ak je vaša veľkosť zápästia mimo rozsahu spojená s vašou preferovanou veľkosťou puzdra, možno budete musieť otočiť.

Čítať:  Magento Inventory Management: Ako to funguje & 6 najlepších nástrojov na použitie

Napríklad preferujem väčšie hodinky, ale moje zápästia sú veľmi úzke. Používam 45mm Apple Watch Series 8 spárované s náhradným pásikom tretej strany, ktorý lepšie sedí. Pre dobré možnosti sa pozrite na náš zoznam najlepších remienkov Apple Watch, ktoré si môžete kúpiť.

Okrem toho, ak máte staré zariadenie, môžete už mať kompatibilný remienok pre Apple Watch Series 8. Remienky Apple Watch pre zariadenia 38, 40 a 41 mm sú vzájomne zameniteľné. Rovnako tak sú kompatibilné aj pásky pre puzdrá 42, 44 a 45 mm.

Najčastejšie otázky

Sú lepšie 41mm alebo 45mm Apple Watch Series 8?

Správna veľkosť Apple Watch pre vás závisí od veľkosti vášho zápästia a tiež od vašich osobných preferencií. Špecifikácie interiéru sú pre oba varianty totožné.

Sú 41mm Apple Watch Series 8 lepší pre ženy?

Nie nutne. Zatiaľ čo menší model je navrhnutý tak, aby vyhovoval drobným zápästiam, nie každá žena má malé zápästie a niektoré ženy preferujú nadmerné veľkosti. Správne uchytenie remienka Apple Watch je dôležitejšie ako konkrétna veľkosť puzdra.

Ponúkajú obe veľkosti Apple Watch rovnaké farebné možnosti?Aká je veľkosť Apple Watch Ultra?

Apple Watch Ultra majú 49 mm. Remienky Apple Watch Ultra sú kompatibilné s 45mm remienkami Apple Watch Series 8.

Komentáre

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE