Výhody monitorovania dostupnosti WordPress

Podľa prieskumu z roku 2018 WordPress teraz poháňa odhadom 30 percent všetkých webových stránok W3Techs. Aj keď je WordPress skvelým nástrojom pre začínajúcich webmasterov alebo majiteľov firiem na vytvorenie ľahko spravovateľnej webovej stránky, znamená to tiež, že je obľúbeným cieľom hackerov. Existuje mnoho dôvodov, prečo sú webové stránky WordPress ľahkým cieľom útokov, vrátane zraniteľností v rámci tém, doplnkov a poskytovateľov hostingu. Zatiaľ čo väčšina úspešných hackov je výsledkom doplnkov alebo tém WordPress, zvyšok má za následok nedostatočnú ochranu heslom, čo hackerom uľahčuje implementáciu útokov hrubou silou. Nikto však nemá 24 hodín denne na to, aby neustále kontroloval svoju webovú stránku a monitoroval dostupnosť servera, a preto ponúkame službu sledovania dostupnosti od Hostinger.

Čo je monitorovanie dostupnosti webových stránok?

Monitoring uptime je služba, ktorá proaktívne monitoruje váš webový server, aby sa zabezpečilo, že stránka je aktívna. Berte to ako výstražný bezpečnostný systém pre váš web. Ak náš monitorovací systém zaznamená, že vaša webová stránka nefunguje, náš tím bude okamžite informovaný prostredníctvom upozornení push alebo SMS, čo dáva nášmu tímu šancu vyriešiť problém skôr, ako sa stane vážnym.

Čítať:  Používanie denníkov WordPress na pochopenie aktivity na vašom webe

Zatiaľ čo väčšina poskytovateľov hostingových služieb ponúka určitú formu sledovania prevádzkyschopnosti a prestojov, väčšina z nich nemá potrebné prostriedky na to, aby reagovala na hrozby alebo mala správne zálohy na rýchlu obnovu vášho webu. To znamená, že vášmu webu hrozí, že bude dlhší čas mimo prevádzky, čo povedie k zlej skúsenosti zákazníkov a ovplyvní váš konečný výsledok.

Prečo je monitorovanie dostupnosti dôležité?

Väčšina správcov stránok sa spolieha na to, že ich hostingové spoločnosti upovedomia správcu webu, ak stránka nefunguje. Existuje však veľa mylných predstáv o úrovni a kvalite služieb, ktoré dostávate. Ak sa na to pozriete viac, väčšina hostingových spoločností poskytuje ľahké zabezpečenie a zvyčajne nemonitoruje dostupnosť 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Aj keď je to užitočné, nemajú zavedené správne systémy na rýchle a efektívne upozorňovanie, nechávajú to na vás, alebo ešte horšie, vaši zákazníci, aby poukázali na to, že váš web nefunguje.

Účelom monitorovania prevádzkyschopnosti vašich webových stránok je mať prvú líniu obrany a poskytnúť vám znalosti na rýchle obnovenie vašej stránky. Monitorovanie prevádzkyschopnosti vám a našim odborníkom umožňuje byť prvou líniou obrany, aby ste obnovili svoju stránku, aby ste neprišli o obchod.

24/7 služba monitorovania bezpečnosti, na ktorú sa môžete spoľahnúť

Aj keď je vaša hostiteľská spoločnosť vašou prvou vrstvou obrany, nemôže zachytiť všetko alebo úplne chrániť váš web. Monitorovanie webových stránok je ako poplašný systém pre vašu webovú stránku, ktorý je vždy zapnutý a poskytuje vám pokoj s vedomím, že vaše webové stránky sú neustále kontrolované v prípade akejkoľvek podozrivej aktivity. Myslite na to ako na svojho vyhradeného 24/7 online strážcu, ktorému môžete dôverovať.

Čítať:  Aký je najlepší typ hostingu pre WordPress?

Ak chcete začať s monitorovaním dostupnosti, vyberte svoj plán

Chráňte svoj web WordPress pomocou sledovania dostupnosti od Hostinger ešte dnes. Ponúkame množstvo plánov podpory a údržby vrátane správy viacerých lokalít, aby sme vyhoveli vašim rôznorodým potrebám. Ak potrebujete pomoc s výberom toho najlepšieho pre vašu firmu, zavolajte ešte dnes alebo nás kontaktujte online a požiadajte o pomoc.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE