Výkonné doplnky na generovanie potenciálnych zákazníkov na rozšírenie zoznamu e-mailov

pluginy na generovanie potenciálnych zákazníkov

Jedným z kľúčových prvkov úspešného online podnikania je základňa publika. Väčšie a angažovanejšie publikum vám pomôže rozšíriť vaše podnikanie. To je dôvod, prečo často počujete populárny refrén: „Peniaze sú v zozname!“.

Našťastie WordPress ponúka množstvo vysokokvalitných doplnkov (bezplatných aj platených), ktoré sú navrhnuté tak, aby vám pomohli vytvoriť a rozšíriť vaše e-mailové zoznamy. S ohľadom na túto skutočnosť sa v tomto príspevku pozrieme na to, prečo by majitelia malých podnikov mali používať doplnky na vytváranie zoznamov ako súčasť svojich online marketingových snáh a zhrnúť päť najlepších riešení doplnkov.

Prečo by ste si mali vytvoriť zoznam e-mailov

Ak uvažujete o raste svojho online podnikania, výkonný doplnok na generovanie potenciálnych zákazníkov je nevyhnutnosťou. Tu je dôvod:

 • Personalizované marketingové kampane. E-maily sú oveľa viac personalizované ako všeobecné marketingové kampane. Môžete segmentovať svoju návštevnosť, aby ste mohli posielať cielené e-mailové kampane.
 • Plná kontrola nad zoznamom. Hlavnou výhodou zoznamu e-mailov je, že je celý váš. Na rozdiel od sledovateľov sociálnych médií vaše e-mailové zoznamy náhle nezmiznú kvôli aktualizáciám pravidiel platformy, ktoré môžu potenciálne obmedziť váš dosah.
 • Zvýšený predaj. Keď sa návštevník prihlási na odber vášho e-mailového zoznamu, už prejavil záujem o váš produkt. Generovanie potenciálnych zákazníkov vám dáva lepšiu pozíciu, aby ste mohli nadviazať kontakt so zainteresovanými potenciálnymi zákazníkmi.
Čítať:  Štyri doplnky, ktoré by vývojári WordPressu mali používať

Teraz, keď už máte lepšiu predstavu o tom, prečo musíte začať zostavovať svoj zoznam e-mailov, poďme sa pozrieť na päť najlepších doplnkov WordPress, ktoré vám pomôžu začať.

5 doplnkov, ktoré vám pomôžu vytvoriť zoznam e-mailov

Hoci existuje niekoľko doplnkov na generovanie potenciálnych zákazníkov, ktoré vám pomôžu vytvoriť zoznam e-mailov, nie všetky sa budú rozširovať, pretože váš online obchod neustále rastie. V tejto sekcii sme vybrali niektoré z najlepších ponúk a pri každej sme zdôraznili výnimočné funkcie.

Začneme s prémiovými riešeniami a potom odporučíme aj niektoré bezplatné alternatívy.

Bloom

kvitnúť

Elegant Themes’ Bloom je prémiový doplnok WordPress, ktorý vám poskytuje všetko, čo potrebujete na premenu návštevníkov na zákazníkov. Keďže rôzne konfigurácie zacielenia fungujú najlepšie v rôznych oblastiach vášho webu, Bloom vám umožňuje použiť šesť rôznych typov prihlásenia kdekoľvek na vašom webe. Patria sem vyskakovacie okná, vletové okná, vložené formuláre, formuláre pod obsahom, formuláre oblasti miniaplikácií a požadované formuláre na odomknutie obsahu.

Okrem toho môžete pomocou formulárov na vyjadrenie súhlasu nakonfigurovať spúšťače, aby ste zacielili na návštevníkov vašej lokality na základe toho, ako interagovali s webovou stránkou.

Kľúčové vlastnosti:

 • Dodáva sa s viac ako 100 vopred pripravenými šablónami.
 • Umožňuje vám priradiť spúšťače k ​​správaniu používateľa.
 • Uľahčuje zobrazovanie prihlasovacích formulárov na konkrétnych príspevkoch a stránkach.
 • Dodáva sa s funkciou A/B testovania a sledovania hneď po vybalení.

Thrive vedie

prosperovať vedie

Thrive Leads sa predáva ako riešenie na vytváranie zoznamov, ktoré je navrhnuté tak, aby vám pomohlo optimalizovať konverzie. Dodáva sa s takmer všetkými druhmi prihlasovacieho formulára, ktorý si možno predstaviť, vrátane vyskakovacieho lightboxu, lepiacej pásky, riadkových formulárov, 2-krokových formulárov, zásuvných modulov, prihlasovacích miniaplikácií, uzamknutia obsahu a mnohých ďalších.

Čítať:  Rady na udržanie zákazníkov: 4 najlepšie doplnky WooCommerce na udržanie zákazníkov

Pomocou Thrive Leads môžete vytvárať hyper-cielené zoznamy zobrazovaním relevantných ponúk návštevníkom. Umožňuje vám tiež A/B otestovať formulár pred jeho nasadením, takže si môžete byť istí, že jeho dizajn je optimalizovaný na konverziu.

Kľúčové vlastnosti:

 • Na výber je 10 rôznych typov formulárov na prihlásenie.
 • Umožňuje používateľom pridávať do formulárov animácie a spúšťače.
 • Dodáva sa s funkciou sledovania formulárov a podávania správ.
 • Plne responzívny a kompatibilný so všetkými hlavnými webovými prehliadačmi.

Optin Monster

optin monštrum

Optin Monster je populárny, prémiový doplnok na generovanie potenciálnych zákazníkov pre WordPress, ktorý je dodávaný s nástrojom na tvorbu formulárov drag and drop. Obsahuje množstvo vopred navrhnutých typov formulárov vrátane kontextových okien lightbox, plávajúcich panelov, formulárov bočných panelov a zásuvných modulov. Okrem toho vám doplnok tiež umožňuje zobrazovať cielené správy na konkrétnych stránkach alebo kategóriách.

Výnimočnou funkciou, ktorú ponúka Optin Monster, je jej Exit Intent Technology, ktorá funguje tak, že zisťuje správanie používateľov a vynakladá posledné úsilie na zobrazenie cielenej kampane.

Kľúčové vlastnosti:

 • Vstavaný nástroj na tvorbu stránok drag and drop.
 • Umožňuje používateľom vytvárať segmentované zoznamy e-mailov.
 • Dodáva sa s funkciou testovania A/B.
 • Umožňuje vám sledovať a prezerať štatistiky o vašich prihlasovacích formulároch.

WordPress vedie

wordpress vedie

WordPress Leads je bezplatný doplnok na generovanie potenciálnych zákazníkov, ktorý vám umožňuje sledovať používateľské správanie vášho návštevníka na vašom webe predtým, ako navrhnete formulár na prihlásenie. Keď sa dozviete viac o svojich potenciálnych zákazníkoch, budete môcť navrhovať lepšie formuláre na vyjadrenie súhlasu s vysokou mierou konverzie a predávať inteligentnejšie hneď od začiatku.

Čítať:  Prečo by každá webová stránka mala mať zásady ochrany osobných údajov

S WordPress Leads získate aj vizuálny nástroj na tvorbu formulárov a nástroj na hromadnú správu potenciálnych zákazníkov, ktorý vám umožní vyhľadávať kontaktné informácie potenciálnych zákazníkov. Okrem toho všetkého môžete svoje leady synchronizovať aj s CRM nástrojmi tretích strán ako napr Salesforce a Zoho.

Kľúčové vlastnosti:

 • Plne funkčný vstavaný vizuálny tvorca formulárov.
 • Umožňuje vám sledovať a analyzovať správanie používateľov potenciálnych zákazníkov.
 • Dodáva sa s nástrojom na hromadnú správu potenciálnych zákazníkov.
 • Bezproblémovo sa integruje s viac ako 36 poskytovateľmi CRM a viac ako 39 poskytovateľmi e-mailových služieb.

Optin Forms

optin formuláre

Fancy Themes’ Optin Forms je výkonný a zároveň jednoduchý nástroj, ktorý umožňuje vlastníkom online firiem vytvárať formuláre na prihlásenie bez toho, aby museli kódovať. Po aktivácii doplnku budete môcť vytvoriť formulár v troch jednoduchých krokoch: vyberte si e-mailové riešenie, vyberte dizajn formulára a prispôsobte jeho vzhľad.

Doplnok sa integruje s niektorými z najpopulárnejších e-mailových riešení vrátane AWeber, MailChimpa GetResponse. Optin Forms prichádza s piatimi rôznymi dizajnmi formulárov, ktoré sú plne prispôsobiteľné.

Kľúčové vlastnosti:

 • Neuveriteľne jednoduché použitie.
 • Integruje sa s najpopulárnejšími e-mailovými riešeniami.
 • Dodáva sa s piatimi vopred navrhnutými formami.
 • Umožňuje používateľom prispôsobiť typografiu a farby.

Albacross

Albacross lead plugin

Albacross je iná kategória doplnkov v porovnaní s ostatnými, ktoré sme tu pokryli. Je navrhnutý tak, aby vám pomohol premeniť návštevníkov vašich webových stránok na potenciálnych zákazníkov tým, že identifikuje, kto sú vaši inak anonymní návštevníci, aké stránky navštívili, čo ich zaujíma, kto sú ich hlavní rozhodovatelia a ako ich možno kontaktovať. Robí to tak, že sa pozerá na IP adresy návštevníkov a mapuje ich späť do známych firemných sietí všade, kde je to možné.

Čítať:  Aké technológie sú zahrnuté v riadených IT službách?

Albacross sa navyše integruje so Zapierom, takže máte k dispozícii tisíce rôznych aplikácií, ako sú rôzne CRM systémy, nástroje e-mailového marketingu atď.

Kľúčové vlastnosti:

 • Umožňuje identifikovať firemnú sieť návštevníkov vašich webových stránok.
 • Možnosť sledovania správania návštevníkov na vašom webe.
 • Integrácia Zapier.
 • Dodáva sa s funkciou sledovania a prehľadov.

Záver

Vytvorenie zoznamu e-mailov môže byť náročná úloha – najmä ak si nie ste istí, kde začať. Dobrou správou je, že WordPress z toho berie väčšinu ťažkých vecí tým, že svojim používateľom ponúka výkonné doplnky na generovanie potenciálnych zákazníkov – bezplatné aj platené.

Zozbierali sme niektoré z najlepších doplnkov a uviedli sme ich vynikajúce funkcie. Dúfajme, že teraz ste v lepšej pozícii, aby ste mohli urobiť informované rozhodnutie.

Použili ste niektorý z doplnkov na generovanie potenciálnych zákazníkov v našom zozname na rozšírenie svojho zoznamu e-mailov? Dajte nám vedieť v sekcii komentárov nižšie!

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE