Wix vs. Squarespace vs. WordPress: ktorý z nich je najlepší?

Vytváranie webových stránok je dnes vďaka inovatívnym platformám jednoduchšie ako kedykoľvek predtým. Existuje veľa možností, z ktorých si môžete vybrať pre svoj ďalší webový projekt.

Niektoré z najpopulárnejších platforiem zahŕňajú Wix, Squarespace a WordPress. S týmito platformami na vytváranie webových stránok nemusíte písať ani jeden riadok kódu.

Medzi týmito hlavnými platformami na vytváranie stránok je veľa podobností. Všetky majú vopred pripravené témy alebo šablóny, ktoré si môžete prispôsobiť, ako aj prémiové možnosti.

Každý z nich obsahuje doplnky a rozšírenia na rozšírenie možností prispôsobenia. Všetky sa relatívne ľahko používajú, pričom niektoré vyžadujú o niečo viac know-how ako iné.

S toľkými možnosťami je ťažké zistiť, ktorá platforma je pre vaše potreby najlepšia.

Poďme si prejsť všetko, čo potrebujete vedieť o každej platforme: jej základné funkcie, ceny, jednoduchosť použitia a ďalšie.

Pokračujte v čítaní a získajte úplné porovnanie Wix vs. Squarespace vs. WordPress alebo skočte dopredu pomocou odkazov nižšie.

Predstavujeme Wix vs. Squarespace vs. WordPress

Na vytvorenie dobre vyzerajúcich webových stránok môžete použiť ktorýkoľvek z týchto troch tvorcov webových stránok. Postupy, ktorými prejdete pri vytváraní webových stránok, sa však mierne líšia. Napríklad počet šablón/tém, ktoré s každým získate, sa líši.

Okrem množstva šablón budete musieť zvážiť aj ich kvalitu z hľadiska dizajnu a jednoduchosť ich úpravy. Tieto platformy majú tiež rôzne cenové plány a sady funkcií, na ktoré sa musíte pri výbere jasne pozrieť.

V tejto časti vás prevedieme základnými rozdielmi medzi týmito tromi platformami vrátane druhov webových stránok, ktoré môžete na každej vytvoriť, jednoduchosti použitia, funkcií, výkonu a ďalších.

Získajte plne spravovaný hosting WordPress

Posilnite svoje stránky pomocou najlepšie optimalizovaného hostingu WordPress v tomto odvetví

Aké webové stránky môžete vytvoriť?

Wix: jednoducho vytvorte dobre vyzerajúce webové stránky

Wix môžete použiť na vytváranie elektronického obchodu, blogov, portfólií – akéhokoľvek druhu webových stránok. Má viac ako 800 šablón, ktoré si môžete prispôsobiť tak, aby ste vytvorili požadovaný druh webovej stránky. Polovicu týchto šablón možno použiť na vytváranie webových stránok elektronického obchodu. Všetky tieto šablóny je možné prispôsobiť pomocou intuitívneho a ľahko použiteľného nástroja na tvorbu stránok Wix.

Používatelia môžu tiež použiť Wix ADI (Artificial Design Intelligence) na automatické generovanie webových stránok v priebehu niekoľkých minút. Wix ADI používa základné informácie o stránke, ktorú chcete vytvoriť, na vytvorenie plne funkčnej stránky v priebehu niekoľkých minút. Táto funkcia je ideálna na vytváranie jednoduchých webových stránok s niekoľkými webovými stránkami a funkciami.

Wix má so svojimi plánmi limit 100 statických stránok. Aj keď to pre väčšinu webových stránok nemusí byť prekážkou, vďaka tomu je Wix menej ideálny pre zložité webové stránky vyžadujúce stovky stránok.

Squarespace: krásne a funkčné webové stránky

Medzi hlavné silné stránky Squarespace patria jeho dobre vyzerajúce a dobre navrhnuté šablóny. Ak hľadáte platformu, ktorá vám umožní navrhnúť krásnu a funkčnú webovú stránku, Squarespace je solídna možnosť. Squarespace má viac ako 100 šablón na vytváranie rôznych webových stránok vrátane online obchodov, vstupných stránok, portfóliových webových stránok, blogov a ďalších.

Čítať:  Aký veľký je vlastne 32-palcový televízor?

Dodáva sa tiež so vstavaným nástrojom na tvorbu stránok, ktorý môžete použiť na prispôsobenie ľubovoľnej šablóny, ktorú si vyberiete. Pre tých, ktorí majú skúsenosti s kódovaním, Squarespace ponúka možnosť ďalej prispôsobiť svoj web úpravou alebo pridaním kódu. To zvyšuje flexibilitu vytvárania robustnejších webových stránok.

Na rozdiel od Wix, Squarespace umožňuje používateľom pridať až 1 000 stránok. Neodporúčajú však pridávať viac ako 400 stránok, pretože by to mohlo spomaliť váš web.

WordPress: plne prispôsobiteľné možnosti dizajnu

WordPress je najlepšou voľbou, ak chcete flexibilitu na vytvorenie úplne unikátnej a funkčnej webovej stránky. Nie ste obmedzený na jeden spôsob, ako robiť veci. Môžete použiť predvolené nastavenia alebo si môžete vybrať tému, nástroj na tvorbu stránok a doplnky, aby bolo všetko presne tak, ako chcete.

Na rozdiel od Squarespace a Wix si používatelia WordPress musia vybrať poskytovateľa hostingu pre svoje webové stránky. Táto flexibilita znamená, že si môžete vybrať a migrovať na hostiteľa s lepším výkonom.

WordPress podporuje viac ako 30 000 tém na vytváranie rôznych druhov webových stránok. Tieto témy je možné zakúpiť v oficiálnom obchode WordPress alebo od poskytovateľov tém tretích strán, ako je napríklad Themeforest.

WordPress má vstavaný robustný zážitok z vytvárania stránok, ktorý zahŕňa obľúbené bloky stránok, ktoré môžete na svojich stránkach zostaviť. Ak by ste chceli byť obľúbenejší, existuje mnoho ďalších možností pre tvorcov stránok tretích strán, ktoré WordPress podporuje, vrátane: Elementor, Beaver Builder, Thrive, Architect, Brizy a ďalších. Pred inštaláciou nástroja na tvorbu stránok je dôležité zabezpečiť, aby ho podporovala téma, ktorú chcete použiť.

Skvelý spôsob, ako sa uistiť, že používate skvele vyzerajúci, moderný motív – s vynikajúcimi úvodnými šablónami, blokmi a funkciami na vytváranie stránok, ktoré si zamilujete – je použitie vysokokvalitného motívu, ako je Kadence (sesterská značka Hostinger).

Flexibilita WordPress z neho robí ideálnu možnosť na vytváranie webových stránok, ktoré chcú rásť. Každý, kto chce vytvoriť komplexnú a robustnú webovú stránku, bude chcieť použiť WordPress.

Ako ľahko sa používa každý tvorca webových stránok?

Wix: najlepšie pre začiatočníkov

Spomedzi troch možností je Wix najjednoduchšie na použitie – bez ohľadu na úroveň vašich skúseností. Má jednoduchý nástroj na tvorbu stránok, ktorý vám umožňuje vytvárať webové stránky jednoduchým pretiahnutím prvkov. Používatelia si môžu plne prispôsobiť každý prvok svojich webových stránok bez kódovania.

Ďalšou zásadnou funkciou, ktorá uľahčuje Wix, je Wix ADI, o ktorom sme sa zmienili vyššie. Spustenie webovej stránky takmer okamžite zodpovedaním niekoľkých otázok je skvelé, ak máte málo skúseností a nemáte na mysli zložitý dizajn.

Táto funkcia je zameraná hlavne na ľudí, ktorí chcú vytvoriť základnú webovú stránku v čo najkratšom čase. Dobrou správou je, že webové stránky generované Wix ADI je možné prispôsobiť, ak si to želáte.

Squarespace: intuitívny tvorca webových stránok

Squarespace umožňuje používateľom vytvárať webové stránky pomocou vopred určených blokov obsahu. To uľahčuje začiatočníkom, pretože nemusia robiť veľa zmien na vopred vytvorených webových stránkach. Štruktúrovaný dizajn tiež uľahčuje používateľom meniť témy bez straty štruktúry a obsahu webových stránok, ktoré už vytvorili.

Squarespace tiež ponúka niektoré z najlepších šablón na trhu, takže používatelia nemusia robiť veľa zmien. Má tiež intuitívny nástroj na tvorbu stránok, vďaka ktorému je veľmi jednoduché vykonávať zmeny na webovej stránke.

Štruktúrovaná filozofia dizajnu Squarespace však obmedzuje flexibilitu pri vytváraní a prispôsobovaní stránok tak, ako si to človek želá.

WordPress: krivka učenia

Z troch platforiem má WordPress najviac, čo sa môžu naučiť začiatočníci. Aj keď to môže mať trochu učenia, WordPress je stále užívateľsky prívetivý a má veľa dôležitých výhod.

Ako sme už povedali, WordPress poskytuje používateľom oveľa väčšiu flexibilitu ako iné platformy.

Väčšia flexibilita znamená, že vývojári webových stránok môžu robiť viac možností, takže je to zložitejšie ako stránka Wix alebo Squarespace. Zložitosť vytvárania webovej stránky bude závisieť aj od témy, ktorú si vyberiete, a od tvorcu stránky, no na konci dňa budete mať to, čo ste si predstavovali.

Čítať:  Interná chyba servera Magento 500 – 4 rea...

Platené témy, ak si to môžete rozpočítať, zvyčajne obsahujú viac vopred vytvorených webových stránok a obsahu, čo znižuje mieru prispôsobenia, ktorú musíte vykonať, aby ste vytvorili funkčnú webovú stránku. Existuje niekoľko skvelých bezplatných tém, ktoré si však môžu vyžadovať viac úprav, aby vaša stránka WordPress vyzerala tak, ako chcete.

Výber témy môže byť zdrvujúci, a preto vám to Hostinger uľahčuje. Každá stránka WordPress, ktorú vytvoríte na spravovanej hostiteľskej platforme Hostinger, sa dodáva s bezplatnou verziou Kadence už nainštalované. Kadence prichádza s vynikajúcimi štartovacími šablónami, blokmi obsahu a ľahko použiteľnými funkciami na vytváranie stránok, ktoré si zamilujete.

WordPress je zameraný na používateľa, ktorý je ochotný sa učiť, ktorý chce mať slobodu pri výbere vlastného poskytovateľa hostingu bez viazania na dodávateľa a ktorý chce mať väčšiu kontrolu nad detailmi svojej webovej stránky.

Pozrite sa, ako sa Hostinger porovnáva

Zistite, ako Hostinger prináša väčšiu hodnotu ako ktorýkoľvek iný hostiteľ

Funkcie a prispôsobenie

Wix: obmedzená funkčnosť

Wix má na výber stovky šablón a vstavaný nástroj na tvorbu stránok, ktorý môžete použiť na prispôsobenie týchto šablón.

Wix umožňuje vývojárom plne prispôsobiť každý prvok webovej stránky, ale chýba jej štruktúrované prispôsobenie. Preto je takmer nemožné zmeniť tému bez straty vytvorených webových stránok a obsahu.

Webové stránky Wix sú tiež trochu obmedzené, pokiaľ ide o funkcie, ktoré môžete pridať. Je to preto, že obchod s aplikáciami Wix nemá v porovnaní s inými platformami ani zďaleka toľko integrácií tretích strán, ktoré by bolo možné pridať na váš web.

Vlastnosti Wix:

 • Celková sloboda dizajnu
 • Intuitívne funkcie používateľského rozhrania vrátane animácií, pozadia videa a efektov posúvania
 • 100 vstavaných písiem alebo nahrajte svoje vlastné
 • Wix ADI
 • Hosting zahrnutý v pláne
 • Velo, otvorená vývojová platforma na vytváranie, správu a nasadzovanie profesionálnych webových aplikácií pomocou Wix
 • Analytické nástroje
 • Email
 • Prispôsobiteľné integrované audio prehrávače
 • 30+ možností galérie médií
 • Trh s aplikáciami tretích strán s viac ako 400 aplikáciami, z ktorých si môžete vybrať
 • Mobilná aplikácia Wix
 • Nástroje na blogovanie

Squarespace: určitá flexibilita

Squarespace ponúka v porovnaní s Wix trochu viac funkcií a flexibility. Podporuje viac integrácií tretích strán, ktoré môžu používatelia pridať na webové stránky, aby sa ďalej zlepšila ich funkčnosť. Šablóny Squarespace sú tiež dobre navrhnuté a v porovnaní s inými platformami na vytváranie webových stránok majú hneď po vybalení viac funkcií.

Vlastnosti Squarespace:

Vopred vytvorené rozloženia pre predvolené stránky, ako sú Kontakt, Informácie, Blog atď

 • Univerzálne nahrávanie aktív
 • Viac ako 600 webových písiem Google a 60 písiem Adobe Typekit
 • Vstavaná analytika
 • Robustná platforma pre blogovanie
 • Integrácie pre viac ako 900 aplikácií tretích strán
 • Email

WordPress: kompletné možnosti prispôsobenia

WordPress je najlepšia platforma na vytváranie webových stránok, pokiaľ ide o flexibilitu a prispôsobenie. Dodáva sa s množstvom tém, ktoré si používatelia môžu plne prispôsobiť pomocou nástroja na tvorbu stránok podľa vlastného výberu. Adresár doplnkov WordPress a obchody tretích strán majú širokú škálu doplnkov, písiem a iných užitočných prostriedkov, ktoré môžete použiť na zlepšenie funkčnosti svojich webových stránok.

S webovými stránkami WordPress majú majitelia slobodu používať hostingovú službu podľa vlastného výberu. To im tiež umožňuje prístup ku všetkým súborom webových stránok vrátane doplnkov a tém pomocou ovládacieho panela alebo panela portálu s poskytovateľom hostingu. Okrem hostingu ponúka WordPress všetky funkcie, ktoré získate s Wix a Squarespace prostredníctvom doplnkov tretích strán.

Široká škála doplnkov, ktoré si používatelia môžu nainštalovať na svoje webové stránky, umožňuje vytvárať sofistikované, vysoko prispôsobené webové stránky pomocou WordPress.

Funkcie WordPress:

 • Kompletná úprava stránky
 • Viac ako 9 000 bezplatných tém v úložisku
 • Knižnica s viac ako 50 000 zásuvnými modulmi
 • podpora založená na komunite
 • Ľahko integrované nástroje na výkon a analýzu
 • Jedna z najznámejších blogovacích platforiem
 • Bohaté možnosti SEO
 • Bezbolestné škálovanie v prípade neočakávanej premávky
 • Zabezpečené (až kým nebudete informovaní)
 • Profesionálny email
Čítať:  Prečo vývojári uprednostňujú programovací jazyk PHP...

Výkon a SEO

Wix: Vstavané možnosti SEO

Wix prichádza so vstavanými nástrojmi SEO, ktoré môžu vývojári a manažéri webových stránok použiť na zabezpečenie viditeľnosti ich stránok vo Vyhľadávaní Google a iných vyhľadávačoch. Väčšina funkcií SEO, ako sú siete na doručovanie obsahu (CDN) a ukladanie do vyrovnávacej pamäte, tiež pomáhajú pri zlepšovaní výkonu a rýchlosti načítania webových stránok Wix.

Niektoré zo vstavaných nástrojov SEO, s ktorými Wix prichádza, zahŕňajú značenie štruktúrovaných údajov, vykresľovanie na strane servera (SSR), prispôsobenie adresy URL, automaticky generované metaznačky pre všetky stránky, generovanie súboru Sitemap XML, optimalizáciu obrázkov, siete na doručovanie obsahu (CDN) a ukladanie do vyrovnávacej pamäte, integrácia Google Search Console, overenie stránok, optimalizácia pre mobilné zariadenia a ďalšie.

Squarespace: Technické obmedzenia SEO

Squarespace má tiež niekoľko vstavaných nástrojov SEO, ktoré môžu vývojári a správcovia stránok použiť na zvýšenie viditeľnosti svojich webových stránok vo vyhľadávačoch. Nemá však toľko vstavaných SEO funkcií a nástrojov ako Wix. Dobrou správou je, že jeho súčasné vstavané nástroje SEO sú dostatočne dobré, ak sa dobre využívajú.

Niektoré zo vstavaných SEO funkcií Squarespace zahŕňajú vstavanú optimalizáciu pre mobilné zariadenia, certifikáciu SSL, integráciu vyhľadávacej konzoly Google, automaticky generované metaznačky pre všetky stránky, automaticky generované mapy stránok, čisté adresy URL a kontrolný zoznam SEO.

Pokiaľ ide o výkon, Squarespace má dobre optimalizované šablóny, ktoré sú nevyhnutné na zabezpečenie načítania webových stránok do troch sekúnd, ako odporúča spoločnosť Google.

WordPress: Výkonný a SEO pluginy

WordPress poskytuje používateľom väčšiu flexibilitu pri používaní doplnkov, ktoré chcú, pokiaľ ide o implementáciu SEO. Existuje množstvo doplnkov pre SEO a výkon tretích strán, ktoré si môžu používatelia nainštalovať, aby zvýšili rýchlosť načítania svojich stránok a ich viditeľnosť vo vyhľadávačoch. Niektoré z nich zahŕňajú Yoast SEO, SEOPress, Rank Math a ďalšie.

Väčšina týchto doplnkov má bezplatnú verziu so základnými funkciami, ktoré vám pomôžu začať. Ak chcete dosiahnuť najlepšie výsledky, možno sa budete musieť prihlásiť na odber ich prémiových verzií, aby ste získali prístup ku všetkým funkciám, ktoré tieto doplnky ponúkajú.

A v závislosti od vášho poskytovateľa hostingu môžete mať prístup k ďalším funkciám. Napríklad s plne spravovaným hostingom od Hostinger získate zadarmo Monitor výkonu zásuvných modulov, aby ste zabezpečili, že vaša stránka zostane vždy vysoko výkonná.

Wix, Squarespace a WordPress pre internetové obchody

Wix: Dobré pre základné elektronické obchody

Wix je zameraný hlavne na vytváranie jednoduchých online obchodov. Ak predávate len niekoľko položiek, vstavané funkcie elektronického obchodu, ako je košík a pokladňa, integrácia platieb a analýza obchodu, vám uľahčia prechod priamo do elektronického obchodu.

Pridané funkcie, ako sú marketingové nástroje a ďalšie aplikácie, rozširujú funkčnosť vášho webu. Pomocou týchto nástrojov je možné vytvoriť základný internetový obchod a je to možné aj pre začiatočníkov.

Squarespace: Pekný dizajn obchodu, menej funkcií

Squarespace má veľké množstvo šablón elektronického obchodu, ktoré môžete použiť na vytváranie online obchodov. Mierne predstihuje aj Wix, pokiaľ ide o vytváranie internetových obchodov.

Niektoré z jeho funkcií elektronického obchodu zahŕňajú multiplatformovú integráciu platieb, analýzu predaja, prepravné štítky, zobrazovanie recenzií produktov, predaj na Instagrame a Facebooku, integráciu miesta predaja, správu objednávok, správu zásob a ďalšie.

Squarespace funguje ako pre začiatočníkov, tak aj pre skúsenejších majiteľov firiem v elektronickom obchode.

WordPress a pokročilé obchody s WooCommerce

WordPress je ideálna platforma na vytváranie sofistikovanejších obchodov s elektronickým obchodom vďaka WooCommerce. Doplnok WooCommerce vám umožňuje bezproblémovo integrovať pokročilé možnosti elektronického obchodu do vašich webových stránok.

Niektoré zo základných funkcií, s ktorými WooCommerce prichádza, zahŕňajú viaceré platobné platformy, správu objednávok, prispôsobenie obsahu obchodu prostredníctvom jeho témy (ako napr. Kadence), marketingové nástroje (Woocommerce Analytics), prepravné nástroje a ďalšie.

Opäť môžete získať ďalšie nástroje pre elektronický obchod v závislosti od vášho hostiteľa. Napríklad spravovaný hosting WooCommerce od Hostinger prichádza s monitorom výkonnosti predaja, ktorý upozorňuje majiteľov obchodov na trendy predaja a anomálie.

Sesterská značka Nextes IconicWP poskytuje mnoho populárnych doplnkov WooCommerce, ktoré pomáhajú zvýšiť predaj a zlepšiť použiteľnosť vášho internetového obchodu.

Čítať:  Ako exportovať objednávky WooCommerce vo formáte CSV alebo XML ...

Stanovenie cien

Nižšie uvádzame cenové štruktúry Wix, Squarespace a WordPress na prvý pohľad.

Wix Squarespace WordPress
Pripojte doménu za 4,5 $ mesačne. Osobný plán za 14 $ mesačne. WordPress zadarmo za 0 $ mesačne
Kombinované za 8,5 $ mesačne Podnikateľský plán za 23 dolárov mesačne WordPress Personal za 4 doláre mesačne
Neobmedzene za 12,5 $ mesačne Základný obchodný plán za 27 USD mesačne WordPress Premium za 8 dolárov mesačne
VIP za 24,5 $ mesačne Pokročilý obchodný plán za 49 dolárov mesačne WordPress Business za 25 dolárov
Základné podnikanie za 17 USD mesačne Elektronický obchod WordPress za 45 dolárov mesačne
Business Unlimited za 25 $/mesiac
Business VIP za 35 USD/mesiac

Ceny Wix

Wix má sedem cenových balíkov, z ktorých si môžete vybrať v závislosti od potrebných výpočtových zdrojov a funkcií. Ich najlacnejší plán však nie je ideálny, aj keď začínate, pretože Wix automaticky zahrnie reklamy do obsahu vášho webu.

Z tohto dôvodu vám odporúčame ísť za plán aspoň 8,50 $ mesačne, ak si to môžete dovoliť. S týmto plánom neexistujú žiadne reklamy a získate viac cloudového úložiska a šírky pásma ako najlacnejší plán.

Ako bude váš web rásť, môžete zvážiť inováciu na Unlimited, VIP a zvyšok obchodných plánov Wix. Voľba medzi nimi by mala do značnej miery závisieť od množstva úložného priestoru, ktorý potrebujete, dĺžky videí, ktoré chcete nahrať, a od očakávanej priority zákazníckej podpory.

Cena Squarespace

Squarespace má štyri cenové plány, z ktorých si môžete vybrať v závislosti od funkcií, ktoré sú pre vás najdôležitejšie. Ich najlacnejší plán začína na 16 $ mesačne, čo je výrazne viac ako najlacnejšie plány Wix. Dobrou správou je, že všetky ich plány majú neobmedzenú šírku pásma, čo nie je prípad najlacnejších plánov Wix.

Najlacnejší plán Squarespace by sa určite dal využiť, pretože má dostatok funkcií pre nové webové stránky. Ak však potrebujete prístup k analytickým údajom o svojej stránke a možnosť neobmedzeného počtu prispievateľov, možno budete musieť prejsť na ich obchodný plán (23 USD mesačne).

Plány Commerce Basic a Commerce Advanced sú ideálne pre webové stránky elektronického obchodu, pretože väčšina ich doplnkových funkcií sa zameriava na marketing, predaj a spracovanie transakcií.

Ceny WordPress.org a WordPress.com

Pokiaľ ide o WordPress, máte WordPress.org a WordPress.com. Líšia sa v mnohých smeroch. Webové stránky na WordPress.com sú hlavne hostené pomocou WordPress, zatiaľ čo WordPress.org je hosťovaný sám, čo vám umožňuje vybrať si ľubovoľného hostiteľa WordPress, ktorý sa vám páči.

WordPress.org je open source a je bezplatný. Budú vám však vznikať poplatky za hosťovanie a ďalšie náklady, ako napríklad nákup témy alebo doplnkov, ktoré budete potrebovať.

Prémiové doplnky a témy sa dajú použiť aj v obchodných plánoch WordPress.com. WordPress.com tiež predáva platené doplnky.

WordPress.com má tiež plán elektronického obchodu, ktorý prichádza s a množstvo výhod.

Wix vs. Squarespace vs. WordPress: ktorý nástroj na tvorbu stránok je pre vás najlepší?

Je jasné, že každá platforma má cieľové publikum, pre ktoré bola navrhnutá. Wix bol navrhnutý pre používateľov, ktorí chcú vytvárať základné webové stránky a mať ich v prevádzke v čo najkratšom čase. Squarespace je pre používateľov, ktorí potrebujú krásne a relatívne funkčnejšie webové stránky.

WordPress je pre používateľov, ktorí potrebujú maximálnu flexibilitu a prispôsobenie. Je to tiež najlepšia možnosť na vytváranie sofistikovanejších webových stránok s mnohými funkciami a možnosťami. Od elektronického obchodu po SEO, WordPress sa môže pochváliť tými najlepšími možnosťami, či už ste nováčik alebo profesionál.

Budete však potrebovať spoľahlivého poskytovateľa hostingu, aby ste zo svojej stránky WordPress vyťažili to najlepšie.

Vyskúšajte Hostinger a získajte niektoré z najlepšie spravovaných hostingov WordPress na trhu.

Hostinger má až 99,99 % dostupnosti a vysokovýkonné servery, ktoré zaisťujú, že vaše stránky sú vždy v prevádzke.

Vďaka vstavaným nástrojom sa rýchlo načítava, je bezpečný a aktuálny.

Pozrite si naše plne spravované plány WordPress, aby ste mohli začať ešte dnes.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE