Vysvetlenie tém na Twitteri (+ bezplatný nástroj na vytvorenie kolotočového príspevku)

Máte toho veľa čo povedať? Neuspokojte sa s 280 znakmi. Vytvorte podmanivé vlákna Twitteru, ktoré skutočne vyjadrujú váš príbeh. Zabudnite na odkazy, ľudia túžia po pútavých príbehoch. Zistite, ako vytvoriť presvedčivé vlákna a preskúmajte inšpiratívne príklady, vďaka ktorým bude vaše publikum visieť na každom vašom slove.

A prečo začínať od nuly, keď môžete znova použiť existujúce vlákna Twitteru vytvorené influencermi a tvorcami? Získajte tento bezplatný nástroj, ktorý vám umožní vytvárať krásne kolotoče sociálnych médií z akéhokoľvek vlákna Twitteru.

Bezplatné rozšírenie Google Chrome: Twitter Thread Designer (nevyžaduje sa žiadna e-mailová adresa!)

TL;DR: Ako vytvoriť vlákno na Twitteri?

Pridajte prvý Tweet do vlákna kliknutím na tlačidlo Tweet. Ak chcete pridať ďalší Tweet, kliknite na ikonu plus. Po pridaní všetkých Tweetov kliknite na tlačidlo Tweet all.

Čítať:  Štatistiky pracovných miest WordPress: Analýza dopytu po práci a priemernej mzdy

Čo je to vlákno Twitteru?

Vlákno na Twitteri, známe ako „Tweetstorm“, je séria tweetov uverejnených tou istou osobou, zvyčajne o rovnakej téme. Čítajú sa ako súvislý príspevok, čo je ideálne, keď na vyjadrenie potrebujete viac ako 1 Tweet.

Vlákna Twitteru sú skvelé na poskytovanie ďalších informácií a kontextu o určitej téme, keď nechcete byť obmedzovaní limitom Twitteru na 280 znakov.

Takto vyzerá vlákno na Twitteri na platforme:

Prečo by ste teraz mali uverejňovať vlákna na Twitteri? Tu je niekoľko dôvodov, prečo sú pre vás zaujímavé:

 • Tu v Sprout Social sme zistili, že vlákna Twitteru získavajú viac zobrazení a interakcií v porovnaní s jednotlivými tweetmi.
 • Môžete ísť za limit počtu znakov na Twitteri a vysvetliť niečo podrobnejšie
 • Umožňujú vám postaviť sa ako myšlienkový vodca vo svojom výklenku
 • Návštevnosť svojich webových stránok môžete zvýšiť zdieľaním kľúčových poznatkov z časti obsahu a pridaním odkazu na začiatok a koniec vlákna

Ako vytvoriť vlastné vlákno na Twitteri

Na uverejňovanie vlákien môžete použiť počítačovú stránku Twitteru, aplikáciu pre Android alebo aplikáciu pre iPhone. V tomto návode budeme používať počítačovú stránku Twitter, ale postup je úplne rovnaký pre aplikácie.

TL;DR: Vytvorte príspevok na Twitteri ako zvyčajne. Kliknutím na ikonu + pridáte druhý tweet. Jednoducho to opakujte, kým nebude váš príspevok pripravený. Potom kliknite na ‘Tweet all’.

Krok 1: Napíšte prvý tweet

Napíšte svoj tweet ako inak. Ak chcete pridať ďalší tweet (y), kliknite na zvýraznený plus ikona (po zadaní textu sa ikona zvýrazní). Takto zmeníte jeden tweet na vlákno.

Čítať:  10 najlepších tém Elementor pre váš web v roku 2024

Krok 2: Napíšte druhý tweet

Napíšte druhý tweet ako obvykle. Poznámka: Ak prekročíte povolený počet znakov, text, ktorý prekračuje povolený počet, sa pred odoslaním zvýrazní, aby ste ho mohli ľahšie upravovať.

Krok 3: Pridajte toľko tweetov, koľko potrebujete

Pokračujte v tomto procese, kým nebudete spokojní so svojím vláknom.

Krok 4: Zverejnite svoje vlákno

Keď ste pripravení na spustenie, kliknite na modré tlačidlo ‘Tweet all’.

A tu to máte. Takto uverejníte vlákno na Twitteri. 🎉

Tip na čítanie: Nájdite najlepšie časy na uverejňovanie príspevkov na sociálnych sieťach (júl 2024)

Krok 5: Pridajte do svojho vlákna ďalšie tweety

Vždy môžeš pridať ďalšie tweety do existujúceho vlákna. Ak to chcete urobiť, prejdite do svojho vlákna a kliknite na tlačidlo „Pridať ďalší Tweet“ v dolnej časti. Je to užitočné, keď chcete niečo objasniť alebo pridať nové poznatky.

Poďme sa teraz ponoriť do niekoľkých príkladov vlákien na Twitteri a vysvetliť, prečo sú také zaujímavé.

Príklady vlákien na Twitteri, ktoré vás inšpirujú

1. Zoznam zdrojov

Tieto typy príspevkov sú celkom jednoduché a vyžadujú si minimálny úvod. Stačí skočiť rovno do dobrej časti prísľubom zoznamu nástrojov na dosiahnutie určitého cieľa, ktorým je v tomto prípade ROI.

2. Zoznam (kontroverzných) poznatkov alebo rád

Nie je lepší spôsob, ako zaujať publikum, než povedať niečo kontroverzné. V tomto prípade Clint Murphy vysvetľuje, ako môžete byť úspešní, ak idete proti všeobecným názorom.

Čítať:  Vytvorenie prehľadu pre vývojára WordPress

3. Zoznam nástrojov alebo ľudí

Ľudia milujú nástroje a tipy, ktoré im uľahčia život. Myslite na nástroje alebo ovplyvňovače súvisiace s odvetvím, ktoré zlepšia každodennú prácu vášho publika.

4. Cenné tipy a postrehy o určitej téme

Zaujmite svoje publikum tým, že v prvom tweete uvediete rozšírený problém a vysvetlíte požadovaný výsledok, aby si vaše publikum chcelo prečítať viac.

Ako znovu použiť existujúce vlákna Twitteru?

Možno sa teraz pýtate…

Existuje už toľko skvelých vlákien na Twitteri a vy máte problém prísť s vlastným obsahom. Ako môžete využiť existujúci obsah vo svoj prospech?

Krátka odpoveď je, že môžete!

Náš úplne nový a bezplatný nástroj vám umožňuje získať existujúce vlákno Twitteru od akejkoľvek osoby a premeniť ho na nádherné prezentácie pre LinkedIn a Instagram.

Stiahnite si to tu:

Môžete to okamžite začať používať. Na získanie prístupu ani nepožadujeme vašu e-mailovú adresu.

Tu je krátky návod, ako začať používať náš Návrhár vlákien na Twitteri.

Ako používať Návrhár vlákien na Twitteri

 • Nainštalujte si toto bezplatné rozšírenie pre Chrome
 • Po nainštalovaní prejdite na Twitter a nájdite akékoľvek vlákno Twitteru alebo použite túto webovú stránku na nájdenie spravovaných vlákien Twitteru.
 • Po nainštalovaní rozšírenia pre Chrome uvidíte na Twitteri nové tlačidlo s názvom Thread Designer. 🪄
 • Po kliknutí sa dostanete do editora
 • Teraz už môžete vidieť náhľad prezentácie, môžete prispôsobiť farby, obrázky na pozadí, skryť alebo odkryť vlákna atď.
 • Po dokončení exportujte ako PDF, čo je potrebné na vytváranie príspevkov z kolotoča na Linkedin, alebo exportujte obrázky na vytvorenie kolotoča na Instagrame.

  Takže teraz môžete vytvoriť veľkú hodnotu na svojich sociálnych kanáloch bez vynaloženia veľkého úsilia. Užite si to!

Čítať:  Táto stránka momentálne nie je dostupná na Facebooku

Časté otázky týkajúce sa vlákien Twitteru

Čo je to subtweet?

Subtweet alebo podprahový tweet je príspevok na Twitteri, ktorý odkazuje na iného používateľa bez uvedenia jeho @používateľského mena alebo skutočného mena. Subtweeting sa často používa na komentovanie niekoho, pričom jeho identita je nejasná, aby nikto (pravdepodobne) nezistil, o kom hovoríte.

Ako vytvorím odkaz na tweet?

Prejdite na tweet a vyberte zdieľam ikonu. Potom v rozbaľovacej ponuke vyberte Skopírujte odkaz na Tweet skopírovať adresu URL do schránky.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE