Veľmi vzácny pokles ceny na PlayStation 5 v tomto balíčku

Ak ste čakali na prvú ponuku PlayStation 5, máte trpezlivosť ako svätec. Dopyt po najnovšej konzole Sony bol taký veľký, že od jej uvedenia na trh na nej neboli takmer žiadne šance ušetriť.

To všetko sa dnes zmenilo, keď balíček PlayStation 5 God of War Ragnarok klesol na 509,99 $ (zľava 50 dolárov) na Amazone.

OK, nejde o pokles ceny samotnej konzoly. Pokiaľ ale neprechádzate z PS4 a nemáte vybudovanú hernú knižnicu, budete hru rovnako potrebovať. Tento balíček je ekvivalentom nákupu PlayStation 5 v maloobchode a potom zaplatení iba 10 dolárov navyše za God of War Ragnarök.

A v dohľadnej dobe nebudete potrebovať ďalšiu hru. Ako epický akčný dobrodružný titul s kombinovaným bojom, prvkami na riešenie hádaniek a funkciami na hranie rolí vás God of War Ragnarök udrží na mnoho hodín zamknuté na obrazovke. Len nezabudnite na prestávky na jedlo.

Nevieme, ako dlho táto ponuka PlayStation 5 pobeží, a skôr by sme sa obávali vypredania zásob. Nenechajte si to ujsť – tlačidlo nižšie vás zavedie k dohode.

Sony Playstation 5

Sony Playstation 5

Super rýchle načítanie • Ovládač DualSense je neuveriteľný • Veľa hier dostupných s PS Plus a PS Now

Užite si najhorúcejšie hry s touto výkonnou konzolou

Sony so svojou next-gen konzolou prinieslo na stôl veľa. Pokiaľ nechcete hrať niektorú z exkluzivít PS5 alebo sa nemôžete dočkať, až zažijete vylepšenú grafiku a plynulejšie hranie, existujúci majitelia PS4 možno budú chcieť počkať na zľavy. Ak ste však nikdy nevlastnili konzolu PlayStation, teraz je fantastický čas stlačiť tlačidlo Štart.

Čítať:  Nová správa ukazuje špičkový výkon PHP spoločnosti Hostinger

Komentáre

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE