Venmo Server vrátil chybu -[Solved]

Zaujíma vás, prečo sa vám zobrazuje správa „Venmo Server vrátil chybu?“ V tomto článku sa nemusíte báť, pomôžeme vám to opraviť!

Venmo je populárna aplikácia na prevod peňazí typu peer-to-peer. Jeho dôraz na sociálnu interakciu a finančnú flexibilitu urobil z neho jednu z obľúbených možností medzi mladými aj staršími používateľmi. Ale ako väčšina systémov, aj Venmo je náchylné na mnohé rôzne chyby a funkčné ťažkosti. Jednou z bežných chýb, s ktorými sa používatelia v aplikácii stretávajú, je napríklad Venmo Server vrátil chybu.

Najmä táto chyba nie je závažná. Mnoho používateľov hlásilo túto chybu pri vykonávaní rôznych akcií v aplikácii. Táto chyba jednoducho znamená, že po akcii, ktorú ste vykonali ako používateľ, server Venmo vrátil chybu. Toto nie je veľký problém, ako to môže byť spôsobené rôznymi faktormi, ako sú problémy so sieťou, problémy so serverom Venmo, porucha samotnej aplikácie Venmo alebo akýkoľvek problém so samotným zariadením.

Keďže sme od našich čitateľov dostali veľa sťažností na tento problém, rozhodli sme sa urobiť prieskum a predstaviť vám pravdepodobné príčiny a riešenia. takže, hľadali sme na internete riešenia a príčiny. Tiež sme si prečítali používateľské príručky Venmo na webovej stránke Venmo. Ak teda chcete popisné riešenie problému Venmo, „Server vrátil chybu“, prečítajte si celý tento článok.

Prečo dostávam Venmo Server vrátil chybu?

Ako systém bol Venmo vytvorený tak, aby pomohol svojim používateľom jednoducho obchodovať so svojimi priateľmi a rodinami a komunikovať s nimi v nastavení sociálnych médií. Používatelia môžu zverejňovať svoje transakcie a zdieľať svoje výdavky so svojimi priateľmi na Venmo.

Čítať:  Klady a zápory a ako zarobiť v roku 2024

Aj keď to môže vyzerať ako sociálne médiá, Venmo je vo svojom jadre Fintech systém. Fintech systémy sú systémy určené na to uľahčujú finančné aktivity pre svojich používateľov prostredníctvom digitálnych nástrojov, ako sú mobilné telefóny alebo počítače. Pre správne fungovanie systému musia byť zariadenia používané používateľmi schopné pripojiť sa a komunikovať so serverom Venmo. Akékoľvek narušenie spojenia môže spôsobí, že používateľ zlyhá akciu alebo server vráti chybové správy.

Ak prijímate Venmo „Server vrátil chybu“, existuje vysoká pravdepodobnosť, že sa vyskytnú nejaké problémy v toku informácií na server a zo servera. Komu vyriešiť problém, musíme najprv zistiť, v ktorom bode sa pripojenie k serveru prerušuje. To sa môže pohybovať od akéhokoľvek problému na vašom zariadení až po zlyhanie samotného servera Venmo. Začnime teda najskôr podrobne porozumieť príčine.

Možné príčiny Venmo Server vrátil chybu

Ako bolo uvedené, akékoľvek prerušenie alebo porucha z vášho zariadenia na server Venmo môže mať za následok, že sa vám Venmo Server vrátil s chybou. Keď však zistíte príčinu, môžete pokračovať v riešení problému.

Uviedli sme niekoľko kľúčových príčin spojených s Venmo „Server vrátil chybu“.

1. Časový limit relácie vo Venmo

Toto je jedna z najviac prehliadaných a najrozšírenejších príčin Venmo „Server vrátil chybu“. Venmo má nastavenú časovú reláciu prihlásenia. To znamená, že keď sa prihlásite do svojho účtu a nechajte to bez použitia aplikácie, systém vás odhlási z účtu po určitej dobe. Toto sa nazýva časový limit relácie. Miesto rôznych aplikácií bezpečnostné opatrenia na zabezpečenie toho, aby účet nepoužívala neoprávnená osoba.

Ak ste sa teda prihlásili do svojho účtu, nechali ste ho nejaký čas nepoužívaný a znova ste s aplikáciou vykonali akciu, môže zobraziť Venmo „Server vrátil chybu“. Je to preto, že server vás už odhlásil zo systému a akcia, ktorú ste v aplikácii vykonali, sa teraz považuje za neplatnú. Preto dostanete Venmo „Server vrátil chybu“.

2. Problémy so sieťou

Internetové pripojenie je médium, v ktorom každá aplikácia konverzuje so svojím serverom a umožňuje vám robiť veci v aplikácii. Niekedy internetové pripojenie môže spôsobiť, že sa Venmo zobrazí „Server vrátil chybu“. Nemusí to byť len vaše internetové pripojenie, ale môže to byť aj celá sieť, v ktorej sa nachádzate.

Čítať:  Ako opraviť chybu, pri ktorej sa Instagram nepodarilo načítať

Niektorí porucha v celej sieti ku ktorému je pripojené vaše internetové pripojenie môže spôsobiť niekoľko problémov, ako je napríklad táto chyba. Keď dostanete toto chybové hlásenie na Venmo, mali by ste zvážiť aj možnosť, že na vine môže byť aj vaše internetové pripojenie.

3. Problémy s aplikáciou Venmo

Toto je ďalšia príčina, ktorá mohla viesť k tomu, že ste dostali Venmo „Server vrátil chybu“. Aplikácie niekedy zlyhá, pretože sa poškodí vyrovnávacia pamäť z nejakého dôvodu. Vyrovnávacia pamäť obsahuje všetky údaje, aby aplikácia fungovala hladko. A ak sa poškodí vyrovnávacia pamäť, aplikácia nemôže správne fungovať.

Takže ak sa vám zobrazuje chyba servera Venmo, môže to byť aj preto, že sa poškodila vyrovnávacia pamäť vašej aplikácie Venmo.

4. Chyba servera Venmo

Nakoniec chyba servera. Áno, pretože niekedy môže byť na vine aj server spoločnosti Venmo, čo môže mať za následok, že Venmo „Server vrátil chybu“. Kedykoľvek server Venmo vráti chybu, nie vždy sa pokazí vonkajší faktor. Stále existuje možnosť, že server Venmo nefunguje správne.

Riešenia na vyskúšanie pre Venmo Server vrátil chybu

Ako ste pravdepodobne uhádli, čo je príčinou chyby Venmo Server vrátil vo vašej aplikácii. Aj keď tieto chyby nemusia byť pre vás na platforme veľmi dobrým zážitkom neznamená, že ste narazili na neopraviteľný problém.

Táto chyba je veľmi častá a dá sa pomerne ľahko a rýchlo opraviť. Preto sme pre vás zostavili niekoľko riešení, ktoré môžete vyskúšať na základe vyššie uvedených príčin.

1. Počkajte hodinu

Áno, akokoľvek to znie chaoticky, táto chyba sa zvyčajne po určitom čase opraví. takže, počkajte asi hodinu a skúste to znova. Tento čas, ktorý zadáte, často postačí na odhalenie a vyriešenie akejkoľvek poruchy v systéme. Toto síce nie je technické riešenie, na ktoré ste určite čakali, no patrí medzi to najlepšie, čo môžete vyskúšať.

Takže len tak zatvorte aplikáciu Venmo a nechajte ju nepoužívať asi hodinu. Potom to skúste znova a problém Venmo The Server Returned An Error už môže byť väčšinou vyriešený.

Čítať:  Ako opraviť chybu zverejnenia zmeškaného plánu príspevkov vo WordPress

2. Skontrolujte stav servera

Ak sa problém nevyrieši ani po jednej hodine a neustále sa vám zobrazuje správa Venmo „Server vrátil chybu“, musíte zistiť, či server Venmo funguje správne. Pre to, stačí navštíviť DownDetector a zadajte webovú adresu Venmo. DownDetector identifikuje, či je problém so samotným serverom Venmo alebo nie.

A ak DownDetector tiež zobrazuje chybu so serverom, potom musíte počkať, kým sa problém nevyrieši. Ak však server beží dobre a stále sa zobrazuje chyba, môžete prejsť na ďalšie riešenie.

3. Znova sa pripojte k mobilným dátam alebo WiFi/Zmeňte sieť

Ako už bolo uvedené, niekedy celá sieť, v ktorej je vaša chyba môže byť nadviazaná na internetové pripojenie. Stáva sa to však často a nie je to veľký problém na vyriešenie. Svoje WiFi môžete jednoducho znova pripojiť k inej sieti resp zmeniť sieť na mobilné dáta z WiFi.

Často sa tým problém vyrieši. Zároveň však nemôže byť známa príčina chyby siete, ale možno vyriešiť zmenou siete alebo použitím mobilných dát. Ak toto riešenie znova nevyrieši váš problém, môžete prejsť na ďalšie riešenie.

Poznámka: Počas používania Venmo nepoužívajte VPN. V prípade, že ste ho používali, pred pokračovaním ho najskôr odpojte.

4. Reštartujte svoje zariadenie

Reštartovanie zariadenia nemusí znieť ako správne riešenie, ale niekedy to funguje. Reštartovanie zariadenia poskytne vašej aplikácii čas na reštartovanie a reštartovanie, čím ho prinútite znova sa pripojiť k serveru. Aj keď to nemusí fungovať zakaždým, ale niekedy to funguje. Kto vie, možno je to tentoraz, že to vyrieši problém?

5. Preinštalujte aplikáciu Venmo

Preinštalovanie aplikácie po jej odinštalovaní vymaže všetky súbory, ktoré má uložené, a dá nový štart do aplikácie Venmo. Okrem toho odstránenie všetkých starých súborov môže viesť k tomu, že sa aplikácia znova pripojí k serveru a bude správne reagovať na akciu, ktorú ste v aplikácii vykonali.

Takže, ak používate iOS alebo Android, môžete jednoducho klepnúť a podržať aplikáciu na domovskej obrazovke a odinštalovať ju. Po odinštalovaní prejdite do obchodu App Store alebo Play Store a znova ho nainštalujte. Toto musí vyriešiť váš problém.

Čítať:  6 úžasných marketingových nástrojov Twitteru, ktoré zdvojnásobia váš dosah

6. Kontaktujte zákaznícku podporu

Ak však problém ešte nie je vyriešený a stále sa dostávate Venmo „Server vrátil chybu“, teraz máte len možnosť kontaktovať zákaznícku podporu Venmo a požiadať o pomoc. Môžeš kontaktujte zákaznícku podporu Venmo tak, že prejdete na túto stránku a odovzdať im lístok. Pracovníci zákazníckej podpory vám odpovedia a povedia vám, či ho spôsobuje nejaký iný problém, o ktorom nie je známe.

Prípadne nám zavolajte na číslo (855) 812-4430 (8:00 – 20:00 CT, sedem dní v týždni) pre rýchlejšiu podporu.

Často kladené otázky (FAQ)

Niektoré často kladené otázky súvisiace s témou sú prevzaté z internetu.

1. Aký je rozdiel medzi PayPal a Venmo?

Aj keď obe aplikácie ponúkajú podobné služby, Venmo a PayPal sa líšia, pokiaľ ide o oblasť služieb a možnosť platby bez poplatku. Napríklad, PayPal funguje na celom svete, ale Venmo je k dispozícii iba v USA. tiež PayPal ponúka iba bezplatné platby z banky alebo peňaženky PayPal, a Venmo rozširuje túto službu ďalej do dlhových cads.

2. Čo je bezpečnejšie, Venmo alebo PayPal?

Hoci PayPal aj Venmo vlastní tá istá spoločnosť, o PayPal sa dá povedať, že je vďaka tomu bezpečnejšia robustná, bezpečná a bezpečná možnosť pre transakcie. PayPal sa tiež osvedčil ako spoľahlivý spôsob platby tým, že slúži na celom svete. Ale ak robíte transakcie iba s priateľmi a rodinou, Venmo môže byť vaším najlepším riešením.

3. Mám prepojiť svoj bankový účet alebo debetnú kartu s Venmo?

Venmo vám umožňuje pripojiť k účtu bankové účty, debetné a kreditné karty. Ale z bezpečnostných dôvodov, môžete pripojiť kreditnú kartu, pretože bude mať väčšiu bezpečnosť keďže kreditné karty majú väčšiu právnu ochranu proti podvodom ako debetné karty.

Záver

Preto je Venmo The Server Return An Error bežnou chybou, ktorej čelia mnohí používatelia. Toto však tiež nie je vážny problém a dá sa vyriešiť jednoduchými krokmi uvedenými v tomto článku. V tomto článku sú tiež uvedené všetky pravdepodobné príčiny tejto chyby a jej riešenia. Dúfame, že sme odpovedali na vašu otázku a pomohli vám vyriešiť túto chybu Venmo Server vrátil chybu.

Dajte nám vedieť, či sa vám príspevok páčil. Len tak sa môžeme zlepšiť.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE